Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja si myslim ze ked byt ti nahodou robili ultrazvuk tak to ti este nic nezistia, jedine cez krv, ved uvidis ako dopadnes
Odpovedať
jasne ze mi nic nezistia, ved preto som tam ani nechcela ist a robit vela hluku pre nic, ale necitim sa dobre, chcem mat cierne na bielom ze som fit..
Odpovedať
no babule, idem ja spať.. dobrúúúúúúú :-)
Odpovedať
papa simi a peknu noc.. :-)
Odpovedať
dobre rano :-D a zaroven teda dobru noc :-D ako komu vyhovuje ;-)
Odpovedať
jáááj, rora, ako ti je dobre, že môžeš búúúvať v takomto krásnom počasí :-S v dobrom závidím, a doprajem! :-D
Odpovedať
baby simi rora zelam krasne rano...zas mi odpadla hodina, teda ted konkretne skuska,neviem ci ta nasa ucitelka uz rodi alebo co..tak som skoncila zas tu :-D
Odpovedať
no ja tu mám dnes nejaký "fofr".. ľudí veľa, tovar prišiel.. fúúúú ale už je pokoj :-)
Odpovedať
táni, ako si dnes dopadla??? som veľmi zvedavá na teba!
Odpovedať
a ja som dosla z vysetrenia.. teoreticky som v uplnom poriadku =-) ale prakticky teda nie 8-( no nic aspon mam tabletocky od bolesti :-D a musim cakat :-) a este som aj kludna, ze to nie je nic vazne :-D
Odpovedať
no tak to sa teším, že si ok.. už len aby si sa tak začala cítiť.. :-S
Odpovedať
dakujem simi ;-) psychika uz ukludnena, tak snad to bude uz len dobre.. kde su vsetky holky :-D rora este spi urcite, miska sa lieci, barborka sa urcite uci na skusky.. :-D strasime tu len my dve :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no dnes tu akosi straším len ja 8-( idem asi pozerať panelák, včera nám vypadla káblovka, tak som videla asi 15 min. :-N
Odpovedať
:-D tak prijemnu zabavu.. zatial preberiem tvoje strasenie na seba :-D
Odpovedať
zlatááááááá si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani tak som rada ze vysternie dopadlo o.k. mala si prabdu ako vzdy sa ucim aj ked dnes sa mi nechce nejako, tak som si dala pauzicku ale o 16 budem pokracovat aby som sa neunudila k smrti lebo dnes moj mily nepride za mnou, lebo sef dal prikaz ze idu na povinny bowling po odbiti pracovnej doby, takze som nadsena jak blcha. teraz som si dopisala s mojim fotografom a som mu pripomenula ze mi mal uzdavno volat ohladom zmluvy :-) tak mi prislubil ze dnes alebozajtra uz naozaj mi zavola tak som zvedava :-) ci si spomenie lebo viem ze ma toho vela lebo 29.5. sa zeni :-) aj ja chcem aby bol uz nas datum, alebo aspon aby som mala po statniciach
Odpovedať
Profilova fotka
inac dnes mi jedna holka tu na fore povedala ze tie satky co mam v albume s tou cipkou tak aj ona skusala a ze jej v salone povedali ze tu sipku daju doole tak pokial to urobia tak menim salon :-) stale ma to taha nejako do salonu v spisskej belej kde maju satyk znacky edyk k., neviem no mam este pol roka casu a viac aby som sa rozhodla, co by ste baby na mojom mieste urobili, zobrali si saty z toho salonu kde som skusala ktore su do 300 e alebo ist do salonu kde maju satky edyk k. do 260 e
Odpovedať
barborka, ja by som na tvojom mieste ešte išla skúšať.. však máš času habadej, možno nájdeš šaty, čo sa ti budú páčiť 100-krát viac!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim a stale ma laka ten salon v spisskej belej lebo ma uzasne referncie a ten co som ja tam bola tak to su saty z polska tak neviem, ale tak to vyzera ze urcite pojdem tam do toho lakaveho salonu. inac baby viete o tom ze si musite kupit krizik, ktore budete mat svadbu v kostole, ja som sa to len teraz dozvedela, tak zhaname nasla som jedneho rezbara na nete ale musim zistit co u neho taky krizik stoji
Odpovedať
áno, viem, že krížik je treba.. aj ja som si kukala na nete, len tie stoja okolo 30€ a asi je to dosť veľa :-| no možno do roka naň nahrabem :-D babyyyy, však ja to mám za rok!!!
Odpovedať
.. aj týždeň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab jak ti je uzasne aj ja by som tak chcela ale ja si este musim dost pockat, ale inac baby strasne rychlo nam to ubieha ze?
Odpovedať
no však to zbehne ani nebudeme vedieť ako a už budeme panie :-)
Odpovedať
clovek tu nie je par minut a uz ma co citat :-D barborka, dakujem.. ;-) tiez si myslim tak ako simi, ze este mas plno casu na skusanie, urcite najdes /mozno/ aj nieco lepsie, to prave.. a s krizikom, no ano ja to viem.. potom sa ten krizik zavesi do domacnosti.. u nas v rodine ho ma kazdy.. my s priatelom si ho dame do chodby nad vchodove dvere :-) ale to je drobnost, ktoru staci kupit mesiac pred svadbou..
Odpovedať
tak keby mi potrebujeme nejaky krizik tak by ho priatel sam vyrobil ;-) a uz sa tesim kedy vybavime nejaky byt aby nam spravil cely nabytok :-) som sa dneska dozvedela ze idem na siestu nocnu tak som natesena, zas budem mat naprd skrateny vikend 8-( a radost mi nezachrani ani ze bude sviatok, lebo som sa dozvedela ze u nas sa to nepreplaca 100% ale vyspekulovali to tak aby nam dali co najmenej, resp. iba priplatok za sobotu 8-( no ja tiez pozeram kazdu chvilu ze to mame cim dalej tym viac blizsie do svadby, ono sa to ani nezda ze rok 2011, ale vpodstate je to uz zachvilu,ved coskoro mame uz druhu polovicu tohto roku. az sa trochu obavam vsetkeho :-N
Odpovedať
rora, tak to mas teda sikovneho chlapa pri sebe.. usetrite aspon a urobite si to podla vlastnych predstav :-) a veru, leti to.. len leto nech ide pomaly, potom ta neskutocna zima znova 8-( brrr
Odpovedať
ja sa strasne tesim na leto, len dufam ze si aspon trochu uzijeme, lebo ako byva uz zvykom, okrem letnej dovolenky mame z leta akurat tak trt 8-(
Odpovedať
tak my okrem dovolenky k moru chodievame v lete este do tatier, pripadne slov. raja.. a popri tom este na chatu svokrovcov si nieco pogrilovat a tak.. :-) ako som uz tu spominala, tento rok k moru nepojdeme, ale tatry nas cakaju urcite a ta chata tiez.. ked priatel ako policajt ma tak divne smeny.. aj vikendy, aj sviatky.. kym nechodim do prace, tak mi to je jedno, pretoze som doma od jula do konca septembra, takze si svoj cas prisposobim jeho.. ale ked budem v praci, tak to bude tazsie uz.. ale snad sa najde nejake riesenie stale :-) vy nechodite niekde po slovensku??
Odpovedať
ja to poznam, zivot na smeny, soboty nedele.... ale clovek si nevyberie, z niecoho sa zit musi |-| hlavne ze je nejaka praca. no nam ked vyjde v lete pekny vikend tak chodievame do senca na slnecne jazera. velmi sa nam tam paci. my chodievame len takto po jazerach, do hor alebo na turistiku nie, my len k vode a na slniecko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som zistila co by nas vysiel krizik co sa nam strasne pacil a ze 65 e tak nech si ho nechaju bude nam stacitaj obycajny ako mava kazdy. my rozmyslame s milym zeby sme sli na zemplinsku siravu cez august na tyzden, maju tam ich firma chatu a vyslo by nas to lacno len sa obavame ze by nam nevyslo pocasie :-) :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?