Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
magic08: no, vlastne tie zaužívané...buď prvý ženích s mamou, za ním nevesta s otcom a svadobčania, alebo najskôr ženích s mamou, svadobčania a poslledná nevesta s otcom, alebo všetci už čakajú v kostole a nevesta sama príde pred oltár... ;-)
Odpovedať
aha, diky.myslim ze uz somsi aj vybrala :-)
Odpovedať
neni za čo :-) ! A ktorá z možností sa pozdáva najviac?
Odpovedať
piskottka: my ideme opacne..teda tak, ako kazdi.. :-D Najprv sa usadia svadobni hostia, potom pride "druzina", potom moja maminka s buducim svokrom, potom Peto so svojou maminou, za nim svedkovia, male druzicky, Petov synovec s obruckami, no a na zaver ja s ocinom..:-) A to vsetko sa udeje za hudby Kanon in D od Pachelbela.. x-)
Odpovedať
booze, aka hruubka :-N kazdy |-|
Odpovedať
bona: super zorganizované!!! :-) My si to nechceme moc komplikovať, jednak je nás veľa a kým by sa všetci usadili, tak ja by som si vonku postála hodnú chvíĺu:). Takto si už budeme spolu s drahým vychutnávať tú slávnostnú chvíĺu pred oltárom a kým dospievajú moje kamarátky sa všetci hostia usadia! x-)
Odpovedať
náš príchod do kostola: mojik so svojou maminou, za nimi svedkovia, moja maminka s mojim budúcim svokrom, potom môj krstný otec s priateľkou mojikovho brata, krstní rodičia mojika, starí rodičia z obidvoch strán a potom ostatní hostia. Keď sa usadia, tak potom ja s mojim ocinom. Spievať my bude moja kamarátka, sa na to veľmi teším, lebo neviem, čo mi bude spievať, že sa mám nechať prekvapiť. x-)
Odpovedať
piskottka: no nas bude tiez celkom dost, a to neratam tych, co sa pridu len pozriet, ale ja si pockam..aspon si to este trosku predlzim..;-) :-D
Odpovedať
kočky, či už sa pôjde do kostola tak či tak, tak hostia sa aj tak rovnako budú usádzať a bude určitý šum. A to bude rovnako aj keď ide nevesta posledná alebo prvá. Ja si myslím, nie preto, že to mi budeme mať tak, ale preto, že je lepšie počkať na koniec, kým sa všetci usadia, už nebude šum a bude to také ucelenejšie a plynulejšie, slávnostnejšie, si myslím. Potom už môže omša začať. Ale keď už nevesta so ženíchom čaká spolu v predu a čaká, kým sa všetci usadia, je to také, neviem, mňa by to asi znervozňovalo. Ikeď aj s názorom piskottky súhlasím, že je pekné ísť hore kostolom spoločne. ;-)
Odpovedať
ja dufam, ze sa bude dat urade pustit piesen pri mojom prichode, bo toho stareho divneho uja, co tam hra by som teda nerada mala 8-(
Odpovedať
ja si tiež ešte prejdem s kamarátkou, že kedy začne spievať, či až keď ja pôjdem alebo skôr. ;-)
Odpovedať
ja by som chcela od Beatles All you need is love, aaale najskor musim zistit, ci je to voebc mozne inak tam doptrepem magic :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
táto moja kamáratka väčšinou spievava na úrade pri svadobných obradoch a fakt je super. Ona spieva aj na požiadanie snúbencov, donesú jej pesničku, ona si ju vypočuje a naučí sa ju spievať, super, že. Sa fakt teším, ako nám pekne zaspieva. x-)
Odpovedať
tak ju posli 18.oktobra do Turzovky :-D :-D :-D
Odpovedať
veľa záleží na spevákovi, lebo pekný spev dotvorí celú atmosféru a je to oveľa krajšie. luko: držím prsty, aby ti to vyšlo
Odpovedať
Jeej luko, to budes mat ako v Laske nebeskej.. :-D
Odpovedať
tak obrad na urade, tam sa vela pokazit neda, ono sam o sebe velku atmosferu nema, dufam, ze zabava nam to vynahradi ;-)
Odpovedať
luko: hm, len to asi nebude možné. ;-)
Odpovedať
ja viem ;-)
Odpovedať
bona: taky je plan...len u nas velmi ochotny na urade nie su, tak tam vlitnem preds vadbou urobit halo :-D
Odpovedať
Este mat takeho kreativneho najlepsieho kamaratka, co by vam to nachystal.. :-D
Odpovedať
luko: to máš asi aj pravdu, že tam nie je taká atmosféra, ale táto moja kamarátka práve hovorí opak, že je to oveľa krajšie, keď je aj pekná pieseň, spev a tak. Aspoň je to trošku veselšie a nie je to také fádne. :-)
Odpovedať
bona: len v nasom malom urade by sa ti hudobnici nemali kam schovat :-D
Odpovedať
no vidim kocky, ze to uz ma naozaj svadobnu atmosferu ;-) :-D Ja sa priklanam tiez k nazoru, resp. tiez by som chcela aby sa svadobcania usadili, potom zenich s maminou, potom moja mamina so svokrom a nakoniec s odstupom casu (aby ma uz drahy cakal pred oltarom) pojdem ja s ocinom. Inak ja teraz tiez rozmyslam ako to urobim so spovedou, mali ste aj nejaku specialnu (generalku, taku obsirnejiu)? ;-) My mame nacvik obradu v sobotu 11.10., tak som zvedava ako to dopadne...tento vikend idem este doladit nejake veci, ako ubytko pre draheho rodinu....vyzdobu kostola, mozno kyticu zajednat a tak. No a hrat by nam mala jedna mlada kocka so zborom v kostole, tak dufam ze to bude pekne, lebo nas organista niektore pesnicky hulaka jak o zivot :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiež prikláňam k názoru zustke....nech sa pekne všetci usadia a ja s mojim ocinom pojdem ako poslednááá...nech sa všetci dívajúúú.-... :-) zustka.....pevné nervičky a hlavne v sobotu úsmev od ucha k uchu.... ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj magic a piškotka.....držííím palečky aby vám to všetko dobrééé vyšlo... :-)
Odpovedať
Kocky stvorky-oktobrovky, budem na vas mysliet.. ;-) Ja budem mat mozno este jedno posedenie s kamoskami, ale budem drzat palce, nech vam vsetko vyjde podla predstav.. :-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeej dakujeme pekne ste zlaté baby, že na nás budete mysliet.. aj my budeme potom na vás..
Odpovedať
Ahojte kočky! Ste zlaté - dúfam, že všetky prežijeme náš deň D ako jeden z najkrajších v živote:)!! Ja som dnes bola na skúške šiat, trochu bol problém s kruhom, no zajtra by už mal byť taký, čo chcem!!! Tiež som bola na skúške účesu - waw, bola som úplne spokojná!!! x-) Doviezla som si perníčky, kystky a všetko chystám na odvoz do sály. Volala som s kameramanom, hudbou, p.prevádzkárkou v sále, upresňovala porcie jedla a ani neviem ako mi ten deň ubehol...straaašne to beží!! Ale vychutnávam si to plnými dúškami:)! Pozrela som aj počasie - hádam nám vykukne aj slniečko - aj keď len na chvíľu, chladno asi bude a dážď málo pravdepodobný - ak tak len slabý alebo mrholenie! ;-) No, a zajtra idem na nechtíky, pre šaty, na spoveď, upratať a nachystať spálňu :-D a ďalší deň bude za nami:)))!
Odpovedať
moj zlatik ide v piatoks i dat usit francuzsku vestu s kravatou a potom doriesime v salone vyzdobu, mozno ak dojde pricesok by som mohla v sobotu skocit na skusku x-) kocky...jaj uz 2 dni a mate den D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?