Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
toto je skvele, idem kupit balony: Tancuje sa po pároch. Na ženskú nohu sa uviaže balónik. Chlapi majú za úlohu pošľapať balón okolo tancujúcim párom ale zároveň tancovať so svojou partnerkou. Partnerka ten ich balónik musí uchrániť. Víťazný pár dostane malú odmenu alebo sólo s mladomanželmi.
Odpovedať
Pripíjanie si podľa mesiacov narodenia Starejší vyhlási nejaký mesiac, trebárs marec. Na parket prídu s pohárikom všetci narodení v marci. Zaspievajú si spoločne nejakú pesničku, pripijú na zdravie. A takto sa striedajú ďalšie mesiace, až kým to má zmysel a zábavu. Zhodnosť a súlad manželského života Do stredu parketu si sadnú na dve stoličky mladomanželia. Žena si nechá jednu svoju topánku a jednu manželovu. Taktiež manžel má jednu svoju a jednu manželkinu. Starejší im dáva otázky hospodárenia v domácnosti, napr. „kto bude doma umývať okná“. Keďže sú obrátení k sebe chrbtom, nevidia akú topánku zdvihne ten druhý. Keď zdvihnú obaja rovnakú, tak majú bod. Potom trebárs: „kto bude chodiť na bežný nákup potravín?“, "kto bude platiť účty?" apod.
Odpovedať
dandulik, aj tu mas par otazok: http://www.najsvadba.sk/clanky/Svadob...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovki,tak ako to všetko zvladate? ja som momentalne na marodke,mam pokazený žaludok,ale pevne dufam že do svadby budem fit,.... Neviete niektora nahodou ako bude okolo 20-teho oktobra,kedy vlastne pride to babie leto? a príde vôbec?
Odpovedať
Ahojky ja mám svadbu posledný októbrový víkend a mám taký pocit, že nič nestíham, a mám veľký smútok z tohto škaredého októbra no nič - musíme vydržať :-)
Odpovedať
sonah: ja sa presviedcam, ze 18.teho uz bude musiet byt.. :-D No ale ked nie, tak nie, mozno ma trochu "vyklepe" len v bolerku, ale den mi to urcite nepokazi.. 8-) elianka: a v com mas pocit, ze nestihas? Nebooj, vsetko sa zvladne..to len obcas tak blbo vyzera ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj elianka,aj ja mam svadbu v ten isty den ako ty,...prosím ťa čo nestíhaš?
Odpovedať
a ešte jedna pripomienka: Keď pozerám tie pekné svadobné albumy, tak každý hovorí aký to bol úžasný a nezabudnuteľný a nádherný a super a dokonalý deň - a nebude to tým, že sú šťastní, že ho už majú za sebou :-D
Odpovedať
eli: mozno hej, ale ved uvidime same..;-) Potom mozes posudit.. :-)
Odpovedať
ahoj sonah - no ešte stále nemám zajednanú nejakú super vizážistku, ktorá by ma pekne nalíčila a neviem sa rozhodnúť či mám chodiť do solárka a či by bolo lepšie len nastriekať sa samoopaľovacím keémom mám strašnú dilemu ;-)
Odpovedať
ďakujem za povzbudenie bona ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vizážistku mam ,len ked som chora nemôže isť ku mne a skušať líčenia,ale do svadby snad ešte dačo postíhame :-) no do solarka sa chystam aj ja ale až ked budem zdrava,a ak ti môžem poradiť tak ak maš čas tak radšej to solarko a striekanie na telo,ono to totižto vie zanechať nepekne flaky na bledom oblečení,...ale rozhodnutie je na tebe,ja určite radšej pojdem par krat do solaria,.... ozaj a obrúčky už mate? a čo alko a nealko,aku velku svadbu mate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
obrúčky máme a páčia sa mi no a na alko a nealko pôjdeme do veľkoskladu, čo je v Jelšovom ( neviem či to máš ďaleko asi áno :-) ) - že vraj majú celkom prijateľné ceny :-) Svadbu sme chceli pôvodene len menšiu no nakoniec to vyšlo na viac ako 60 ľudí, čo je v dnešnej dobe celkom veľa ;-) A ty si odkiaľ ?
Odpovedať
Profilova fotka
elianka,..ja som zo Stankoviec,to je dedinka pri Trenčíne....Jelšove ?,to ani nepoznam že existuje :-D My mame spolu 55 hostí + dvaja muzikanti + fotograf + kameraman,čiže sme na rovnakom počte. :-) Ja mam alko už kupene,brali sme z Metra zo Žiliny,a aj nealko tam budeme brať,a tiež tam maju dobre ceny,hlavne ked maju akcie tak to sa fakt oplatí !
Odpovedať
tak to nie je až tak ďaleko sme z jedného kraja - ja som z Považskej Bystrice - no teším sa, a o koľkej máte sobáš mi o tretej .... joj, ale ten čas uteká, zdá sa mi, že len včera bol máj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame o štvrtej,...mysleli sme si že je to neskoro ale neni,...hostia aj tak budu na svadbe o hodinu dlhšie ,lebo v noci sa mení čas :-D
Odpovedať
no to je super, že budeme mať jedinečné svadby :-) , my sme si dali takú skorú hodinu kôli foteniu tak ja budem skôr pani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame fotenie naplanovane až na 18 hodinu,v jednom muzeu,....
Odpovedať
ja už pomaly musím do práce - tak sa tu snáď ešte stretneme pa a nech nám to vyjde ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko...dik za tipy..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby pozerám na predpoved počasia a nevyzerá to veru ružovo ani na 4.10 ani na 11.10.. MA PRŠAŤ... :-( :-( .a ešte neviem ko bude 18.10....????modlím sa nech je aspoň trošku pekne...... ;-)
Odpovedať
tak buduci stvrtok uz som objednana ku kadernikovi :-) na farbenie, kozmetiku dam hadam az v tom tyzdni co je svadba, zaidne cistenie, len vyzivne masky na hladku plet x-)
Odpovedať
zajtrajším nevestám prajem nech tie kvapky su kvapkami lásky a šťastia držte sa a užite si každu minutku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym zajtrajsim nevestam zelam krasny nezabudnutelny svadobny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa dnes podarilo kupit ozdoby do vlasy za super cenu, takze svadba aj moze byt :) a nech vam zajtra vyjde pocasie :) ja co mam stranku na "extended weather forecast" na 10dni dopredu tak na 11. ma byt okolo 16C a polooblacno, snad to tak aj bude
Odpovedať
"Stvorky" myslim na Vaas..Verim, ze si to poriadne uzivate.. ;-) :-D
Odpovedať
kocky,myslim na vaaaaaas x-) kaslite na pocko, jeto vas den a uzite si ho x-) moja rozlucka bola fantastikus, sme trsali v Harley a este predtym sme mali kratky "kulturny" programv skole :-D sefka nesmela chybat, kolegynky moje by sa kludne mohli zivit ako animatorky spolocenskych akcii. Korunky pre envesty (vydava sa aj moja kolegyna) nesmelichybat a kedze boli ponekud vacsie a ponekud ruzove, tak sme troska vzbudzovali v Harley pube pozornost :-D :-D :-D
Odpovedať
a este zmena: farba svadby bude smotanova, tesiiim velmi, bor estika ma divoke farby na stenach, tak smotanova to trocha zzjemni x-)
Odpovedať
Caute baby. Tak luko, to je super s tou tvojou rozluckou...aj ja som nieco take chcela, ale moje kamaratky sa akosi na to uz necitia, ze radsej posedime doma :-( ;-) . A tie saty mas ten isty model, len inu farbu? Inak to pocasie...ja uz to tiez nechavam tak, ako ma byt, tak bude....ale verim ze bude pekne ;-) A baby co to mate dnes, myslim ze to zacalo uprsane ale nakoniec sa z toho ukazal celkom pekny den, no naúpriek tomu mate urcite o to lepsiu zabavu a vyjde vam VAS DEN rozpravkovo :-) Inak dnes sme boli skusat saty v europe v BB a celkom sa mi jedny pacili, ale boli straaaaaasne dllllhe a aj cena bola odpudiva 8000sk.
Odpovedať
inak dnes si mojko uspesne kupil topanky, tak som rada, lebo najst cokoladovo hnede boty bol dost problem, no nakoniec polus nesklamal, luko ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?