Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
1
2
8
ahoj ja sa pridávam k nevestám čo plánuju svadbu na október... ja mam až 22. októbra trocha neskôr ako ty ;-) .....ako si na tom s prípravami? ja neviem kde začať :-D
Odpovedať
ahoj :-) no ja ešte takmer nič nemám, iba fotografa...mám iba nejaké predstavy, že ako by to mohlo vyzerať...máme už síce vybratú aj sálu, ale ešte ju nemáme rezervovanú...a tiež už mám predstavu o šatách - tie si dám asi ušiť...a čo ty?
Odpovedať
tak ja mám uz rezervovanu sálu kapelu aj kameramana a poviem ti to bola fuška vsetko to zladit do kopy... so sálou bol najväčši problém..tak sa radsej poponahlaj........povodne som chcela svadbu 18 júna no nevyšlo to kôli sale tak budem si musieť ešte počkat ;-(
Odpovedať
No ja som z malého mestečka, takže si myslím, že so sálou by nemal byť veľký problém, ale budúci mesiac to už určite začnem riešiť...čo sa týka kapely, nakoniec sme sa s priateľom rozhodli, že nebudeme mať kapelu, lebo tá, ktorá sa nám páči je strašne drahá...takže si namixujeme hudbu sami a kamarát nám ju bude púšťať z našej aparatúry, čím ušetríme...a nad kameramanom ešte uvažujeme, či ho budeme mať alebo nie...momentálne mám pocit, že nám bude stačiť fotograf, ktorý nám celú svadbu zdokumentuje, ale tento môj pocit sa ešte môže zmeniť :-)
Odpovedať
no tak to mas super... a uz si rozmyslala nad priebehom svadby.saty a tak... ja by som chcela saty z ukrajiny.
Odpovedať
ahojky...tak kde si sa stratila????
Odpovedať
rysavka awoj ja tiez planujem na ten datum... uz mas nieco vybrate ? ;-)
Odpovedať
ahoj stanka vítam ta medzi nami... ;-)
Odpovedať
awoj dakujem za privitanie ;-) mnoo sem tam tu zajde aj moj priatel na info ....jeho uz zacina boliet hlava stoho vsetkeho hladania ... :-p
Odpovedať
tak to je super ze sa tak priatel angazuje :-) ..a co take zhánate??? Ja mám to najhorsie obdobie za sebou..zladenie vsetkých tých veci.......aj my sme mali poriadne bolenie hlavy...Co uz mate???,
Odpovedať
Ahojte baby :-) Konečne som opäť tu, akosi som nestíhala...no ja už mám v hlave takmer všetko premyslené...teraz už len zháňať. Páčia sa mi ša ty od Ellie Saab - Ceres, ale na Slovensku ich nedostať, tak hľadať nejaké alternatívne riešenie...
Odpovedať
ahojky no konecne ja ze uz sa ani nevratis kde behas??? Ved svadbu ma asi kazda z nás premyslenu uz od dectva........len kolko veci sa tam zmeni............pocuvajte baby neviete kde sa da zohnat stroj na bulifuk co vyzera jak zaba...alebo helium na balony...neviem to najst a velmi by som to chcela :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale nestíham, lebo v škole nás moria a ešte k tomu som nastúpila aj do nového zamestnania, tak mám toho veľa... No o dva týždne si idem skúšať prvé šaty! :-D St. Patrick - Paraguay...ponúka ich jedna baba v BB, tak už som zvedavá...fíha, tak o takých veciach fakt neviem...skús napísať do skupiny Hledám...
Odpovedať
ahojte. my máme termín na 15.10.2011 :) je to troška neskôr ako sme chceli ale máme sálu ktorú sme chceli a tým pádom všetko jednoduchšie tak už toľko počkáme:)
Odpovedať
Ahojky dievčence...lenka369 :) noo máme fotografa..zháňame hudbu..sálu..čo je to najťažšie lebo máme 115 hostí...máme už kostolík aj kňaza...noo priatelovi už dochádzajú nervy takže sa už aj prestáva angažovať :D - on chystá peniažky :D..teda chystáme :D .... mám už aj kaderníčku,kozmetičku,svadobnú kyticu ... a šaty si idem vybrať v januári keď dojdeme na SR na dovolenku..noo dovolenka ako dovolenka..treba vybavovať všetko možné..a ešte svadobné oznámenie...a čo všetko máš ty? :-)
Odpovedať
...Holky prosím pekne ak viete o nejakej sále v Košiciach,kde je miesto do 120 ľudí,prosíííím dajte vedieť....chcela som Herľany no tie sú už na 1.10.2011 obsadené...Prosím poradte...Ďakujem
Odpovedať
ahojky stanka... tak ti si sikovna. ja mam vybavene len tie najpotrebnejsie veci a to salu, hudbu, kameru, a fotograf je este nedorieseny a to je vsetko... saty chcem asi z ukrajiny, ale pojdem aj tu po salonoch poskusat nieco..ale az po novom roku lebo urcite dostanu nejake nove kolekcie ...ta tak... kyticku chcem z tych velkych cervených ruzi lebo budem mat cerveno- bielu výzdobu...ale vsetko sa moze este zmenit :-)
Odpovedať
ahojky jarka. niekedy sa oplati pockat za lepsimi vecami...ja som na tom rovnako koli sale som menila dátum z juna na oktober....obávam sa tej zimi lebo ju neznasam, ale co sa da robit :-)
Odpovedať
..lenka369..tak ja už mám po dnešku aj hudbu...už len ta miestnosť na hostinu mi chýba...pre toľko hostí v Ke je nťažké niečo zohnať...už mám z toho bolehlav.. :-( hádam niečo nájdem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky :-) tak my plánujeme svadbu na 15.10.2011,pokiaľ sa nič neočakávané nestane,v čo teda dúfam. Momentálne nemáme nič 8-) ,ale tak postupne už začíname zháňať.
Odpovedať
..ahoj gabika29...víťameŤa tu...nnič sa neboj,nič sa nestane,netreba na nič zlé myslieť...tak a hor sa do boja s prípravami.. držím palce :-)
Odpovedať
Ahojte baby, vidím, že sa tu pekne zbierame :-) My okrem fotografa a hudby nemáme ešte absolútne nič, ale tento mesiac sa chystáme rezervovať sálu...ale premyslené mám už úplne všetko, len teraz akosi nič nestíham, lebo mám, kurnik, veľa roboty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj stankarobko, neskúšala si Biely dom pri galerke? Minulý rok som tam bola na svadbe a páčila sa mi aj miestnosť, aj prístup personálu. Môžem Ti poslať nejaké fotky ak chceš.
Odpovedať
ahojte baby....ale sa nam to tu rozrastlo :-) :-) :-) tak to so salou je stale problem aj ja mam vela ludi asi tak 170 a tazko bolo zohnat nieco....v Kosiciach neviem poradit kebz si chcela v presove tak poradim...krasny dnik :-D
Odpovedať
Ahojky slmonika...juuj tak to by bolo super až by si neičo mohla poslať...my ešte stále nemáme nič..už zháňajú naši rodičia,kamaráti aj súrodenci :-D zaangažovaný je každý ...počuj a nepoznáš niekoho kto mal svadbu na vysokoškolskom internáte,kdesi na Luníku 8? Vraj tam majú už rezervované svadby až do augusta budúceho roku,len nemôžem to nájsť nikde na internete a teraz o tom počujem prvý raz...
Odpovedať
Profilova fotka
stankarobko, tak na Lunik 8 chodím do školy, predpokladám že máš na mysli intráky na jedlíkovej, no je tam pekná miestnosť, robia sa tam plesy, ale nepoznám nikoho kto by sa tam svadobčil :D lebo ja som zo Starej Ľubovne a budúci manžel je z KE... Jasné, pošlem Ti fotky a keď sa dobré pamatám, tak stravná jednotka sa pohybovala okolo 20 eur, čo nie je zlé. Pošli mi na Teba nejaký mail. Pozrela som si stránku internátov na jedlíkovej a našla som tieto fotky: http://www.jedlikova5.sk/?m=galeria&a...
Odpovedať
slmonika.. Ďakujem pekne...už som ti poslala svoj mail :-)
Odpovedať
Fú, baby, to budete mať riadne veľké svadby :-) My budeme mať iba cca 60 ľudí, lebo v našom okrese nie sú také veľké sály a tiež sa snažíme šetriť aj finančne...
Odpovedať
ja som vzdy chcela velku svadbu ale ked sa to uz blizi tak skor by som chcela mensiu...no 170 je dost ale nikoho nechceme urazit ani z rodiny ani z priatelov tak musime mat tolko ludi...vyjde to dost no ale ved vydavam sa raz v zivote, a mam este rok aby som nasetrila dost penazi :-)
Odpovedať
My, chvalabohu, nemáme veľkú rodinu a čo sa týka priateľov, rozhodli sme sa pozvať len tých fakt najlepších a najbližších...ja som vždy túžila po malej svadbe, pôvodne som chcela mať len cca 40-50 hostí, no nakoniec nás bude asi 60 - ešte to nie je úplne definitívne číslo... A akej farby budeš mať výzdobu? A čo šaty máš nejaké vysnívané?
Odpovedať
1
2
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?