Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
taka svadba by bola pre nas ako stvorena, s priatelmi dakde vonku, grilovat, v pozadi fajn hudba, pekny teply letny vecer... x-) jaaaj snivam o tom :-D
Odpovedať
rora a vies ze som si na teba aj spomenula? ;-) lebo ty si hovorila, ze chces svadbu s priatelmi.. :-)
Odpovedať
hej mne by sa tiez taka pacila :-p
Odpovedať
..urcite je to vyhodne, nizkorozpoctove, komorna atmosfera, ale kazdopadne zabava ako sa patri :-)
Odpovedať
no tani nepridas sa k nasej predstave? :-D :-D :-D
Odpovedať
my sme práve rozmýšľali akú zábavu vymyslíme pre kamarátov :-S spáchame to pravdepodobne týždeň po svadbe.. no neviem.. kamarát má disko klub, čiže možno aj nejaká súkromná párty??? hmmm
Odpovedať
nie urcite sa k vam nepridam :-D mne sa sice paci takyto styl, ale svadbu chceme klasicku.. :-) nebudem mat nic proti, ked dozvuky sa budu riesit takymto sposobom :-D
Odpovedať
ac, dievčatá, píšte niečo, lebo sa tu asi zbláznim.. |-|
Odpovedať
ahojte :-) ja mam akurat rano, lebo som sa zobudila po nocnej :-D ja som sa minule tak zamyslala ze ako to spravim s fotografom, pri malej svadbe nebude potrebny predsa az do polnoci, tiez nebudem potrebovat mat odfotene ako si robim uces a obliekam saty, cize pride az ked sa pojdeme do obeda fotit na portretne fotky a potom co? kam s nim? lebo to este pojdeme domov, ja tipujem si budem musiet spravit nanovo make up pred obradom, lebo sa mi plet hned leskne (to este musim doriesit,stale hladam nejaky super zmatnujuci krem,lebo v nasich drogerkach su len slabe odvary). a co ho necham sediet u nas?? alebo kde? :-N potom nas pofoti az na obrade, po obrade s rodinou a priatelmi nejake fotecky a dalej?? my s rodinou pojdeme na skorsiu veceru a tam v takej komornej atmosfere uz nebude mat vpodstate co fotit. a az vecer sa stretneme s priatelmi a zacne druha oslava. a tam uz asi tiez nemusi byt :-| neviem. vy to ako budete riesit s foto+kamerou? normalne budu u vas doma, neustale pri neveste ci zenichovi alebo ako? :-N
Odpovedať
rora, náš fotograf mal byť s nami celý deň, ale tiež z rovnakých dôvodov ho pravdepodobne objednáme len na portréty doobeda a potom na obrad.. kde bude čakať, to neriešim, lebo neďaleko nás bývajú jeho rodičia, tak predpokladám, že ten čas strávi u nich :-N alebo ak nie, tak bude u nás.. však sa poznáme od mala, tak nebude problém :-) my sme plánovali, že umelecké fotky budeme fotiť v iný ako svadobný deň, ale chcem taký zložitejší účes, tak to asi zavrhneme.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som veľmi nechcela veľkú svadbu z finančných dôvodov (chceme si ju platiť samí) a taktiež preto, že sa s rodinou veľmi nestretávame, čiže nevidím dôvod, prečo by som ich mala pozývať na moju svadbu.. aj na našu maličkú pozvem len krsnú, s ktorou sa stretávame plus jej dcéru a vnučku (to je moje krsňa :-) )..
Odpovedať
Článok sa načítava...
kacennnka ano svadba je cosi vynimocne...a ja to vynimocne vidim v malej svadbe, nie za kazdu cenu, ako vyznieva z tvojej spravy, ze jedine klasicka svadba je ta vynimocna....kazdy si spravi taku svadbu na aku sa citi a zela si, vsak rory? :-D :-D :-D
Odpovedať
kacennnnka a party maju teenadzeri, dospelaci maju normalne oslavy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
myslím, že ja, v 24 rokoch, už teenadzerka nie som :-D a na party chodievam :-D .. a to aj z toho dôvodu, že priateľ je dj, čiže v lete hráva kade tade po festivaloch, a keď sa mi dá, idem s ním.. aj ďalší 3 chalani z partie sú dji, takže party sú súčasťou nášho života..
Odpovedať
v prvom rade by som chcela povedat, ze ci uz bude svadba o dvoch ludoch len so svedkami, alebo s 80timi ludmi, pre kazdu to bude rovnako vynimocne. rozdiel je len v tom, ze niekto ma pre koho robit velku svadbu, ma srdecnu rodinu prajucu len to najlepsie a tesiacu sa spolu s mladomanzelmi a niekto ma krkavcich rodicov a surodencov falosnych hajzlov, takze nema zmysel pre nich nieco chystat a snazit sa,a v takomto pripade pojem "tradicna svadba" upada kdesi,viete kam.... |-| takze kazdy si svoju svadbu spravi v ramci svojich moznosti, ci uz financnych alebo rodinnych ;-)
Odpovedať
rora, pekne si to napísala.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby tak ja mam dnes konecne po tazkej skuske, hadam som ju spravila buduci tyzden ma caka 5 skusok a potom hura uz len 3 :-) nejako nemam cas mysliet na svadbu, aj ked by som velmi chcela, ale najviac sa tesim ze kd budem mat po skuskach ze si pojdeme kupit obrucky a potom dovybavovat vsetko oklo saly, hudby a fotografa co sa tyka zmluv :-) potom uz len buduci rok doiahnut detaily a mozem sa vydavat jupi
Odpovedať
barborka no ty si aka rychla :-D :-D zhrnute do jednej vety a ide sa na vec :-D :-D :-D inac ja mam niekedy taku naladu ze by som uz chcela mat radsej po svadbe :-N :-N nejako mam viac obav ako radosti, ze ako to dopadne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora tak ja uz posledne dva mesiace mam taky pocit ze uz aby bolo po tom, potom prichadzaju pocity ze preco musi byt svadba az buduci rok, preco nie teraz, dalsi pocit ze chcem teraz babo, ale co z toho ked moj mily stale vravi ziadne take mas skolu a bla bla
Odpovedať
najviac by sme chceli asi to co teraz nemozme mat, resp. nie je na to tento rok vhodna doba :-( tiez niekedy premyslam, ze do kelu na co cakame, ze by sme chceli rodinu, ze svadba pocka, aj byvanie nejak doriesime, ale zas nechcem vlastne dieta vychovavat vo svojej detskej izbe a podobne. no uz zas mam zle myslienky, nahodte niekto veselsiu temu :-D :-D :-D
Odpovedať
sa mi zdá, že nik nemá nič pozitívne, rora :-D .. no tak ja idem hádam variť :-S
Odpovedať
no pojdem si aj ja daco k jedlu spravit a pomaly sa chystat do roboty :-S :-S
Odpovedať
mojaaaa, tak to máš fakt nafigu keď je "nočný" týždeň :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano, nechcela by som . baby ja sa strasne nudim pomooooooooc, mily ma dnes futbal tak som sama doma ach jaj :-(
Odpovedať
fu no neviem co to je vo vzduchu, ci blby tlak alebo co, ale citim sa nejak divne.. akoby som v podbrusku nosila pomaranc 8-( aj rifle ma tlacia.. och je pravda ze neexistuje test po pohlavnom styku, ale iba test po vynechani menstr? =-) neviete nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak co viem existuje test niekolky dni po pohlavnom styku ale nie je 100%
Odpovedať
tak ziadny test vlastne nie je 100%, ale dnes mi tvrdila lekarnicka ze to neexistuje.. a ako vidim tak ano ]-( dakujem ti, snad ho najdem niekde ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?