Menu Forum

Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. októbra 2008
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
Registrovala sa 14. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6882 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
    okres Čadca
 tak som si objednala cerveny clip-in pricesok, po tom, co som v obchode videla ceny 4 sk a viac, mi 2200 prislo ako super cena emoticon co uz, ked ma jemne a riedke vlasy emoticon tak snad uz z tohto mi nejaky drdol vycaruje emoticon
26. sep 2008 o 13:30  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 tak ideme na topanky do Serede, volala mi kamoska, ze v obuvi topanky co maju v Nicole za vyse 2tis. tam maju v svadobnom salone, alebo obuvi (teraz neviiim, bo behala aj po obuvach) tam maju za 1200 a kabelky svadobne, co v Auparku stali 2tis., tak tie iste za 700!!!!!!!
26. sep 2008 o 19:34  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 kocky, de steeeee!!! emoticon

hlasim dnesne ulovky:
ja - svadobne topanky zn. Witt (1700, ale som spokojna v blave ich mali za 2500 a viac)
drahy - oblek -cierny s lesklymi pruzkami Otto Berg (po zlave 8tis.). povodne sme chceli lacnejsi z Modevu ale nie a nie dostat jeho velkost, tak sme skoncili opat v Ottovi emoticon
- cierne elegos topanky (2800,-...hroza s nim kupuje si drahsie topanky ako ja emoticon )
takze uz len moje popolnocne topanky a pre mileho koselu a francuzsku v estu s kravatou emoticon
27. sep 2008 o 19:07  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cicimon
Registrovala sa 28. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov a 2 albumy. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
cicimon
Registrovala sa 28. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov a 2 albumy. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 ja som dnes kupila samodrzky pod saty.....a este rozmyslam, ci mi treba nieco specialne na spanie ci nie emoticon)

luko - u nas je to tiez tak, ze moj drahy ma cca o 2000sk drahsie topanky ako ja emoticon
27. sep 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 cici, ja na spanie nist, ved mi urcite najskor o stvtej piatej zalahneme, o nejakej sexi svadobnej noci ani reci emoticon ale sexi pradielko si kupim, ale to si dam az po svadbe niekedy na vikend emoticon
27. sep 2008 o 19:19  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cicimon
fotoportrét
fotoportrét
cicimon
 luko - no asi tak aj u nas...co sme pred 2 tyzdnami boli na svadbe, tak tam koncili teda vratane upratovania az okolo 7.00 a to uz clovek vela nenaspi... ale aspon mat nieco do zalohy emoticon
27. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 tie topanky su tu:
svadobnetopanky
zobrazia sa v tej malej prezentacii ako piate
27. sep 2008 o 19:39  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 uz ich mam v albume emoticon
27. sep 2008 o 19:55  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
Registrovala sa 22. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 86 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Oravskej Jasenici / na Oravskej priehrade, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
Registrovala sa 22. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 86 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
 caute baby!
Luko: tvoj drahy ma taky isty oblek ako ten moj, len moj ho ma v cokoladovej farbe emoticon No a tym padom je este vacsi problem s topankami, kedze zhaname cokoladovo hnede. Tvoj drahy kde kupil topanky? Uz sme zajednali aj vestu s kravatou, len ideme poziciavat v monike v BA.
Este snad aj ja nejake zozeniem.
28. sep 2008 o 14:02  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
Registrovala sa 13. júla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
  • Svadba bola 3. októbra 2008
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
Registrovala sa 13. júla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
    okres Žilina
 Ahojte kočky!
Takže Štvrto - októbrovky - takto za týždeň už z nás budú pani!!! emoticon Keď som dnes počula naše ohlášky v kostole, prešiel mi taký mráz po chrbte... emoticon Už sa teším, tak si aj vy užite krásny týždeň - nech si tie posledné prípravy ešte poriadne vychutnáme!!!
28. sep 2008 o 21:08  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
Registrovala sa 15. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 490 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte
piskottka: veru, už budeme pani. Tiež sme dnes mali ohlášky v kostole. A ešte som si dnes rorábala veci na výzdobu, už mám všetko skompletizované, nachystané v jednej krabici. Zajtra ideme do sály dohodnúť menu a dohodnúť sa kedy všetko donesieme. Potom stretko s kameramanom, potom na spoveď a na akože posledné stretnutie s kňazom, čo a ako o obrade. V stredu skúška šiat, kozmetička, vo štvrtok pre koláče - urobiť výslužky, v piatok všetko rozviesť a kúpiť ovocie. A to je všetko. Ešte síce pár telefonátov a malo by byť úplne všetko. A potom už len čakať na ten náš krásny deň. A ja stále verím, že v našu sobotu bude pekné počasie, aspoň keby bolo tak ako tento víkend, to by bolo super. emoticon
28. sep 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
    okres Žilina
 zustka: no, aj ja dúfam, že bude pekne! Ale verím, že počasie nepokazí svadobnú náladu...nech už je akékoľvek!!! emoticon Tiež sa chystáme na spoveď, ale do inej farnosti, dúfam, že to nebude problém. Máte ešte stretko s kňazom? Tiež som myslela, že ešte zájdeme dohodnúť sa presne čo a ako...uvidíme! Máš aj výzdobu v kostole?
28. sep 2008 o 21:21  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 piskottka: určite nám počasie nepokazí náladu. emoticon Myslím si, že to vôbec nie je problém, keď idete na spoveď do inej farnosti, je to v pohodičke. Veď nikde nie je napísané, že musíte ísť na spoveď vo Vašej farnosti. Ja som tiež myslela, že pôjdem na spoveď inam, ale nakoniec pôjdem u nás, z časových dôvodov, mám to bližšie u nás. Minulý týždeň som volala na faru, že by sme ešte radi prišlli sa porozprávať a prejsť si celý obrad, tak že môžme v pohodičke, takže super. A aj na poslednej náuke nám bolo povedané, že sa pred obradom ešte máme prísť dohodnúť, ktorý sľub chceme, takže tak. Práve dnes som bola za kostolníkom sa popýtať ako s výzdobou. Dal mi kontakt na aranžérku, ktorá robí výzdobu v kostole a som sa s ňou dohodla, že zistí či budú slnečnice a dá mi vedieť. Ak nebudú, budem si musieť zohnať sama. Výzdobu chcem len kvetinovú na oltár a pred oltár. Na lavice nechcem nič. Tak dúfam, že sa všetko podarí a bude tak, ako si to predstavujem. Uvidíme. A ty tiež máš výzdobu do kostola?
28. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
piskottka
    okres Žilina
 zustka: no, ja mám výzdobu do kostola, len sú po nás ešte nejaké svadby, takže potom budem musieť niekoho poprosiť, aby tú výzdobu rýchlo stiahol...myslím tým návleky na stoličkách, a asi aj niečo jednoduché, čo bude na laviciach... Máme výhodu, že sme prvý, takže si tú výzdobu môžme spraviť...resp. urobia ju kamáratky! emoticon Vy to máte ako? Kedy si pôjdeš robiť výzdobu?
28. sep 2008 o 21:38  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 piskottka: ja si výzdobu do kostola nerobím. Mne to spraví tá pani, čo robí výzdobu do kostola na každý týždeň. Ja som jej len dnes volala, že by som chcela slnečnice a ona má zistiť, či im dovezú do veľkoskladu a ak nie, tak si ja zoženiem v inom kvetinárstve. Bude to asi drahšie, ale to nevadí. U nás sú v sobotu až tri sobáše. Teda prvý o 15.00, my máme o 16:00 a potom ešte o 17:00. A vyzerá to tak, že ešte tú pani nikto nekontaktoval, keď povedala, že v pohodičke, ak budú slnečnice, tak spraví, nie je problém, tak sa teším. No a inú výzdobu neriešim, lebo by to bol zhon, a keď je pred nami svadba, tak by sa to nestihlo, takže ja to nejako moc nechcem komplikovať. Ale vy to máte fajn, že máte prvý, a vôbec sa nemusíš báť, v pohodičke to stihnú všetko stiahnuť, kým vídete z kostola, tak to už bude dole. No a výzdobu do sály som si chcela ísť spraviť v piatok, ale je tam stužková, takže sa nedá, takže musím to nechať na personál. Donesiem im všetko nakreslené, čo kde má byť, takže by to malo byť v pohodičke. Nechcem tam nikoho v sobotu posielať, aby sa nikto nestresoval a ja tak isto. emoticon
28. sep 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 ahojte emoticon
tak my sme vcera pozvali poslednu tetu...sedeli sme do nich do osmej emoticon bolo prefektne, maju take male gazdovstvo pri Sintave a krasny domcek, s ujom sme dve flase vina stiahli emoticon ale pomahala aj teta a ujcina, drahy samozrejme nepil.
ono to osobne pozyvanie manieco do seba, na jednejs trane clovek sa stretne s ludmi, ktorych 2-3 roky nevidel a partner spozna rodinu, ktora bude na svadbe a potom aj ta zabava ja o inom. vcera sme sa fakt super bavili a este sme dostali aj 40 domacich vajec a vrece zemaaakov emoticon

nam vyzdobu uradu zabezpecuje firma (slavobrana, vyzdoba stoliciek a tak) a saly zas majitelka restiky, my len navleky dotrepeme a vazicky na stoly

lucka: drahy ma cierny oblek s pruzkami, zohnali sme cierne mierne lakovane topanky v Poluse na poschodi, nazov neviem, ale nie je to Danea
29. sep 2008 o 07:17  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 a tesim sa na svadbu velmi, bo po vcerajsku myslim s aobavy rozplynuli, vsetci sa tesia a iste sa dobre zabavime emoticon
29. sep 2008 o 07:18  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
 ahojte,
mne tiez vyzdobu kostola urobia tety co sa o to staraju, lebo by som to ja absolutne nestihala. V piatok idem so svokrovcami domov na oravu vybavovbat ubytovanie pre hosti.
Aj ja sa velmi tesim na svadbu, chcem aby vsetci z nej mali dobry pocit, ale hlkavne tuzim aby sme si ju my dvaja uzili...
Inak topanky sa nam este nepodarilo zohnat, lebo zhaname cokoladovo hnede a drahemu musia uplne sadnut. Takze nase hladanie pokracuje dalej, ale absolutne sa mi nechce.
Este nejake vecicky na vyzdobu som poobjednavala, teraz maju dojst, tak snad to uz bude odbudat.
A posledny tyzden budem venovat len svojej krase emoticon
29. sep 2008 o 08:18  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 mna to hladanie mojich topanok tiez prestalo bavit a tak som kupila vyslovene svadobne, povodne som chcela biele vynositelne ale vsade mali lakovane, co sa k svadobnym nehodi alebo take biele ktore posobili velmi lacno a to som tiez nechcela

posledny tyzden: kozmeticka, kadernik (farbenie), nechty,s kuska ucesu emoticon
29. sep 2008 o 08:20  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
 tak tak, posledny tyzden bude velmi podobny tomu tvojmu, luko emoticon

a tie topanky, to iste ako ja...chcem na prezutie take na nizkom pohodlne, co by som aj vynosila, ale take hadam ani neexistuju. Pohravam sa s myslienkou, ze ked pojdem domov, ze by niekto so mnou v sobotu skocil do Polska. Lebo mi vrtaju este saty na prezlecenie, aj ked sa nechcem prezliekat, ale pre istotu chcem mat nejake v zalohe, ak by sa stala nejaka nehoda emoticon
Uvidime.
29. sep 2008 o 08:28  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 ja uz ma cisto svdobne..vid album, uz som nemala chut hladat, snad ich rpedam, inak su krasne. Opaatok je vysoky,ale taky mi k satam r adili, tak uz doma v nich chodim,a by som to rozchodila.
a drahy chce silou mocou nacvicit tancek na svadbu a la youtoube, len zohnat nejaky mix pesniciek emoticon
29. sep 2008 o 08:33  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magic08
Registrovala sa 28. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 148 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
magic08
Registrovala sa 28. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 148 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov.
 ahojte nevesticky,
prosim vas viete mi poradit, kde mozem kupit organzu? zeby v kvetinarstve?
29. sep 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
fotoportrét
fotoportrét
luckatonko
 Ahoj magic,
aj tu na stranke v bazari, vo vyzdobe babenky co sa tomu venuju ponukaju a dokonca aj v dobrej cene...skus kuknut
29. sep 2008 o 09:16  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zustka
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte
luko: ja mám podobné topánočky ako ty. Tiež som si chcela kúpiť iné, ale naozaj nie je z čoho vyberať. Chcela som s nižším podpatkom, ale nebol, tak sa musím na nich naučiť chodiť. emoticon Sú síce o kúsoček tak cca 3 mm vyššie ako tie, ku ktorým som si skúšala šaty, tak by to malo byť v pohodičke, lebo šaty mi boli troška dlhšie, ale to uvidím v stredu, idem na poslednú skúšku.
luckatonko: ja sa tiež nechcem prezliekať, ale tiež tak uvažujem ako ty, čo ak by náhodou niečo sa pritrafilo, tak si beriem so sebou na prezlečenie spoločenské šaty a hlavne tiež iné topánočky - pohodlnejšie. emoticon No radšej by som sa neprezliekala. emoticon
29. sep 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 magic organza sa da kupit vo svadobnych salonoch
29. sep 2008 o 11:07  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bona
8
Registrovala sa 30. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 511 príspevkov. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bona
8
Registrovala sa 30. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 511 príspevkov. Má 12 priateľov.
 luko, my sme tiez vcera "dorazili" pozyvanie hosti..konecne! emoticon A uz ma tiez zacina chytat mierna svadobna euforia..emoticon
Inak, sranda, ked sme v piatok isli s mojimi babami z wellness-u, v radiu akurat hrali 22 dni od Zbirku..a sesternica sa pyta, ze ci to zrovna nie je do svadby 22 dni..tak sme to preratali a boloemoticon Tak sme sa dohodli, ze to je urcite nejake pozitivne znamenie.. emoticon
Co sa tyka topanok, ja si uz tiez zvykam na svoje steklicky..nech to nie je pre mna sok.. emoticon Ale zatial si v zalohe nechavam aj tie povodne, keby nahodou prsalo.. emoticon
V piatok sme "koordinatorovi" svadby odovzdali vazy a svietnicky a sviecky, ostatne zabezpecuju oni, v piatok ocino doviezol vsetok alkohol, v pivnici su teraz riadne zasobyemoticon Stretla som sa so zastupcom cimbalovky, aby sme si upresnili casy a detaily..Dnes chcem ist potvrdit do kvetinarstva vsetky kvety, kyticu a pod., obvolat DJ-a, fotografa a kameramana, aby sme si tiez upresnili casy..juuuj, odsypa to..a kraati sa to..emoticon
Tento tyzden nas caka doma upratovanie..buduci tyzden v sobotu sa uz zacina piect..a potom je to uz tu! Ty kokso, zacina mi zvierat zaludok.. emoticon emoticon emoticon
29. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 bona mne este nezviera zatial emoticon
29. sep 2008 o 11:43  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 kocky super napad co desi precitala:

dfohodnut sa s kameramanom aby sa pocas svadby popytal ludi na nejaku vtipnu historku s mladomanzelmi a to natocilemoticon len potom dufam, ze to dobre vycenzuruje emoticon emoticon
29. sep 2008 o 11:51  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bona
8
fotoportrét
fotoportrét
bona
8
 Tak mne to tak v urcitych intervaloch.. emoticon Ale keby to bolo prilis, medovka to isti.. emoticon
29. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
1
    okres Čadca
 myslim, ze mne to dojde tyzden pred emoticon
29. sep 2008 o 11:52  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš