Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
a ozaj nad tymi satami stale rozmyslam...xcem byt totiz ako kralovna kedze mam tematicku svadbu, no uvidime,lebo zaroven ten typ zrovna nie som, uvdime uvidime.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza: keby som si ja zobrala svojho milacika na vyber siat, tak si asi nikdy nevyberiem. on by tvrdil, ze vsetky sa mi hodia zo strachu, ze sa netrafi do mojho vkusu. mam skusenosti. a tiez tvrdi, ze je jedno co budem mat aj tak budem najkrasia na svete. :-)
Odpovedať
sinov, ja mám rovnakého drahúša :-D ale ja chcem len jedny skúsiť, tak to si poradím aj sama :-D horšie bude, ak mi nesadnú =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ziadne favoritky nemam. paci sa mi ich hromada. a nechcem sa upnut na jedny, lebo co ked mi zrovna taky strih nebude sediet. dala som si vsak zavazok, ze pojdem maximalne do dvoch salonov. :-D
Odpovedať
ja chcem ísť len do jedného, pretože kvôli práci nemám veľa času behať kade tade..
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja. tak som si vyhradila jeden den dovolenky.
Odpovedať
ja tiež budem musieť, lebo robím aj každú sobotu, tak je to na h**** :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som pocula, ze v stredu je najlepsie ist skusat. saty su uz spat po svadbe a este nie su prec na dalsiu, resp. upravene na inu nevestu.
Odpovedať
ja si vopred zavolám či budú tie "moje" v salóne a tak pôjdem.. len fakt nie je dobré, že sa vidím len v tých jedných.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tiez dobry napad. ale zas urobit si volno uprostred pracovneho tyzdna tiez neni na zahodenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja si myslim , aj sa baby neviem dockat kedy bude januar ze si pojdem konecne vybrat tie prave satky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
esteze to tak rychlo uteka. ani sa nenazdame a bude zima. uvidite.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no som zvedava, uz aby som mala po statniciach, aby sme mali opraveny domcek a bola som vydata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved pockaj. ked som ja mala statnice, tak to taaaaak rychlo bezalo, ze som si az zelala zastavit cas :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam mas pravdu ;-) boze baby vy sa tiez neviete dockat kedy to uz bude
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor. ja by som sa vydavala uz zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak ako ja a ked mna niekto pocuje ako to hovorim tak sa na mna cudne pozeraju a hovoria ze pomaly dalej zajdem, ale ja mam rada rychlost chi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si myslim, ze to chyta kazdu babu ked sa dohodne termin, takze si s tym nelamem hlavu. a drahy to znasa dobre, tie moje reci o satach, vyzdobe atd. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj moj pocuva jednych uchom dnu druhym von :-D , ale niekedy ma aj on taky den ze sa normalna zapoji do priprav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby aj vás tak hnevá keď Vám chlap na niečo ohľadom svadby povie že to nechám úplne na teba a ani Vám nepovie či sa mu to páči?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to vsetko na mne. vraj mam dobry vkus. hehe dobra vyhovorka, aby nemusel nic riesit. :-D
Odpovedať
no mne môj povedal, že jemu je všetko jedno, nechá to na mňa, ale že mu to mám najprv ukázať na schválenie :-D (takže, simonka, ty sa tráp, povyberaj 5 kandidátov a ja rozhodnem :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
simcab mne povedal moj to iste exot jeden, ma jedine stastie ze ma to bavi a pri tom sa ukludnujem
Odpovedať
Profilova fotka
ach ti muzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak ach ty muzi, baby poradte aku farbu vyzdoby saly mam vybrat bielo bordovu alebo bordovo zlatu, ja vobec neviem, len viem ze cisto bielu nechcem lebo mi je to take fadne kedze navleky na stolicky nebudeme mat
Odpovedať
sinov, moj priatel taky nie je, ze hovori na vsetko, ze sa mi to hodi z dôvodu nejakeho strachu alebo co.. ked mi nieco nesekne, tak to nemame problem povedat na rovinu jeden druhemu, ved sme ako jedna bytost, tak s tym nemame problem, aby sa niekto "urazil" alebo co.. :-) ruza, no ved to, priatel je velmi dobra moznost v svad. salone, ved on je na vasej svadbe z tvojho pohladu najdolezitejsia bytost, kvoli ktorej by si mala byt krasna.. svadba nie je o hostoch, ale o vas dvoch ;-) jednoznacne ho ber.. miska, mna nehneva ked to priatel necha na mna.. mame takmer rovnaky vkus.. aspon to znamena, ze ti veri, ze vyberies to najlepsie ;-) a prajem krasny dnik.. na skusku som sa ucila den a dala som to na B :-D som stastna
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som zvolila podla toho ako vyzera sala.
Odpovedať
barborka, som toho isteho nazoru ako sinov ;-) my sme planovali bielo-fialovu, ale zial, do saly sa to nehodi.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka ja som chcela taku istu ako ty, ale tiez sa nehodi. tak bude zrejme bielo cervena, nakolko ta miestnost je ladena do cervena.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sala je cela drevena pozri na http://www.hotelagro.sk/default.php?p... aj stolicky su drevene
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?