Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka ...po prve - si moc krasna baba ...po druhe - tvoju peknotu najlepsie podla mna podciarkuju saty cislo 1, i ked mne sa najviac by pacili pre mna cislo 3, ale museli by byt so zavojom, co je pri 1... :-D
Odpovedať
kati, už viem kto si :-D :-D :-D a mne sa najviac páčia tie prvé.. ;-)
Odpovedať
no babule, ja idem trochu poriadiť a bežkám domkov.. teda ani nie tak domov, ako s mamkou do kostola.. máme omšu za starkých mojich zlatých :-( joj, či mi je smutno za nimi, aj keď je to už viac rokov čo tu nie sú ;-( budem tu asi len zajtra.. majte sa kráááásne!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
odkryjem keď naša svadba bude oficiálne oznámená :-D čiže tak koncom tohto mesiaca.. joj, trochu mám obavy.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Kati tak to si stara ako ja :) Ja budem mat este v dobe svadby sladkych 21 ale par dni po svadbe uz budem mat 22. Nase zasnuby moji rodicia zobrali v pohode, a to sme sa zasnubovali pred dvomi rokmi, takze som mala len cerstvych 19 rokov. Drahy ma poziadal o roku po 3 rocnom vztahu, takze to nikoho az tak neprekvapovalo. len sa ma vela ludi uz pyta ze kedy bude svadba ked som z drahym taku dlhu dobu. Svokrovci sa s nami nerozpravali par dni ale sak dlabat na nich, ich si brat nejdem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak ja tu patrim asi medzi tie "starsie" :-D mne bude v case svadby 24 a pol roka :-D a brat sa budeme vtedy uz mesiac po 5.vyroci :-) kacennka ja musim povedat ze ti isli vsetky saty. niekto ma take stastie ze mu pristane hocico ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
pridavam sa ku rore, fakt ti v dobrom zavidim, ze tebe zrejme pojde cokolvek, narozdiel odo mna :-( :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja mam tiez take pokrivene nohy :-| ale saty by som chcela kratke, ale tak aby mi zakryli kolena, ale tak uvidim co zozeniem, kedze sa mi zas zacali pacit ine saty nez pred par tyzdnami, ktore som mala v plane objednat :-N no to ja uz sa vidim ako mi v skrini visi patoro siat a ja si aj tak dam uplne ine :-|
Odpovedať
no ja sice nemam krive nohy, ale zas nie su chude, takze... :-D
Odpovedať
rory a este stale xces fialove saticky???
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
chcem, teda chcela by som, ale zacinam nejako prepadat myslienkam k bielej :-S neviem, no, mne sa biela vobec nehodi :-| a vsetky svadobne saty su dlhe :-|
Odpovedať
hm mne sa biela nelubi a tiez mi podla mna moc nejde, lenze ked je to taka symbolika :-p
Odpovedať
preto zacinam rozmyslat aj o inej farbe...viete este poradit ktore farby su vhodne?
Odpovedať
Profilova fotka
Katuli Ja som saty sice neskusala ale aj ja aj drahy sme tu uslintavali nad tymi poslednymi, no hol princezonovsky strih. Ja by som strasne chcela saty s velkou tylovou suknou a vykrojeny srdieckovy korzet, vzadu a snurovanie a velky kruh pod satami. Jedine co neviem ci zavoj alebo nie, kedze chcem mat rozpustene kucerave vlasy a v nich naboku mensiu orchideu. Baby s tymi krivimi nohami...teda ja ich krive nemam ale mam ich neskutocne jazvove od sportovania a mam cez cele lytko velke tmave znamienko, ktore je vidno aj cez silonky, teda pokial si nedam hrube pancuchy, cize u mna nehrozia krate saty ani po polnoci
Odpovedať
ja mam tiez dotlcene kolena este z detstva a este sa mi v puberte na lytkach spravili 3-4 nepekne strie, sice su blede ale tak mne to tam vadi :-S biela ruza na beremese som videla albumy neviest co sa brali v satach v takej tmavo bordovej. a myslim si ze hocijaka farba sa hodi, aj tak to vzdy bude nieco ine ako klasicka biela a vsetci sa tomu budu divit, ze preco nie biele saty :-| uz som to zazila. ked si das biele saty, nikto to neriesi, ale akonahle je nieco ine, hned to vsetci musia rozoberat. :-S
Odpovedať
tazko mi poradit ak moja oblubena farba je cierna :-D :-D :-D
Odpovedať
vies co videla som par peknych ciernobielych siat tipu ze saty su biele ale je na nich taka cierna aplikacia, ked to najdem hodim sem link
Odpovedať
aha jasnee..inak moja mama mala tento rok na plese biele s ciernym motivom,lenze motiv bol malinky, jak keby tam nic nebolo,tak to rovno mozem dat si biele...ale inak oni boli povodne svadobne,len ich ta z obchodu prerobila na plesovejsie
Odpovedať
inak mne sa lubi aj ten styl ze biele a je tam okolo pasu alebo tak nejak stuha nejakej inej farby 8-)
Odpovedať
dala som si do albumu na konci nieco cierno biele :-)
Odpovedať
inak dala som sa vami zlakat ze si zistujete veci ..takze ja som akurat ted napisala informacne maily fotografom co kolko stoji a aky ma byt casovy predstih...a skoro ma vykotilo, akoze nexcela som hocikoho,tak mala som 3 fotografov co sa mi lubi ich praca, 1 odpadol na zaciatku, hovorim si ze 200 eur je nooo asi aj vela, ze urcite su lacnejsi a kuknem na toho druheho a ten ma len tu zakladnu cast za 400 eur, boze :-o takze mi zostava ten treti jedine alebo potom hocikto....hmm sklamalo ma to akoze nevedia co maju pytat... :-|
Odpovedať
tak vies, pre niekoho je 400eur nic. ale ja nezarobim mesacne ani tolko, takze si dvakrat premyslim kazde euro |-|
Odpovedať
hej tiez premyslam..akoze mnohi hovoria ze je to raz za zivot tak nech nesetrim, ale zas asi oni neziju z vyplaty do vyplaty ako niektori....mne na materialnych veciach nezalezi, vedela by som si uzit svadbu aj so 2 svedkami a v pyzame :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?