Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
dandulik: A kde si si zajednala organzu a servítky?
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: no vieš to všetko si objednávam u nás vo vedlajšiej dedinke v drogérií a v kvetinárstve....a organzu budem potom môcť vrátiť tomu kvetinárovi, kt.je môj kamoš a určite ju využije do kytíc dalej..., aspoň dúfam, lebo budem toho veľa potrebovať... :-) ;-)
Odpovedať
dandulik: tak super, to máš dobré vybavené.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kocky, ja sa pridavam - my mame svadbu 25.10. hostina na Vrsatci a kostol sme este nevybavili. Tusim mi tu preletelo ocami slovo Puchov - kocky uz mate nekaju hudbu z tohoto okolia? Ja zijem v NR tak mam z toho pekne nervy, ze koho zozenieme. Inak mame uz salu - aj so zalohou - ja som si predbezne pozrela saty - tuto v NR v salone Diamond. A to je tak vsetko:) Jaaj, coby - fotograga J Cechovskeho - fotil kamosku - a je to umelecke dielo. Pozrite si na jeho stranke fotky - su bozske.KAmeramana tiez este nemame, ale uz sa na tom pracuje. Ked som citala co vsetko ste uz stihli - tak ma chyta depka. Ak by ste mi vedeli poradit dobreho DJ alebo este radsej kapelu z okolia PU budem rada. No samozrejme kadernicku a kozmeticku - uz tam nikoho nepoznam.DIki
Odpovedať
vitaj j8O: hm, ja Ti moc neporadím, nepoznám. :-(
Odpovedať
dandulik: chcem sa spýtať, vieš mi povedať ako sa pohybujú ceny za 1 m vlizelínu prípadne organzy. Ja som si aj niečo našla na nete, že vlizelín je o dosť lacnejší ako organza. Ak by si vedela, tak by som bola veľmi rada, ak by si mi napísala. Chcem si pozisťovať ceny a podľa toho sa rozhodnem, či sa mi to oplatí zabezpečovať sama, alebo si výzdobu dám urobiť nejakej profesionálke.
Odpovedať
Ahojte! j80: vitaj medzi nami. :-) Tiež Ti neviem moc poradiť, ale počula som o kapele Bonita z PB, vraj sú dobrí! Pôvodne sme ich aj my zvažovali, no nakoniec sme našli inú skupinu...bližšie k nám! ;-) Majú aj stránku, daj si ich do google a uvidíš. zustka: ahoj, aj ja som už rozmýšľaľa, či si robiť výzdobu sama, alebo to nechať niekomu skúsenejšiemu. Ale ešte musím zistiť, či je pred naším dátum v sále nejaká akcia... Ak áno, budem to musieť nechať na niekoho "cudzieho", ak nie tak to možno skúsime aj sami. ;-)
Odpovedať
ahoj piskottka: ja mám troška jednoduchšie, pretože ja mám fotky už aj z výzdoby v sále, takže viem, čo môžem čakať. Bolo to pekné, len ja by som chcela do stredu pás z vlizelínu a ten oni v ponuke nemajú, takže ten si budem musieť zohnať sama. Sviečky si tiež mám kúpiť sama, biele servítky dávajú oni, ale ja chcem žlté a zelené, takže biele mi nemusia dávať. Takže si musím pozisťovať tie ceny materiálu, ktoré chcem, aby som sa vedela zariadiť, či si výzdobu budem zabezpečovať sama, alebo to zverím do rúk profesionálne. A rozmýšľam aj nad tým, že by som si dala naaranžovať nejakú ikebanu na hlavný stôl z umelých slneční a nejakej zelene a to by som si potom nechala ako dekoráciu do obývačky. Teda musí to byť také, aby sa to hodilo aj na svadbu, ale aj do obývačky. :-D
Odpovedať
zustka: hm...jasné! Aspoň už môžeš mať akú takú predstavu o výzdobe. Ja som tiež videla nejaké výzdoby v našej sále, no oni možnosť vyzdobenia neponúkajú. To si musím sama! Oni len usporiadajú stoly, dajú obrusy, návleky na stoličky a ostatné je na mne... Samorejme potom tam už jedlo a občerstvenie poukladajú oni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: napísala som ti na IP.... j80: prepáč tiež neviem poradit...
Odpovedať
piskottka: tak to hej, keď neponúkajú výzdobu. Tak to budeš mať o niečo náročnejšie. Ale ak si výzdobu budete robiť sami, tak niekto z rodiny alebo aj Ty? dandulik: ďakujem, pozrela som a aj som Ti odpísala. ;-)
Odpovedať
zustka: Ak si ju budeme robiť sami, záleží, či to bude už v piatok alebo sobotu...podľa toho, či tam niečo bude. Ak v piatok, určite by som bola rada, keby som bola pri tom. Ak v sobotu, nebudem nikoho z rodiny zaťažovať a ja už tam určite nestihnem ísť :-D , tak to nechám na niekoho profesionálneho. Ale zatiaľ nemám nikoho vytipovaného...možno tetu kvetinárku! :-) Inak, tiež chcem určite aj ikebanu a rozmýšľam aj nad nejakým prvkom za nás, teda za hlavným stolom. Je tam dosť vysoký strop a stena pôsobí tak prázdno. Možno nejaká slavobrána za nami dvoma by to oživila. ;-) V tom penzióne Anton vám ponúkajú viacero druhov výzdob?
Odpovedať
Článok sa načítava...
piskottka: tak to áno, ak už si budeme môcť chystať výzdobu v piatok, tak to sa bude dať, nebude taký zhon a budeš môcť byť pri tom aj Ty. Ale ak v sobotu, tak to asi lepšie dať urobiť niekomu inému. Tam sa hodí slavobrána, aby sa priestor vyplnil. Anton sme zrušili. Bola som tam pozrieť naživo, keď mali už prichystané na svadbu a bolo to pre nás veľmi mále. Pekne urobená výzdoba, to musím povedať, pekne všetko ladilo, ale miesta na tancovanie veľmi máličko. Takže máme zajednanú sálu inde a tam je to úplne super a samozrejme väčšie. A videla som viaceré fotky zo svadby a aj zo stravy, úplne úžasné, už sa mi slinky zbiehajú.. :-D , lebo ja som taký veľmi dobrý papkáč. :-D
Odpovedať
zustka: :-) A tá sála jev ZA?
Odpovedať
piskottka: áno
Odpovedať
zustka: :-D hm...to môže byť pekné. Hlavné, že ste spokojný. Na svadbu treba mať väčší priestor, aby sa bolo kde zabávať a tak! Takže si myslím, že ste urobili dobre. :-) Idem už pomaly spať, niekedy zas ahoj! Dobrú noc.
Odpovedať
piskottka: tak, tak súhlasím s Tebou. Treba mať priestor. Urobili sme určite dobre. Tak dobrú nôcku aj Tebe, ja ešte nemôžem ísť spať, čakám na telefonát od mojika, lebo má prísť z Nemecka.
Odpovedať
Ahojte. Je tu niektooo? ;-)
Odpovedať
Caute kocky.. :-) Tak sa hlasim, som tu na svoje pomery dlho nebola.. :-D j80, ahoj, ja som od Puchova.. :-) My mame zajednanu cimbalovu hudbu I.Sadlona z Puchova a tento tyzden sa ideme stretnut s DJ-om, ale ten je z Povazskej Bystrice. I ked nejaku konkretnu kapelu ti asi neporadim.. :-| Skus mrknut na nete, mozno aj na tejto stranke v Katalogu firiem by si nejaku nasla.. :-) Inak, J.Cechovskeho mame aj my ako fotografa.. :-D
Odpovedať
bona: ahoj, po čase... :-) Ako sa máš? Ja sa opäť chystám do školy ]-( . Dnes sme boli zaniesť zálohu do sály, takže konečne to máme z krku... Pani prevádzkarka bola veľmi milá, povedala, už sa vám to kráti... A ja som sa fakt tak zamyslela, že ten polrok ubehne ako voda... zustka: ten album som cez víkend nestihla, ale mám niečo pofotené, ešte posťahujem vecičky, čo sa mi páčia a už to tu capnem :-) !
Odpovedať
Ahoj piskottka :-) No, ja som opat doma..minuly tyzden som sa aj ja vybrala do skoly, kvoli dvom dvojhodinovym prednaskam..a samozrejme, ze neboli.. ]-( ]-( Som si pekne zanadavala..ale zas, aspon sme pokecali so spoluziakmi.. :-) My snad uz tento tyzden zajdeme za tym fararom, mozno aj na matriku, ako som pisala, mame sa stretnut aj s tym DJ-om..len nech to pekne odsypa..Lebo ako vravis, ubehne to ako voda..uz to vlastne bezi.. ;-)
Odpovedať
bona: my sme už boli na matrike, na dvakrát, lebo sme nemali zo sebou rodné listy. Tak si radšej zoberte! ;-) No, to poteší keď sa človek vyberie do školy a nič z toho...ale ako píšeš, treba si aj pokecať! Idem sa ja pomaličky ešte dobaliť, tak prajem pekný deň a možno tu ešte neskôr nakuknem! :-)
Odpovedať
piskottka: ok, vdaka za upozornenie.. :-) Pekny den aj tebe..
Odpovedať
Profilova fotka
bona: dakujem za radu, cimbalovku poznam su skveli - inak nad tym som vobec nerozmyslala ze DJ ak cimbalovka, a kde mate hostinu? Prepac prehliadla som kedy mate termin? Co sa tyka Cechovskeho uz aj vies kde sa budete fotit a ozaj fotite sa v ten isty den? my sme zvazovali ze by sme sa isli fotit napr. v piatok - nech to je v klude
Odpovedať
j80: DJ-a chceme preto, aby si aj "hraci" mohli oddychnut..predsa len spievat cely vecer a noc, mozno az do rana by im dalo zabrat..A aj oni sami vraveli, ze by im to viac vyhovovalo, aby to bolo tak 50 na 50 :-) Pri ich "vystupeni" sa bude spievat, asi aj tancovat, DJ zasa zahra nieco na vyskakanie, postara sa o hudobny podmaz pocas vecere a tak.. :-) Termin mame tyzden pred vami, 18.-teho a hostinu mame v RZ Podskalie. Co sa tyka fotenia, ano, budeme sa fotit v den sobasa, este pred obradom, fotenie v iny den by sa nam velmi nepozdavalo..neviem, mne osobne by to prislo take zvlastne, resp. ta atmosfera by podla mna uz nebola taka.."naozajstna"..myslim si :-) Noo, miesto na fotenie zatial nemame vybrate, ale dostali sme za ulohu skusit najst nieco "ine", specificke.. :-) Takze hladame..mozno sa budeme fotit za jazdy chopperi, mozno pri nejakej schatralej budove..pacia sa mi totiz kontrasty.. :-D Na stretnuti s fotografom dokonca padol navrh na fotenie v stodole a "ujo" Cechovsky nim bol nadseny.. :-D Ako vravim, hladame..dohodli sme sa, ze niekedy na jar za nim zajdeme, povieme mu alternativy, nechame ich zhodnotit a vyberieme albumy, ktore budeme chciet. Takze tak.. :-)
Odpovedať
ahojte piskottka: ok, ale som stále zvedavá na Tvoj album. :-) bona: ja som tiež minulý týždeň zajednala DJ, a tento týždeň by sme sa chceli s ním stretnúť. Dnes večer alebo zajtra bude mojik volať kameramanovi a už by sme mali zájsť aj na faru. A ešte by som si už mala písať diplomovku. Dúfam, že to všetko postíhame.
Odpovedať
babenky, nejak sa nám nedarí spolu stretnúť.... ;-)
Odpovedať
zustka: mame podobne plany.. :-) Akurat vcera sme sa o tom bavili, ze tento tyzden by sme mali vybavit aj knaza, aj DJ, aj sa stretnut s ujom cez "catering"..snad sa zadari.. :-) Inak, pekny den vam prajem.. 8-)
Odpovedať
Ahojte,dlho som tu nebola.Vcera sme vybavili tu ziadost o uzavretie manzelstva.Baby nezabudnite si zobrat tie rodne listy,pisu sa tam aj udaje o rodicoch a bez tych listov to nespravia.Teraz uz len behnut na faru zaniest papiere.To asi najskor ja az 8.3. lebo u nas sa to moze len v sobotu o 10:30.Inokedy nam to nevyhovuje.Bola som drahemu ukazat aj kostol,on ho este totizto nevidel z vnutra a velmi sa mu pacil.Prave je zrekonstruovany.Aj u vas maju na fare stanovene dni kedy mozete nosit ziadosti?
Odpovedať
Baby a ako to vlastne je? Najprv matrika, potom knaz? Alebo je to jedno? Totizto my chceme, aby nas sobasil knaz, ktory uz nie je z nasej farnosti. Boli sme za nim, ciastocne nam vypisal "Zapisnicu ustne predlozenej ziadosti o prijatie sviatosti manzelstva" (doslovne znenie :-) ) a kazal nam, aby sme s tym zasli na nas farsky urad, doplnili si tam presne datumy krstov, prijimania a birmoviek a potom zasli na matriku..Ale ked to tu tak citam, tak zacinam byt z toho zmatena.. ;-) adkaaa: ja myslim, ze u nas ziadne stanovene dni nemaju, my sme predsa len obec (i ked 2.najvacsia na Slovensku :-) ), takze tam skocime asi niekedy po omsi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?