Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. máj 2010 o 10:17 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 trdielko, moji svokrovci su ucitelia a kazdy, koho ucili, ich vychvaluje do neba.. takze vobec sa neobavam toho, ze po svadbe dojde k nejakemu zvratu.. povaha je povaha a pretvarka je pretvarka.. oni su dobre povahy a maju uzasne velke srdiecka, takze take nieco ako "po svadbe sa to zmeni" mi je na smiech.. a btw. keby som nechcela byvat so svokrou, z dovodu, ze by sme si boli vo vlasoch a nemala by som byt, tak radsej si najdem podnajom.. podnajmov je dnes dost.. nastastie moj priatel nie je typ, ktory by vkuse sedel mamicke pri zadku..

kacenka, vlastny byt mame zopar rokov.. nedostali sme ho, kupila som si.. momentalne je to dva a polka, ale tento rok to bude trojizbak.. priatel velmi tuzi po rodinnom domceku.. nebol by s tym problem, lebo pozemok ma a peniaze na dom su.. ale stale rozmyslam, ci sa to oplati, lebo o dom sa treba stale starat.. a na stare kolena, ked clovek nevladze, tak len caka, kto mu to pride urobit emoticon a to poznam zo skusenosti v nasej rodine.. okrem toho priatel ma chatku nedaleko nasho bytu, takze kedykolvek sa nam zachce priroda a oddych, tak nie je problem sadnut do auta a vyrazit na chatu.. ale o stavbe domceka este uvazujeme..
27. máj 2010 o 10:23  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
Registrovala sa 9. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1238 príspevkov a 1 album. Má 109 priateľov.
 potom je dobre tanicka ... tani ja to vravim z vlastnej skusenosti ked som bola tehu svokra bola skvela,este som si aj vravela ze aku mam dobru skorosvokru .. no narodila sa Emmka a vsetko sa zmenilo,odrazu bolo len,si neschopna,lebo nekojis,si mlada,sprosta a daj mi to chudatko na ruky,teba nechce-mala koliky ... ano som mlada a je to moje prve dieta a co ved kazda zena ked ma prve dietatko sa uci ....ano svagrine mi vraveli ze aj ku nim taka bola a ze aj ja si tym musim prejst ale ja som povaha ze ked mi ona zacne nadavat do hlupych a neschopnych mamiciek tak sa jednoducho branim!
to nie je hriech branit sa... ach dobre s touto temou radsej koncime lebo nechcem sa tu s vami z nepriatelit,kazdy mame to svoje predsa ... tesime sa na svadbu a hotovo o tom si tu piseme predsa emoticon
ked mate bytik aj chatku tanicka to je super ale domcek je domcek emoticon ved nemusite mat zahradu a neviem co ...
emoticon
a ozaj baby chcem si spravit sama oznamko ale vobec mi nejde stiahnut photoshop,aj mi ho stiahne ale nespusti a to som ho uz stahovala aspon 10 x zakazdym z inej stranky ...
27. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 trdielko, naozaj ma mrzi ako sa svokra zvykne spravat k takymto mamickam.. prve babatko je teda pre rodicov dost velky stres, lebo sa ucia co a ako.. som zvedava ako to bude s nasim babatkom..
domcek je domcek, to mi kazdy hovori.. emoticon a zahradka by mi nevadila, ja rada robim v zahradke pri zeleninke a tak emoticon len proste starost o ten samotny dom, toto mi nahana strach.. emoticon vsetko je to vsak este buducnost, mozno o pat, desat rokov sa rozhodneme, ze naozaj chceme domcek, tak si ho postavime.. tento rok urcite bude stacit len ten trojizbacik a auto, ktore nam uz teraz velmi chyba, pretoze ked mam nejaku pracovnu ponuku, tak sa vsade musim trepat busom emoticon
27. máj 2010 o 10:59  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sinov
Registrovala sa 28. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 785 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
sinov
Registrovala sa 28. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 785 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
 trdielko ja by som si tiez chcela spravit oznamka, ale nemam photoshop. da sa niekde stiahnut zadarmo? ak ano mozes mi poslat navod cez ip? dakujeeem emoticon
27. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 photoshop stiahnut nie je nic zlozite.. avsak vediet v nom kvalitne pracovat, to si uz vyzaduje iste zrucnosti.. tak holky, ked ste sa rozhodli pracovat s photoshopom, drzim vam palce emoticon
27. máj 2010 o 11:10  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
 caute baby nestiham za vami tolko citat nebola som tu dlho, lebo som zacala brigadovat a som priserne unavena a este k tomu sa musim ucit lebov piatok mam dve skusky a este 8 jun a koniec a hura na brigadu a brigadu, normalne mam svalovku z prace, ale som sa pred vcerom dozvedevala ze sestreka sa vydava v auguste tak som rada aj ked jej nezavidim ten zhon okolo priprav, aj ked jej je to jedno kedze uz ma 30 a jedno dieta a teraz caka druhe babo, tesim sa s snou, aj ked mi je trosku luto ze je tehotna a ja nie, ale co uz ja vydrzim este rok aj daco cakat a oto bude moja a jankova radost väcsia juj emoticon
27. máj 2010 o 11:45  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 ahoj barborka emoticon ja by som už tiež najradšej bola v očakávaní, ale žiaľ musíme ešte vydržať.. a drahý povedal, že bábo určite len po svadbe, aby nevraveli všetci, že sa berieme lebo sa musíme emoticon
27. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ach, baby, zase zaúradovala moja kabelkománia emoticon bola u mňa jedna zákazníčka teraz, hrozná žena, strapatá, nie pekne oblečená, tenisky ufúľané, ale tá kabelka!!! ach, som sa len na ňu pozerala emoticon však ona si ju ani nezaslúži!!! emoticon
27. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon emoticon simcaa emoticon emoticon tak toto ma prebralo aj ked som chora emoticon haha.. to ja som zase taka zavisla na fotoaparatoch emoticon ked vidim niekoho s obrovskym "delom" na krku a krasnym objektivom, tak som hotova emoticon
27. máj 2010 o 12:10  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no len ja sa už musím krotiť.. ani ich nemám kde dávať emoticon a svokra mi zas jednu nádheru priniesla emoticon
27. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 uzasne, ze svokra na teba takto mysli emoticon aj nam stale svokrovci nosia z dovoleniek nejake darceky emoticon a my im tiez emoticon je to take uzasne emoticon
27. máj 2010 o 13:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ona vždy donesie mne aj jej dcére kabelku.. vždy sú rovnakého tvaru ale inej farby.. a my sa nikdy nevieme dohodnúť ktorá je pre koho emoticon tak sme sa už teraz dohodli, že si ich budeme striedať emoticon ale zlatá je tá moja skorosvokra.. aj keď nemáme až taký že SUPER vzťah, ale stále si vravím, že to môže byť aj horšie emoticon ja by som povedala, že máme taký neutrálny emoticon jáj, a teraz povedala svokra keď sme sa delili o kabelky, že už nám musí kupovať rovnaké emoticon tak to je super, že s tým ráta aj do budúcna emoticon emoticon
27. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon je to uzasne simi.. tak u nas svokrovci nemusia vymyslat nic, lebo priatel je jedinacik, takze oni kupia jednu vec jemu a druhu vec mne a tym je vsetko vybavene emoticon emoticon najlepsie bolo, ked mi kupovali pred par rokmi darcek pod stromcek a chceli sa mi trafit do vkusu, tak volala svokra priatelovi, ze ake farby sa mi pacia emoticon emoticon
27. máj 2010 o 14:11  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 môžme byť šťastné, že je to tak ako to je emoticon
27. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 presne tak emoticon
27. máj 2010 o 14:39  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
fotoportrét
fotoportrét
trdielko149
16
 tisko zavidim baby ..tie vase svokrušky emoticon nevadi ja mam jednu perfektnu tetu aj malej Emmke vzdy nieco donesie emoticon co sa tyka toho photoshopu u kamaratky som v nom robila a vedela som co a ako preto ho taaak moc zhanam bo ked mi vsade ponukaju cenu za 1ks oznamka 1 euro dviha sa mi zaludok toto bude originalnejsie a len a len nase emoticon ale stiahnut to momentalne to stahujem zo stranky stahuj.cz tak som fakt zvedava lebo uz som to stahovala z 10 stranok a neslo mi to spustit ..ked aj nepojde prezijem to lebo buducisvagrik mi vie zohnat emoticon emoticon
27. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 teeda ale sa tu rozbehla jaka tema o svokrach..ja konkretne uz mam jedine svokru, svokra nie, i ked neni nejaka jezibaba, tak spolocne s spolu s 2 svagrovcami su hrozni ludia a priatela zneuzivaju, takze je to pre mna tazke na psychiku toto vsetko znasat, ked to kazdy den vidim... emoticon
27. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ruza a priatel sa takto necha? emoticon
27. máj 2010 o 16:39  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 je to tazke....nemame kde ist inde byvat
27. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 a neskusali ste riesit podnajom?
27. máj 2010 o 16:44  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. máj 2010 o 17:03 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 katii emoticon mne svokra dala tiez osusku s malickymi maciatkami emoticon lebo tie milujem emoticon emoticon
a inak tie osusky s menom su velmi pekne.. minule z pezinka priatel doniesol pre mna ako darcek ruzovu osusku s mojim menom a on si kupil modru osusku s jeho menom a dodal, ze to budeme mat do Varny na plaz emoticon
27. máj 2010 o 17:07  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 17:10 • kacennnka
fotoportrét
fotoportrét
 hej, je super makka emoticon neviem sa dockat nasej dovolenky..
a som rada, ze mas takisto dobru svokricku.. tak milo ta prekvapi emoticon
som rada za nas vsetky, na ktore svokricky myslia emoticon emoticon
27. máj 2010 o 17:17  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tanicka...nie je na to dost penazi

baby tak vam zavidim ked mozete ist na dovolenku, ja by som sla tiez emoticon emoticon
27. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ach tie peniaze.. emoticon chapem ta, ale neviem sa vzit do tejto situacie
27. máj 2010 o 17:54  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 no hej, ale tak v S je dost takych co ziju alebo budu zit od jednej vyplaty do druhej
27. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 drzim palce aby to bolo lepsie
27. máj 2010 o 18:04  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 emoticon
27. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš