Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja chcem maximalne 3 deticky ;-)
Odpovedať
simi, na kare? preco.. staci ti nejaky prehravac s dobrymi mp3 a ludia sa zabavia, aj ked tancovat nebudu.. ked je v pozadi hudba, tak je veselo.. ;-) a ked si aj poniektori vypiju, tak sa odviazu.. bola som prednedavnom na takejto svadbe, bola to garden party a bolo super.. :-) barborka ano, ale po cisaraku je tazko aj tie tri :-S poznam zenu, ktora mala prve s cisarskym a druhe jej dovolili len tazko..
Odpovedať
tak ja asi 1 dieta :-) ...kvoli financiam a zdravotnemu stavu
Odpovedať
Profilova fotka
tak moja sestra mala cisarak pri prvom lebo bola maličká a bábo bolo veľké a druhé bude mať tiež cisarák, lebo bábo je ešte väčšie ako prvé a ona je stále taká maličká a doktor jej nehovoril nič žeby nomhla mať druhé alebo tretie bábo. my chceme detičky dve a ak pán boh a naša finančná situácia dovolia tak drahý by chcel deti tri, veď treba podporovať pôrodnosť na slovensku. Ja deti milujem a práca s nimi by ma bavila viac ako čokoľvek iné na tomto svete
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s tak ja tiez milujem deti nadovsetko kvooli tomu som ucitelka ;-)
Odpovedať
koniec koncov je jedno kolko budeme mat deticiek.. hlavne nech budu zdrave :-) a krasne :-D velmi sa tesim.. priatel este viac.. on uz teraz ma presviedca, aby sme sa zacali snazilkovat.. a to, ze mam buduci rok statnice neriesi, ked pride tema na babo :-D
Odpovedať
barborka, ty si ucitelka?? a to mne sa tu cudovali, ze som sa vydala na ucitelsku drahu :-D :-D takze uz sme dve "diagnozy" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani tak to mas super priatela ja by som hned brala, moj zas naopak stale riesi moje statnice a aj ze treba nam dosporit peniazky na prerabku :-|
Odpovedať
tak s financiami je to horsie, ked ma clovek na starosti taketo vydaje ako vy.. :-S my to nastastie riesit nemusime, ani hypoteku nemame, ani ziadne uvery.. peniazky by sme vrazali len do babatka
Odpovedať
Profilova fotka
tak my hypoteku tiez nebudeme mat, lebo peniazky ako ta su na prerabku, len moj janik chce este nejaky peniaz usetrit a vraj sa mu to podari len doma ;-)
Odpovedať
tak urcite treba mat usetrene peniaze :-) ved v zivote stale pridu situacie, kedy to chce vyssiu investiciu.. :-) a mozno babatko pride este skor ako si tvoj priatel mysli :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to pochybujem ze pride skor lebo si dava sakramentsky pozor ancias jeden tani viem ze som sa to uz pytala na nechty, ale stale na nete citam ze potiahnutie nechty gelom nenici nechty co povies, ja sa vobec neviem rozhodnut co mam robit
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak moj si daval pozor doteraz.. ale teraz vobec a ja som bez HA.. vies co, ja som mala gel, ale na umelych a hrozne mi to poskodilo, ale nie gel, ale tie umele.. a kamaratka mi odporucala gel, ale na prirodzene si ho potiahnut.. ona to pouziva a chvali si to, nechty sa jej nelamu a su kvalitnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej super tani to som potrebovala pocut, lebo kazdy ma odhovara od toho, tak to mas tani potom velmi blizko k tomu aby si bola maminou ;-)
Odpovedať
myslim, ze sa nemusis toho bat dat si to na nechty.. ja som uvazovala objednat si cely system na nechty domov :-D gel, ten laser a vsetky tie prkotiny :-D ale nejak ma to preslo.. ved skus si dat a uvidis ako ti nechty zareaguju, ale myslim si, ze sa nemas coho bat.. ta kamoska pouziva gel uz davno a ma krasne nechty ;-) noo maminkou sa stat, to by som mala blizko, ale priatel chodi domov len raz za dva tyzdne :-S strafit sa do mojich plodnych dni, to by bolo ako hladat ihlu v kope sena :-D aj ked tento mesiac veru cakam, ci v tom budem alebo nie.. o par dni sa vsetko dozveim.. a ked priatelovi poviem ze nebude ocinom tak si myslim ze zacne makat dvojnasobne :-D je ako posadnuty =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani stale si nedostala navstevu odkedy si bola u lekara?
Odpovedať
no nie este nie.. ale nemozem si este urobit ten hlupy test :-( az neviem kolko dni po meskani.. ja som teraz cakatelka na tu mrchu :-D a cakaam a cakaam :-D tieto dva-tri tyzdne som si davala pozor na to co jem a vodu som pila pravidelne :-D priatel ma kontroloval, akoby uz mal naisto ze som tehu :-D ked nic, tak aspon som si uzila srandu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko ti uz meska pokial tyzden tak kludne si mozes uz urobit test
Odpovedať
no ved to, ze este nemozem, lebo teoreticky ona nemeska, teraz som v dnoch ocakavania, nejaky 28. den.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha a ja som myslela ze ti to uz meska tak to sa neboj to mas este cas a preco si mysli tvoj mily ze si v tom ste sli naplno pocas plodnych dni ci ako? aj ked ste sli tak nemuselo to vyjst ;-)
Odpovedať
no hej, bola som niekde tak par dni po ms.. a preto sa do toho tak vzil, ze uz ked ide naplno, tak musi byt otcom :-D vysvetlovala som mu tiez, ze to neznamena, ze bude tatom :-D no ale odvtedy akoby sa otocil o 180° a zacal premyslat velmi intenzivne o rodinke.. tak uvidime.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj no to som fakt zvedava ako dopadnes, len bude blbe vidiet na milom potom jeho sklamanie :-(
Odpovedať
vsak to ma najviac mrzi.. :-| on je taky nateseny ze kedy bude to malicke drzat v naruci.. aj ked mi vola, tak sa luci, ze "pozdrav malu tanicku".. a ked sme spolu, tak sa s bruskom rozprava ze "kto to tu rastie?" :-D no to by si musela zazit, taky je roztomily :-D bude smutny, kebyze nic z toho.. ale utesujem, ho, ze teraz by nevidel ako mi rastie brusko, kedze nie je stale doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o chudacik, ale zlaty je, ja sa vzdy obavam ze ci moj bude tak prezivat moje tehotenstvo, ked teraz nechce sesterkineho syna ani na ruky zobrat :-(
Odpovedať
urcite ze bude.. lebo to bude JEHO.. ked ti bude brusko rast a uvidi ten maly zazrak cez ultrazvuk, uvidis aky bude uneseny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj on mi to stale trvdi ;-)
Odpovedať
no vidis ;-) idem uz spat, zajtra skuska.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
jasne utekaj aj ja uz mi prisla mamka domov z prace som k.o. som skoro vstavala k gynekologovi tak sa drz zajtra na skuske :-)
Odpovedať
ahoj zelam vsetkym krasny den
Odpovedať
tanicka este ma napadla jedna vec k tej povercivosti...kedze fotit sa pojdem pred svadbou, tak ma manzel uvidi v satach este pred obradom, takze asi bude jedno ak ma v nich uvidi i v salone :-D ..lebo ak obrad byva vacsinou okolo 2hej,tak fotenie asi okolo11 /12 pojdem...zalezi asi aj ci to bude vonku alebo niekde dnu, teda zalezi od mojho stupna hanbenia sa vonku :-D :-D :-D ...ale presne nad tymto som rozmyslala..ze nexcem ist do salonu sama a priatel je dobra moznost kedze mi rozumie najlepsie...ja sa tam do nich nebude sama pasovat a nestrpim ako nejaka blba predavacka na mna kuka a xce mi akoze poradit ci mi to pristane pricom pohrdavo kuka do kabinky... :-S ... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?