Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahojte bona: hm, ja by som mala tiež cvičiť, len keď sa mi nechce. Kedysi som pravidelne chodievala do posilňovne, aj som cvičila doma, ale teraz, vôbec. Keď skončím školu, budem mať viac času, tak asi začnem, lebo človek sa musí hýbať, a ešte keď má pohyb, tak je veselší a tak.
Odpovedať
Ahojte dievcata, ako sa mate? Teda ja osobne mam pri takomto pocasi ako je teraz u nas (zamracene, vietor, dazd, zima) sto chuti len zaliezt do postele, resp. z nej ani rano nevyjst.. 8-( A najlepsie zatiahnut paplon cez hlavu a byt tak cely den..I ked je pravda, ze keby mi robil pri takom vylihovani spolocnost aj moj najmilsi, bolo by to este lepsie.. ;-) :-D Ale vravim, citim sa ako otrestena nejakym mechom.. :-|
Odpovedať
bona: veru, hrozné počasie... Tu fúkalo a padal dážď so snehom!! :-| Celý deň som bola zavretá doma...nech už je aspoň večer, príde drahý. :-) zustka: za pohybom ku zdraviu! :-)
Odpovedať
Babenky, kde ste?? ;-)
Odpovedať
Ahoj piskottka :-) Ja som sa vcera konecne pustila do prace na DP, takze sem som len na chvilu mrkla. Potom som sa prekonala a sla som si zabehat..a stalo to za to, perfektny pocit som zo seba mala :-D Juj, dufam, ze to takto pojde dalej a ja si KONECNE vypestujem pozitivny navyk na sport.. :-) :-) Inak, ako sa chystate stravit vikend?
Odpovedať
bona: my sme boli včera na plese... Takže sme mali taký príjemný víkend! ;-) Ty ako?
Odpovedať
ahojte, tak ako pokračujú prípravy??? :-D :-D :-D
Odpovedať
piskottka: ste sa riadne vytancovali?? ;-) Super..Ja som sobotu stravila sama, polovicka bola robit sofera na oslave narodenin svokry jeho sestry :-) , len tak som vegetila a o deviatej som uz bola v posteli, akosi sa mi nic nechcelo..ale celkom to dobre padne, ked sa clovek poriadne vyspi :-D . A teraz velmi podobne.. ;-) nikiarudi: u nas momentalne stagnuju, kedze zakladne veci su, detaily zatial este neriesime..Ale na bud. tyzden chceme ist za knazom v nasej farnosti spytat sa ho, ci mu nebude prekazat, ze chceme aby nas sobasil niekto iny.. :-) A vlastne tak trochu stale hladame a rozmyslame nad miestom na fotenie..a to bude asi tak vsetko.. :-)
Odpovedať
Ahojte babenky. Spravila som.
Odpovedať
bona, piskottka: super dievčatá, že ste boli na plese a fajn ste sa bavili. Ja som jeden prepásla, nemohla som ísť, ked som sa musela učiť. :-( Ale neva, ved aj buduci rok budu. :-)
Odpovedať
zustka: blahoželám!!! ;-) Si šikulka!! bona: no, vytancovali sme sa!! Ku koncu sme už boli unavení,no bolo fajn. :-) Čo máte nové babenky? Ja som kúpila svadobné poháriky, jednoduché a lacné... Pôvodne som chcela také drahšie, určite aj kvalitnejšie, no doma ma presvedčili, že aj tak to bude neskôr zasunuté v skrinke a na tých pár hodín úplne stačia... Takže tak!!
Odpovedať
zustka: super, moc gratulujem!! :-) :-) Tak uz ti to aspon pomaly odsypa.. ;-) piskottka: vidis, aj pohare bude treba.. :-D Ja mam tiez predstavu o nejakych jednoduchych, nic prezdobene. Aby sme ich mohli napr. pouzivat aj neskor..pri vyrociach? :-) Uvidime..A co nove? Vlastne mame, vcera sme boli u polovicky a jeho mamina mi vravela, ze uz zajednala kulturny dom na pecenie kolacov.. :-D Hmm, to bude riadna "vypekacka".. 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bona: Idete piecť sami? My to zveríme známej cukrárke...zatiaľ sme boli s koláčikmi spokojní. :-)
Odpovedať
piskottka: ano, mojho Peta babka fantasticky pecie a uz v tom ma riadnu prax, ked chce totiz niekto z okolia tortu, kolace, ide za nou, je tym totiz vyhlasena.. :-) A torta od nej..proste uzasna.. :-D Domace kolace su predsa len domace..i ked nevravim, ze z cukrarne nie su tiez dobre.. :-) Ale tu je to da sa povedat uz aj taky zvyk.. :-)
Odpovedať
ahojte. piskottka, bona: ďakujem za gratulácie. Už mám zas na chvíľku kľud, ale fakt len na chvíľku. Pár dní si dám pauzu na regeneráciu a potom zas učiť. Za tieto 2 týždne som schudla 3 kilá, čo som si myslela, že ja určite neschudnem takýmto spôsobom, myslím ako pri učení a zo stresu. Ja som práveže taký typ, že keď som v strese, tak strašne veľa papám, ale teraz to bolo naopak. Ale určite to rýchlo doženiem, pretože takéto chudnutie je oničom a nie je to pravé. Treba cvičiť, to je to správne. :-) Dievčence, ja som tiež za jednoduchšie poháre, a taktiež súhlasím s tým, že ich chceme aj mi využiť aj neskôr, nie len na svadbe. A pečenie koláčov budeme riešiť, máme 2 výborné cukrárky, tak uvidíme, ktorú si vyberieme. :-)
Odpovedať
zustka: tak, tak, poriadne sa zregeneruj, nech naberies sily.. :-) Na jednej strane je to asi mozno o cosi lepsie, ked mas statnice takto rozhodene, ja mam vsak radsej vsetko hned za sebou..dufam, ze ja odstatnicujem v jeden den.. :-p A potom hura na dovolenku :-D Dohodli sme sa s milackom, ze potom by sme si skocili tak na tyzden k moru, pojdeme sa obaja zrelaxovat, na nejaky grecky ostrov, s najvacsou pravdepodobnostou na Lefkadu..jaaj, hned by som tam sla, ked by sa dalo.. 8-) Dufam, ze to vsetko vyjde.. :-)
Odpovedať
zustka: chvíľu si oddýchneš, popripravuješ niečo na svadbu a hneď sa Ti bude ľahšie učiť!! :-) bona: hmm...tiež by som hneď šla niekde k moru, na slniečko... Mne po skončení školy zostanú na oddych nejaké dva týždne a potom šup do zamestnania... :-)
Odpovedať
piskottka: no, ja zatial planujem, ze zivotopisy zacnem rozposielat hned den po statniciach.. :-D Je sice pravda, ze profesiu.sk obkukavam uz teraz (vytvorila som si tam agenta, ktory mi bude posielat ponuky zodpovedajuce mojim kriteriam, ktore som si zadala), aby som mala aspon aky-taky prehlad. Ale budem pevne, pevne verit, ze sa mi podari nasjt si miesto niekde v okoli domova. V Bratislave som sice 5. rok, nezvykla som si tam a ked si predstavim, ze by som tam mala este aj potom zostavat.. :-S Nie, vdaka..
Odpovedať
bona: ja som si už minulý týždeň bola podať žiadosť s tým, že nástup možný od júla 08. No, a pani námestnička mi povedala, že keď mám štátnice 9. júna, možno si ma už od 10. zamestná... Takže uvidím, možno si ani tie dva týždne po štátniciach neoddýchnem... No, ale práca bude prvoradá!...v dnešnej dobe!
Odpovedať
piskottka: fiha, to je super! :-) Mne sa to asi tak nezadari, este mam v cerstvej pamati ako si hladal po VS pracu moj Peto..skoncil tiez v juni, zacal posielat CV-cka, chodil po pohovoroch a nakoniec sa zamestnal az v novembri..uz mal z toho pekne nervy..Budem sa musiet riadne obrnit trpezlivostou.. :-|
Odpovedať
ahojte bona: no, ja neviem, čo je lepšie. Vraj je lepšie, keď je to v jedeň deň všetko, že nemusíš mať toľko stresov. Ja to mám na 4 krát, takže 4 krát stresy. Ale neviem, čo je lepšie. My to proste máme takto, tak to musím tak brať. Iné som nezažila, tak neviem zhodnotiť, čo je lepšie. :-) Tá dovolenka je super. My by sme chceli ísť teraz na Valentína na víkend do Prahy. Teda na Valentína presne to nestihneme, ale pôjdeme asi až v marci. Už sa moc teším. Dovolenku ešte neriešime, uvidíme ako s dovolenkou v práci, kedy si budeme môcť zobrať. A ak sa bude dať a budú peniažky, tak by sme chceli ísť v októbri, hneď po svadbe na svadobnú cestu. Tak uvidíme, ktoré z toho vyjde. piskottka: to je super, že máš už vyhliadnutú prácu. To je dôležité. Teraz sa zamestnanie veľmi ťažko zháňa. bona: súhlasím, sú to nervy pri hľadaní práce. Ja to tiež poznám. ;-)
Odpovedať
Ahojte! čo máte nové, babenky? Ja som dnes ťahala dennú, tak som konečne doma, resp. na priváte! Ešte zajtra osmičku a hurá domov! Teším sa na víkend! :-) :-D
Odpovedať
Ahoj piskottka: práve som prišla od cukrárky, ktorá mi bude piecť koláče. Super, dohodli sme sa, na náš termín má voľno. Takže jedna vec z krku, čo ma teší. Niečo mi ušlo, lebo neviem čo robkáš?
Odpovedať
zustka: nie, neušlo, to mám v rámci školských povinností. Robíme na smeny, denné, nočné...ako prax! Super, my sme sa tiež tak predbežne dohodli s cukrárkou, no ešte nič konkrétne... Uf, ešte toooľko vecí treba vybavovať... Čo plánujete najbližšie?
Odpovedať
piskottka: chcela by som ísť asi pozrieť v sobotu do Antona, ako tam vyzerá výzdoba, ak teda stihnem. Na budúci týždeň by som si chcela ísť vyskúšať šaty. Písala som mail do salonu Kristina, či majú šaty, ktoré chcem a či aj moju veľkosť a na moju výšku. Tak mi odpísali, že majú, tak som zvedavá ako mi budú sedieť. Chcela by som si aj pobehať obchody, kde čo majú na výzdobu a podobne. Oblek som drahému už zabezpečila, len ešte mu musím dať ušiť vestu a kravatu. Ale to som sa dohodla so sesternicou, že mu ich ušije. Tak super a ešte to bude o dosť lacnejšie ako keby som ich kupovala. :-) Premýšľam aj nad kostolom, či už treba ísť nahlásiť sobáš. No a ešte by som chcela ísť obzrieť tie 2 sály, tie typy, čo som písala, ešte sme tam neboli. Veru, je toho veľmi veľa, čo treba vybaviť. A vy, čo plánujete najbližšie vybavovať?
Odpovedať
zustka: my sa chystáme najbližšie ísť zaplatiť zálohu do domu odborov, volala mi pani prevádzkarka. Tiež sa možno zbehnem pozrieť do nejakého salónu a pobehať trochu po meste, čo kde majú užitočné. Tiež som premýšľaľa aj nad kostolom, ale keď je to ešte 9 mesiacov, tak myslím, že ešte nebude neskoro! :-) Naposledy sme s maminou spisovali hostí, tak predbežne, že koľko bude treba vlastne pozvánok, kystiek, výslužiek a pod. Aby sme vedeli aj rozrátať financie... ;-)
Odpovedať
piskottka: s maminou sme tiež už riešili, asi tak pred 3 týždňami, počet hostí, výslužiek, alkoholu na výslušky a podobne. Ja rátam, že nás to vyjde tak okolo tých 60 000,- Sk (plus - mínus) na 40 hostí. Snažíme sa pozhánať všetko čo sa dá lacnejšie. A koľko vy zatiaľ počítate? Asi je na to ešte čas, ako hovoríš, ešte 9 mesiacov, ale keď ja som už taká strašne nedočkavá. :-D
Odpovedať
zustka: tiež sa už veľmi tešíím...ale je pravda, že niekde majú už sobáše zajednané, no to skôr v tých väčších mestách! Čo sa týka rozpočtu, rátame okolo 90 ľudí z mojej strany... Tiež sa snažíme pozháňať veľa vecí lacnejšie, no u nás bude najdrahšia pravdepodobne sála plus jedlo a koláče. Takže rátame okolo tých 90.000sk. fuu, to je pálka! :-p Ale vydávať sa chcem len raz!!!! :-) zustka, idem už pomaly spať, zajtra vstávam o piatej,... Tak dobrú noc a niekedy zas ahoj. ;-)
Odpovedať
tak dobrú nôcku. ;-)
Odpovedať
Juj zustka, ty uz ides aj takto saty vyberat.. :-) No, pomaly pojdem asi aj ja napisat do Brna, nech sa na mna tesia.. :-D I ked, este by som rada nejake centimetriky dala zo seba prec.. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?