Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Cauko kočky no s tým počasím je to bieda - ja si musím zajednať asi kožuch a kúpiť teplý šálik :-D :-D :-D okrem toho som dostala angínu tak dúfam, že do 25. vyzdraviem :-p :-p :-p
Odpovedať
ja mam smotanovy kabat...nromlne dlhy kabat :-D ale mam saty bez spodnice a kabat chcem len na fotenie na prechod, fotit sa s nim nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
luko prosím ťa ,chcem sa spýtať kolko ste si dali piecť zákuskov,dali ste si každa rodina zvlašť?alebo ste to davali dokopy ženích +nevesta....
Odpovedať
no asi 13kartonov to je nasa rodina, salaa okolie)casnici, kameraman, sesedia, bratova praca...)a drahy si dal v BA netusim kolko, ale spolu to vyslo asi nejakych 18tis. do vysluziek davame tak 15 kolacikov, niekomu aj 20
Odpovedať
tak som stihla zas povybavovat, spevacky na obrad, domietla somt oho ich varhanika co tam spieva, velmi neprijemny pan a pridat obrucky do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko,prosim ta kde ste si ali spravit tie obrucky a kolko vas vysli? my tiez nad nimi rozmyslame..si spokojna?Inak drzim palce na zajtra :-)
Odpovedať
som celkom spokojna aj ked na obrazku so o trosinku krajsie myslim podla obrazka ti ich urobia hocikde, nam ich robil Fiber-zlatnik z vrakune ;-)
Odpovedať
som dobra, vybavuje, upratujem kosele zehlim a este aj prispievam do fora, akoby som sa zajtra nevydavala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko tak zajtra ti prajem len a len vsetko naj..nech sa to vydari presne ako chces a nech aj v dalsom zivote je to pohodicka....a potom uz len planovanie svadobnej cesty tesim sa na foto :-D
Odpovedať
dakujem lindus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko...ja ta obdivuje...zajtra sa vydavas a ty si tu v klude pises na fore akoby nic.... :-) nemas ziadnu nervozitu... ;-) dufam, ze to budem aj ja tak sportovo a v klude brat... x-) drzim ti palce aby ti vsetko vyslo ako si si naplanovala... x-)
Odpovedať
jasne...sak to netreba brat smrtelne vazne... :-D no poobede to bude horsie lebo kolace, etikety lepit a tak ale vnoci este nabehnem na chvilu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a vdaka za prianie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna asi steba porazi..... x-) ale v dobrom....fakt si prajem ,aby moje pripavy som tak brala v pohodicke ako ty.... x-) obdivujem ta x-) uz sa tesim na nedelu ako napises svoje prve pocity ako vydata zena x-) zajtra na teba budem mysliet.... ;-)
Odpovedať
vdaka ;-) ja sa takto odreagujem a ked somtu zabudnem na chvilu na ten stres ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko - my sme mali tiez 13 krabic kolac - 1300ks, a po svadbe sa nam zvysili este 3 (okrem 2, co sme po 1 zobrali ja aj mama do roboty), z ktorych sme este bud porozdavali "len tak" alebo sme dali zamrazit
Odpovedať
ju, len v ba sme davali robit zvlast vysluzky 13 je pre salu a nasu stranu (24ludi)
Odpovedať
Luko - cauko..vela stastia, radosti a pohody zelam ;-) Pekne si to zajtra uzi :-D budem na teba cely den mysliet a ak mi to vyjde, tak skocim mrknut do Pariza a poslem pohladnicku ;-)
Odpovedať
dakujem...jej pariz..brala by som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, ja som mala svadbu 11., poviem vam, to boli stresy, nic som nestihala, vsetko bolo ako vo sne a ta noc bola mimoriadne kratka, ale nadherna. cize zajtra uz budem tyzden vydata zienka :-) tie co vas to este caka, tak vam prajem vela stastia a uzite si ten den aj noc, fakt su to jedinecne okamihy (mne je hlavne luto tych krasnych siat, skoda ze ich nemozem mat este raz na sebe ;-)
Odpovedať
sa tesiiiiiiim :-D
Odpovedať
Aj my sa tesime na fotecky a odporucania a postrehy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...namám čas sem písať...ale ked bude po všetkom určite s ozvem,....papa
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: drz sa moja x-) nech vam to zajtra vyjde na 110 % :-D
Odpovedať
dakujem :-) dorazil mojik s kyticou a zavojom..zavoj je uuuzasnyyy a kyticka tiez...krasna smotanove ruze jemnunky odtien losos
Odpovedať
tak bona, dandulik...a vsetky osemnastky zajtra to bude super!!!!! :-D
Odpovedať
luko..tak si to zajtra uzite na plno x-) x-) x-) a aj vsetky ostatne,co to mate zajtra..nech mate cely den usmev na tvari..
Odpovedať
baby, zajtra treba vstať šťastnou nohou z postele, hlavne vám držím palce aby ste dnes v noci zaspali, lebo ja nemôžem zaspať večer pred oveľa menej dôležitými udalosťami ako je svadba. Držte sa.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala vecer pred svadbou dva pohare vina a spala som ako vo vaticke :-D
Odpovedať
laleeta: great nápad, na mňa však alkohol nepôsobí utlmujúco ale opačne. Mne sa osvedčil na spanie liek s názvom Melatonin, je čisto na prírodnej báze, žiadne hypnotikum. je síce drahší, ale zaspinkám a ráno som svieža.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?