Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby nejde mi to nacitat lebo to nie su subory jpg.ale png.neviete ako to mam spravit nahodou?
Odpovedať
a ked si otvoris fotku a das si ju ulozit ako...nemas tam ulozit ako subor jpg ???
Odpovedať
zienky mne uz teraz zviera zaludok od radosti a starosti ako to vsetko prebehne pocas svadby a hostiny a tesim sa na vybavovacky okolo toho vsetkeho :-D
Odpovedať
ahoj salma, aj ja sa tesim ;-) ty to mas najskorej :-D ..ozaj uz daco mas vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruzicka idem vyskusat :-) salma nehnevaj sa ale preco chces mat svadbu v januari? mam sice aj kamosky co sa vydavali v takychto podla mna bŕŕ´mesiacoch ale to lebo boli tehu :-)
Odpovedať
trdielko, neviem aky nazor ma salma, ale aj moj kamarat sa sobasil s priatelkou v zime /vobec nebola tehotna/ a to preto, ze podla nich nie je nic romantickejsie ako zasnezena krajinka ;-)
Odpovedať
ešte to nevedia 8-(
Odpovedať
:-| preco? nieco sa deje? simca, drzim ti velmi velmi palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
stále sa niečo deje, neboj ešte vhodný čas :-S už začínam mať nervy z toho, lebo sme to chceli oznámiť hneď z príchodu a takto sa to zbytočne naťahuje :-S
Odpovedať
a ste veľmi zlaté, že na mňa myslíte!!! x-)
Odpovedať
heej, to poznam.. ked sa chcu oznamit dolezite spravy, tak nikdy nie je vhodna prilezitost :-S netrpezlivo cakam na ich reakciu s tebou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dúúúúfam, že už dnes to bude.. len nechápem čo s tým drahý toľko otáľa ]-( však načo nejaké oficiality??? po toľkých rokoch to už asi každý len uvíta.. aj mojej mamke som to povedala len medzi 4 očami, otec sa to dozvedel od nej.. :-D joj, ale už mám nervy, že sa z toho robí haló ]-(
Odpovedať
asi??? :-) urcite to uvitaju tak ako u nas :-D
Odpovedať
táni, ja sa pripravujem na všetky varianty reakcie :-N
Odpovedať
aaale.. cosi ;-) priprav sa len na jednu - pozitivnu.. :-)
Odpovedať
a kdeže si celý deň?? hmmm?
Odpovedať
kto? ja? =-) ja som doma, pripravujem sa na zajtrajšiu skúšku.. asi by som to nebola ja, keby som sa nezačala učiť deň pred skúškou :-N :-D
Odpovedať
moja, neboj, to zvládneš!!! budeme ti všetky držať päste!!! ;-)
Odpovedať
;-) dakujem.. musim to zvladnut, aby mi ostala uz len jedna skuska.. buduci tyzden idem do nemocky na jedno vysetrenie a neviem kolko dni ma tam budu drzat.. =-) takze aby som potom s kludom stihala poslednu skusku.. ty si teraz u priatela? no teda u vas? aj svokrovci?
Odpovedať
momentálne som v práci, svokrovci išli k rodine a dotrepú priateľovu starkú :-S
Odpovedať
Profilova fotka
simcab neboj drzime paste :-) aj tanicke na skuske :-) no ja mam sice velmi rada zimu ale radsej ked bude teplejsie bo na svadbe budeme mat vela deticiek ;-)
Odpovedať
:-D takze budete mat veseloo, hej? :-D :-D mozno to priatel chce oznamit pred celou rodinkou :-) :-) :-) spoji to rovno so zasnubami
Odpovedať
tak to ma tiež napadlo, ale nemyslím si, že by tak spravil.. ak by to tak chcel, tak to hádam spraví pred mojou rodinou nie??? :-N a teda aj dúfam, že to neoznámi pred všetkými! bože, to by bol trapas! ja neznášam také oficiality a keby mali všetci kukať na mňa ako plačem od šťastia :-D ja ani neviem ako ja budem princezná a všetci ma budú očumovať :-D
Odpovedať
:-D chapem.. ani ja nemam rada take oficialne veci.. a ani plakat nezvyknem takto pred rodinou atd.. ja placem od stastia stale pri priatelovi, ked mi napriklad blahozela :-D on vie take uzasne prianie povedat, ze hned mi hrdlo zviera :-N a takisto aj ked mi sms pise, alebo ked si na icq piseme.. bezne si poplacem, ze ho mam :-) od stastia samozrejme :-D tak ja som zvedava teda ako to vsetko dopadne u vas :-D
Odpovedať
dúfam, že večer vám to sem napíšem, lebo ja už nemám nervy na to.. hlavne sa bojím čo povedia na tú našu malú svadbu 8-( ale drahý stojí pri mne a povedal, že je to naša svadba, tak nech sa nestarajú :-D môj zlatý :-) a myslím, že starkú asi porazí, keď sa dozvie, že pravdepodobne nebude sobáš s omšou :-D ale aj to drahý povedal, že jej vysvetlí :-D
Odpovedať
heej aj moja babka je proti sobasu bez omse.. ale co uz :-) pred dvomi rokmi som bola na sobasi s omsou, kazdy nervozny, pretoze boli hladni.. 8-( ja takto hosti trapit nebudem.. ved na omsu mozu ist kedykolvek sa im zachce.. na svadbe ide o samotnu prisahu, to je vse..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
žiaľbohu, my chceme mať sobáš asi o druhej, a vtedy omša nebýva, tak čo..
Odpovedať
:-) super kati.. som rada, ze ti nasi chlapi su taki uzasni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?