Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
ahojky...je chcem vázdobu v bielo cervenej farbe ale páci sa mi tiez aj taka fialova svetla, ale mojmu milemu skor ta cervena..tak asi aj bude,a saty mam predstavu ale to je vsetko... chcela by som aj nieco ist uz vyskusat ale nemam kedy mam strasnu pracovnu dobu :-( ..ale asi pojdem az na druhy rok mozno budu niejake nove kolekcie....rozmyslala som o kupe z ukrajiny tak ak tam nic nenajdem tak si nieco poziciam....a ty si na tom ako???
Odpovedať
No ja by som chcela výzdobu smotanovo-ružovo-cyklámenovú, podľa kytice, ktorú chcem z pivónií a tulipánov a mám ju v albume, v takom duchu by mala byť celá svadba...a šaty vysnívané mám, ale na Slovensku ich nemajú, takže sa chystám pobehať salóny a tak, aby som videla, že čo mi pristane...a ak nenájdem žiadne úplne ideálne, tak rozmýšľam, že si dám tie vysnívané ušiť (aj keď mám z toho trochu obavy)
Odpovedať
ahojte ... pridavam sa k oktobrovym ;-) My mame tiez termin 1. oktober a zaciname tak pozlahka ... mame zatial salu, predmanzelsku pripravu a zhruba nejake predstavy...ale v predstihu chceme este vybavit starejsieho, fotografa a kameramana...ostatne ma celkom aj cas...teda dufam :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky, mna vcera priatel tak rozosmial....sme spolu volali a hovoril mi o svadbe ze uz by som si aj saty mala zhanat a o obruckach ze by sme mohli ist pozerat po obchodoch, o fotografovi a tak...tak mi to bolo smiesne ze sa tak stara lebo on stale hovoril ze je kopec casu a teraz ako by sa ponahlal alebo co... :-D take to bolo milucke az smiesne - necalaka som :-) budete si poziciavat saty alebo kupovat?? ja neviem potom co by som s nimi robila ako ich vycistila teda postarala sa o ne...a ked si ich kupim skor tak ako ich upravim aby mi potom sedeli...viem ze kupa je lepsia teda vyhodnejsia ako pozicanie ale zase su aj starsti s nimi,.....co vy ???
Odpovedať
cavte babenky... tak satky sa poziciat si myslim neoplati aj ked neje s nimi ziadna starost ...ja sa obávam ze ked si ich rezervujem niekedy v marci tak do októbra budu dost znicene..kupa? tak rozmyslala som ze z ukrajiny,,, upravia ich hocikde v krajcirstve a ocistia hocikde v cistiarni to je najmenej len co potom s nimi? bud na pamiatku alebo pokusit sa ich predat....jedn avýhode je ze ich bodete mat cisto nove a nemusite na nich dávat taky pozor...a su lel a len vase :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
... ja satam velku vahu neprikladam, aj ked urcite chcem mat take, ktore mi pristanu :) ... ale pravdepodobne iba poziciam, urcite mimo Ba, kde su normalne ceny ....alebo este pouvazujem o kupe cez net z Ameriky... len ich treba objednat v casovom predstihu :) Ale to potom treba objednat konkretnu znacku, model, ktory mas niekde na SK vyskusany ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som planovala svadbu na jul 2011, ale vela pribuzenstva mojho priatela nebude most prist, tak planujem na oktober, boze dost som teraz z toho hotova, lebo som uz bola aj v hoteli kvoli menu a aj kvoli satam :-( no dufam, ze bude aj termin pasovat ak nie tak asi kaslem na vsetko dost som smutna.
Odpovedať
ahoj...milaciky,,,nekasli na to tym si musis proste prejst a ked vsetko zosuladis potom su uz len krasne veci ako saty, výzdoba,uces,nechty, licenie.najst dátum ktory bude so vsetkym pasovat je tazke ale da sa to...tak drzim prsty
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenka369 velmi si ma potesila aj mama mi povedla, no co uz.. Dujam, ze to zvladnem ma to aj pozitivne stranky, mam viacej casu o tri mesiace na planovanie :-)
Odpovedať
..ahojte dievčence...tak ked sa všetko podarí tak od zajtra už budem mať aj zajednáneho DJ a to už hádam bude všetko...a potrebujem poradiť...Môj drahý by strašne chcel ten svadobný ticker čo tu niektoré máte,lebo on tieto stránky tuto so mnou bežne navštevuje...potrebujem poradiť ako ho tu vložiť..vytvorený ho mám,len neviem ako ho sme vložiť...a pre milaciky...nič sa nebojaj,hlavne nestresuj a hlavne na to nekašli..všetko zvládneš,veď si žena :o) a budete mať o to krajšiu svadbu,o kolko ste naňu museli dlhšie čakať...a ako sa hovorí...na dobré sa dlho čaká ;-)
Odpovedať
Ahojte, nasa svadba bude 8. oktobra, par ludi mi hovorilo, ze je na vsetko vybavovanie este dost casu, ale aspon som sa vyhla problemom, hudobikov mam tych, co som chcela, salu tiez, kostol, aj hodinu, o ktorej bude obrad podla mojich a draheho predstav. :-D Dufam, ze mi nepride luto, ze sme svadbu nedali na 1.10. ale chceli sme sa vyhnut boomu. Boli sme na svadbe 2 roky dozadu, tiez to bol takyto vychyteny datum a vzikali tak rôzne stresove situacie len pre to, ze par poskytovatelov sluzieb neodhadlo svoje moznosti. :-| Tak dufam, ze vsetko dopadne v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj stankarobko, tak ten ticker som aj ja skusala stiahnut, ale nepodarilo sa mi to no co uz ja a technika je to ako pes a macka. a dik mas pravdu cim dlhsie sa caka tak to bude lespie, ale my sme spolu uz 10 rokov. jvlo, tak to mas pravdu, lebo so svadbou v taky den je to ako na slovensku s vianocami, nezozenies nic ako za sociku, vsetko je potom podpultovy tovar ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak moj drahy vcera volal panovi ktory spieva s cimbalovkou.mame ich zajednanych:)takze sala a jeho vysnivana cimbalovka uz je..a teraz pomaly to ostatne..
Odpovedať
ahojte mam strach tej zimi brrr. ved to je na nevydrzanie ked takto bude na mojej svadbe tak sa asi zblaznim :-( a v novemri to uz hadam aj snech bude ;-)
Odpovedať
podla mna koniec oktobra a v novembi je velka pravdepodobnost ze bude zima...ale tak treba sa teplucko obliect a nebyt dlho vonku len pri foteni sa bude dlho vonku ale to treba vyzdrzat...vsak snad to vydrzime... ja sa skor bojim aby som nebola chora pocas svadby alebo pred...
Odpovedať
lenka369 neboj, vzdy je lepsie ked je troska chladnejsie ako ked je horko na umretie, teda aspon ja si myslim(lebo v lete sa kazdy chladi vonku a nikomu sa nechce tancovat, niekedy sa DJ moze aj roztrhat, zakusky sa topia a kazia a pod a ked uz si zaplatila salu, dj a stalo ta to vela penazi je lepsie ked su ludia v sale a bavia sa ako ked ich mas nahanat po vonku a zvolavat dovnutra aby na parkete bol vobec niekto). a v sobotu sa mi zenil bracho a mali krasne pocasie, tak dufam ze aj o rok bude pekny oktober.
Odpovedať
Tak to mas pravdu uz nad tým tak nerozmýslam hlavne ze sa vydávam za lásku svojho zivota a je jedno kedy to je a kde to je hoci aj na sibíri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
terez23 • Dnes o 17:14 Ahojte dievcata, tak zacneme sa delit o nase pocity a nalady z vybavovaciek? mozno sa nam to niektorym nezda, ale isto to ubehne rychlo a bude tu oktober juch! alisska • Dnes o 17:39 ahoj, no ja som mala mat svadbu v aprili, ale nejak to nevyslo tak sme to prelozili na oktober... co znamena ze uz nieco aj mam. podvazok, celenku, prisavky na auto a take blbinky a asi cez vikend ideme zarezervovat salu a fotograf uz je tiez v stave riesenia. len my musi poslat nejake foto zo svadieb, lebo okrem tych jeho pracu poznam a lubi sa mi, len uvidim ake ma tie svadobne fotky. ale mam dilemu ci kameru ano alebo nie... fakt neviem pretoze rozpocet velky nebude... terez23 • Dnes o 17:53 no tak my mame zatial len salu.. Fotografa a hudbu uz mame vybratu, len musime zajtra zavolat. Tiez sme sa dlho rozhodovali, ze ci aj kameru :(... Ale jeden brat mal, druhy nie - a s odstupom casu (hoci kratkeho rok, dva) vidime, ze je to fajn mat kameru... Hoci vela aj trapnejsich veci tam bolo vidiet :D, ale tak.. My sme este preto nechceli, lebo priatel nevcie moc tancovat :( a necitil by sa dobre.. Ale nejako si to vsetko dal dokopy a povedal, ze berieme aj kameru - a este k tomu sme dostali skvelu ponuku kameraman+fotograf 250eur.. Videla som aj foto aj video co natocil a fakt super, tak snad aj nam to tak vyjde :)
Odpovedať
Baby, kde ste sa všetky vyparili? Ja teraz ako si nestíham, mám toho veľa v škole aj v práci a myslela som si, že keď sme prídem, budú tu zapísané minimálne 4 strany...a nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze este nemame rozhodnute, ci oktober alebo november, pripajam sa k vam :) vybavene nemam zatial nic, len pozeram, rozhodujem... v decembri by sme chceli zajednat kostol a salu a po novom roku sa pustime pomaly do zvysku vybavovaciek
Odpovedať
aj ja asi tak...okrem fotografa nemáme ešte vôbec nič - práve sa rozhodujeme nad miestom hostinu, dúfam, že počas decembra sa rozhodneme...a o 3 týždne idem skúšať šaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nas obiehanie miest este caka :) kazde ma svoje pre aj proti, nakoniec asi vyhra cena :) saty... kedze predo mnou sa zeni este bratranec v juni, s jeho snubenicou pojdeme vyberat saty a hned sa popri tom zveziem aj ja a nejake vyskusam :D
Odpovedať
My sa rozhodujeme iba medzi dvomi sálami, ešte sa do oboch musíme ísť pozrieť, lebo sme tam boli už dávnejšie, tak si to chceme poriadne obzrieť a uvidíme, no a samozrejme, že dôležitá bude aj cena...ja si chcem ísť šaty poskúšať čím skôr, lebo ak ma nič úplne neočarí, tak si ich chcem dať ušiť, a to musím riešiť v predstihu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, aj u mňa to s prípravami nejako stagnuje... V lete som nevedeľa čo skôr a teraz už riešim viac menej len školu :-| Ale to najhlavnejšie mám rezervované a zvyšok má čas :-) Aj mne vŕta hlavou, že si dám šaty ušiť, ale ešte som nebola žiadne skúšať, takže neviem aké mi pristanú - to bude dilema :-N
Odpovedať
ahojte dievčatá...no kde ste všetky, pomaly ale iste treba začať s prípravami.. novy rok bol pre mna hranicou, ze po novom roku začnem všetko vybavovať a je to tu...ale kde začať? :-( a ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
tak my uz mame rezervovanu salu, zalohu pojdem vyplatit po novom roku, dnes sme si uz aj fotografa vybrali, zajtra mu idem zavolat no a kostol sme si boli pytat, kde sa chceme zobrat, ten nam poskytnu bez problemov, len musim ziskat povolenie na fare a toho sa trosku bojim...ale snad to bude dobre vsetko :)
Odpovedať
ahojte...ja ešte nemám nič zajednané...bo sme začali stavať domčúrik... ale dala som si záväzok...že po novom roku sa do príprav plne pustím....
Odpovedať
ahojte....musim sa vam pochvalit, dnes som bola vyplatit zalohu za saty (La Sposa - Liana) :-D Strasne sa tesiiim :-D
Odpovedať
Ahojte baby :-) Ja by som chcela ísť po Novom roku skúšať šaty...ale vôbec si neviem vybrať =-) Kostol a fotografa už máme, v najbližšom čase by sme mali ísť zajednať sálu...koľko budete mať cca ľudí?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?