Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barborav: včera som písala do hotelov a z hotelu Castel z Mierova mi poslali ponuku, ale náš termín už je nezáväzne rezervovaný. Tak som jej navrhla, že nech mi nezáväzne rezervuje 13.8. a ona mi odpísala že ok, že to je jediný augustový termín ktorý nie je rezervovaný. Hmmm, tak potom neviem či je skoro :-D
Odpovedať
baby poradite vhodny dar na svadbu? teda ak cakaju male, tak mozno aj jemu daco by sa hodilo,nie?
Odpovedať
kast a ty si nechcšela Zátoku? či to sa mýlim? Castel bol aj moja prvá voľba, vedela by som si ho živo predstaviť ak by bolo pekne, ale zarazila ma cena. a vyzerá to tak, že sála bude nakoniec v rovinke. Tak som zvedavá čo nám ponúknu.
Odpovedať
liana: v Zátoke už sme boli mrknúť a beriem to ako jednu z možností. Pozrieme však na porovnanie viacero hotelov. Čo také je v Rovinke? Castel ťa zarazil cenou? Tá ponuka čo mi poslali sa mi zdá úplne v pohode (a to ver, že nie som ochotná vyhodiť majland za svadbu, ani nie som milionár). Môžeš mi to teda prosím uprasniť? Žeby sa tam skrývalo niečo, čo neposlali v ponuke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat?
Odpovedať
Vítaj medzi nami asemilka :-)
Odpovedať
asemilka, vitaj medzi nami! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dievcata:) zacali sme s drahym trosku riesit ten nas den D :-) ale ked ja niesom velmi na take vybavovacky... :-S tak zatial hladam inspiraciu :-D
Odpovedať
o tom Borisovi som sa dozvedela, tu na MS, som mu napisala, a pisal, že už ma objednávky na januar, tak som mu napisala, ze nech si ma hodi na marec, pracu som videla, ceny su velmi prijatelne a este dojde aj ku nam domov. Myslim ze tie letne mesiace su vychytene, tak to aj treba asi takto dopredu rezervovat, to mate pravdu. Ak mam pravdu povedat, tak ja som zacala organizovat hned v marci, ked sme sa zasnubili, ale drahy ma schladil :-N . Ale tento vikend chcem uz urobit zoznam prebezne zaväzný, chcela by som objednat aspon tie pierka a podobne blbosticky, predsa len, ak takto postupn ezacnem, nebudem to az tak citit na evríčkach :-D . ci myslite ze je to hlupost? nemam moc s kym v mojej blizkosti preberat tuto temu, mama prevraca ocami a pred ostatnymi nechcem byt za hysterku .-D
Odpovedať
barborka, ja si myslím, že vôbec nie je skoro, ak idete mať veľa hostí.. určite by som aj ja začala už teraz, kebyže máme viac ako 20 hostí :-N a to taktiež hlavne kvôli peniazom, lebo potom by toho bolo naozaj veľmi veľa..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
ja som asi jediná ktorej sa pierka zdajú zbytočné :-N aj keby som ich doma sama robila :-D takže asi budeme jediná svadba bez pierok :-D
Odpovedať
liana, aj my budeme pravdepodobne bez pierok :-D
Odpovedať
simcab :-D juj sa teším, lebo už som si myslela že som divná. ale zato túžim po čoko fontáne, len neviem či kúpiť, alebo len prenajať :-N kast kuknem doma a napíšem ti. chcela si tam výzdobu od nich, alebo bez. ja som si dala zahrnúť od nich. a čo ma ešte zarazilo že hudba len do 23tej, potom iba na extra výnimku a tiež že v prípade nepriaznivého počasia hostina vo vnútri a tie miestnosti sú dve a to mi príde také nemastné neslané. ale svadba vonku úplne že super. len som dostala tip na reštiku v tej rovinke, tak už vážne neviem. už mám pocit že sa mocem dokola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ani my nechceme pierka :-)
Odpovedať
Ahojte ...tiež planujeme svadbu v r. 2011 a chcela by som sa spýtať, či niekto z vás nevie, či sa dá zohnať, resp. niekde stiahnuť už namixovaný zostrih piesní do prvého svadobného tanca s prekvapením. Potrebovala by som asi niečo takéto: http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5R... Ďakujem
Odpovedať
liana, aj ja chcem fontánku, lebo nebudeme mať veľa koláčov (teda aspoň sa nechystáme).. a asi si ju kúpim, iba takú maličkú, však tie ceny nie sú až také strašné..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky keby sme my mali fontanu, tak zenich je cely zakickany po 5 minutach :-D
Odpovedať
ja s tým taktiež rátam.. a hlavne švagor bude isto čokoládový, lebo on je také naše rodinné prasiatko (bez urážky! ;-) ), vždy sa zakická :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mu radsej kup zo 3 nahradne kosele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, budeme priekopníčky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to u nas sa zas hostia nevedia dockat zakuskov, tak ich budeme mat kopec. moja teta, ktora zije uz 40 rokov v kanade mala najvacsiu starost ci sa jej ujde zo svadobnej torty. :-D
Odpovedať
.. no to preto, že tam nemajú také fajné koláčiky ako u nás na svk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je fakt. kanadania a americania nevedia vyrobit dobry kolac ani zmrzku
Odpovedať
no veď, lazníci sú to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no zas až také hrozné to nie je :-D švédske stoly už bývajú aj tu na mnohých svadbách..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?