Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ale je z netu, len baba si nepraje, aby sa kopírovali jej fotky.. tak to mám uložené len v počítači.. a neviem ani nájsť jej originál album :-|
Odpovedať
no ved v pohode, ja len tak, ze ci ho len tvoja kadernicka robi, alebo si ho nasla na nete.. ale chapem tu holku :-) asi budes mat aj zavoj, kedze vlasy budu zopnute, vsak?
Odpovedať
no to teda neviem, ale asi áno.. len nechcem nejaký veľký, lebo sukňa na šatách je obrovská, tak aby som nebola ako torta
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja budem mat rucne robeny sperk, chcela by som v takom dobovom style ho mat, no uvidime co vykuzli moja sperkarka, najpr musi vidiet saty povedala a co sa tyka vlasov tak aj uces chcem trosku dobovy taky preplietany a zavoj cibude tak to sa este uvidi zalezi na tom ci k satam bude zadarmo spanielsky alebo nie lebo ked nie tak iny nechcem :-D
Odpovedať
simca, no ved ano, zase treba striedmo, aby sme nevyzerali ako babiky do torty :-D barborka a uz mas nejaku predstavu o satach? :-) alebo uz mas aj vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
tak predstavu mam dvojaku, prva je ze budu rovne cipkovane s dlhou vleckou a druha predstava je ze budu ako mala cisarovna sisi tak uvidim ci nieco najdem co sa mi bude velmi pacit, najpr som uz mala vybrate ale ked som zistila odkial donasaju saty tak som cely salon zavrhla a vybrala uplne iny :-D
Odpovedať
aha sisi, uz si spominam.. nevedela som si spomenut, ktora kocka tu spominala, ze by chcela nieco na styl sisi ;-) minuly tyzden som bola v piestanoch a tam bola socha sisi, tak som si ju cvakla.. idem mrknut co to mala za uces na sebe :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tani pozri si moj album a fotka c.29 tak takyti uces presne chcem, len neviem ci moja kadernicka bude schopna to urobit
Odpovedať
wow tak to je pekne.. ;-) na to musi byt velmi zrucna kadernicka :-) mne taketo vycesy nejdu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ta fotka je uzasna, a precoti nejdu take ucesy, tak hadam sa jej podari to a ked nie tak nieco podobne, okrem tych typickych preplietanych drdolov a tak to neznasam to budem mat radsej rozpustene vlasy ;-)
Odpovedať
nejdu mi vycesane vlasy, lebo mam okruhlu tvar a potom by som vyzerala velmi baculato :-D nechapem to, ja ked priberiem nejake to kilo, tak na mne nikde nevidno, len nalicach :-S :-D nechcem vyzerat na svadbe ako bambulka.. a zase ucesy s dlhymi vlasmi sa mi pacia tie, kde su vlasy natocene.. ale mam problem, ze kucery mi nedrzia nejak extra.. v zime som bola na plese, mala som krasny uces, kamaratka mi robila.. ale za dve-tri hodky som nemala kucery, len nejake vlnky :-D taky naaaznak :-D a to si neviem predstavit ako mi to bude drzat na svadbe, kedze to musi drzat od obeda do rana :-D :-|
Odpovedať
caute baby ja mam uz tyzden po skuskach ;-) inak tani, nasi tiez nevedia o svadbe a asi budu tesne pred nou :-D :-D :-D a inak zmenila som zltu farbu na bielo-cervenu kombinaciu...ty si zostala pri tej zlatej???
Odpovedať
Článok sa načítava...
tani ta busta v PN sa na Sisi rozhodne nepodobala :-D :-D :-D ako mnohov veci su len trapne napodobeniny skveleho originalu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky. Vidím že aj vy ste zničené z toho počasia čo tu je :-( Ja som nakoniec tie šatky nebola skúšať, bola som sa len dať ostrihať a potom sme montovali stoličky čo sme mamine kúpili do obývačky. Bola taká prekvapená, až mala slzy v očiach Ja mám teraz také depkárske obdobie, lebo už ma všetko veľmi hnevá a najviac ma hnevá keď vidím ako je drahý smutný kvôli jeho rodičom. nechápem ľudí, ktorý si spravia dieťa len ako otroka. To že mňa nemajú radi mi je jedno, ale to že vlastného syna nemajú radi ma trápi. keby aspoň to slniečko vykuklo
Odpovedať
..a ja som to tiez spominala ze by som xcela byt taka ako ona..myslim ze ma na tu nik nebere do uvahy a nepamata si co hovorim :-D
Odpovedať
ruza, tak ja neviem nic o sissi, myslela som ze je na tej buste ona :-D :-D jaaaj, dala by som po prstoch tomu nesikovnemu socharovi :-D :-D takto zavadzat dnesnu mladez :-D aj ty budes ako sisi? co je taka popularna :-D k skuskam blahozelam, ja este len zacinam :-D miska takymto zatazovanim trapis len samu seba.. je to smutne, coho su ludia schopni, ale neda sa stale nad tym trapit..
Odpovedať
no a k tej farbe, bielo-zlta bude.. dala som priatelovi na vyber medzi zlatou, smotanovou a zltou, vybral si zltu, tak bude zlta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela. ruza ja si velmi dobre pamätam ze si sa pridala ku mne ako faninka sisi :-D tani tak ani mne nedrzia moc kucery, lebo mam strasne tvrde huste vlasy ako typicka levica a najlepsie na tom je to ze aj moj lmily ma take vlasy tak uz teraz vravim ze chudata nase deti :-)
Odpovedať
ano je to ona,lenze na tej buste sa vobec nepodoba :-D vyzera tam ako ruska matrozna :-D :-D :-D neviem ci popularna, asi kvoli tomu filmu a Romy chneider,lenze ja ako odbornik v tom smere ju mam seriozne rada 8-) michala...tiez som v podobnej situacii...svokrovci su divni a syna len zneuzivaju na prachy
Odpovedať
barborka s tymi demi si ma rozosmiala :-D mam totiz bratranca a on ma neskutocne huste vlasy, z ktorymi sa neda nic robit.. stale sa z neho smejeme ze vyzera ako baran :-D ruza, tak ja zase do problematiky "sisi" vobec nevidim.. ani ten film o nej som nikdy nevidela, hoci historicke filmy milujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale fakt to bude sranda lebo mne sa vlnia vlasy idu mi na kazdu stranu a milemu ke dpodrastu tak je super kuceravy no hroza :-D
Odpovedať
ja mam tiez huste vlasy a zas okruhlu tvar, cize nevidim realnu sancu mat vlasy nejak hore :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam zase podlhovastu chudulinku tvar a ked priberiem tak vzdy len na riti a brusku, spociatku ma to stvalo aj som cvicila ale uz kaslem na to , hlavne ze sa pacim milemu ;-)
Odpovedať
ruza, uplne ta chapem, som na tom rovnako :-D barborka, ja zase mam boky velmi uzke, kazdy mi vravi, ze ani porod isto nebude mozny normalnou cestou, no ale tak verim, ze ano :-) nohy, boky a brusko mam chude, no ale co tvaaar :-D priatelovi sa to paci, ze licka su take buclate, takze rovnako ako to neriesis ty, tak to neriesim ani ja.. boli casy, ked ma to hnevalo, ale teraz sa nad tym nejak extra nepozastavujem :-)
Odpovedať
no hej..toto je vecny boj...som pre priatela najkrajsia taka aka som, lenze sebe sa moc nepacim..ach joj :-D
Odpovedať
dievčatá, prišli mi ďalšie vyhotovené ponuky na mail :-| a nie som nadšená. ak je lacnejšie jedlo, tak sa nedá priniesť alkohol a to účtujú za 0,7 od 27 EUR ;-( a ak je v tomto niečo odlahčené, tak zasa jedlo je nehorázne drahé, alebo kadejaké préplatky. nech rátam ako rátam, musela by som byť zázračná aby som na svadbu našetrila :-S a to som sa ešte des aj dozvedela že skôr ako projektanta potrebujem statika aby nám najskôr odobril či môžeme hore nastavovať. a taký statik v Ba stojí len konzultácia od 800 Eur vyššie ]-( tak mám takú depku ako nikdy. mám chuť to normálne zabaliť.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam boky tiez uzske a panva ani nehovorim, mne uz gynekolog povedal nech ratam s tym ze rodit budem cisarakom, ja som nikdy nepriberala, kym som nezacala brat antikoncepiu a ked som ju vysadila tak odvtedy sa na mna vzdy nieco nalepi :-( a co sa tyka bruska tak to neriesim to mam aj po mamka takze to aj keby som chcela sa zbavit tak nemam sancu :-)
Odpovedať
ruza, sebe sa musis pacit taka aka si ;-) /to mi stale priatel hovori, ked hundrem, ze aku mam postavu/ :-D liana neviem aku velku chces mat svadbu, ale rozmyslala si aj nad alternativou mensej svadby, skor takeho svadobneho posedenia?
Odpovedať
ja nechcem cisarsky.. chcem vela deti :-D
Odpovedať
ja ako som už dávno písala, chceme len také posedenie, ale absolútne si neviem predstaviť čo tam budeme robiť.. bude nás tam 20 a nechcem aby to vypadalo ako na kare.. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?