Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
Lenk369 mala by si sa pustiť do hľadania skupiny ak možem poradiť Pohoda z BJ su ozaj skvelý kameraman medzi skvelých patrí Plančár,fotofraf pekne fotia v Lifku ale ta pani na fotografovani nechce divakov, inač skvelý je aj Kollar Lukačkovci a saálu kde máš??, možno nejaku folklornu vložku to je tiež velmi super a výzdoba aku chceš mať farbu??,,, svadbu máte v kostole asi tiež za knazom treba zajsť
Odpovedať
@lenka369 a čo už máš rezervované, vybraté, kúpené?
Odpovedať
Profilova fotka
taaaak, ja sa tu s vami lucim v tejto teme, dnes sa nam necakane zmenil datum, vydavam sa uz v auguste:) takze moje pripravy sa trosku posurili, ale tesim sa :D
Odpovedať
@angieska to vazne?? fuuuuha, tak teda vela stastia, ale ved casu je tak ci tak dost :-)
Odpovedať
ahojky baby..tie zakladne veci mam kameraman, sálu aj hudbu, výzdobu budem mat cervenu,,,a farar tak to dufam zajtra stihnem....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, chcem sa opytat, ci je vo vasich mestach potrebne vybavovat kostol v takom predstihu, lebo u nas je vycapene na nastenke, ze na faru staci ist dva mesiace pred svadbou :-) My sa tam tiez chystame skôr, kedze buduci zenich je Kosican, tak aby sme si nauky rozlozili aspon na 3 mesiace... My budeme mat cyklamenovo-zelenu vyzdobu...
Odpovedať
@stevka1 no ja som tiez bola v nicol ale na dostojevskeho a bola som hrozne sklamana. pristup usiel ale vyber nic moc a hlavne saty vyzerali tak nejak..... opouzivane..... necitila som sa v nich, ze to su MOJE saty.... skor tak nejak, ze to boli saty aspon 30 bab predo mnou :( ale potom som nahodou narazila na salon wedding design - nenormalne zlata teta tam bola a zatial tam mam horuceho kandidata na saty.... este idem pozriet do pasarela ale ak tam nic nebude tak ficim do wedding design rezervovat si tie vybrane...
Odpovedať
@helikoptera nie som si istá či to patrilo mne :)))) trošku sa v tom strácam.... ale pozerám, že svadbu máš týždeň po mne tiež v hoteli Čingov :)))))
Odpovedať
@stevka1 :) no mas pravdu. som chcela odpovedat mimke9.... nevadi.... :-D
Odpovedať
@helikoptera skus salon El v Petzalke, bola som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera ja som na dostojevskeho nebola, tak neviem....ale fakt je, ze je v podstate jedno aky salon to bude, hlavne ti musia zaziarit oci a cink - toto su TIE MOJE satky :))) ja osm po prvch skuskach tiez nenasla najprv co hladam, ale teraz som nenormalne spokojna :) uvidis, najdes :) a všetky budeme v oktobri za hviezdy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika parada....a ake ste vybrali??? my sme obrucky ešte nepozerali, najprv musime dopisat obaja diplomovky a potom pojdeme ...mne sa najviac paci biele zlato
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mimka9 vybrala si zavojik na vystave??? zvedava soooom
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo teba som sa chcela spytat, nie seba :DD to ten pondelok rano :)
Odpovedať
@vvia tam som objednana na skusanie vo stvrtok :)
Odpovedať
@mimka9 ahoj :-) vies co....s tym zavojom je to komplikovane......jeden sa mi tam pacil a bol aj za dobru cenu, len som rozmyslala, ci by nebolo lepsie si zobrat zavoj zo salonu, odkial mam saty, aj ked je drahsi....aspon si ho dudem moct odskusat aj zo satami.....ale zavoje tam mali pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 no my máme obrúčky zo žltého zlata, nad inou verziou sme nerozmýšľali, pretože nemáme nič kombinované a aj snubný mám zo žltého zlata. Ale skúšali sme aj kombinované, len pre nás neboli tie pravé. Posnažím sa tu hodiť nejakú fotku, len nemám nikdy čas :-D Tiež sa venujem škole...
Odpovedať
Profilova fotka
@jvlo ja som včera bola pre satky a teta mi davala skusat ku nim nie spanielsky, ale taky jednoduchy cisty s perlickami...a ten sa mi hodil k tym satkam ešte viac....tak teraz premyslam...ale si hovorim ze nastastie casu ešte dosť :))
Odpovedať
@mimka9 ja uz som rozhodnuta pre jednoduchy zavoj.....mame poriadne zdobene saty a keby som si k nim dala spanielsky zavoj s cipkou, tak to by uz bolo moc....este som uvazovala nad jednou moznostou a to mat cipku na zavoji len v spodnej casti..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, pripajam sa k vam oktobrovym :-) Mame termin 1.10.2011. Moc sa tesim, uz aby to tu bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak to uz niektore mate aj saty? vau :-) k tomu som sa ja zatial este nedostala. bola som sice uz nejake popzerat a skusat, ale v podstate len tak informacne ohladom cien. aby som mala aku taku predstavu ako sa pohybuju. my budeme mat svadbu 15.10. a zatial mame zajednanu restiku a DJ a na toho sa strasne tesime, lebo hral aj na kamaratkinej svadbe a bol uplne perfektny, tak dufam ze aj nam tak zahra... ;-) pekne pripravy nam vsetkym zelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska ahojky a vitaj :) kde si bola skusat satky?? pozerala som v albume, krááása :) inak pozerám že si z Cífera..akurát takto pred týždnom som tam bola spolužiakovi z gympla na pohrebe :((
Odpovedať
Profilova fotka
inak včera som bola u fotografky dat zálohu a mi ukazovala mnoho nafotených svadieb ale hlane mi dala chrobáka do hlavy čo sa týky kvetov...ja som chcela tie moje kálie a oni na fotkách nevyzerajú bohvieako dobre...jadna kočka nevesta tam mala kytičku z ružových gerberí....a bola náádhernááááá....rozmýšľate niektorá o tomto kvete??
Odpovedať
@j_erika aj my máme termín 1.10.2011 :-) máte už niečo vybraté?
Odpovedať
Profilova fotka
@rysavka ahojky rysavka, mame zajednane to najpodstatnejsie, salu, kuchara, fotografa, kameramana, kapelu a druzbu-starejsieho. na fare sme zatial neboli, vraj mame cas. saty by som mala ist omrknut zajtra, tak sa uvidi, ci na nieco pekne natrafim :) a vy mate uz vsetko, tusim so citala, ze satky uz mas vybrane, ci to nie ty??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 ja som tiez uvazovala nad gerberami, hlavne som raz videla krasne vyzdobene auto prave kyticou z gerberi, ale zatial su mojim faforitom biele ruze x-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som sa vratila zo salonu, tak uz su aj saty x-)
Odpovedať
@j_erika blahoželám k šatkám :) ja som už bola tiež pozerať a skúšať, ale tie v salónoch sú mi akési veľké a to aj !!!!!34!!!! :( takže buď za tých osem mesiacov naberiem kilá - čo sa mne asi nepodarí, alebo si ich dám ušiť na mieru..... uvidím....
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 tak s tymto cislom problem nemam :-N beriem o cosi vacsie :-D mala som vytipovany jeden salon u nas, super sluzby, ochota najsamlepsia, a to sme isli s kamoskou len plesove vyberat, ale clovek neodola, budu mi ich musiet troska zuzit, inak krasne tip top ;-) a dostali sme zlavy na obrucky a dalsie sluzby v salone. no uuuuuzasneeeee 8-)
Odpovedať
@j_erika je to fakt super, že v jednom salóne sa dá vybaviť toľko vecí :)))) asi je najlepšie ísť len tak a šaty padnú do oka :)))) ja som asi fakt nemala šťastie :-( eeeeeeeej veď máme ešte toľko času :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?