Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my dufame ze to uz bude na trvalo inak sa planujeme prisposobit fotu a kamere lebo to su veci na ktorych nam dvom zalezi najviac. No s babatkom to bolo take ze ja som kedysi o babu ani pocut nechcela a chcem ho priviest na svet az budeme financne zabezpecny s vlastnym byvanim a bez akychkolvek financnich ci majetkovich problemov. No moja mama povedala ze babo moze byt skorej ako nove topanky. Nastastie nove topanky som si kupovala teraz, teda drahy mi kupil za co som sa ja neskutocne hanbila lebo som velmi hrda a nenavidim ked mi chlap alebo ktokolvek iny ma nieco kupovat. No problem bol v tom ze mam tyzden pred prvou vyplatou a na ucte desat eur a rozpadli sa mi botasky :-( ...inak by som si ani nove nekupovala
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, miska, mame rovnaky datum ;-) a k tej vasej debatke, ja babo este hned po svadbe neplanujem, aj ked drahy by chcel hoci aj hned :-) najprv by som chcela najst si nejaku pracu, lebo z jedneho prijmu by sme tazko vyzili a tiez chceme prerabat domcek... myslim, ze na dieta bude dost casu aj potom, chcela by som do 30-tky, to v pohode stiham :-D
Odpovedať
Mne tiez nie je velmi pochuti ked som fin.zavisla na niekom inom,ale clovek si niekedy proste nepomoze inac|-| :-(
Odpovedať
Inak baby dufam ze te rok 2011 nam vyjde .. ze sa nebudeme musiet skor vydavat :-D keby sa nahodou nieco postastilo .... Nebojite sa toho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nebojim veru vobec zeby sa nam nieco postastilo, ten moj to dokaze presakramentsky uchranit az sa cudujem aky je to poctivi chlap
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, to asi nie, aj ked motyka sem-tam vystreli :-) ale to snad nebude moj pripad, minimalne do svadby nemienim prestat s tabletkami...
Odpovedať
No ja baby neberiem nic odkedy sme s drahym spolu a zatial sa nim nestalo .. Podla toho co pises miska tak ani vy nic nepouzivate?
Odpovedať
no tak my sme si davali poctivo pozor, ale poslednych par mesiacov to aj s ochranou islo dolu vodou a sa to tak zvrtlo ze uz som niekedy trpla ze co sa udeje :-N ale nastastie sa neudialo nic.Ja by som chcela mat dieta az po svadbe a to nie ze by som bola staromodna, ale chcela by som aby sme uz boli "papierovo" rodina a az potom. lebo kebyze motyka vystreli teraz, tak by svadba aj tak bola az neskor a dovtedy by mi vadilo ze nemam rovnake priezvisko ako moje dieta :-|
Odpovedať
Ja tiez chcem dieta az po svadbe ... takze keby sa nahodou pritrafilo tak svadba by musela byt .. kvoli mne ale aj kvoli tomu lebo nasi by to neprezili.
Odpovedať
co su vasi tak prisne veriaci? ved to sa hadam uz v dnesnej dobe na to neumiera ked nie je zena vydata a caka dieta :-N
Odpovedať
Nie nasi nie su veriaci .. ale su take tazke konzervy ze sa neda s nimi pohnut! Maju ssvoje zasady a koniec! Vsetko musi byt podla nich a do vsetkeho sa staraju a o vsetkom musia vediet! A to mi strasne lezie na nervy .........
Odpovedať
no to si viem predstavit, ale tak snad sa na to zacnu pozerat inac ked uz budes vydata a prestanu si hadam presadzovat svoje,nie?? sak to by bolo hrozne keby ti neskor este aj do vychovy deti zasahovali |-| :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to nehovor ani zo srandy. Ja dufam ze svadbou sa vsetko skonci. Preto chceme ist aj prec byvat lebo to by stale bolo len o ich potrebach a nie o nasich. Ale nie je to az take zle ... iba niekedy ma vedia tak vytocit ze az!
Odpovedať
no to aj mna doma niekedy vytacaju a uz sa neviem dockat vlastneho byvania,uz som niekedy mala chut ist hoci aj do garsonky :-N ale to ma zas niekedy vytaca aj priatel a aj ta garsonka ma prejde :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak mi chceme babo tiez hned po svadbe aj ked ja by uz hned, ale priatel nechce , lebo chce aby som dostudovala a mala bc. a ze potom uz som sa snazila hociake finty pouzit na neho, ale ani tie nezabrali :-( , ale to nevadi potom sa budem este viac tesit
Odpovedať
hainy, tak vcera sa konecne aj moj drahy nejako vyjadril a vybrali sme datum 3.9.2011, tak asi nebudeme mat rovnaky termin. dali sme taky, aby boli vsetci spokojni, teda dufam, ze to potom este nebudeme musiet kvoli neviem akym veciam odkladat. baby uz ste si aj niektora nieco rezervovali? lebo mne sa to zda byt este dost skoro. co sa tyka babatka, tak mne doktori hovoria, ze aby som uz mala, lebo..., ale nejako chceme pockat a priatel teraz nechce ani pocut, takze tak.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy tak ja neberiem antikoncepciu, lebo aj tak uz mam znizene sance na babatko :-( Priatel povedal ze ani nechce aby som niekedy lieky brala, teraz pouzivame prezervativy pekne poctivo, nejako si nedovolime riskovat bez...
Odpovedať
mishelita Takze predsa sa bojis tych skazenych kolacov? :-) My sme este nic nerezervovali a myslim si ze je to este skoro. Ja budem asi v marci volat do nasej saly ze kedy ju je potrebne zarezervovat a tam to maju tak ze hned musime zaplatit aj zalohu. Takze potom uz nebude ziadne vychodisko :-) Sice napada ma jedna rezervacia a to je moj milacik :-D On je uz rezervovany pre mna na cely zivot x-) Bodaj by to aj mne povedali doktori ... ale ibaze aki ked ja nechodim po doktoroch a ku gynekologovi idem 2x do roka len aby bolo aj to ma reci zeby som mala chodit castejsie. mishelita a preco by si sa mala tak poponahlat s babatkom? Ak to mozes tu tak verejne napist .... Keby som ja mala nejaku komplikaciu alebo nieco co preco by som musela mat uz teraz mimi tak by som nevahala ani sekundu. Radsej teraz ako potom uz nikdy ....
Odpovedať
miskamisko Takze aj ty mas nejaky problem? A ako vam na to doktor prisiel? Lebo ja ked idem ku gynekologovi tak ma len presetri tam dole a koniec. Este ani raz mi nebral krv alebo nieco na zaklade coho by mohol zistit moj zdravotny stav .... Inak miskamisko mas peknu fotku v profile x-)
Odpovedať
no hainy, na zaciatku som mala cysty a pri laparoskopii mi nasli endometriozy- to bolo pred dvoma aj daco rokmi, tento rok v marci som bola znova na laparoskopii a znova som to tam mala a tak mi to vypalovali a tak. no a tie endometriozy su svine, lebo ked by mi to nenasli, tak teraz by som uz nemala ani maternicu a ani vajecniky, vsetko by mi museli zobrat a preto mi hovoria, ze by sme mali mat babatko hned ako sa bude dat. ja som tiez povedala, ze ak by to bola posledna moznost mat svoje tak chcem mat, ale my este nemame nejaky extra prijem, obaja sme studenti a nechceme, a hlavne priatel, aby sme boli odkazani na rodicov no vies s tym datumom, pre vsadepritomny pokoj sme sa takto rozhodli a ten datum sa nam aj paci, takze tak. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to viem vdaka odbornej literature a celkovo z for kde si pisavam z babamy, Takze viem ze ked om mala uz dva krat hnusny obojstrany zapal obliciek, plus sa v mojej rodine vyskytuje casta potratovost, tak tam moze byt problem. Ja ked vam poviem ze som toho pi..ologa este ani nenavstivila tak sio mne poviete ze som strasna strasna osoba :-( Ja to o sebe viem, ale akosik sa mi tam nechce a povedala som si ze pojdem az ked sa prestahujeme aby som nemusela trikrat za rok potom menit lekara, takto si najdem jedneho a hadam aj dobreho
Odpovedať
No kocky tak to vam nezavidim .. a mozno mam aj nieco ja a ani o tom neviem ... ale nechcem nic privolavat .. miska mala by si ist vo vlastnom zaujme. Iste je este vela dievcat ktore tam neboli ale napriklad v 23 rokoch ti robia vyter z krcka maternice .. ci nemas nahodou rakovinu. A to je podla mna dobre vediet ako na tom si kedze tato rakovina je v dnesnej dobe velmi rozsirena. No dufam ze nam adminky nebudu mazat prispevky ked sa tu zhovarame o takych veciach a nie k svadbe :-) Mozeme sa aj o takych veciach bavit v tejto teme? No ale predsa k tej svadbe. 13. februara uz to bude ,,len´´ rok a pol do nasej svadby :-) tak sa bude oslavovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jejda som tu už dlho neprispela :-) noooo v sobotu sme mali tú večeru s drahého rodičmi a s mojou mamou a jej mužom a poviem vám, že som vôbec nečakala že to tak super dopadne :-) oznámili sme teda termín, takto o rok a pol už budem pani :-D bolo fakt super, tak sa teším a obrovský kameň mi zo srdca opadol :-) miskamisko, súhlasím s hainy, radšej ísť k doktorovi čím skôr, než aby bolo neskoro :-) ja tam chodím vždy s takou nervozitou, aby bolo všetko oka, a potom sa aj bojím zavolať za výsledky :-D ale potom aspoň viem, že je všetko v poriadku a som hneď kľudnejšia :-) Ozaj nevieme kedy je svadobný veľtrh v BA? - už sa na ňho tešííím :-)
Odpovedať
wera gratulujem, že večera vyšla. V BA je svadobný veľtrh 30.1. - 31.1.2010.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj Petisska, ďakujem moc :-) Veľmi sa tomu teším, padol mi kameň zo srdca :-) Jeeej no supeeer, ďakujem za info, už teraz sa tam teším :-)
Odpovedať
wera povedz nam nieco viac. Ako ste im to oznamili? Len tak od brucha si im povedala ze o rok a pol uz budes pani? A aka bola ich reakcia? Vsetci sa tesili? Co bude na tom svadobnom veltrhu? Zeby som tam aj ja skocila z vychodu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, nemusis ist az do blavy, niekedy na jar bude pravdepodobne vystava v poprade, kazdy rok byva v hoteli satel. neviem to sice naisto, ale predpokladam, ze by mohla byt, ked vzdy byva :-)
Odpovedať
Ano? Urcite to je kazdy rok aj v PP? Este som o tom nepocula ... A kedy? Niekedy vo februari? A co tam? Daju sa tam nakupit nejake vecicky? Aj saty tam maju? Neviem este som nebola na takej vystave ..
Odpovedať
Profilova fotka
tak posledne asi dva alebo tri roky to bolo, tak dufam, ze bude aj teraz... byva to niekedy tusim v marci. tiez som tam nebola, neviem, ci sa tam da nieco nakupit, ale budu tam vystavovat kadejake firmy, aspon mozme ziskat nejake kontakty ;-) a mysllim, ze byva aj prehliadka svadobnych siat.
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. no oni vedeli že sme zasnúbení, keďže sme im to už vraveli tesne po zásnubách :-) no a teraz sme poďakovali že prišli práve v ten deň, nakoľko to bolo presne rok a pol do termínu svadby, ktorý sme si vybrali :-) môj drahý dal kyticu mne, povedal mi ako ma veľmi ľúbi a že je šťastný so mnou, dal kytku jeho mamine, poďakoval, mojej mamine dal tiež kytičku :-) no a potom nám jeho tatino poprial veľa šťastia a nech sa nám všetko po čom túžime splní a to bolo všetko :-) super večer bol, napapali sme sa riadne, pokecali o všetkom možnom, boli sme tam od 6tej do pol 9tej :-) A konečne som mala pocit, že nám svadba výjde :-) Na výstavách sú salóny svadobné, fotografi, kameramani, agentúry, všetci čo majú čo so svadbou, tiež som ešte nebola, ale kamarátka bola 2 roky po sebe, tak mám informácie z prvej ruky :-D sú tam aj súťaže, kde môžeš získať zľavy, prehliadky šiat... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?