Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 tani ja som to tiez v radiu pocula. a je mi z toho na grc. rozbit hubu tym soplakom! ja nemam slov na dnesne sproste decka! kazdu chvilu niekde utyraju nejake zviera a este si to natacaju na video... vies co hnus na to len pomysliet kam to speje... emoticon byt to moje decko tak ho zrubem az do krvi.
14. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
Registrovala sa 20. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
    okres Prievidza
 a to este nevydla popolnocne saty asi ju rovno odvezu do nemocnice emoticon
14. máj 2010 o 10:59  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 petka a nebodaj by ti to vadilo? emoticon vidis aku mas svokru, aj ked by si jej spravila po voli, tak sa jej nezavdacis, vsade objavi problem, tak naco sa nou a jej poziadavkami vobec zaoberat? emoticon nech vie, ze ona tam dolezita neni a snad da pokoj...
14. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
    okres Prievidza
 no dufam.saty popolnoci mam cierno-fialove a su tak lebky emoticon
ale drahy povedal nevadi mne sa pacia.tak som spokojna.
14. máj 2010 o 11:04  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 rora, keby moje decko urobilo nieco take, tak ma kufre pobalene pred bytom.. emoticon nechapem kde vyrastali, ked nedostali zaklady slusnej vychovy.. emoticon no hrozne..
peti, kasli na to, je to vasa svadba a nie jej.. uzivaj si pripravy a tie recicky jednym uchom dnu a druhym von.. emoticon
mna sa vcera moja teta opytala ako budem riesit uces.. ukazala som jej fotku s rozpustenymi vlasmi, ktore su len pekne natocene a vpredu je korunka, alebo celenka.. a ona ze nech si dam drdol.. emoticon no chapes - pestujem si vlasy roky, aby som mohla mat na svadbe pekne rozpustene a ona ze si mam dat drdol, lebo jej sa ten uces nepaci.. hned som ju uzemnila, ze vydavam sa ja a nie ona.. a drdole nech si dava na svoju hlavu, ked sa bude vydavat v buducom zivote..
14. máj 2010 o 11:05  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 svokra ci chce ci nechce, tak musi prijat to, ze ty mas vlastnu osobnost, mas svoj zrejme motorkarsky styl a tym padom aj taky zivot, a nebudes sa ani vo svoj svadobny den tvarit ako niekto, kym nie si emoticon takze nemusis mat ziadne vycitky.
14. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petka5555
    okres Prievidza
 no ja som kadernicka a viem co myslis je to jednoduche a pekne emoticon len nech ti to riadne zalakuju aby sa ti kucierky nevyrovnali ale vzdy lepsie ako strapaty drdol emoticon
ano mam taky styl a nedokazala by som si to vychutnat keby som mala nieco otrasne na sebe navlecene a nepohodlne ale svokra "cakatelka" popolnocne saty uvydi az v den D emoticon
14. máj 2010 o 11:13  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 peti, pre istotu si pred svadobnu salu zavolaj pohotovost, ak by ju nahodou vystrelo emoticon
no a s tymi kucerami to bude probleeem.. mam hrozne tazke vlasy a nic mi na nich nedrzi.. dufam, ze skuska ucesu bude podla mojich predstav, lebo inak sa ostriham na koleno emoticon
14. máj 2010 o 11:19  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 táni, aj ja som chcela najskôr rozpustené, lebo mi tie nádhery moje už takmer po pás narástli emoticon ale tiež ich mám strašne husté a ťažké, tak som od toho upustila. našla som krásny účes, ktorý sa dá spraviť len z takýchto dlháňov, tak nebudem váhať emoticon však lebo už nikdy v živote si nebudem môcť dať urobiť taký slávnostný účes emoticon čiže ja som za vyčesané vlásky..
a mimochodom, mne by tie vlnky vydržali možno tak 3 hodiny a potom by boli v zabudnutí emoticon
14. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 baby ja mam len polodlhe vlasy, cize jedine pripada do uvahy rozpustene vlasky, ale tiez moc zerem kucery, ale mne by to asi neslo...takze aj nejaky jednoduchy uces s rozpustenymi vlasmi ak su upravene kadernikom je fajn emoticon
14. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
Registrovala sa 11. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov.
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
denulkah
Registrovala sa 11. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov.
    okres Prievidza
 ahojte, mne asi tiez nestihnu naast moje vlasky do takej dlzky ako by som chcela a preto som sa uz poistila a kupula si pricesok- mozno ho pouzijem a mozno nie
14. máj 2010 o 22:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ahojte emoticon konecne mam po dlhom pracovnom tyzdni emoticon a tu nikto? emoticon asi mate lepsiu zabavu ako sediet pri pc emoticon emoticon
14. máj 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 holkyy emoticon ja som bola vcera skusat svadobne satky emoticon emoticon prvy salon - prve saty - sedia ako uliateeee emoticon no krasa.. zvlastny pocit vidiet sa v svadobnych.. priatel bol so mnou a pacia sa mu presne take ake si chcem dat urobit emoticon super.. sice v tom salone nemali bonaire ako som chcela, ale mali 2 saty, na prvych bola sukna ako na bonaire a na druhych bol korzet ako na bonaire.. takze som mala taky mix.. vyskusala som si ako na mne budu sediet a uz dalej ani hladat nebudem emoticon za pozicanie vypytali 350 eur, priatel len gulal ocami.. dam si ich usit a hotovo.. emoticon
tu su tie, ktore som skusala /san patrick bisel/ http://fashionbride.files.wordpress.com/2008/03/bisel.jpg
na tie druhe som sa nepytala ako sa volaju, ale proste tam mi slo len o korzet, ze ako na mne ukaze..
a moje bonaire mozte kuk v albume emoticon sukna je presne taka ako na bisel emoticon kocky, takaa som stastnaaa emoticon
nezabudnem na to ako sa na mna pozeral priatel, ked ma videl prvykrat v svadobnych emoticon bolo to krasne..
15. máj 2010 o 08:58  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tešíííííííííííííím sa s tebou!!! emoticon emoticon emoticon
15. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 táni, a kde si ich dáš ušiť???
15. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 baby kde ste kto?? taaaak sa nudim emoticon emoticon emoticon
15. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 tanicka_photo tak to je super ze si si uz vybrala len ich dat usit super krajcirke emoticon emoticon ja sa neviem zase dockat kedy bude januar ze si pojdem skusat satky nove a ze si konecne vyberiem nejake, a teraz sa teskam ze o chvilu budem mat po skuskach a ze pojdeme kupit tie obrucky juj ako sa tesim.
inac baby rozhodla som sa predsa si dat potiahnut nechty gelom, lebo 1. juna nastupujem na brigadu a urcite by som prisla hned prvy den o nechty, tak aspon ked budem mat ten gel tak budu ako tak drzat a pocas celej brigady si ho budem davat, aby moje nechtiky vyzerali normalne a nie ako u nervovo labilnej osoby emoticon,
15. máj 2010 o 14:28  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tani tie saty su nadherne, skoda, ze nevidime foto jak si v nich...ozaj a neni to nejaka tradicia, ze ta zenich nema vidiet v svadobnych? emoticon
15. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 simca, este neviem kde si ich budem davat sit.. bud u nas v meste v nejakom zakazkovom krajcirstve, alebo si ich objednam niekde inde.. emoticon na to mam este hromadu casu emoticon ta predavacka mi ponukala aj take aj take saty, proste plno.. ja som ale odmietla.. vyskusala som si len tie dvoje, aby som videla suknu a korzet ako na mne stoja.. priatel hned povedal "sexi" emoticon takze niet o com diskutovat, zbytocne budem stracat cas nejakym vymyslanim, ja nie som ten typ.. ale jedno viem isto - budu biele a nie kremove.. hoci tie bonaire su kremove.. priatelovi sa to nepaci emoticon

barborka, tiez som happy.. emoticon planovala som ist skusat v januari-februari, ale to som nevedela, ze sa zamilujem na prvy pohlad do tychto siat.. nedalo mi.. predavacke som povedala ze sa berieme 2. oktobra.. obletovala ma hned emoticon emoticon este aj akusi zlavu by som mala, kebyze si teraz objednam emoticon jedine co sa mi na tych satach nepacilo boli ramienka emoticon ramienka podla mna spatia saty.. vyzera to tak vidlacky emoticon - ale to je moj nazor, nechcem tym nikoho urazit samozrejme.. emoticon

dianka, ja nedodrziavam ziadne tradicie, mne je jedno co hovoria storocne babky emoticon vydavam sa taka, aka sa budem najviac pacit zenichovi, to znamena aj v satach, ktore sa budu pacit hlavne JEMU.. fotku zo seba by som tu dala, ale pri tom "vzruseni" zo siat ma ani nenapadlo odfotit sa.. emoticon ani neviem, ci by to tam vlastne dovolili.. emoticon
15. máj 2010 o 20:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 to sa tu dnes nič nedeje??? a ani sa nebude??? emoticon emoticon
16. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no asi nie, cely den cakam ci tu niekto nenapise a nikto nic, ach jaj,
aky ste baby mali vikendik, ja v celku dobry, konecne som sa nemusela ucit, ale zajtra zacinam zase emoticon
16. máj 2010 o 20:17  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 no však aj ja som čakala počas dňa, a nik nič.. pred chvíľou som sa vrátila domov.. boli sme u našich gratulovať ocovi a bratovi emoticon takú fajnú zmrzlinu som im kúpila, že som ju skoro celú sama zjedla emoticon (tescové tiramisu-mňamka!) inak včera som bola v práci, potom som hneď išla k mamke, bola som s ňou na chvíľu v robote a potom sme doma klebetili emoticon dnes som si hľadala na nete zásnubný emoticon drahý sa k tomu nejako nemá, tak sa musím ja činiť emoticon aj keď by som bola rada keby to bola jeho iniciatíva emoticon
16. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 tak hadam sa ti podari najst ten pravy prstienok budem drzat palceky, moj sa tiez vtedy nemal ako k cinu kym som ho nezobrala do zlatnictva a povedala ze uz by nieco mohol zacat riesit, a som mu ukazala aky chcem a napokon vybral s jeho mamkou uplne iny este krajsi emoticon
16. máj 2010 o 20:33  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 ale môj dnes hlavnou krútil, že koľko to chceme my ženy prsteňov emoticon že teda zásnubný, snubný (obrúčku), potom za prvé dieťatko emoticon vraj či sa mi potom budú dať prsty spojiť keď za každé dieťa dostanem emoticon
16. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ja som sem tiez cez den chodila a nikto nikde emoticon emoticon
16. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ja tu tiez cely den sedim a nic emoticon
16. máj 2010 o 21:09  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 tak sme tu vsetky sedeli a kukali a ziadna nenapisala emoticon emoticon emoticon
16. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 emoticon ale ja som chcela napisat, no nechcela som aby tu boli dve spravy odomna hned.. tak som cakala za vami emoticon
16. máj 2010 o 21:14  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ach jaj. mna zas zajtra caka robota emoticon vstavam o stvrtej emoticon a este aj to pocasie, mam z toho uz depky emoticon
16. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 juuj, tak chod skoro spinkat aby si zajtra bola sviezaa.. emoticon
to pocasie mi nespominaj.. od rana leje ako z krhly a to vetrisko co fuka mi pripomina november emoticon a ze vraj je maj mi tu hovoria ludia, no ktovie ci im mozem verit emoticon
16. máj 2010 o 21:25  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš