Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
presne tak.. a čo porábate, babule, takto popri hokeji?? :-D
Odpovedať
ja nic, len sa tak nudim, dneska som cely den pospavala, znicena z celeho tyzdna a zajtra ma caka dalsi kolotoc na poobednej, robota by mi ani nevadila, ale kolegyna ano 8-( z nej som znicena. 8-( aspon ma tesi to, ze neni pekne pocasie, inac by som tam umrela este aj od tepla |-|
Odpovedať
ja som dnes bola celkom aktívna.. raňajky som urobila, polievku som uvarila.. a potom poobede som taktiež takmer zaspala.. ale musela som ísť k našim zaviezť brata.. teraz som sa zase vrhla na topánky :-D no čo budem hovoriť - nuda ako sviňa :-D
Odpovedať
hmm tak to ja som vcera varila veceru na dvakrat 8-( som kupila akesi "super" ryzove cestoviny a mi nabublali na kasu :-N tak leteli do zachoda ]-( tak som musela druhy raz varit. no po takychto zazitkoch nemam ani chut do kuchyne chodit. 8-(
Odpovedať
zvykneš si, neboj sa.. keď budeš musieť variť. ja som si tiež nedokázala predstaviť, že nebudem variť s nechuťou a ešte sa to bude dať aj jesť.. =-) no a včera boli aké fajné halušky! mňam
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak čo sa týka varenia ja som sa musela naučiť variť v 15tich rokoch lebo odvtedy som bývala na intráku kde neboli raňajky, obedy ani večere a keď som chcela niečo jesť tak som si sama musela navariť. Financie som mala veľmi obmedzené a tak som sa snažila ako sa len dalo. A teraz čo vidím v telke tak to viem na vlastný spôsob spraviť bez problémov a 90 percent mojich jedál mi aj chutí, drahému okrem hrachovej polievky a francuzkych zemiakov zatial tiež chutilo úplne všetko. Tak ja som rada že som taký talent na uživenie rodiny :-D Inak sme dnes boli u svokričky a potom pozrieť na meetingu SDKU, počúvli sme si Cmoríka, Gladiator a išli sme domov sa navečerať. Teraz sledujeme Hokej a bratranca mojho draheho v Lets denc ako sa snaží s Mázikovou :-D No a v noci sa tešíme na partičku 8-)
Odpovedať
mne sa ani nechce veriť, že som opäť v práci po takom peknom a hlavne dlhom víkende =-) jooj, na budúci týždeň mi prídu svokrovci, už sa mi s nimi aj snívalo :-D
Odpovedať
ja som ani poriadny vikend nemala a len co som sa spamatala z minuleho tyzdna, uz je tu zas pondelok 8-( uz nech je 23:00 a som doma :-S strasne pomaly mi zakazdym ubieha poobedna a neviem ako dlho to este budem s tou kolegynou ktora mi prischla znasat, lebo uz mam dokusany jazyk. nebavi ma po nej opravovat chyby a uz sme mali aj reklamacie a samozrejme z vyplaty nam odkrojili, ale jej je to fuk, nieco jej poviem, dohovorim, ignoracia... S kolegynami sme sa zhodli ze zle vidi,aj sposob jej prace tomu nasvedcuje a to ju prijali prosim pekne na miesto kde treba 100% zrakovu kontrolu vyrobkov!! a ja nemam sancu po nej kontrolovat kazdy jeden kus. Behom dvoch mesiacov by sme radi vybavili uver, nasli sme nejake reality, v ramci nasich moznosti, a ked budem mavat kvoli nej male vyplaty a nic nevybavime, tak ju zabijem. 8-(
Odpovedať
ach, rora, tak to tiež máš veselo :-( ja aspoň nemám kolegyňu, tak ma nemá kto vytočiť, len majitelia :-N a vy si idete kupovať byt, či ako???
Odpovedať
no chceli by sme, lebo sme nasli posledne dobre ponuky, ze uz nemozeme cakat. lebo vsetko co bolo do nasho rozpoctu (40 tis. eur) uz pomyzlo a nasla som posledny 2i byt za taku cenu a este jeden dom. inac uz len jedno izbaky vsetko. uz by sme boli aj co to popozerat, lenze v tych realitkach ako keby ani nikto nepracoval, na maily neodpovedaju, telefony nedvihaju 8-( 8-( 8-( a tento tyzden vybavim tiez prd ked som na poobednej. sa strasne bojim ze sa predaju aj tieto 2 posledne nehnutelnosti a hotovo |-|
Odpovedať
jezisi ze pomyzlo :-D pardon, pomizlo. uz pisem jak hotentot :-D
Odpovedať
tak ich len bombarduj na telefóne!!! oni sú tam fakt ako debilní, ale hádam ti zdvihnú, aj keď na 200.-krát :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ked tam nikto nesedi, tak by som mohla vyzvanat... :-S buduci tyzden budem musiet ist osobne sa presvedcit ci tam vobec niekto existuje.
Odpovedať
jáj, tak s pevnou linkou je to ťažšie.. my sme vyzváňali na mobily a neráčilo sa im zdvinúť.. žeby mobil používali ako pevnú??? :-o
Odpovedať
nie, maju tam mobilne kontakty. ale tak vies ako to je na sr ked nieco potrebujes vybavit, zhanaj si sama.... a ked chces ty klud, tak ta zas vsetky mozne firmy a predajcovia otravuju cez telefon a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, ja som zas dostala mániu topánok.. a našla som jedny, ktoré sa veľmi podobajú tým mojim vysnívaným.. joooj, hádam ich už objednám x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no len ja zas váham, lebo som nechcela tie snehovo biele.. a v mojej veľkosti sú len v tomto odtieni.. :-S tak neviem.. ale asi to nechám tak, a dám aj šaty ušiť snehovo biele, nech som biela kráľovná :-D topky sú v albume, hneď prvé..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacenka mne sa najviac paci album na fotke c 3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
katka, tak ti poviem, že anketa tu na mojasvadba ti veľmi nepomôže :-D lebo baby ti popíšu čo sa im páči, a aj tak sa nebudeš vedieť rozhodnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no a mne prišlo asi 15 kvázi hlasov na jedny topánky a na ostatné tak max. 5, aj tak neviem ktoré kúpiť.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kacennka ten 4 je uzasny :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
jáááj, či vymýšľame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?