Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
hej kazdy je na nejake ine obdobie, ale hentaki ludia su mi hned blizsi :-D :-D :-D
Odpovedať
mne sa velmi paci barok a rokoko :-) ale neodvazila by som sa mat svadbu v tom style :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule mne už došiel krížik je krásny som taka rada. Ruža mne sa bieli oblek veľmi páči ale skorej mi pasuje na taký južanský tip chlapa, na mojho by sa nehodil, kedže je to biely blondáčik
Odpovedať
haha blondacik, tak casto takeho nevidis :-p no ja mam sice tmaveho, ale je nizky vzrastom a na taketo ceremonie sa neciti, cize bude ticho trpiet a ja z polovice :-D takze vpasovat nas do nejakej takejto role je vykon , ci mam predpoklady alebo nie:-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, akosi som si nenasla cas sem vybehnut :-( tesi ma ze stale nieco vybavujete ;-) ja momentalne riesim ten byt, ale tak nieco (niekto) mi "voslo" do cesty a som zvedava ako to cele dopadne, lebo neviem ci ist do spolocneho byvania a este aj do svadby |-| no snad ma to prejde |-| majte sa zatial pekne |-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nie, nimi by som sa nenechala uz znechucovat. ale nechcem to tu verejne rozoberat, je to moc sukromne |-|
Odpovedať
rora, drzim palce, aby sa to cim skor vsetko urovnalo..
Odpovedať
rora, ak nejaké problémy s drahým, tak si to nechaj prejsť s hlavou.. a tiež držím palce, aby bolo všetko ok ;-)
Odpovedať
ach, ja už mám nervy v r*** :-D zajtra nejdem do práce, idem gruntovať dom, v sobotu sú tu svokrovci :-N
Odpovedať
Ahojte holky :-) tak dlho som tu nebola a verim ze uz tu budem castejsie kedze vcera som mala poslednu v skusku v tomto semestri :-) tak som cela happy :-D do septembra mam pokoj od skoly ... normalne neviem co teraz robit :-D Inak vcera sme boli rezervovat salu a uz aj vyplatit zalohu a spisat zmluvu :-) Takze nas termin uz je isty :-) velmi sa tesim. V najblizsej dobe zacnem obvolavat hudbu a skusim zajednat. Kameru tiez mame istu. Kedy treba vybavit kostol? To ma este cas alebo tiez sa objednava v takom predstihu? Inak fotky zo saly v ktorej budeme mat hostinu mam v albume tak mozete pozriet :-D
Odpovedať
hainy, tak to gratulujem!!! .. aj ku skúškam, aj k sále ;-) my pôjdeme kostol zajednať spolu so sálou.. len sa neviem rozhodnúť v ktorom kostole sa to uskutoční :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
a sálu máte prekrásnu!!!
Odpovedať
ešte jedna otázka: neviete mi náhodou poradiť ako sa dá vybaviť, aby nás v našom kostole sobášil kňaz z inej farnosti???
Odpovedať
simcab Dakujem :-) Aj nam sa paci. Dufam ze bude vsetko ok. Takze hovoris ze uz teraz by sme mali ist zajednat kostol?
Odpovedať
ja by som išla hneď, však kňaz vám povie či idete skoro, alebo načas :-D nechcela by som riskovať to, že už budem mať zajednanú sálu, fotografa atď a kostol by bol obsadený..
Odpovedať
Ale ved v jeden den moze byt v kostole aj viac svadieb nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka Aj ja myslim :-) Tak na kostol sa pojdeme pytat asi az neskor. Ja byvam na dedinke a myslim ze prave na nas datum nebude viac ako 4 svadby :-D
Odpovedať
no len ak chceš mať sobáš aj s omšou, tak to je problém..
Odpovedať
No jasne ze aj s omsou. Ved tak sa to stale robi nie? A preco by mal byt problem?
Odpovedať
no tak lebo 3 omše za sebou nebývajú.. a jeden kňaz môže za jeden deň vykonať len 2 omše vraj.. =-)
Odpovedať
to som ešte chcela, že v sobotu býva u nás omša ráno asi o 6 (?) a potom večer asi o 4.. áno, sobáše môžu byť, ale bez omše.. čiže len obrad, ktorý trvá asi tak pol hodinu..
Odpovedať
ja som dnes mimo, tak hádam hápete čo chcem povedať :-D :-D
Odpovedať
simcab Ano chapeme :-D A preco si mimo?
Odpovedať
no lebo mám toho veľa v práci, nechce sa mi.. a chcem vám písať, tak som taká že aj tam aj tam :-D u nás je ešte ten problém, že by sme chceli mať sobáš okolo 2 aj s omšou, tak to som zvedavá či zoženieme nejakého kňaza alebo ako sa to vyrieši :-S svadbu by sme chceli u nás v meste, ale strašne by som chcela kňaza z vedľajšej dedinky.. no tak to som zvedavá ako to dopadne.. :-D
Odpovedať
ahoj h.a.i.n.y : my uz mame kostol teda sobas zajednany , ale na predmanzelske nauky budeme chodit az niekedy cez zimu..
Odpovedať
ahojte zelam vam krasny den :-)
Odpovedať
ahoj, aj tebe pekný deň! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby tak mna este cakaju 4 skusky, mala ma by som len tri len jeden hajzlik profak mi neuznal skusku ktoru som uz absolvovala na inej fakulte,pricom sme sa dohodli ze mi ju uzna a vcera mioznamil ze si ju mam zrobit a ze ked si ju nezrobim tak ma obvini z podvodu ze som ho vraj chcela oklamat, a ze som mu nepovedala ze na fakulte kde som pred tym chodila mi o dacom inom prednasali ako on prednasal, ale on to velmi dobre vedel lebo vo vypise znamok som to mala napisane, takze ja som vcera mala otras den skoro cely cas uplakany som sa z toho nemohla spamätat co mi urobil a este k tomu mi dal termin tej blbej skusky na jun kedy ja uz budem na brigade cize si musim este vybavit volno, ale pre istotu do skoly pojde so mnou moj janko aby sa mi nemohol vyhrazat zase ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?