Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
65 eur 8-( za drevo.. 8-( to si aj sama vyrezem :-D nejake umelecke vlohy v sebe este mam :-D pocasie vam vyjde.. ver tomu ;-) rora, to mate super ze si chodite polenosit k vode.. :-) my ked na svk, tak do hor.. ja nemusim take male vodne plochy nejak mam z toho husiu kozu :-|
Odpovedať
my chodievame aj tu v okoli mesta co su nejake mensie jazera a je fakt, ze sme medzi zabami a uzovkami, ale tak mame to radi sa tam vyvalit na deku a len tak sa ohrievat na slnku a pozerat do vody... :-D jaaaj
Odpovedať
tak to mi ani nehovooor :-o fuuuj :-D mna by ani k tej vode nikto nedostal :-D :-D rada si polezim na slnku, ale doma, pripadne na plazi :-D este len myslim na kadejake zaby, ci ine zivocichy a uz mam mraz na chrbte :-D
Odpovedať
ach, dievčatá.. nerozmýšľali ste, že by ste si prenajali kuchárku??? príp. aj pomocnicu na upratovanie??? mne by sa táááák zišla dnes :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to sa este da, ale ten hmyz co lieta okolo vody moc nemusim :-D :-D som sa opalovala a zrazu len pozriem a obrovska vazka mi sedela na nohe :-N fuj
Odpovedať
:-D nieee roraaa fuj :-D mrazi ma.. och :-D blee simi, uz zacina mrziet praca zeny v domacnosti? :-D to pockaj na materskej :-D
Odpovedať
ale tak sa mi dnes nechceeeee.. ale idem variť, lebo tu pokapeme.. hlavné, že včera som drahého vychválila, a dnes bol celý deň doma, a variť musím ja :-D no dobre mi tak, už ho veru asi chváliť nebudem.. :-D
Odpovedať
simi ze kucharku :-D :-D nam staci pizza dovoz :-D a co sa tyka materskej tak frajer mal silne reci ze ved on by to vsetko kludne zvladol a ze ostat na materskej by nebol problem :-D takze ja si odbehnem do porodnice a po navrate sa viac nemusim o nic starat :-D odrobim si v robote 8 hodin, dojdem domov,otvorim si flasku a vyvalim pred telku ;-)
Odpovedať
rora :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D rora, to bolo dobre :-D :-D
Odpovedať
tani a som smutna ze pri menovani si si na mna nespomenula :-| :-(
Odpovedať
ja chodim inak kazde rano okolo salonu Nicole a kukam do vykladu :-D maju tam velmi epkne saty a tusim su vacsina take zltsej farby, asi biela fakt dnes uz nie je moc v kurze :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som si vsimla u nas novy salon casamiente a celkom pekne saty tam mali vo vyklade :-) a co som bola v salone amarel tak tiez tam mali skoro vsetky saty take zltsie, neviem aky je to odtien ci ivory ci aky :-N ale teda no otrasne podla mna. a este horsie by to vyzeralo vonku na svetle
Odpovedať
ale vies mi povedat preco je vlastne taka IN farba fialova na saty po polnoci? :-D ked kukam albumy co tu maju ex nevesty tak skoro kazda mala take, jak z kopiraku :-D
Odpovedať
a co hovoris na salon Sisi tam u vas? ;-)
Odpovedať
neviem, ale ja som si vsimla nielen fialove, ale tyrkysove a rozne ine vyrazne farby ako popolnocne saty. pravdupovediac mne sa to zda zbytocnost sa o polnoci este aj prezliekat. su to dalsie starosti na vyse. a este ked sa niektore nevesty prezliekaju do roznych redovych siat, krojov pri cepceni.... mne by sa nechcelo :-D :-D v tom salone som nebola. nemaju ani stranku. uz je tu potom iba salon lubica a ten je taky "nemastny neslany" co som videla ponuku na stranke. hlavne co sa tyka spol.siat.
Odpovedať
dianka, prepaaaaac.. ale to asi preto ze si online na fb tak to beriem ako samozrejmost :-D ja chcem biele saty a nie take kremove.. minule som videla nazivo nevestu v kremovych satach a vyzeralo to ako oprane satky jej babicky, ktore vytiahla po sto rokoch zo skrine :-S
Odpovedať
haha uz si to u mna nevyzehlis :-D no ja o polnoci budem isto doma,takze nechystam ziadne prezliekanie, skor vyzliekanie :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D este ani v satach nie je a uz by sa vyzliekala :-D :-D :-D
Odpovedať
neboj, ja to uz mam pekne premyslene :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som zvedava ako to dopadne po zurke, ale tipujem ze by to mohlo ist tak ze by sme skoncili dakde o tretej-stvrtej na zabave a budeme tak unaveni ze az...
Odpovedať
halooo :-N nikto? tak nic :-D
Odpovedať
roraaaaa a teraz si kdee???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že rora pekne psinká po nočnej :-)
Odpovedať
.. a my, čo pracujeme jej tíško závidíme :-D
Odpovedať
baby, však to už toľko s tou robotou nepreháňajte!!! .. lebo začnem aj ja :-D
Odpovedať
=-) =-) =-) ooo =-) =-) =-)
Odpovedať
iha nejako sa to tu nerozbehlo :-) veru spala som. lebo dnes idem este na jednu nocnu |-| a buduci tyzden na poobednu takze sa velice tesim lebo k internetu sa dostanem iba do obeda a aj to nachvilku :-| a este ma "potesilo" ze zas asi zavedu sobotne poobedne smeny :-S to bude nadhera travit sobotu od 14.00-22.00 v robote :-S kriste. niekto na vymenu by sa nenasiel? :-N
Odpovedať
uff, tak to nezavidim, ja mam tiez vikendy cas od casu pracovne, ale nastastie u nas sa da robit z domu, tak sa aspon nemusim nikam trepat a zvladnem sa aj vyspat a tak. A ako baby, uz mate vsetko vybavene??? cas sa prudko krati, ved tie co maju svadbu do maja uz nemaju ani rok casu :D
Odpovedať
kurtica, však nám zostáva ešte ten rok.. ale fakt, že o rok to už budú riadne stresy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?