Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ja by som sa už nechcela sťahovať.. s drahým sme sa pred vianocami sťahovali z prízemia na poschodie (z jednej izby do druhej) a doteraz neviem kde čo mám :-N je to fakt katastrófa ;-(
Odpovedať
Ahojte ;) tak tu sa pomaly stahuje :-) ja som v stadiu riesenia a ak vsetko pojde pozitivnych smerom, do dvoch mesiacov sa snad odstahujem aj ja x-)
Odpovedať
tak to je super, rora :-) a kam??? a s kým sa sťahuješ??? :-N
Odpovedať
simcab dobra otazka :-N :-N no zohnala som lacny byt u nas v PN v meste, uver si budem brat na seba, no sme v takom stadiu ze priatel chape situaciu ako to ze sa zas davame dokopy, nehovorim ze nie, ale ja na to potrebujem vacsie casove obdobie, ja si podtym predstavujem aj 2 mesiace, on asi 2 dni. tak dost tlaci na pilu, nechavam to tak... ale byvat by sme tam isli obaja, uz len z toho dovodu ze mi je luto ked vyhodi vyse polovicu vyplaty za podnajom, ktory ma este aj daleko od prace a cez den sa nalieta jak taky.... ale nehovorim ze mi to tychto par tyzdnov neprospelo ked som bola doma sama :-N uz sme mali obrovsku ponorku, byvat tu v malej izbe v malom byte s nasimi.... mozno sa to zlepsi ked by sme boli sami. na to sa spolieham.
Odpovedať
rora, tak to som rada, že sa to utriasava ;-) však uvidíš, možno zase vzplanie tá láska čo bola kedysi x-)
Odpovedať
v to dufam, lebo si chcem z hlavy dostat toho druheho, lebo to nedopadlo nakoniec vobec dobre a dost ma to ranilo ako sa zachoval :-(
Odpovedať
asi je fakt pravda, že človek musí veriť istote.. a väčšinou je tou istotou to, čo máme dlho..
Odpovedať
ved toho som sa bala, ze ta istota tam s novym clovekom nebola ziadna... sice zas je fakt, ze ostavat s niekym len kvoli zivotnej istote by som tiez nechcela. ale tak nejak som si "prekalkulovala" vsetko to doterajsie co som s priatelom za tie 4 roky zazila a hlavne co sme si vybudovali, a tazko by sa mi vsetkeho vzdavalo... nie som ten typ cloveka co vie ist za hlasom srdca, ale zas nie som ani materialistka, ze by som dala prednost tomu, ze ma vzdy ked som potrebovala priatel financne podrzal... no bola to dilema. |-|
Odpovedať
rora, ja som na tom rovnako.. ale už som vyrovnaná s tým, že s týmto mojim budem a chcem byť celý život.. strašne ho ľúbim, stará sa o mňa, podrží ma keď to potrebujem, je všetkým v mojom živote.. aj keď by som ho niekedy zaškrtila :-D ale nedala by som ho za nič na svete x-)
Odpovedať
rory takze si brala uver? za kolko a na jak dlho??? lebo pytam sa, vies mne tie uvery nejdu stale do hlavy, neviem sa s nimi skamaratit |-|
Odpovedať
ruža, s nimi nie je asi nikto kamarát.. teda určite nie ten, kto ich musí platiť :-N
Odpovedať
simca prepac, ze sa tu stazujem, ale ja uz mam depresiu z toho a vlastne sa nemam ani komu vyrozpravat
Odpovedať
Článok sa načítava...
však to nevadí.. sme tu na to, aby sme sa počúvali a pomáhali si ;-)
Odpovedať
diiiky simca, jaky poklad :-D ja ticho zavidime rore,byt vo svojom hmmmm :-N ale tiez som v novom, sme s nasimi vymenili byt, je luxusnejsi,lepsia lokalita,novy barak,okolo same rodinen domky,je tu ticho a klud, mam velky balkon :-D
Odpovedať
no tak čo ti viacej treba???? :-D mne už len vlastná kuchyňa.. a vlastná obývačka.. ale vytešujem sa, lebo máme konečne policu v kúpeni, dala som na ňu biele košíčky x-) a garnižu sme kúpili v ikei za 1€ :-D krásna robota :-D
Odpovedať
ten byt nie je dostatocne velky aby potom sem dosiel i manzel a do buducna i deti :-D mne sa hrozne paciaa kupelna a wc,lebo mame to tu take dizajnerske a novoty..a sprchovy kut,ten mam radsej :-D simi takze vy byvate u svokrovcov?
Odpovedať
áno, u svokrovcov sme.. ale vlastne sme samí, pretože oni pracujú v zahraničí.. vlastnú máme len spálňu s kúpelňou na poschodí a je plán, že by sme si prerobili celý vrch.. =-) len stále nevieme či chceme bývať spolu s nimi.. no financie asi nedovolia iné riešenie :-x
Odpovedať
simi to by som brala,akoze mat i kupelnu svoju je dar bozi..a ak to mas oddelene schodmi a doma nebudu isty cas, tak to mas raj :-p
Odpovedať
no relatívny raj mám :-D len sa obávam toho ak sa vrátia a my ešte nebudeme mať kuchyňu.. 8-(
Odpovedať
no brat si este len budem, ale uz som sa bola v stavebnej sporitelni informovat a nemal by byt problem mi dat 20tisic eur. a viac mi netreba. lebo ten byt ma vyjde tolko. ale viacej budem vediet neskor, kedze to nie je standardna kupa (byt prebrany po neplaticovi) a nechcem o tom zatial verejne diskutovat :-N uz ked to budem mat na papieri, tak potom poviem viac info :-D
Odpovedať
rora a to mas 1izbak? :-)
Odpovedať
nie, 3 izbovy, no v povodnom stave. vsetko uplne stare, ale to nevadi.
Odpovedať
fuuha akoze kupit si 3izbovy za tak malo prachov sa nevidi :-D
Odpovedať
biela.ruza: Tak už sme aj doma zo stretka s fotografom. Tak sme sa zrovna pre neho aj rozhodli :-) Akože spokojnosť, prišiel aj s manželkou (ona mu asistuje pri fotení), obaja boli fajn, myslím, že fotenie bude veľká zábava, tak sa už teraz teším :-D
Odpovedať
a my sme dnes boli pozerat trojizbove bytiky. ten prvy nula bodov.. ale ten druhy 100 bodov x-) :-D momentalne je u nas velke halo okolo neho a s pevnym rozhodnutim si musime svihnut, lebo vo stvrtok si ho bol prezerat jeden pan, tak aby nam ho nevyfukol :-. no napatie tu je teda znacne.. ale my s priatelom sa v nom uz vidiiiime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka my s priatelom podobne, ale mi ideme zatial do jednoizbového, je ale velikánsky, takže sme nadšení, už vyberáme farby a rozostavujeme nábytok aj keď ešte nebolo povedané posledné slovo majiteľke. ...aj tak sa veľmi tešíme a dúfame, že bude náš.
Odpovedať
baby, držím vám všetkým palce s tým bývaním!!! x-)
Odpovedať
tanicka: super, držím palčeky, aby ste ho vyfúkli tomu chlapíkovi :-D Teším sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati a s tými spolusediacimi to fakt muselo byť ťažké :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?