Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
simi, no vidis ;-) vsetko dobre dopadlo.. nam dnes svokrik len tak oznamil, ze "no, hudbu uz vybavenu mate, tu, co ste chceli.. aaa na akom auticku sa chcete viest od kostolka do saly? :-D a ja ze "no ved limuzina predsa par metrova" :-D a priatel dodal "a nech ma dymove skla" :-D a svokrik "nech sa paci" :-D ze sa pokusi zrealizovat aj to, ale ked nie, tak nam dal na vyber bmw, audi a neviem co este :-D no som happy.. dnes sme znova debatili o svadbicke a je to super.. :-) ked nieco s priatelom chceme, tak svokrovci hned prislubia, ze to vybavia.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak kapela, ktoru sme si vybrali my, hra vsetko.. od ludoviek, az po moderne.. a okrem toho su ochotni naucit sa pesnicku, ktoru nemaju v repertoari, na tvoje zelanie :-) takze to je vyhoda.. mozeme si aspon sami vybrat piesen na prvy a posledny tanec napriklad :-) som rada, ze sme si vybrali prave ich.. ked sme ich videli na svadbe kolegu mojho priatela, tak hned sa nam zapacili
Odpovedať
ja som tu stale teda casto, lenze vy nie ste, nenapisete, tak jak mam reagovat? :-D :-p
Odpovedať
tanicka a ktore piesne mas rada? alebo spevaka? alebo ze jake si xces dat hrat? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
TAK BABY MY NEVIEME CI NAM BUDU OCHOTNY ZAHRAT JEDNU PESNICKU NAMIESTO KLASICKEHO VALCIKA KEDZE JU NEMAJU V REPERTOARI ALE TO AZ ZISTIME V JULI A MY CHCEME ABY NAM ZASPIEVALI HIJO DE LA LUNA ;-)
Odpovedať
jeeeej to je pekna pesnicka :-p
Odpovedať
ruza, mam par tipov na nas prvy a zaverecny spolocny tanec.. je ich viac, takze este uvazujem.. a takisto sa mi pacia aj instrumentalne verzie istych pesniciek, takze pre kapelu by nebolo narocne cvicit spev :-D este vsak nemam naisto vybrate, pretoze som sa o tom s priatelom nerozpravala, ma to kopec casu.. nasla som obchod, kde maju neskutocne vela bizuterie a hlavne je neskutocne krasna.. urcite si tam vyberiem nieco na svadbu.. mozno si to kupim uz skor, ako poistka, ze co ak ten obchodik do buduceho roka krachne :-D s priatelom sme teraz nemali vela casu na pozeranie, ale niekedy tam urcite zavitame.. a takisto som nasla obchodik so svadobnymi poharmi.. a dva sa mi velmi zapacili :-) naozaj boli krasne.. stali len nejakych smiesnych 28€ :-) a jeden z tych dvoch parov by aj ladil k nasej vyzdobe.. :-) vsetko vychadza tak, ako si prajem a to je uzasne :-) prajem vam krasnu nedelu kočky ;-)
Odpovedať
barborka, urcite budu ochotni dohodnut sa a splnit vam prianie vo VAS den ;-) drzim palce
Odpovedať
my musíme zmeniť termín, pravdepodobne na posledný májový víkend.. no som zvedavá kedy to nakoniec bude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simca preco mucite zmenit termin?
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz definitivne?? a preco "musite"?
Odpovedať
lebo svokrovci majú práve v polke mája najviac práce a im to najviac vyhovuje na konci..
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj to zboznujem ked sa musime kvoli svokrovcom vsetko prisposobovat ]-(
Odpovedať
kaslat na nich :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D jaj.. myslela som ze je to nieco vaznejsie :-) ked len takato situacia, tak to je v pohode, nie? :-) aj tak to bude maaaaj, lasky cas ;-)
Odpovedať
no tak určite na nich kašľať nebudeme, však sú tam dôležití!!! a ešte nič nie je rezervované, takže pohoda.. na druhý týždeň už asi pôjdeme popýtať sa do kostola a do "sály", tak sa vytešujem.. :-)
Odpovedať
jasne simcat, kaslat urcite nie, ved su to po vas tie najdolezitejsie osoby na svadobnej hostine. ;-) viem aky mas pocit teraz, ked uz ide vsetko naostro :-D tesim sa simi s tebou a uprimne vam to prajem ;-)
Odpovedať
ďakujem ti, táni, veľmi veľmi pekne ;-)
Odpovedať
inak, pisala som ti na predchadzajucej strane ohladom vybavenia farara.. len tak pripominam, aby si nahodou neprehliadla, mozno ti to pomoze :-)
Odpovedať
áno áno, čítala som.. uvidíme ako to bude v praxi :-D
Odpovedať
tak to som zvedava :-D a hlavne som zvedava, ako to bude so mnou, lebo my mame troska divneho a nervozneho farara :-D tak ci mi vobec to povolenie da.. :-D
Odpovedať
táni, vy tiež chcete iného farára??? či ako?
Odpovedať
nie nie, sobasit sa budeme v meste, kde mame s priatelom byt.. takze farar z farnosti, kde mam trvaly pobyt, mi musi dat povolenie k tomu, aby som sa mohla sobasit mimo mojho trvaleho bydliska..
Odpovedať
a tak s tým by nemal byť problém hádam.. :-N
Odpovedať
:-) no dufam, ze nie.. od nasho farara vsak mozem ocakavat cokolvek.. :-D ale nejak verim, ze to bude ok :-D
Odpovedať
prepac simca, ale ja to tak mam :-) nastastie mne su ukradnuti a nemusim sa starat ci sa im daco lubi, alebo nelubi, alebo snad maju daco ineho v programe :-D
Odpovedať
neboj, isto bude ;-)
Odpovedať
no nechcela by som byt v takejto situacii ako si ty, ruza.. velmi by ma to mrzelo a hlavne, keby som s nimi zila pod jednou strechou.. kebyze fakt boli vztahy na takejto urovni, ze su mi ukradnuti, tak ja by som nedokazala s nimi zit.. riesila by som to hocilen malickym jendoizbakom.. to pisem len na margo toho, ze su ti ukradnuti.. boze znova prsi 8-( a tak nadejne to vyzeralo.. fuu.. tento rok nevydrzi 24 hodin krasne pocasie?? :-D hrozne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?