Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
niki inak ze batr tvoj je vazne sympos :-D
Odpovedať
ahojte fifitko - no prave že manželia isť nechcu ale budu musieť :D :D :D jejda zrada som tam na fotke :-D :-D :-D
Odpovedať
hej je... a Zuzi oni tam tiež nechcú ale ja s Jerry hej takže sa prispôsobia oni si pokecajú vypijú a my sa zatrsáme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre to mate vymyslene dievcata :-D
Odpovedať
jej pisemjak tatar...brata som myslela :-D niki..no sa nestratite vy dve :-D
Odpovedať
no to sa teda nestratime :-D take držky :-D fifitko ideš na stretko? luko a ty prideš?
Odpovedať
kedy je?
Odpovedať
no to chcem aj ja vedieť... :-D
Odpovedať
jejda myslim 30teho oktobra? hej 30.10. o 5 večer
Odpovedať
niki teraz vsimla som ze si sa fotila v kastieli vOrlovej...tam v okoli alebo vo vnutri?
Odpovedať
ešte vymyslieť tu farbu najvyšši čas objednať šaty a košelu drahemu :-D
Odpovedať
vo vnútri aj trošku vonku... ako vieš ty to tu poznáš???
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja toho 30.10 zatiaľ nič nenám.. tak kto dojde, nech je sranda... :-D
Odpovedať
jerry to nejak vymyslíme a ozaj Rudimu sa páčia Tomášove manžeťáky, že ich chce tiež... :-D :-D :-D
Odpovedať
mas to v popise albumu ;-) ja len rozmyslam,a k by prsalo, ze kam, zatial je v hre Budatin...ale verim, eze aspon hodku nebude a pofotime vonku :-)
Odpovedať
no ty už šaty maš ale ja mam len tie tyrkysove a bordove :-| niečo vymyslime no manžetaky su super stali okolo 700,- prišli asi za tyžden len košelu zohnať inu ako bielu a kremovu u nas nemožné ]-(
Odpovedať
Mati tak držím palce nám akurát na fotenie nepršalo a pak mi to už bolo fuik... :-)
Odpovedať
ste sa tam aj ohlasili dopredu niki ze idete fotit?
Odpovedať
hej museli sme bo za otvorenie salóniku chceli 500Sk
Odpovedať
tak ja to asiknecham tak a rpinajhorsom pojdeme na ten Budatin, inak tam sa tusim plati 600sk, ale fotograf vravel, ze den predtym na predsvadobnom foteni neplatili a na druhy den s inymi ludmi uz na svadbe platili...
Odpovedať
to je aké divné...
Odpovedať
ze....???? no ale to len v pripade dazda plan B inak palti plan A fotenie v prirode
Odpovedať
Caute babky, tak ja len tak na rychlo..saty uz maam doma, nastastie "sadli mi ako zadok na serbel" :-D, no proste su uplne nadherne;-) , kolace sa dopekaju, instrukcie uz maju snad vsetci povolani, este nejake drobnosti, ale inak vsetko zatial vychadza, tak v sobotu snad mozme ist na to! :-D A uz ma zas chyta mierna panika.. :-p Ale nie, chce to klud.. 8-) Tak este vela zdaru, 18-tky.. x-) :-D
Odpovedať
mna chyta panika ze dnes a zajtra prsi, v sosobtku uz nema...tak do bude na doraz :-D
Odpovedať
caute kocky, ja lezim doma s dooobrou chripkou a robim vsetko mozne aj nemozne, aby som sa do soboty dala nejako dokopy ]-( ale to sa uz vsetko nejako zvladne. Prajem vam nech vam ide vsetko od ruky a aby sme si ten krasny den skvelo uzili so vsetkymi ktori tam budu s nami :-)
Odpovedať
ja mam celkom srandu, okopcim vam svoj dnesny den: obim si z toho srandu ze jak je vsetko rozbehnute: volam kozmeticke minuly tyzden, ze aj skusku chcem, ona OK, nedojdite teda na 8:30, dojdite na 9:00 tak dojdem 9:00 a ona, nechtiky ste mali na 8:30 tak mal oci a nechty budu az 15:30 dneskaj namalovala ma tak,ze aj sama by som to zvladla, ale dobre, nech mam v sobotu klud idem na uces, mama dohodla tak, ze dnes mam hocikedy prist...divnou mi to bolo, ze nechce presny cas kadernicky tak dojdem a ona 8:30 ste mali prist...pritom mame povedala, ze mam prist hocikedy, mama sa nemohla pomylit, lebo bola s nou aj kamoska, takze mame svadka ale budete sa hadat s kadernickou 2dni pred svadbou tak skuska bude zajtra o 10:00 baby viete, ja pod stresom v praci robim tie najlepsie vykony,takze to na mna vplyva celkom pozitivus, ucidime, co nam dnes a zajtra este osud pripravy, vecer idem do penzionu... tinkaa, aspirin a vypotit sa a bude to OK ;-)
Odpovedať
hodila som etikety do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
luko veľmi pekne etikety,... aj my sme mali v plane etikety ,ale keďže vino je s original etiketou nechce sa nam to prelepovať,tak sme vymysleli že budeme mať etikety iba na zázvorovom. Aku veľku svadbu mate?
Odpovedať
42 ludi + vecer dojde kamoska s manzelom. 4 spoluziacky z VS tak o osmej a o desiatej bratov kamarat
Odpovedať
ja som inak nechcela etikety, to drahy si ich presadil
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?