Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika aj mne sa velmi paci zeleno-cyklamenova vyzdoba, aj kytica a rozmyslam aj nad cyklamenovymi topankami, lebo biele urcite nevyuzijem ale minimalne saty popolnocne mam cyklamenove :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi29 Ahoj bambi, už si zháňala aj nejakú výzdobu v tejto v farbe? Ja som sa bála, že sa budem trápiť, ale je to OK, všade je toľko tovaru, že si neviem vybrať :-D Ale už mám organzu na stoly, takže základ mám a všetko prispôsobujem tejto farbe, nech tá výzdoba nemá 10 odtieňov :-) Čo sa týka kytičky, stále hľadám inšpiráciu, nechcem nič veľké, lebo som alergička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika no co sa tyka kytice, necham si poradit vhodne kvety od mojej krsnej ktora mi ich bude chystat, takze uvidim. povodne som chcela kyticu zo zltych frezii ale ked by som mala saty farby sampan tak sa mi to k tomu nehodi :(
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 no ja to necham teraz tak, na riadne skusacky siat sa chystam april-maj, chcem vyskusat vsetky ktore tam maju, ktore mi padnu ;-) a hlavne tie favoritky, chcem vidiet tak, ako by mali byt, nech ich mozem pripadne este zmenit. ved vyber maju bohaty :) ako vravis, este mame toooolko sacu 8-) ale uz sa neviem dockat :) ides na veltrh? dnes ma nan baby v praci navadzali.
Odpovedať
@j_erika rada by som, len ja to mám zo Spišskej troška ďaleko do BA :-( Skôr asi pôjdem do Košíc.... niekde som to tu čítala, že sa tam dá všeličo zohnať tak sa celkom teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 aha, no tak to je pekny kusocek cesty :) chapem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi29 Tak uvidíš, určite Ti poradia dobre... Aj ja si nechám poradiť, ale už som sa rozhodla, že chcem niečo farebné, lebo moje šaty sú v skutočnosti snehobiele, takže ich niečím farebným oživím. A chcela som kytičky aj pre družičky, ale nakoniec som im objednala také náramky na ruku, sú z látky, ale sú veľmi pekné, tak dúfam, že ich potešia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, caute :) Aj ja som oktobrova nevesta :) 15.10 :) juuuuuj, tesim sa:) my uz mame kapelu, knaza, sala sa ide rezervovat zajtra....ale o satach nemam ani paru....pozeram ze vy uz satky riesite....mam ist niekde aspon na skusku? ja som rozmyslala ze pojdem kupovat az niekedy v lete, lebo do oktobra asi 1000000 zmenim nazor...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tulipan25 ahoj, ja sa tiez 15. vydavam, takze pojdeme do toho v ten isty den. so satami neviem, ak rychlo menis nazory tak ja by som s tym este pockala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, Ja mam svadbu 29.10.2011 povodne bola naplanovana na 3.9.2011 ale vcera nam odriekol druzba pretoze dostal k narodeninam od manzelky nejaky pobyt a zial nikto nebol na 3.9. volny. Museli sme svadbu teda presunut na 29.10. pretoze jedine v tomto termine je volny aj druzba aj fotograf a kamera. Bojim sa ze uz bude prilis zima ale ziadny iny termin uz nebol volny a to sme mali vsetko rezervovane od augusta 2010. :( Vy, co mate svadby v oktobri nemate s toho obavy? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) ja mám svadbu 1.10.2011 a tiež sme ju museli presúvať, pôvodne sme chceli 24.9.2011 ale nedalo sa...no jasné že mám z toho obavy ale treba to nejako prežiť... mám dilemu lebo neviem kedy by som si mala ísť už skúšať šaty neviete??
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska789 myslim ze na saty mas este cas ja myslim ze niekedy na leto by mohla byt uz aj nova kolekcia. Ja sa chystam na dalsi tyzden do BA na svadobny veltrh tak uvidime ci ma nieco tam inspiruje ale na saty pojdem asi az tak v maji pocitam :) mozno aj neskor :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..tak ja som uz saty bola skusat tak informacne, tiez som myslela ze na to je cas ale v salonoch maju uz dost siat rezervovanych aj na neskor nez na oktober...tak ak mate moznost neodkladajte to...takmer vo vsetkych salon mozte saty zmenit ked sa vam uz nebudu pacit,,,len nie zrusit to by prepadla zaloha ..a to nie je malo..pa
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska som nam zalozila osobitnu skupinu, dufam ze sa nam pridaju aj dalsie 15.oktobrove nevesty :) ale super, ze uz poznam aspon jednu co bude mat svadbu vtedy ako ja, aspon si budeme navzajom pripominat, co este treba, a podpobne:) ozaj, saty este asi necham tak,lebo ja som fajt dost nerozhodna ;) ja vastne este ani nemam konkretnu predstavu, napr este pred dvoma mesiacmi som bola presvedcena o rovnej sukni ale cim dalej, tym viac sa mi zacinaju pacit velke, bohate sukne s vleckou...ved uvidime, do oktobra este casu dost ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska789 cauko a vitaj v klube x-) ;-) zimu by som vedela prekusnut, hlavne nech neprsi a neduje silny vietor kvoli foteniu. ale to si clovek aj tak nevyberie, skaredo moze byt ci v zime ci v lete :-S podaktore sme tu boli popozerat saty, a je pravda, ze je aj dost casu. ja som bola minuly tyzden, cirou nahodou, okrem ineho som sa pytala aj na novu kolekciu. neviem ako ostatne dievcata pochodili, ale v tom "mojom" salone uz novu kolekciu maju, a niekedy v septembri by im mala prist predkolekcia na rok 2012 a to vraj mozno, ze sa na to nemam velmi spoliehat. to musis posudit sama, ci ist uz teraz alebo az sa otepli ;-)
Odpovedať
ahojte. ja som si tiež chcela nechať šaty až tak na jar-leto, ale vraj s tým nemám čakať, lebo tie ktoré by som chcela môžu byť obsadené ... takže budúci týždeň sa chcem ísť pozrieť aspoň "orientačne" do salóna, že čo tam asi majú.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabinkas no a kto vie, mozno tam na teba cakaju tie prave :-D
Odpovedať
@j_erika no to dúfam , lebo už som si skúšala tak nezáväzne troje a približnú predstavu mám. tak som zvedavá, hrozne sa teším :)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika Presne tak ako hovoris v oktorbri moze byt krajsie pocasie ako napriklad v septembri. Pocasie si nevyberies. Minuly rok sa mi vydavala kamoska na konci augusta a prsalo jej. Na tu dobu bolo aj dost chladno, mala som svetrik. Kazdopadne budem sa modlit aby tento rok bolo dlho babie leto :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa uz tak tesim a som zvedava na ten veľtrh...aj ked co sa tyka ohladom vyzdoby....ja som sa bola pytat v restike kde budeme a tam mi povedali ze si nemusim nic kupovat a zhanat, všetko urobia oni....trosku sa toho bojim, nech to nedokaslu..... a presne ako pisete, hlavne nech nam svieti slniecko a neprsi... idete na veltrh s vasimi polovickami??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, pridávam sa do klubu :-) tiez budem dúfať, že vyjde také teplé jesenné počasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale oktober 2010 bol nadherne teply 8-) dufajme, ze aj tohto roku nam slniecko dopraje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 robim natlaky na toho svojho ;-) vyzera to, ze ho tam fakticky dostanem :-D co sa vyzdoby tyka, my mame svadbu v kulturnom dome v nasej dedinke, takze tu si budem musiet zabezpecit sama, mam dilemu ohladom navlekov na stolicky, budeme mat veeeela hosti, a bojim sa ze by to malo presne opacny efekt, a akurat by prekazali pri prechadzani a podobne, este aj toho sa bojim, ze sa tam nakoniec nedame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bude krasne pocasie, uvidite, vraj statisticky je v oktobri krajsie pocasie ako v septembri ;-)
Odpovedať
Ahojte "októbrové", nebojte sa počasia, už dva roky po sebe bolo nádherné babie leto práve na prelome októbra a novembra a vraj aj tento rok by to malo byť tak. Ja som tiež mala trochu obavy (svadbu som mala 6.11.2010 takže to už mám za sebou) a bol to nádherný slnečný deň. Mala som pripravené také teplé bolérko s kožušinou a nakoniec som ho použila iba v kostole, lebo vonku bolo teplúčko. :-) Niekde na začiatku tejto diskusie som čítala o šatách z Ukrajiny, z vlastnej skúsenosti vám radím, nelakomte sa na nich. Na pohľad sú síce pekné ale kvalita zodpovedá cene... Aj ja som ich pár vyskúšala ale tie nepríjemné umelé materiály ma odradili. Moja sestra mala z Ukrajiny, vydávala sa pred dvoma rokmi a nemohla v nich vydržať ako ju pálilo a svrbelo celé telo a jeden drôt (kostica) ju strašne pichal do boku. Ja som mala nakoniec šité na mieru a bola som véééééééľmi spokojná. Najskôr som obehala všetky požičovne v okolí ale nenašla som také, ktoré by mi sadli ako uliate. Šité sú síce trošku drahšie ako požičané ale ten pocit že sú jediné a nikto nemôže mať presné také isté ako vy je super. Tak vám všetkým prajem veľa síl k prípravám a nech je váš deň D ten najkrajší. Môj bol nádherný, nezabudnuteľný a je mi veľmi ľúto, že tak strašne rýchlo ubehol...
Odpovedať
Profilova fotka
@j_erika aj nas bude dosť, ja zas si hovorim ze by som mozno trosku usetrila ked bymi dovolili si urobit vyzdobu, priniest material a tak...ale zas aspon nebudu stresy....ked sa smiem spytat, kolko je to hosti ked pises ze vas bude veľa???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mimka9 Nás bude okolo 90 a výzdobu si robím sama, teda okrem stolov, tie mi urobí personál z reštiky, len im mám dať návrh a ja som sa dohodla, že im všetko dodám - teda organzu, sviečky, menovky, lupene atd... Všetky kamošky sa už na to tešia, ako budú zbobiť :D A v piatok mám promócie, aj moje tri družičky, ale my to nejako postiháme :D
Odpovedať
@vm51 dakujeme, krasne si to napisala ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika to uz vies kedy mas promocie??? to ja ešte ani netusim, snad budem mat už v juni....ja som sa pytala, doniest si tam mozem len zive kvety, všetko ostatne vraj sa uz neda, sef restiky to zakazal...vidis, skoro by som zabudla, pridem si ešte urobit balonovu stenu , teda nie ja ,tiež družičky budu mať robotu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika a ešte som zabudla...nas bude cca 70 ...mne sa to nezda až tak strasne veľa, preto sa pytam koľko budete mať vy ostatne babulky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?