Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no tak moja mamka mala šedivé už v 25 - mala trápenie :-( mne sa našťastie ešte nečrtajú, mne je celkom dobre :-D .. a mám 24, takže som to asi nezdedila po nej..
Odpovedať
ja si davam cierny sampon, kazdy sa cuduje ako je mozne ze mi tak dlho drzi a pritom mam tak zdrave vlasy.. ale sediny?? cosii :-D dufam ze az niekedy v 50-tke.. :-D
Odpovedať
uvidíme aké budeme mať deti.. potom uvidíme či je to v génoch :-D
Odpovedať
a zase sme pri detoch :-D :-D :-D haha
Odpovedať
ja si farbim vlasy uz od 16tich :-D a tiez mi to veru uz lezie niekedy na nervy, ale naspat svoju farbu nechcem :-S aj tak by som tam uz mala aj zopar sedivych vlasov a ani by som sa tomu nedivila. (parkrat som si nasla 1-2 take vlasy, take strieborne :-N tak som ich vysklbla) mna tiez este pred par mesiacmi v predoslej praci oslovovali slecna+ priezvisko a v terajsej uz zo mna urobili pani :-N tiez mi to akosi nejde do usi ked za mnou pride veduci (mimochodom tipujem asi tak o par rokov starsi odo mna) a oslovi ma pani, ale tak berem to, je to taka slusna komunikacia a nemoze predsa vediet ci som slecna alebo co. ale proste mi to oslovenie nejak nesedi, ale tak co uz :-N
Odpovedať
a ozaj, k tym detom, mne vcera priatel povedal ze buduci rok ked pojdeme na predsvadobnu cestu, ze nech necakam ze nespravime potomka :-D :-D :-D tak neviem ci sa mam bat, alebo sa tesit :-N :-N
Odpovedať
rora, dobré ráno ;-) a teš sa!!! :-)
Odpovedať
rora, tesim sa s tebou :-D :-D aj so vsetkymi ostatnymi, ktore chcete pracovat na babu uz coskoro :-D
Odpovedať
mne drahý zase pripomenul, že o dva roky budeme traja, ak pán božko dá :-)
Odpovedať
a my by sme to brali aj zajtra, aj o rok, aj o dva.. minimalne 3 deti chceeem :-D ak teda budeme moct.. :-p
Odpovedať
som zvedavá ako ti to dopadne, táni x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano tani 30 a sedive pramene ale normalne mu seknu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to som aj ja zvedava ako dopadnes tani, ja by som tiez brala hned babo, ale to musime obaja chciet ale zatial len ja nad tym rozmyslam :-(
Odpovedať
holky, urcite nie som v tom.. podla mna to je len nejaka divna ovulacia alebo co.. :-| dnes od rana nic nerobim len hladam po nete info ohladom priznakov.. este ma pobavilo to, ze holka si priznaky moze nahovarat :-D no akoze.. keby som brutalne tuzila po babatku, tak tomu uverim, ale takto?? ja som v stadiu normy zatial :-D som sa chystala ist k lekarke, no po dnesnych zisteniach pockam =-) a uvidim :-p bude, bude.. nebude, nebude.. ja chcem byt s vami na modrom konikovi :-D :-D :-D
Odpovedať
nebooooj, však sa tam aj stretneme!!
Odpovedať
ano, ale tym padom ja vas pockaaaam.. teda moje momentalne "tehu" sa vylucuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim to iste !!!!!!
Odpovedať
inak, neviete ako dlho trva vybavenie si toho platenia co sa tu stale spomina?
Odpovedať
myslím, že to ti vybavia za jeden deň.. ale nehovorím na 100%
Odpovedať
simca dakujem za dobre rano :-D
Odpovedať
aj zajtra :-D
Odpovedať
inac som tak minule rozmyslala nad tym, ze to tak rychlo vsetko leti, ved len pred par tyzdnami bola zima a uz tu mame pomaly leto, chystate aj nejake dovolenky s priatelmi?
Odpovedať
no my sme chceli ísť na sardíniu, no pravdepodobne to padne.. :-( drahý chce ísť na balaton sound, tak rozmýšľam či pôjdem s ním.. :-S inak sa teším, že budem doma, že si budem vegetiť ;-) budem mať u seba brata, lebo mamka pôjde na letnú brigádu do nemecka, tak budem mať "dieťa" na starosti.. :-) ach, ako to len zvládneme, už sme si aj celkom odvykli od seba.. :-S
Odpovedať
simi dik.. ;-) rora, ani mi nehovor.. ja sa nad tym casto zamyslam z pohladu, ze prednedavnom som pisala prihlasku na VS a uz buduci rok koncim.. je to teda rychle a zbesile :-D co sa tyka dovolenky, tak my kazdy rok chodime k moru, no tento rok nam to nevyjde kvoli priatelovej praci.. no o to viac sa budeme tesit na nasu predsvadobnu cestu :-) a holky este jedna otazka :-D neviem snad na nu niekto odpovie - ak si budem platit /studentka/ tie odvody 270 dni a potom prestanem a az /napr/ polroka na to sa nam podari babo, tak stale sa mi tie odvody budu pocitat do materskej?? =-)
Odpovedať
táni, myslím, že nebude..
Odpovedať
:-o ou.. tak to musim presne na chlp odhadnut :-o
Odpovedať
my sme si povedali ze kazdy rok pojdeme k moru, pokial to teda pojde, lebo fakt je to jeden tyzden v roku kedy chcem byt mimo tohto vsetkeho co sa okolo nas deje, len ten navrat naspat je vzdy o nervy :-S zas do toho isteho kolotoca, ale tak co uz. jajha vratila by som sa na strednu a uzivala si zas prazdniny |-|
Odpovedať
rora, tak to ti verim.. ja si uzivam plnohodnotny cas studentky.. uz len rok.. :-S ale zase ako vidis, ma to svoje nevyhody - keby sa nam podaril maly mrnus, tak mu zaplatim akurat tak plienky :-D :-D mozno ani tie nie z toho prispevku
Odpovedať
no vies co ja aj ked mam pracu, zodieram sa tam jak taky blbec, este aj na 3 smeny a nechci vediet aku mam vyplatu, takze by som si tiez mohla dovolit akurat tie plienky. |-|
Odpovedať
:-( to si viem zivo predstavit, ale tym padom by si dostala vyssiu matersku ako holka v mojom pripade.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?