Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ach, nešťastná som :-( som volala do nicole v ba a na zajtra majú plno.. tak neviem čo mám robiť.. či pôjdem aj napriek tomu, či čo.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nie, nejdem len kvôli tomu, ideme na víkend k švagrinej.. rozmýšľam, že by som tam vbehla len tak, že som prišla len kuk.. nech ich aspoň vidím keď ich už nebudem mať na sebe ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
faaaaaaaaaaakt???? :-o tak to by bolo super! myslím, že tam ich nemajú.. bud. týždeň tam zavoláááám
Odpovedať
skoda ze u nas neni Nicole :-|
Odpovedať
neboj sa, však aj v iných salónoch majú krásne šaty, len nie sú známych značiek, preto ich nevidíme tu na nete.. ale uvidíš, že aj tam nájdeš nádhery ;-)
Odpovedať
liana: ja som im nepísala či budeme brať výzdobu od nich alebo nie. Len som požiadala, nech mi pošle cenovú ponuku aj na výzdobu. To je tuším cca 200 Eur a napísali mi, že to záleží aj od toho, aké by sme chceli kvetiny atď... ale nemusíš ju od nich brať (ja by som ju od nich asi nebrala...) Zatiaľ som tam nebola osobne, chystáme sa tam zrejme v utorok. My nechcem svadbu vonku, len obrad, ostatné chceme vnútri, takže ma 23:00 neobmedzuje. Ale dôležité budú aj tak dojmy z miestnosti atď... potom budem z toho múdrejšia :-D
Odpovedať
babuchy, tak už som po skúške!!! x-) x-) x-) tie moje vysnené sú úúúúúžasné!!!! síce sú obrovské, ale prekrásne, aj mi dobre sadli! skúšala som aj pronovias gemma a tiež sú krásne! no tak neviem teda, ale pravdepodobne zostanem pri vysnených x-) x-) x-) a určite budú biele! šťastná som ako blcha, lebo som ani nedúfala, že si niečo vyskúšam, keďže mi včerala povedali, že majú na dnes plno.. no našťastie tam bola len jedna baba pred nami, takže supeeeer x-)
Odpovedať
simcab: hoď fotečky, som zvedaváááá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no bohužiaľ fotky nie sú :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D VITAM SA MEDZI VAMI :-D konecne som domaaa.. v nemocnici nebol internet, tak som nemala az taku zabavu :-D uz som konecne doma, mam sice mensie ujmy na zdravi, ale je to super :-D a som stastna.. KAST, zdravim ta.. roky som ta nevidela :-D :-D miske blahozelam k novemu bytiku a vsetkym vam prajem kraaasny den ;-)
Odpovedať
ahoj tááááni!!! vitaj :-D
Odpovedať
:-D ahoj ahoj simca :-D este ze len tri strany som docitavala :-D myslela som ze to bude horsie /lepsie/ ;-) kocky asi zaneprazdnene nebo co
Odpovedať
tani preco si bola v nemocnici?
Odpovedať
tanicka: ďakujem :-D Si bolo v nemocnici?? Dúfam nič vážne! Som tak dosť mimo, keďže som tu dlhšie nebola...
Odpovedať
kočky, ano bola som na par dni v nemocke.. bola som reprezentovat zdravu populaciu pri tych chorych :-D hehe.. nic vazne, obycajne vysetrenie.. :-) holky, tento článok je pekný http://www.coolplaneta.com/2010/02/ob...
Odpovedať
ach, fakt je to krásne, táni ;-)
Odpovedať
kast som rada ze si sa ozvala, chybala si mi mocc :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby uz davno som tu nebola co mate noveho v pripravach ja vobec nic, a ani sa mi nejako nechce, asi uz to zo mna opadlo to cele nadsenie, v juli podpiseme zmluvy so salou hudbou a fotografom a to bude vsetko pre tento rok co sa tyka svadby, dosla som k nazoru ze netreba sa na veci velmi tesit lebo sa vsetko pokasle v zivote, a hlavne si treba kazducky den uzivat plnymi duskami ako sa len da,lebo dnes sme tu a zajtra nemusime tu byt :-S takze ja zacnem okolo svadby vybavovat az od januara a teraz si budem vychutnavat prazdniny, aj ked az od stredy lebo v utorok mam poslednu skusku, hadam sa mi ju podari spravit, a mozem oslavovat to moje uzasne volno a to rovno na brigade, na ktorej som uz druhy tyzden :-) tak som rada ze nejake peniazky zarobim- to budu peniazky na vybavicku pre babatko, ktore sa nam hadam podari mat hned po svadbe :-) takze baby piste co mate noveho ja si to velmi rada precitam ako pokracujete, aby som sa mohla za vas tesit inac v 4. septembra idem na svadbu sesterke na pripravu ma 3 mesiace a takyto kartky cas by som na pripravu nechcela mat, aj ked jej je to uplne jedno ako bude vyzerat ona a ich cela svadba :-|
Odpovedať
barborka, nic sa nepokasle, na co sa tesis.. :-) pokasle sa len to, co ocakava tvoje vedomie a podvedomie, ze sa pokasle.. :-) my uz mame rezervovanu aj hudbu.. spolu so salou su to dve veci, ktore su naisto.. momentalne sa uvazuje o limuzine :-) tak mimo svadby, tento tyzden ideme pozriet trojizbacik, ktory sme si nasli.. je krasny a verim, ze nas o tom presvedci aj realita a coskoro bude nas :-) a nas nadsenie zo svadby neopusta, pretoze vsetko bude tak, ako si prajeme.. aj pocasie :-) no a aj ja idem na svadbu.. o necely mesiac.. vybavovali ju cca pol roka, ale bude krasna :-) navleky na stolickach, pekna restika.. no proste luxus ako ma byt :-) tak som zvedava ake pikosky tam pochytim pre nasu svadbu :-D a prajem krasnu nedelu vsetkym vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tani u mna sa vzdy vsetko pokasle na co som sa velmi tesila nikdy mi to nevyslo, preto su take moje reakcie a teraz nemam ani chut mysliet na svadbu, lebo kamoska mi oznamila velmi zlu spravu ohladom jej zdravia tak teraz len na nu myslim tak my ako tak mame tiez rezervovanu salu a hudbu ale naisto to bude az ked bude zaplatene vsetko a podpisane zmluvy, inac budem vam drzat prsteky s tym bytikom tak na tu svadbu co idem tak to pochybujem ze bude dobra svadba, kedze sesterke nezalezi ani na satach a ani na tom aky makeup bude mat a tak ona by bola najradsej mala len take posedenie ale jej mily nie, ale aj tak sa beru len kvoli tomu ze cakaju babo, inac by ona nesuhlasila so svadbou, a ani si neviem predstavit kde chce najst volne a hlavne pekne saty 2 mesiace pred svadbou a este take do ktorych by sa vosla, kedze to uz bude v piatom mesiaci a ona je k tomu baculka ;-)
Odpovedať
baby idem prec z portalu, takze sa s vami lucim, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dlho som tu nebola, riešila som štátnice, teraz už mám po a riešime si s drahým byt. Držte palčeky zajtra ideme nejaké pozrieť. Na svadobné prípravy teraz nebol čas, ale tak isto ako barborku, aj mňa to pomaly opustilo, asi je to tým, že teraz toho bolo veľa na nás. takže keď bude niečo nové dám vedieť :) a ako ste ináč na tom vy?
Odpovedať
barborka, dakujem ze nam drzis palce :-) a co sa tyka kamaratky, mrzi ma to, avsak nemysli na to, ze je chora.. nech mysli na to, ze je uz vyliecena a nech za to dakuje ;-) uvidis, ze to pomoze, nech sa jedna o HOCIJAKU chorobu.. ja som sa dnes opalovala aa neskutocne silno ma chyta :-D hodinku som lezala na chrbte, len tak pre radost a zhnedlo mi brucho tak, ako ked som sa inokedy opalovala tyzden :-D som rada, lebo na sesterkinu svadbu beriem cierne saticky, tak aspon v nich nebudem vyzerat ako smrtka :-D ruza, ked si sa tak rozhodla, tak papa :-) maryen, s bytikom takisto drzim palce :-) :-) mozno ho kupime v rovnakom case :-D je to vas prvy byt, alebo predavate nejaky a kupujete vacsi? :-)
Odpovedať
tanicka..bere to priiiiilis casu :-D
Odpovedať
ruza.. berie to len tolko casu, kolko tomu dovolis.. :-)
Odpovedať
tak kazdy ma na to svoj nazor :-)
Odpovedať
ach skoda, chyba mi tu velmi rora...s tou som mala vela spolocneho, a na moje problemy a dilemy hrozne moc pomahala a pisala :-p ktovie ako sa ma.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?