Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Dakujem za privitanie.Uz vies aj o kolkej budete mat sobas?Ja stale neviem aku si mam dat hodinu,aby sme sa stihli pofotit aj vonku.Najskor som rozmyslala ze o 14-tej,ale vraj je to skoro.A pred sobasom sa fotit nechcem,drahy ma musi vidiet prvy krat ked pride pre mna.A o 15-tej to nebude neskoro?Mne sa bude na svadbe prehadzovat cas,takze bude o hodinku dlhsia,to asi budem musiet ratat aj s jednym chodom navyse.
Odpovedať
Presnu hodinu sobasa este nemame, ale uz sme sa o tom bavili, mame rozmedzie od 14tej do 15tej..takze to dame asi na 14.30 :-D Ale este to nie je definitivne. Nam nas fotograf navrhol, aby sme sa fotili pred obradom, co sme najprv tiez velmi nechceli, ale nakoniec sme sa na tom dohodli..predsa len bude lepsie svetlo, nebudeme sa musiet tak nahanat. Jeej, to by som brala, mat o hodinu dlhsie svadbu.. :-D My to mame tak, ze bude klasika prva "vecera" (predjedlo, polievka, hlavne jedlo), potom chceme dat svedske stoly (studene aj teple jedla), mozno po polnoci este kapustnicu..Mame zajednaneho vyborneho pana cez catering, takze snad nam aj poradi co a ako.. :-)
Odpovedať
Aj ja si myslim ze 14:30 bude asi najlepsie.Co som citala forum tak 2 tyzdne dozadu tak jedna holka pisala o kolkej zapada slniecko to by sme mohli postihat.Fotit sa chcem u nas v parku,to nie je daleko a potom aj v ateliery.Musime si ale pohnut lebo este nemame zajednaneho fotografa ani kameramana,len vybratych ale buduci tyzden to chcem dat doporiadku.Aj k fararovi by som chcela ist,u nas vraj len v sobotu sa to da vybavit a to neviem ci sa mi podari.Uz tam nieco mame na sobotu.Ja budem mat tiez predjedlo,polievku a plnene prsicka,potom svieckovu-to musi byt kvoli drahemu a asi kapustnicu.A ked bude treba tak medzi tym este salat s reznami alebo take zabijackove masko s chlebikom.Musime to este vyratat tie chody ze asi o kolkej budu.Svadba bude na jednom ucilisti,je to dost vychytene dopredu,bola som to zajednavat v septembri a na cely rok uz bolo plne len tento oktober bol volny,nieaky termin v marci a v juli.Perfektne tam varia,mame uz odskusane a dost lacno.Aj krasne vyzdobia salu.
Odpovedať
No, my si este musime vybrat nejake "ine" miesto na fotenie..tak nam dal za ulohu ujo fotograf :-D Teda ine v zmysle nieco netradicnejsie a tak..takze hladame :-) Nad "skladbou" menu sme este nerozmyslali, ale vravim, snad nam poradia..uz sme si vyskusali, ako chuti jedlo pod vedenim toho pana, ktoreho sme si zarezervovali, bolo to fakt uzasne, takze sa nebojim, zeby to bolo zle.. :-) My ked sme si chceli vybrane miesto rezervovat uz v auguste, tak sme zostali dost prekvapeni, ked nam pan prevadzkar povedal, ze na svadby a pod. akcie je volne az od polovice oktobra, prioritne tam totiz byvaju skoly v prirode a tak; a ze najskorsi mozny termin je 18.oktober..tak sme sa prisposobili..Ale cca pred mesiacom som sa dozvedela, ze niekto iny tam ma svadbu 2 tyzdne pred nami.. ]-( Tak som sa mierne vytocila, lebo jasne a niekolkokrat sme tomu chlapikovi zdoraznovali, ze urcite chceme co najskorsi termin a on takto..Ale vravim, teraz to je uz aj tak jedno..uz sa tesime na 18.-teho.. 8-)
Odpovedať
Uz som doma z prace,konecne!Moj chcel povodne svadbu 1.11.2008 kvoli tomu ze mam narodky a 1.11.2007 sme sa zasnubili,tak chcel do roka a do dna.Ale vzhladom na to ze su dusicky a chodia sa palit sviecky na hroby tak sme to o tyzden posunuli.Som zvedava ake netradicne miesto vymyslite.Ja moc nechcem zaberov ale 150,nebavi ma fotenie,ale pekne fotky si rada prezeram.U nas v meste je jeden manzelsky par,oni aj kameruju aj fotia ale vyse 1000 zaberov je trosku pre mna moc.Ale vysledok stoji za to.Maju aj stranku na nete,mozno si uz aj videla.Dnes som sa informovala aj o autobus,chcela by som taky relativne novy,a vobec to nie je prehnana cena ked som zistila ze druhi za staru karosu pytaju len o korunu menej na 1 km.Tak som ho predbezne zajednala.Na druhy tyzden zavolam ci to plati,musim to este prediskutovat s polovickou,lebo vlastne jeho rodina potrebuje bus.Z mojej strany nas bude len okolo 20,a to je nakomplet rodina.Na saty mam este cas?Chystam sa tak v marci do Prievidze alebo Novak,tu v meste sa mi zatial nic nepacilo.
Odpovedať
adkaaa: a coze mas taku dlhu pracovnu dobu? Ja sa prave na fotenie celkom tesim, mame zajednaneho J.Cechovskeho, ked sme sa s nim prvykrat stretli tak ma na to vsetko okolo navnadil, ze koniec.. :-D Naozaj to vidiet, ked cloveka jeho praca bavi.. :-) Uvidim, aky bude vysledok, ale verim, ze budeme spokojni..a ze sa nebudem hanbit nase svadobne fotky ukazovat.. ;-) :-D Hmm, my sme nad autobusom este nerozmyslali, este si musime skompletizovat a uzavriet zoznam hosti, tak to budeme riesit az potom. Teraz zhanam DJ-a, jednemu som pisala mail, zatial mi neodpovedal, tak mu skusim asi radsej zavolat. A dnes mozno skocime za fararom, povedat mu, ze by sme na sobas chceli ineho farara.. :-) Co sa tyka siat, asi je este relativne skoro, ale ja sa chystam do jedneho salonu uz niekedy teraz..ja som typ, ze ked mi nieco padne do oka a sadne, tak uz potom nespekulujem a nerozmyslam nad inymi.. :-D Takze pojdem omrknut a vyskusat, co mam vyhliadnute a ked to bude podla mojich predstav, nie je o com, zarezervujem :-) Aby mi ich nahodou na nas termin nevyfukli.. :-D
Odpovedať
Ahoj Bona,pracujem na zmeny,aj teraz sa uz pomaly chystam do prace.Ten tvoj fotograf ma aj na nete stranku?Ak ano mozes poslat,rada sa pokocham.My este tiez presny pocet ludi,ale o tom busy sme sa uz bavili a urcite ho bude treba.Z druhej strany bude okolo 50 hosti,tak oni ho budu potrebovat.My budeme mat zivu hudbu,tiez sme si ju zajednavali uz v septembri,vlastne to bolo to prve a potom salu.Oni robia perfektnu atmosferu a o odobierke ani nehovorim.Bola som na svadbach a bolo to na 1.Toho fotografa si musim pohnut,ved jedna holka od nas ma tyzden predomnou svadbu a uz ho ma zajednaneho.Rozhodla som sa pre Hubinskeho,pred mesiacom mal este volne,tak dufam ze sa to nezmenilo.Len ako sahovori kto zavaha ten nezere.Ake budes mat svadbne auto?Neviem ci mam mat tamve alebo strieborne,ale skor tmave.
Odpovedať
Jasne, ma stranku, je aj uvedeny v Katalogu firiem tu na stranke, tak sa kukni :-) My uz vlastne jednu "cast" hudby mame, cimbalovu, tiez sme si ju osvedcili, takze sme povedali, ze musi byt :-) Len oni sami nam povedali, ze hrat cely vecer a noc az do rana by pre nich bolo dost narocne, takze chceme to dat pol na pol s DJ-om..Aby sa aj zaspievalo, zatancovalo na ludovky (i ked je pravda, ze tito hudobnici zahraju na cimbale aj Metallicu :-D ), ale aby sme sa vysantili aj na tie modernejsie, resp. aj starsie a tak :-) Noo, svadobne auto najskor cierne..Doma mame ciernu audinu, buduci svokor, ktory pracuje v Cementarni Ladce hovoril, ze teraz zakupili tiez nejake nove audiny, tiez cierne (asi nam ich pozicaju.. :-) )..takze vyber je jasny..a cierna sa mi aj tak viac paci ako bleda..cierna je taka sik.. 8-)
Odpovedať
Aj ja si myslim,lepsie vynikne vyzdoba.No to musi byt superske na cimbaly Metallica.Krsna mi slubila ze ak chceme vybavila by man aj veterana ma znameho v PN len sa bojim ci by ma to doviezlo nacas.To sa este uvidi.My mame tmvomodreho passata,uz sme na nom jednu nevestu vozili a ocino tiez sa chysta kupit auto,chcel by BMW ak nebudi combi tak asi aj to.Nam ta skupina odohra az do rana,aj chodia pre nevestu,aj pred kostolom hraju.Jaj ako sa mi nechce ist pracovat,este ze je piatok.
Odpovedať
To teda naozaj je, ked som pocula v ich podani Nothing else matters po prvykrat, naskocili mi zimomriavky.. :-) Fakt su uzasni..hrali aj na oslave 50.tky mojej tety a moja mamina chcela nieco od Queenu..aj ked to nemali nacvicene, chytili sa a zahrali..no proste parada, vsetci sa bavili..a to viac sa pribuzenstvo potesilo, ked sme im povedali, ze budu aj na svadbe.. :-) To ti verim, ze sa ti nechce, ja sice este studujem a uz vyse mesiaca si uzivam volno, ale skolska doba sa mi uz krati.. :-| Na jednej strane sa tesim, na druhej strane si uvedomujem, ze skola je/bola predsa len asi jednoduchsia..
Odpovedať
Mna to v robote celkom bavi,vlastne podla toho co ma tam caka.Dnes to nieako prezijem,cez vykend nieco podohadujem s drahym a v pondelok budem mat znova pusteny pocitac.U draheho moc na net nechodim.Cele vykendy travim u neho.Na dome ma to viacej bavi ako na cinziaku.Tak ja prcham do prace,maj sa
Odpovedať
adkaa: :-) tak pekny den.. Ostatne oktobrove zatial slecny, kdeze ste? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, ahoj, ja som tu len na skok mrkla. ;-) Za chvíľku tiež odchádzam z práce, tak potom až doma sa dostanem k PC. ;-)
Odpovedať
adkaa, aj ja Ťa vítam v klube. Dnes ste si fajne podebatovali, čo všetko ste stihli prebrať. ;-) O čase sobáša sme sa bavili, a asi ho dáme tak na 15:30, aby sme sa stihli aj pofotiť a nemuseli sa naháňať, lebo moja polovička býva 40 km odo mňa. Mne sa tiež moc nepáči, že ma mojik bude vidieť pred svadbou, ale asi sa nebude dať nič iné robiť. Nezdá sa mi fotenie po sobáši, potom by sme museli odísť od hostí aspoň tak na 1 hodinku a to sa mi tiež nezdá. Takže asi takto. Tiež ešte riešime či kapelu alebo DJ, ale asi skôr DJ. Fotografa ešte budeme riešiť. ;-) prajem Vám pekný víkendik.
Odpovedať
Ahojte baby, precitala som si len kusok vasej poslednej debaty. aj ja som rozmyslala, ci sa nebudeme fotit az potom, ale neviem, ci ma s tym niekto skusenosti. Neviem si tiez predstavit, ze by sme zmizli. A ak, tak by uz bolo velmi neskoro a asi by sme si to fotenie neuzili. :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Adkaa: môžem sa ťa spýtať...to miesto na tom učilišti čo si spomínala, si si bola kedy rezervovAť,,,,pýtam sa preto, lebo ja som tam bola 4.januára a tiež mi povedali že majú všetko obsadené...mali ten tvoj termín volný alebo im medzitým niekto odpadol????prosím napíš mi bližšie o tom , zaujímama to...dik
Odpovedať
Dandulik,bola som tam v septembri,alebo hned zaciatkom oktobra.Uz vtedy tam bol jediny volny termin na oktober.Letim prec za drahym,tak sa majte papa.
Odpovedať
hm, ten NÁŠ október je dosť nabitý, bývajú aj stužkové.
Odpovedať
Dandulik,a kde mas nakoniec vybratu salu?Este som pocula ze byva dobre aj na polnohospodarskej skole v jedalni,vraj to tam zmenili a je to tam dost slusne.Sama som tam ale nebola,len co mi v praci hovorili.Ja som potrebovala to uciliste kvoli kapacite,a to ze tam je potrebna rezervacia som vedela,lebo som tam bola v auguste,mali sme tam kar,a ma na to upozornili.A budes mat DJ alebo zivu hudbu?Ja mam zivu- Disk a tych sme tiez zajednavali v septembri,a to mali volne 2 oktobrove datumy.Super nahoda ze mali volny termin aj oni aj na tom ucilisti.Za p.Hubinskym pojdem hned v pondelok alebo utorok.Aka sa mu dava zaloha?Aby som mala dost bubacikov pri sebe.Este zajtra pojdeme k znamej co ma tiez od neho fotocky ale myslim ze to je viac ako iste ze sa budu mojej polovicke pacit.Ved aj na nete ma stranku.Mozes mi poslat ten kontakt na toho kameramana?On nema nieake ukazky na nete?Aj Hubinsky spolupracuje s nieakymi kameramanmi,nevies aky su ti?Zusta aj tebe dakujem za privitanie.To mas pravdu,oktobri zacinaju aj stuzkove,takze saly,kameramani,fotografi to treba co najskor zajednavat.
Odpovedať
Profilova fotka
adkaaa: Takže to máš ozaj šťastie že mali voľné dátumy-hudba...ten fotograf berie zálohu 1000sk.a neviem či má nejakých kameramanov... Ja mám živú hudbu-PROFIL z Topoľčian....sú drahší, ale dobrý...a svokra tam má známeho, tak preto...a svadob.hostinu budem mať v Kulturnom dome v Ludaniciach od kade mám milého....inde sa nedalo zohnať....A kameramana mám z Partizánskeho a jeho číslo ti pošlem na IP....OK???a ten nemá webovu stránku....ale videla som jeho prácu a je dobrý....aspoň podľa mňa a kamošky čo jej natáčal svadbu...zatial pa :-)
Odpovedať
Ahojte!! No, ako čítam, som tu už dlho nebola... ;-) Vitajte nové babenky!!! :-D zustka: kde si našla tie šatočky? V ZA? bona: ahoj. :-)
Odpovedať
ahojte Babule, vidim, ze len tak necinne nesedite, ale uz mate aj vcelku dost vela veci vybavenych.... Proste nenechavate to ta poslednu chvilu :-) My mame zatial zajednanu miestnost, licenie, fotografa, viac menej vyzdobu a veci s tym spojene... Saty aj topanky mam uz tiez doma, este polovicka si musi povyberat jeho oblecenie, lebo len tak na hocico ho nenahovorim :-D. Musi byt vyfesakovany!! Vyzdobu planujeme bielo smotanovo, zelenu, kde zelenu by viacmenej mali tvorit kvety... Zabkaznr, mas v albume take tie "capate" torticky, ktore sa nam straasne pacia, su take originalne, ine ;-) Drzkam Vam teda palcoky, nech Vam pripravy ide od ruky a s usmevom na tvari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babenky!!! Vidím, že debata sa dobre rozbehla. A s prípravami tiež nenechávate nič na náhodu. Adkaaa: myslíš skupinu Disk z Topoľčian?
Odpovedať
ahojte babule ja sa tiez hlasim k datumu 4.oktober...snad bude pekne... :-) :-) ale keby nie, tak neva ved sa vravi, ze ak prsi v svadobny den tak prsi stasite ;-)
Odpovedať
Ahoj katie233.No je to skupina z Topolcian,aj ked oni su vlastne zo Solcian co je 2 km od To.Preco sa pytas?Mas s nimi nieake skusenosti?
Odpovedať
Ahoj mery888,vitaj,uz si zacala s pripravami?
Odpovedať
Caute babizne.. :-D Tak ako? Zda sa, ze sa nam jar pomaly blizi, aspon u nas to tak vyzera.. :-) mery888 aj ja ta vitam medzi oktobrovkami.. ;-) Dnes som konecne zavolala DJ-ovi, ktoremu som predtym pisala, sme sa chvilu porozpravali, zdal sa mi celkom fajn, seriozny, povedal mi tie zakladne veci, ale vravel, ze najlepsie bude, ked sa stretneme osobne, ze niekde pri kavicke..:-) Takze som rada, ze nieco dalsie je teoreticky vybavene.. :-)
Odpovedať
Ahoj bona. Veru, keby nie tých raných mrázikov, mám pocit, že je ti už jar!!! :-D Toho DJ ste aj počuli niekde hrať? My sme si našu skupinu tiež najskôr pozreli na internete, zajednali, a potom sme si všimli, že hrajú v susednej dedine, tak sme ich aj videli naživo... Dúfam, že nesklamú... ;-) Inak, aký si mala dník?
Odpovedať
Ahojt Bona,tak ty si mala dnes trosku vacsie stastie ako ja.Isla som zajednat fotografa p.Hubinskeho a nic som nebybavila lebo je odcestovany niekde v Grecku foti nieake modelky.Aspon tak mi povedali vedla v svadobnom salone.Tak som s nim chcela predebatit o kolkej by sme fotili aby nebola tma,a ze hned vyratam aj tu hodinu sobasa a pojdem na faru nahlasit.Takze dnes som nic nevybavila a mam z toho nervicky.Bola som aj pozriet saty,ked som uz isla okolo salonu a nic sa mi nezapacilo.Dokonca aj tie co sa mi pacili na nete boli v skutocnosti otrasne.A s mojou postavickou moc toho nenavyberam.Potrebujem velkost 44 kvoli prsiam a z tych co mi ukazala ma nic neoslovilo.Musim nieco zo seba zhodit aspon na 40-42.Dnes idem aj do fitka na spinning tak hadam sa mi nieco podari zo seba zhodit do toho oktobra.
Odpovedať
Ahoj piskottka..no, zatial sme ho nepoculi, ale ja to beriem tak, ze snad tam toho nema velmi co pokazit.. ;-) Na repertoar sa ho urcite popytame, ked by nam velmi nevyhovoval, tak by sa to snad dalo poriesit CD-ckami s vlastnou hudbou..a tak..Ved ked ho dostatocne zaplatime, hadam sa stazovat nebude.. :-) Ja mam este stale volno..no teda vlastne, semester mi uz dnes zacal, ale kedze teraz mam uz skolu len vo stvrtok, tak mi to ani tak nepride.. :-D Doobeda som si bola zabehat aj s nasimi hafikmi, fajn som si nahnala vzduchu do hlavy..Potom som si zacala na diplomke cosi robit, obcas kuknem sem.. :-) U teba ako? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?