Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
:-) adkaaa, hlavne nemaj ziaden stres, vsetko vybavis..casu zatial dost..To mne sa minule snivalo, ze zrazu sme mali do svadby len tyzden a takmer nic sme nestihli..to boli soky..teda v tom sne.. ;-) :-D Ja som sa tiez dala na chudnutie.. :-) Nie nijako drasticky, ziadne diety nedrzim, len som obmedzila sladke a biele pecivo a zacala som pravidelne cvicit..popri tom si pomaham CLA-ckom, karnitinom a este jednym pripravkom..No a zda sa, ze to ide, dnes som sa vazila a za dva tyzdne mam dolu 2,4kg.. :-) 8-) Takze som ceelkom spokojna.. ;-)
Odpovedať
adkaaa: ahoj! ak ti môžem poradiť, v salóne Dagmar majú vraj pekné šaty aj vo veľkostiach nad 40...keďže niektoré salóny to už považujú za nadmerné veľkosti.. ]-( Ja sama nosím tiež 40 - 42, ale zase niektoré šaty sa dajú aj sťahovať a rozširovať...takže treba skúšať aj menšie veľkosti... ;-) Neviem, či sa taký salón u vás nachádza...no v ZA a v CA áno! Skús! :-)
Odpovedať
bona: ja som práve na ceste do školy... :-| Uf, sa mi nechce, ale čo už... Fiha, to si pekne zhodila... Aj ja by som mala na sebe trosku popracovať. Ale chcem začať chodiť plávať, aspoň raz do týždňa, tak dúfam, že do októbra nejaké to kilečko zhodím!!! Tiež mám doma karnitín, tak už musím začať!!! Si ma teraz tak navnadila!! :-D
Odpovedať
piskottka: :-) tak to som rada..Ja mam podla BMI vlastne normalnu vahu, ale pevnejsia a vypracovanejsia mozem byt vzdy.. ;-) A ono je to potom este lepsia motivacia, ked vidis, ze je tvoje usilie nejakym sposobom vidiet..takze ja som teraz nabudena pokracovat dalej.. :-D Tak nech ti to v skole aspon rychlo ujde.. ;-) :-)
Odpovedať
Piskottka:No neviem ten nazov toho salonu mi nic nehovori.U nas v okoli taky asi nie je.Maju aj stranku na internete?Na Velku noc sa chystame do Terchovej tak by som tam mohla behnut ked pojdeme cez Zilinu,ale to tam asi budu mat zatvorene.Este stale som nebola v Prievidzy alebo v Novakoch,aj v Partizanskom je ten isty salon len je mensi vyber ako v Prievidzi,tak tam urcite pojdem.Bona pekne ides s vahou dole,keby sa mne zacalo tak darit.Idem sa uz pobalit do toho fitka o siestej zacina hodina.
Odpovedať
adkaaa: Stránku nemajú, ale daj si do google salon dagmar zilina a vyhodí ti ich telefón, tak si tam skús prípadne zavolať. Viem, že im mala prísť aj nová kolekcia La Sposa. Nie je tu nik???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JA SOM TU, ALE nie nadloho, pozdravujem vás......
Odpovedať
Ahojte!Piskottka dakujem za info.Dnes som konecne zajednala fotografa,este ze mal volne.Pocas jeho nepritomnosti mal vraj 8 mailov,medzitym ho niekto zajednaval aj na oktober.Az mi teplo ostalo,ze mi ho niekto vyfukol.Zajtra idem na faru sa popytat,popripade ak sa bude dat aj nahlasit hodinu sobasu.Fotograf vravel ze najneskor o 15.00.Tak sa este musim rozhodnut.Stale neviem ci na 14:30 alebo 15:00.Bola som aj v dalsom salone pozriet saty,no neviem ci som az taka narocna,ale ani jedny sa mi nepacili.Aj tak opat nemali moju velkost.Ale mali tam pekne francuzske kravaty aj s vestickami pre draheho.
Odpovedať
adkaaa: fiha a to som ani nevedela, ze v svadobnych salonoch maju nieco aj pre panov.. :-)
Odpovedať
bona:Neviem ci v kazdom salone maju pre panov obleky a kravaty,ale v tomto konkretne mali aj kosele,aj manzetove gombicky.Dnes som behla aj na faru,na moj termin tam este nik nemal sobas nahlaseny.To aj vy najskor musite doniest papiere z matriky a az potom mi zajednaju den a hodinu?No zasnem a aj presne udaje svedkov.To sme este ani nepreberali ze kto nam pojde za svedkov.Teda z mojej strany bud krsna,alebo brasko ale koho si da moj drahy to neviem.Aj u vas to vyzadovali?
Odpovedať
adkaaa: ano, najskôr si treba vybaviť papiere na matrike a až potom ísť na faru... To som už počula!! My sme už nad svedkami rozmýšľali... ja chcem birmovnú a drahý tiež!
Odpovedať
..birmovného! som zabudla dopísať! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ahojte, dlho som tu nebola. :-D bona: fotku nemám, mamina ma nechcela odfotiť, že aby ju náhodou mojik nevidel.... ;-) piskottka: je to salon danica, za plavárňou, inak naozaj odporúčam, nádherné šaty, oveľa krajšie ako v meste. Teda mne sa najviac páčili šaty v tomto salone. Pozri si www.danica.sk. Veľmi príjemný prístup, ochota a veľký výber možností. Požičiavajú aj obleky, košele, vesty, kravaty za naozaj super ceny. Ja som bola veľmi milo prekvapená. Som rada, že ste preberali, čo treba zaniesť na faru. Ja mám vlastne všetko, len môj drahý musí si ísť vybrať krstný list na faru, kde bol krstený. Ja si tiež za svedka vyberám moju krstnú a zároveň aj birmovnú mamu.
Odpovedať
zustka: ahoj! :-) ďakujem za tip. Veru, dlho si tu nebola... Za plavárňou...nájdem to tam? Už sa chystáte na faru?
Odpovedať
piskottka: nájdeš, prejdeš kruhový objazd pri plavárni a potom hneď odbočíš doprava, pôjdeš stále rovno a na konci odbočíš tiež doprava a na ľavo uvidíš novú nodernú budovu a tam na poschodí je ten salon. Asi budúci týždeň zájdeme na faru. Len ja stále ešte akosi váham nad časom sobáša. Už sme sa rozprávali, že asi ho dáme na 15:30, ale keď mne stále vŕta v hlave, že ma bude vidieť v šatách skôr ako treba, tak neviem. No aj sa mi zas nezdá, že by sme sa fotili až po sobáši a budeme musieť odísť od hostí. Tak ešte neviem. Dnes som nám zajednala, zatiaľ len po telefóne DJ, ale budúci týždeň chceme ísť za ním a dohodnúť sa presnejšie. Fotografa ešte zháňame, ale chcem ho len na profesionálne fotky v kostole a sále nás bude už fotiť náš kamarát. Čo máš nového?
Odpovedať
zustka: ďakujem za podrobný popis...snáď to nájdem. Hm...aj my sme nad tým rozmýšľali, ale nakoniec sme zvážili, že fotenie dáme pred sobášom... Už to nebude síce také romantické ;-) ale potom by to nebolo ono odísť od hostí... My sme už vlastne dohodnutý aj s fotografkou, že sa pofotíme pred obradom... Čo sme boli na posledných svadbách, tak aj tam to tak mali a bolo to fajn. A nové...zatiaľ nič také. Budúci týždeň ideme zaniesť zálohu do sály, chcem ísť poskúšať nejaké šaty a tiež pokúpiť niečo na výzdobu. Rozmýšľam už aj nad objednaním pierok (kystiek), len si ešte musím ujasniť presnú predstavu a farbu výzdoby!!! Najskôr som chcela marhuľovú, no teraz som už dlhšie rozhodnutá pre bordovo - smotanovú. Tak asi tak! :-)
Odpovedať
piskottka: veď práve, že to nebude také romantické, ako píšeš, ale asi to bude musieť byť tak. Ja práve pozerám bazar a výzdobu na autá od jednej babenky a premýšľam, že si to u nej asi objednám. Rozmýšľala som, že si vyrobím sama, ale keď si to prepočítam, koľko by ma to vyšlo, tak sa mi to skôr oplatí takto kúpiť a budem mať bez roboty. Ja už mám žlté servítky a ešte si potrebujem dokúpiť zelené, len musím nájsť takú farbu ako chcem. :-D No a budúci týždeň v piatok mám tak trošku voľno, tak si pôjdem pozrieť, kde kúpim zelený, prípadne žltý vlizelín. Ja chcem zladiť výzdobu do zeleno - žlta, sviečky chcem žlté, chcem to všetko zladiť do farieb slnečnice, keďže kyticu budem mať z nich. Neviem sa rozhodnúť, či dať zelený pás z vlizelínu do stredu stola, na zelený vlizelin by som ak zoženiem malé slnečnice, tak by som ich buď popriliepala alebo poprišívala, sviečky budú žlté - tie tenké do svietnikov, servítky obidvoch farieb. No len neviem, čo by ukázalo krajšie, či zelený pás vlizelínu do stredu stola alebo žltý. Čo myslíš?
Odpovedať
zustka: jeej, to budeš mať takú letnú teplú výzdobu. :-) Ja myslím, že keď zoženieš tie slnečničky, daj si cez stred zelený vlizelín...viac vyniknú!!! Žltý vynikne sám o sebe, takže ak nezoženieš slnečnice, kúp potom taký. No, viac sa prikláňam k zelenému a slnečničkám! :-) Ja ešte rozmýšľam či vlizelín alebo organzu... s tým nemáš skúsenosti? Tiež už mám doma serítky, bordové a aj smotanové s takým svadobným motívom...ešte musím vymyslieť, ako ich poskladať. A tiež keď pôjdeme dať zálohu, spýtať sa, koľko metrov budú asi dlhé stoly na náš počet ľudí...až nekúpim málo alebo veľa organzy (vlizelínu)...
Odpovedať
piskottka. ďakujem za názor, tiež som asi skôr za zelený vlizelín (alebo teda organzu) a slnečničky. Uvidím, ale či zoženiem tie malé slnečničky. Nemám skúsenosti s vlizelínom a ani organzou. Ja len viem, že organza je myslím o dosť drahšia ako vlizelín a organza je ligotavejšia. Teda ak som si to dobre pozrela na nete. A tak sa mi zdá, že vlizelín je ako papier, alebo tak nejak by som to definovala. :-D Ale slávnostnejšia sa mi zdá organza. No tiež uvidím, čo presne dám, uvidím, ktoré bude krajšej farby. Ospravedlňujem sa, ale nie som v tom vôbec odborník. :-D Hm, to si aj ja pôjdem zistiť, koľko asi metrov budem potrebovať. Nemáš nejaké foto, ako by si si výzdobu predstavovala. Nechceš si urobiť album?
Odpovedať
piskottka: ...a čo povieš na toto. Takúto výzdobu by som chcela na autá. http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... - tu by som ešte pridala buď žltú/zelenú stuhu alebo žeby skôr vlizelín. ;-)
Odpovedať
Ahoooj zustka:to prve sa mi viacej pacilo.A tiez si myslim ze krajsie vyniknu slnecnice na zelenej ako na zltej.Ja sa budem fotit az po sobasi mi sme sa tak dohodli uz davnejsie,chce ma vidiet az ked ma pride popytat.Hosti sa zabavia aj bez nas,kedze sme vesela rodinka.
Odpovedať
zustka: nemáš za čo! ;-) Hmm...uvidíme, najlepšie je to vidieť naživo!!! Už som rozmýšľaľa nad tým albumom, no nie a nie sa dokopať. Keď budem doma, lebo teraz som v škole, skúsim aj pofotiť to čo mám a nejak to tu pridám... Tie výzdoby sú krááásne! Ja by som neváhala! :-D Tiež som si už odtiaľto objednávala topánky...a som spokojná! ;-)
Odpovedať
ahoj adka: tiež ďakujem za názor. piskottka: už som nedočkavo zvedavá na tvoje fotky. ;-)
Odpovedať
zustka: ak budem stíhať, skúsim sa posnažiť cez víkend!!! ;-)
Odpovedať
piskottka: ok. Už som napísala objednávku na ozdobu. Možno pošlem kamošku z Bratislavy, aby mi ju vyzdvihla, aby sa mi náhodou poštou nepoškodila. ;-)
Odpovedať
zustka: ak máš aj takú možnosť, že ti má kto preto ísť, tak je fajn. Mne prišiel balík v poriadku, boli to síce len topánky, ale nestalo sa tomu nič. :-)
Odpovedať
piskottka: uvidím, ako mi to vyjde. Tak som rada, že sú s takouto formou objednávania - doručovania dobré skúsenosti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: môžem jednu otázočku!!!!!Prečo slnečnicovú výzdobu v oktobri???ja som tiež rozmýšlala nad výzdobou zo slnečníc, ja som totiž do nich celá paffff, a mám ich doma skoro všade, a chcela som ich mať aj na svadbe, ale rodina hovorí, kedže máme svadbu v oktobri, že sa to nahodí , že skor cez leto, ked kvitnú...tak som od toho ustúpila...viem že je to moja svadba a sama si o nej rozhodujem , ale nepotrebujem potom počúvať rečí, že akú som to mala výzdobu...a tak...nakoniec teda budem mať marhuľkovú...to je tiež pekná farba....pa ale v kútiku duše ti ju budem závidieť.... :-)
Odpovedať
Ahoj dandulik: jasné, môžeš, aj dve. :-) Prečo slnečnicovú v októbri?...pretože slnečnice sú moje kvety a iné sa mi tak nepáčia ako slnečnice. :-) a v októbri si myslím, že to nie je vôbec problém, teda ja s tým nemám problém, či sú to letné kvety alebo aké. A tu u nás na "horniakoch" aj tak dozrieva a kvitne všetko neskôr ako na "dolniakoch". :-D Ja si s tým starosti vôbec nerobím, ja chcem slnečnice a hotovo a nech si myslí kto chce - čo chce. Ja ich budem mať a je mi jedno, či sa to bude niekomu páčiť alebo nie. Je to predsa naša svadba, takže na svadbe budeme mať to čo chce môj milý a ja. Ale zatiaľ som nemala negatívnu odozvu, že chcem slnečnice a v oktobri. Inak, minulý rok som bola tiež na jednej svadbe u nás, bola na konci septembra a tiež mala nevesta slnečnice a bolo to úplne v poriadku. Hodilo sa to. A verím, že bude krásne slnečné počasie, takže to bude vyzerať ako v lete, takže pohodička.... ;-) Prepáč, že budem trošku priama, ale škoda, že si sa nechala tak rýchlo vzdať, je to predsa len Tvoja svadba a mala by si mať všetko podľa svojich predstáv. A ak bude mať aj niekto poznámky, že prečo v oktobri slnečnice, tak mu poviem, že nech sa nestará. Už mi aj sesternica povedala, že prečo sme si dali svadbu tak neskoro v oktobri. Neviem, čo si myslela, že si určíme dátum svadby, kedy sa to bude im páčiť, alebo čo. :-| My sme si vybrali oktober a hotovo. A keď sa to niekomu nezdá, tak mi to je jedno. Ja sa tiež nikomu nestarám do toho, čo si robí. Takže moja taká trošku dlhšia úvaha. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: ja viem že som sa vzdala skoro, síce by som to ešte mohla zmeniť, ale už nie, už som si zajednala, marhulové sviečky, servítky a organzu,,,takže nehám to už tak....a ked mám pravdu povedať..ked už ich mám všade a sú to pekné kvetinky, nech ich teda nemám aj na tej svadbe, lebo už si budú o mne všelico myslieť.... stačí, ked budem mať v deň svadby doma vyzdobený stol snimi.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?