Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
juuj kocky, dakujem vam x-) velmi sa tesim, ale nemyslela som si, ze vybavovat kupu bytu je tak o nervy.. pred piatimi rokmi pri kupe dvojizbaku som nic take nezazivala a zohnala som ho dost nahodne.. no ale teraz?? :-D asi je to predsa ine, ked clovek najde byt, ktory je presne podla jeho predstav.. kati, aj ja mam tento tyzden po skole, tak konecne si budem moct oddychnut, ale nie pripravami na svadbu, ale prepisovanim bytu, behanim po katastri, vodarnach a plynarnach :-D :-D :-D ale tesim sa na to.. inak, vcera sa ma svokra pyta "tani a ty nemas stres zo svadby?" a ja ze "teta, preboha, ved este vaic ako rok" a ona "ale ja uz teraz stresujem, ci vsetko dobre dopadne. mala by si viac mysliet na svadbu" :-D :-D :-D no zasla som.. ona v pozicii rodica stresuje viac ako samotni "akteri" :-D :-D zlata bola
Odpovedať
táni, aj moja mamina včera vymýšľala čo s koláčmi a alkoholom a tak :-)
Odpovedať
tak my alkohol mame rozobraty uz davnejsie.. :-D ze co, kedy, kde ako.. a s koláčmi je to to isté.. poznáme jedny cukrárne, ktoré veľmi dobre pečú.. ale tortu neviem či nebudem riešiť cez jednu holku.. ale to má všetko ešte čas, aj keď niekto si to nemyslí :-D
Odpovedať
juuj xcela by som byt zazobana aby som si mohla kupit byt...ale mat znacne bohatych rodicov...hmm :-(
Odpovedať
ja by som chcela byť aspoň v takom štádiu, že by som bola bonitný klient pre banku.. :-S
Odpovedať
simca mozno sa pytam hlupost, ale co je to bonitny klient?
Odpovedať
to je taký, ktorému dajú úver.. :-S
Odpovedať
jaaj.. ja sa v uveroch vobec nevyznam, ani neviem ake su tam kompletne podmienky, tak preto to je pre mna neznamy pojem.. ale dik za ozrejmenie.. ;-) ale nechapem preco ty nie si, ked vlastne pracujes.. alebo sa to berie od vysky platu? nemusis odpovedat ak je to sukromne.. to ja len tak hlasno uvazujem :-D
Odpovedať
áno, musíš mať určitú výšku platu, aby ti dali určitý úver.. musíš mať životnú poistku, čo sú ďalšie výdavky.. 8-(
Odpovedať
ja mam zivotnu poistku, takze to je, ako vidim, moje plus.. su to sice iste mesacne vydavky, ale oplati sa to, lebo si mozem v pracovnom pomere uplatnovat ulavu na dani.. skus porozmyslat nad tou poistkou.. ma to viac vyhod ;-)
Odpovedať
ja taktiež poistku mám, ale tá tiež nie je na takú výšku úveru, aby som si ním mohla poriešiť vlastný byt, nie ešte dom.. už sme si úver vybavovali minulý rok, takže mám o tom nejaké info.. a fakt to nie je až také jednoduché, hlavne keď sme obaja živnostníci..
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, tak uz mi to je trocha jasnejsie teraz.. neviem ako sa maju mladi osamostatnit, ked vlastne peniaze na kupu bytu/stavbu domu, pripadne bohatsich rodicov ma mizive percento, dalsia cast uver ani nedostane a posledna cast dostane ale vkuse su na "ihlach", aby mali stali prijem.. no.. blbe.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no však len tam je milión podmienok.. ale uvidíme čo bude keď to budeme riešiť.. zatiaľ to nechávame tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
simi juuj fuj fuj prec s hypo, myslime ted na pekne veci :-D :-D :-D lebo tymto si stale predstavujem pre ocami blb*ch pracovnikov bank a to mi rozhodne neurobi pekny den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak vsetky moje skusenosti s nimi su negativne :-)
Odpovedať
kacennnka: štátny fond rozvoja má ešte jednu dosť veľkú nevýhodu - nestačí, aby to čo založíš malo 100% hodnotu, musí to byť teraz neviem koľko, ale myslím že nejakých 130%. Čo je zase nevýhoda, ak to chceš kombinovať napr. s hypo, lebo ti budú chýbať peniaze ktoré potom musíš doložiť v hotovosti. A ďalšia vec je tá, že veľká časť je vyčerpaná, neviem, či teraz neposkytujú len na domy. A samozrejme, poskytuje sa len na novostavby, takže ak by chcel niekto starší dom či byt, má smolu. No a hlavne aj treba spĺňať výšku platu myslím do 30 tis. Sk na dve osoby, čo teda spĺňa málo ľudí... Čo sa týka práce v banke, nechcela by som už ani za svet! Mala som tú česť vyskúšať a stačilo mi. Konkrétne v SLSP a ďakujem, neprosím. Všetko lepšie než práca v banke! Sekta je nič oproti tomu...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a ešte musíte mať vlastné úspory, ktoré dokladujete.. čiže to sa tiež dá len vtedy ak máš nejakých majetnejších známych, kt. ti tie peniaze požičajú.. pretože málokto má len tak 500tis - milión na účte..
Odpovedať
len toto je už téma na modrú strechu, kde je táto téma dosť dobre rozobraná..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
http://www.modrastrecha.sk/forum/tema... tu sú infošky..
Odpovedať
:-. jesis holky ja zíram.. to co su za praktiky poziciavania??? :-S fu.. no zdieracstvo a obmedzovanie neskutocne.. zacinam obdivovat ludi, ktorym sa podari vybavit si uver :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
práveže toto je najvýhodnejší úver na trhu.. rsp. najlacnejší..
Odpovedať
Profilova fotka
my presne taky uver mame na 30 rokov mesacne skoro 300 eur no nestazujeme sa,lebo sme sami a nie sme od nikoho zavisli-rodicia alebo podnajom-to sme nechceli .. no baby ja som si ten labum predsa spravila naspat :-)
Odpovedať
vsak to hovorim ze zdieracstvo v podobe roznych podmienok a este sa aj obmedzuj, lebo ti ho bude treba splacat 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?