Svadba v Piešťanoch - leto 2013

Profilova fotka
Mozme si poradit ohladom ,jedal, miesta .... :)
Odpovedať
Ahoj, aj my planujeme svadbu na september v Piestanoch...:) Ako ste na tom s miestnostou?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinam79 ja vam rad poradim ohladom vyberu dodavatela svadobneho videa keby ste potrebovali
Odpovedať
Profilova fotka
@martinam79 @dulatorka ahojte, pridavam sa, tiez mame svadbu v PN 21.9. ;-)
Odpovedať
Super vediet ze tiez niekto ten isty datum ma..:) Vela vybavovaciek vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
@dulatorka no, teraz to mame take kludne , vsetko som stihla este minuly rok-teda aspon myslim-este nam chyba dost veci , ale to ma hadam cas. Ty ako?
Odpovedať
My to mame tazsie, momentalne zijeme v Anglicku tak za nas beha mama...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, máme tiež veľa neviest, ktoré žijú v zahraničí a veci riešime prostredníctvom mailov, všetko ide ked sa chce :-) V piešťanoch je dominanta kursalon, podobná kategória je rybárksa bašta smerom na drahovce... neviem pre koľko ľudí to potrebujete, ale cca okolo 40- 50 ľudí je krásna miestnosť priamo na kúpeľnom ostrove - Slovenská izba, naozaj štýlové...Ak je nižší rozpočet, asi najlepší je semafor, dosť priestranné a myslím, že dobré skúsenosti, pre menej ľudí Lowe, možno by som vyskúšala aj Zachej na banke....Ak by ste potrebovali naše služby, alebo rady, sme tu pre Vás ;-) Agentúra Výzdoby.sk Trnava
Odpovedať
Profilova fotka
@dadisa ahoj a kde mate ? my tiez 21.9. :) v kursalone sme sa nakoniec rozhodli kedze sme potrebovali vacsiu salu :) no my zaciname riesit co sa da ,aby som potom nemusela lietat na poslednu chvilku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dulatorka ahoj my kursalon 21.9.2013 :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
dievcence, pridavam sa. 21.9. Piestany :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?