Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simca, drzim palce.. a k tej basnicke, kazdy, kto nevie co kupit, dava peniaze :-) takze neobavam sa, aby pri nas rozmyslali nad blbostami typu - rychlovarna kanvica, hodiny, atd.. pretoze vedia, ze my dvaja mame vsetko a nove zariadenie do bytu si kupime este tento rok, ked si kupime ten trojizbacik.. takze basnicky nam netreba a ja by som na to nemala guraz.. no ale kazdy podla svojho ;-) nechcem sa nikoho dotnut.. :-)
Odpovedať
tak dnes musí, lebo sa už hádam ani nevydám :-D táni, a ako dopadla skúška???
Odpovedať
simca, juuj si ma potesila, ze si si spmenula :-D no este nemam ziadny vysleok, pricom o druhej uz mal byt.. :-) ale vytiahla som si dobru otazku :-D takze pozitivne myslenie znova zauradovalo :-D ale napata som z teba :-D
Odpovedať
no však ja som myslela na teba od rána ;-) a držala som päste, tak isto bude dobrý výsledok!!! :-)
Odpovedať
:-D dik.. no ja som sla dnu s tym, ze maximalne B chytim.. takze s horsou znamkou ani nepocitam :-D bude dobreeee. :-) ale stve ma uz to pocasie.. ono znova sa mraci a vraj maju padat aj krupy 8-( jedno co ma utesilo je, ze mi dnes dosla rezervacia z hotela na nasu dovolenku.. takze uz to mam vsetko na papieri.. :-D sa tesim
Odpovedať
kedy pôjdete???
Odpovedať
vyrazame 24.7. rano a vratime sa 2.8. v noci :-) uz dosli vysledky zo skusky.. mam C :-D dozvedela som sa ze som zabudla na jedneho predstavitela.. :-D lepsie ako drotom do oka :-p :-D takze som stastna a predomnou posledna skuska.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, ja pevne verim, ze to bude dobre ;-) aj keby si ju mala opakovat, tak ako si povedala "a co".. :-) ja som zo zaciatku v skole opakovala skusky casto :-D ale potom som sa do toho dostala a ide to.. to vies, filozofia sa tazko uci.. tam sa da maloco obkecat.. kto, co, kedy, ako povedal, to sa proste treba naucit 8-( a o estetike ani nehovorim.. tuuu neznasam :-D ale dobre sa to ucivo vysvetluje ziakom, ked som v pozicii ucitela :-D kati drzim ti palce veelmi ;-)
Odpovedať
ahojte babenky. no takze, slubila som ze sa vam ozvem. takze zmenila sa situacia o 180 stupnov, polovicka o tom este nevie, ale so svadbou je koniec, som pred rozchodom, |-| budem vam drzat palce, aby vam vsetko vychadzalo tak ako si predstavujete a sem tam vas pridem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
rora co sa stalo?? dedukujem novy objav???
Odpovedať
rora, mrzi ma to.. Drzim palce, aby to bolo dobre, ci uz sa rozijdete, alebo sa to urovna!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
rora Pre boha co sa stalo???? :-o :-o :-o Ja o nicom neviem ... Baby vy viete co sa stalo????? Preco sa chcete rozist? Nechapem .....
Odpovedať
baby, nelamte si nado mnou hlavu, viem, znie to hrozne, ale zrejme sa nezmeni nic, len zenich... :-N uplne som z toho mimo.... ked bude po vsetkom, dam vediet.
Odpovedať
taka rychla vymena? :-D
Odpovedať
je to ako blesk z jasneho neba.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora ja ti poviem len tolko, rob tak aby si v zivote bola stastna a nenechaj sa nikym zastrasovat a bud za akychkolvek okolnosti silna
Odpovedať
fúúúha, tak to si neviem predstaviť takú situáciu.. :-o
Odpovedať
no veru.. ja som sa stretla so situaciou, ze na svadbe sa zenich nejak casto motal okolo druzicky.. po svadbe prepuklo na svetlo, ze cely cas zenich podvadzal manzelku s danou druzickou a 3 mesiace od svadby to skoncilo rozvodom.. takze radsej sa rozijst skor /nech to ma akykolvek dovod/, ako trpiet rozvod po svadbe..
Odpovedať
dakujem baby za podporu |-| som sa bala ze ma odsudite |-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora vzdy je lepsie prist na to, ze to nie je ten pravy pred svadbou ako po. drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
môžete sa ukľudniť, nič sa nedialo :-N keď som prišla domov, oni už spali :-( bože, mňa už z toho šľak trafí isto iste!!! a dnes išli na dva dni k švagrinej, tak supeeeer ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
budeme musieť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
na vianoce =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no však práve, že to už musia vedieť teraz.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?