Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
haha no ved uvidime, ale tesi ma , ze ta to tak zaujima :-D
Odpovedať
haloooo
Odpovedať
ahoooj 8-)
Odpovedať
ahoj ;-) no som rada, že tu niekto je.. :-) ako sa máš v tento upršaný deň??? .. teda ak aj u vás prší..
Odpovedať
no som prave v BA a neprsi myslim este :-D no v pohode, celkom sa mi darilo v skole, tak som taka natesena v posledne dni..inak nic, caka ma akurat nudna hodina za chvilu..ved je skoro ranko, ale sice rora byva niekedy aj takto skoro nie? keby aj nie, tak vam vsetkym zelam krasny den :-N simi inak vies ze simi sa vola moj skrecok?:D a ako sa mas ty??? 8-)
Odpovedať
no tak ja "simi" veľmi nie som, ja skôr simča, tak ma volajú takmer všetci ;-) inak ja som v práci a teším sa, že bude ďalší nudný deň 8-( to keĎ vonku prší, som tu na nič.. ľuďom sa nechce behať po obchodoch..
Odpovedať
musis si ho spravit fajnovy, to slnko svojim myslenim 8-) ja sa napr. tesim na poobedie s priatelom,tak sa usmievam i ted :-p
Odpovedať
ja som s drahým stále, tak to už tak neprežívam, ale teším sa.. len vošiel do nášho vzťahu stereotyp, tak sme ako starí manželia.. :-D
Odpovedať
no tak ja som uz nejake saty nasla, na farbe som sa presne este sama so sebou nedohodla :-D no bud budu usite v salone lili (bledo fialove), objednane cez jednu babu z mimibazaru (tmavo fialove) alebo zo salonu glamour (fialovo-biele). nasla som jedny saty, maju napisane ze je to kolekcia 2010/2011 ale este ich v ponuke nemaju.
Odpovedať
ahoj rora :-) máš obrázok šatočiek???
Odpovedať
tak ak sa pre niektore konecne rozhodnem necham si to ako prekvapko :-D nech je tu trochu tajomna :-D
Odpovedať
jááj, tak dobre :-D však ja som tiež rozmýšľala, že by som si niečo nechala aj pre seba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaj holky tak vy ste ale tajnostkarky :-D
Odpovedať
ako ja si myslím, že to nevydržím a všetko vám ukážem!!! a asi aj drahému!!! však len s tou bižutkou sa ako vytešujem a čo budem robiť keď prídu šaty???? :-D
Odpovedať
tak aby sme sa potom navzajom viac tesili na fotky ;-) inac neviem kde ja dam vlastne,asi na fb,lebo neviem ci by sa mi oplatilo ich dat sem. 8-(
Odpovedať
ja ich dám aj sem, aj tam :-D
Odpovedať
moc sa mi nepaci ze su tu svadobne fotky mnohych neviest pouzivane a kopirovane ostatnymi uzivatelkami, jasne ze je to verejne forum a kde kto si kazdu fotku moze stiahnut, no ja by som si nemohla fotku s tvarou nejakej nevesty odtialto dat len tak do svojho albumu a napisat tam "make up pre inspiraciu" a takisto by som nechcela aby takto nahodou moje fotky putovali kade tade :-N
Odpovedať
ja saty dam len sem.. na fb mam aj rodinu a nechcem aby niekto z nich moje saty videl.. a ani nic :-D
Odpovedať
no vlastne ide o porusovanie autorskych prav.. voobec by sa fotky a obrazky takto sirit nemali..
Odpovedať
rora asi myslela už svadobné fotky.. ja tam napíšem, že nech kopírujú, ale nech napíšu, že je to odo mňa.. nebude mi vadiť, ak budem niekomu na inšpiráciu..
Odpovedať
hej, svadobne fotky som myslela. a ja som si kedysi robila rozne obrazky (navrhy oznameni) a potom som uz tie obrazky nachadzala v dalsich a dalsich albumoch, a nepomohlo ani "dakujem za nekopirovanie" a ani to, ked som dotycnym navrhla ze im spravim TAKE ISTE obrazky, len s ICH menami,adresami a datumom, ked sa im to tak strasne paci. ale nepomohlo. nuz pomyslela som si svoje. tak odvtedy si nedavam nic take do albumu co by mi vadilo keby je rozsirene dalej.
Odpovedať
simca, je jedno co myslela.. ale na kazdu jednu fotku padaju autorske prava.. :-) vlastne nic by sa nemalo takto kopirovat so suhlasom autora..
Odpovedať
no však ja som počula, že ak mám profi foto od profi fotografa, tak autorské práva na ne má on.. a on to má určite nejako právne ošetrené, aby tie fotky baby nekopírovali..
Odpovedať
ahojte :) citam vas,,, Ja sem svoje svadobne fotky asi nezavesim :) Prave pre to kopirovanie Budem mat album u fotografky na webe, a od tial sa fotky stiahnut nedaju tanicka_photo ozaj nasla som fotku torty aj Canona :D
Odpovedať
však mne to možno drahý neodsúhlasí, aby som ich sem dala..
Odpovedať
ja praveze tiez nechcem aby sa k nim dostal hocikto, hlavne uz len kvoli strige. nech puka od zlosti ze ani fotky neuvidi, aj ked sa navonok bude tvarit ze ju to nezaujima. ]-(
Odpovedať
no a teraz mi teraz povedz ako ich ukážeš nám!!! ;-)
Odpovedať
normalne, spravim si album, hoci aj na azete, a heslo napisem do ip ;-) co bojis, urcite si nejaky sposob najdem, a nejake foto dam aj sem, ale iba tak jednu foto nas + nejake detaily, kyticka, torta... :-D
Odpovedať
no ešte že tak!!! ja som tiež rozmýšľala nad takouto alternatívou.. uvidím ako to dopadne.. však nás zas nemusí vidieť celý svet :-D
Odpovedať
simca, nielen od profesionalov su na fotkach autorske prava.. aj keby si si ty teraz doma nieco odfotila hocilen mobilom, mas na to autorske prava a nikto bez tvojho suhlasu danu fotku nemoze nikde zverejnit, pripadne skopirovat.. a osetrene to je prave tymi pravami.. autor moze kopiranta napadnut aj sudne.. ibaze tu sa kopiruje jedna radost a nie kazdy vie o tom, co tu teraz pisem.. alla.alica fakt?? :-D hod ju do albumu nech sa pokocham :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?