Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
 este co viem, tak uver sa da brat aj cez stavebne sporenie, pokial sporite 5 alebo 6 rokov /neviem presne/.. do konca roka je urok este nizsi ako tie 3 percenta.. viem to, lebo mne teraz nukali uver, ale nepotrebujeme teraz.. skuste sa poinforomovat, ak niekto mate staveb. sporenie emoticon
13. jún 2010 o 20:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1237 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1237 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
 ano ale nam konci stevebne sporenie v marci o rok takze my sme takto uver brat nemohli ale da sa to ...
co vravite na volby?boli ste volit aj niekto?
13. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 trdielko, ja mam urcenu vysku cielovej sumy.. tu som uz splnila.. a sporenie mam uz 5 rokov a nukaju mi vkuse uver.. domov mi chodia listy..

k vysledku volieb sa vyjadrim len tak, ze nechapem ako moze vladnut zlepenec stran, ktory nemal vyssie % hlasov od obyvatelstva, ako strana, ktora zvitazila.. je to jednoznacne nespravodlive, ak ista strana ma takmer 35% a kvoli bezradnosti vytvorit vladu, nam budu vladnut strany ktore mali ani nie 15%.. je to smutne no..
13. jún 2010 o 22:18  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. jún 2010 o 22:22 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 kacenka najsmiesnejsie na tom je, ze pravicu volilo plno studentov.. normalne prajem im aby zaviedli bohovsky vysoke skolne, ci poplatky u lekara.. nastastie mam pred sebou posledny rok, takze mi to je fuk.. a viac sa fakt nevyjadrujem lebo znova mi nejak vystupil tlak emoticon emoticon
13. jún 2010 o 22:32  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 trdielko to mas celkom oki, teda mesacne tych 300 eur, to by som aj brala, ale zrejme si brala nizsiu sumu,ja neviem ci to nebudeme mat aj 500 eur a to je dosti emoticon no ale co sa da robit, nejak to sa da...bud sa zmieris ze budes byvat s rodicmi ci svokrovcami alebo v pohodli sam ale obmedzene...alebo byt bohac co sa mne urcite nikdy nepodari emoticon

ja som bola volit i ked na zaciatku som si nebola ista ci ist,lebo nik tu nie je dokonaly...ale nebudem zverejnovat tu kde to vidi hocikto,lebo s tym mam zle skusenosti z minulosti emoticon ale ono to bere dost energie tato politika, myslime radsej na nase svadbicky emoticon

boze odkedy mam zase net doma, tak som tu stale,mali by mi to zakazat,lebo je to hrozneeee...radsej sa diplomovke venovat..hmmm ked moj skolitel je taky..no malokedy pochvali a mna to vzdy tak posunie vpred ked ma chvalia a tento len kyda emoticon
13. jún 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Bratislava/Ružinov, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Bratislava/Ružinov, okres Bratislava
 kacennka: zle som ti to vysvetlila. Ide o to, že ručíš 1,5 násobkom požičanej sumy a nie ako pri klasickej hypo... preto nastáva potom problém, ak to kombinuješ s iným úverom - resp. s hypotékou, lebo banka ti dá menej. Napr. ak si požičiaš 700 000 Sk z fondu rozvoja bývania, ručíš sumou 1 050 000 Sk. Takže ti to banka automaticky odráta a požičia ti ešte menej.
13. jún 2010 o 23:29  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 jááj dievčatá, som rada že na tému volby som nebola jediná čo sa povadila, preto politiku nerada preberám. majhoršie je, že niektoré osoby z politickej scény, resp. ich pôsobenia kade kde poznám osobne a tak som nie v prekvapení, ale v šoku.

baby, ja som tiež rozmýšlala nad úverom z prvej stavebnej, ale tu tiež platí že reklama je pekná vec, ale.... ten úrok 1,99 ( bolo inak 2 emoticon ) platí len do 31.12.2010 potom nabiehajú normal úrokové sadzby. a keď mi teta vyrátala že by sme platili mesačne 429 eur tak ma skoro vystrelo. emoticon takže sporím ďalej, úver od nich som zamietla a naďalej slepo verím že sa niekto ulútostí ( z priatelovej rodiny) a predá to čo nepotrebuje, a budeme mať na stavbu. emoticon škda že realita je iná,hmm.

zo svadby mám zmiešané pocity, ani neviem či už niečo vybavovať a pod, nakolko sa mi nejako nedarí šetriť a to u mňa nebolo zvykom emoticon . a ešte aj komplikácie v rodine, ani sa mi popravde do toho nechce ísť. aj vy ste mali takýto pocit?
14. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 ja vysku nemam chcela som si dat v januari prihlasku a zacat popri materskej chdit,vidim ze ju potrebujem ked chcem pracovat v odbore skolstva ... asi zmenim ciel studia ..uvidime ..ja som sa tiez pohadala ohladom volieb ... isla som volit pretoze tato vlada nam sice dala prispevky pri narodeni nasej dcerky ale zaroven nasu dceru zadlzili na cely zvysok zivota ... a kedze moj drahy pracuje v armade a tato vlada velmi prepustala z armady vraj nepotrebnych ludi..ked dosli teraz zaplavy bolo ich malo a museli makat od nevidim do nevidim lebo ich bolo malo ... tak a to je z mojho pohladu politika ... uvidime co nam prinesu tito ...
my sa stretneme tento tyzden s kameramanom nasim a ukaze nam videa unho doma co robil,spravi zmluvu a niekedy v lete zaplatime zalohu,nam sa jeho praca paci i ked t mozno nie je na urovni neviem akej perfektnej nie je to zas najhorsie,je to taky zdravy stred ktory nam staci...praca a komunikacia s nim je tiez zatial velmi fajn,fotografa mame tiez mozno tiez dame snim stretko uvidime ... nemame dj-a a starejsieho ..aj sala uz je zajednana tak sa vytesujeme ...
navrhy oznameni vo photoshope uz mam aspon 10 ... a tak mam otazku na tanicku ako spravim aby sa mi tie oznamenia vo photoshope zobrazovali v inom programe a aby to bol subor jpg?napis inetrnu postu prosim ta tani ..dakujem ti moooc pekne
14. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 ach, dievčatá.. ja som zase dostala tú topánkomániu emoticon
14. jún 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. jún 2010 o 10:05 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte dievcata. Tak ako sa mate? Dlho som tu nebola lebo mam momentalne ine povinnosti.. tak nemam cas ale dufam ze sa polepsim emoticon Ako stojite s pripravami? My uz mame salu, DJ, kameramana a aj aranzerku. Tak prajem krasne predsvadobne pripravy emoticon
14. jún 2010 o 11:16  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
 ahojte baby tak aj ja som bola volit, aj ked som nechcela, lebo ma nejako nazujima politika a ani sa do nej nevyznam a ani nechcem, ale moj mily ma potom presvedcil ist tak som kvoli nemu bola, a co sa tyka hadok tak vcera sa skoro moja mamka s milym pohadali kvoli blbej politike lebo on je za inu stranu a ona tiez no hroza aj ked mi to bolo smiesne ako sa dohadovali emoticon
14. jún 2010 o 11:40  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 liana ta vyska je normal ted, jednoducho taku sumu musis davat ak xces vacsi byt a teda vacsiu sumu od banky...tiez by som brala ine riesenie, tak stale zvazujem, este mam na to nejaky pol roka aby sme sa definitvne rozhodli co budeme robit...inak svadbu som este pozmenila,cize bude este lacnejsia, takze aj tam usporim aspon emoticon

boze baby ja som uz na tak vela forach, ze nestiham a nerobim to co by som mala...ked ja sa tak rada rozpravam a to je i prekliatie emoticon uz som sa pred casom rozhodla, ze budem jedine tu kecat / tanicka preto som zrusila FB emoticon /, ale ked tu je to prilis verejne,ja by som niekedy hrozne potrebovala poradit a tak, tu to nejde emoticon
14. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ruza, suhlasim s tebou, ze tu je to verejne a hocijake nezainteresovane osoby to tu citaju.. emoticon preto som aj dala dole moju fotku..

holky co sa tyka uveru.. dnes som bola v banke za nasou financnou poradkynou a spytala som sa jej na uver, aby mi to vysvetlila, ze ako to vlastne funguje.. mam pre vas/pre ostatnych niekolko typov.. /vsetko je slsp/
1.) studentsky uver: poskytuje sa vysokoskolakom na COKOLVEK, ktori este nepracuju, avsak maju aky taky prijem.. poskytuje sa maximalne do vysky 8 500€, takze jasne ze na byt ani na dom to nie je.. ale pokial mate nejake financie a chcete si k tomu dolozit, tak to je pekne.. co sa tyka platenia, tak urokova sadzba je 8.5% p.a. a ak by ste splacali 10 rokov, vyslo by to 107,38€ mesacne
2.) uver pre MLADYCH, poskytuje sa max pre 35 rocnych. maximalna vyska uveru je 85 595€ /aspon ja tu to mam takto napisane, mozno sa to odvija od ceny nehnutelnosti/, ale viem, ze banka ruci 70% z ceny nehnutelnosti. ak by ste napr brali tych 8 500€ a splacali 10 rokov, tak prvych 5 rokov je urok 2.19 a potom 5.19%, mesacne by to vyslo najprv 81.93 a potom 93.94, co je malickost.. pri uvere 15 000€ na 30 rokov sa prvych 5 rokov pri uroku 2.19 plati 60€ a po piatich rokoch pri uroku 5.19% sa plati 85€ mesacne..

este mam aj info zo stavebnej sporitelne, lebo aj tam som dnes potrebovala skocit, tak som sa na to opytala.. ale tam to je kus zamotanejsie.. avsak keby niekto chcel info, staci mi napisat ip..
14. jún 2010 o 12:22  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tani ale asi aj tak pojdem zas tam...tu je to take..neda sa tu..no ako to povedat, nemozem tu byt uplne sama sebou emoticon len neviem ci aj ostatne baby by xceli, som sa pytala a vravieli ze nechodia moc tam...mozno sa im tu paci viac emoticon tak skusim...

tani lenze ja potrebujem napr 100%,lebo nemam nic nasetrene, ale miekde som citala, ze ak rucis vlastne nejaky bytom napr, tak ti daju i 100%..je to tak??? hej hej hentaku susmu tych nad 80 000 by som potrebovala
14. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 och osrpavedlnujem sa za ten uver pre mladych, ono to je valstne tak, ze vy najprv zaplatite tych 93,94€ ale na konci mesiaca vam stat vrati 12€, takze vlastne zaplatite len 81.93€.. vlastne takto podporuju mladych..
naozaj sorry za info pri dvojke.. ale uz som to dala do poriadku emoticon
14. jún 2010 o 12:29  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ano ruza, ak rucis nehnutelnostou, tak ti daju.. ale ja osobne by som do toho nesla.. nikdy neviem co sa moze stat a rucit vlastnym bytom, pripadne bytom rodicov je dost divoke.. emoticon teda aspon mne to tak pripada.. ved byt je to najdolezitejsie v spolocnom zivote.. hadam neskoncim kvoli tomu na ulici emoticon
14. jún 2010 o 12:30  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tani to by sme rucili bytom co mozno xce priatel nechat do buducnosti nasim detom a zatim tam ziju jeho bratia...ak ho vezmu vlastne nahodou, mne sa vlastne nic nestane
14. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 a simca neboj, mna zas chytila knihomania emoticon emoticon emoticon
14. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ano, ale aj tak je dost stresujuce ked zijes s myslienkou, ze staci jeden den na stratu prace, stratu akychkolvek prijmov a mozes prist o byt, v ktorom hoci nezijete, ale aj tak ma svoju hodnotu..
14. jún 2010 o 13:13  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 ano to viem..vies tani nemozeme mysliet len na zlo, sak sama hovoris ze musime mysliet pozitivne..a ty si jedna z mala osob ktore ma vzdy naladia v tomto smere a drzim sa...nemusis mi hovorit ake je to tazke s tym vedomim,nevies si predstavit / a to este nezarabam / jaku depresiu mam z tychto veci....takze naozaj som rada ze mozem mysliet i pozitivne emoticon i vdaka tebe vlastne.... emoticon
14. jún 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
Registrovala sa 30. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 451 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 26. marca 2011
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
Registrovala sa 30. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 451 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 26. marca 2011
    okres Dunajská Streda
 Helou emoticon trosku od veci sa opýtam k vasej teme aktualnej emoticon ospravedlňujem sa vopred.
Je tu velmi vela tem a uz ma aj bolia oci od citania, len som sa nedopatrala k tomu, co je potrebne k cirkevnemu obradu... Som pokrstena, aj drahy..ale tým bola nasa nabozenska vychova ukoncena..viete mi niekto poradit?
14. jún 2010 o 13:46  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 barbora to je asi problem, ja som tiez pokrstena a nic viac, cize nemozem ist do kostola, zrejme musite chodit na nejake sedenia s knazom, mozno si spravit i tie sviatosti - prijimanie svate a pod v takejto rychlosti pred svadbou...neviem tanicka bude vediet asi viac emoticon
14. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ruza, som rada ze si sa naucila mysliet pozitivne.. emoticon tvoje myslienky tvoria tvoju buducnost.. ale zivot ti moze priniest situacie aj zle.. len ich nesmies iba prijimat, ale aj na nich reagovat a teda aj v tom zlom mozes najst nieco dobre emoticon len samozrejme nesmies mysliet na zlo.. takze ak sa do toho pustite, ja ti to prajem.. emoticon

barbora, realne je vsetko na fararovi.. niektory sobasi aj nepokrstenych emoticon
14. jún 2010 o 13:49  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 myslim vsak ze aspon krst by si mala mat /co mas/.. a prijimanie neviem ci je podmienkou.. ale to sa da zbuchat pred svadbou kvoli formalite.. fakt zalezi od farara.. emoticon
14. jún 2010 o 13:50  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tanicka dakujem emoticon ale ja som pocula od znamych ze museli absolvovat nielen krst emoticon
14. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 krst musis mat ale prijimanie/birmovku nemusis mat vtedy ak mas v kostole len sobas...co trva cca 45 minut
ak chces aj s omsou+sobas tak vsetky sviatosti musis mat (a v kostole si "vytrpite vyse 1 hodiny)
my mame vela malinkych deticiek na svadbe a i ked mame vsetky sviatosti porobene koli babkam tak mame len sobas,tych 45 minut v kostole staci na tie male deticky emoticon
14. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 fiiha to je novinka pre mna...cize ja by som mohla mat i svadbu v kostole nakoniec? emoticon
14. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Baby ozaj to je pravda co napisala trdielko149? Lebo moj drahy ma vsetky sviatosti ale mne chyba birmovka.
14. jún 2010 o 14:51  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš