Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky sa pridavam k oktobrovym idem sa opytat idete sa prezliekat po po polnoci? mne sa strasne nechce prezliekat... radsej by som bola v satockach pokial by som sa nemusela ... dajte mi vediet vas nazor ak mozte dik
Odpovedať
Ahoj veslo :-) No ja sa prezliekat idem..ja som zo svojich svadobnych siat sice nadsena, ale asi by sa mi v nich nechcelo byt celu noc..neviem si predstavit, ze by som sa v nich potom tak riadne "vyjasila".. :-N :-D Ale pokial sa nechces prezliekat, tak sa neprezliekaj, je to myslim, len a len na tebe.. ;-) Hlavne, aby si si to uzila.. :-)
Odpovedať
ja sa určite idem prezliekať, pretože mám nové krásne popolnočné šatičky na ktoré sa mooooooooooooc teším no na druhej strane aj preto lebo svadobné sú dosť ťažké a bude sa mi po polnoci lepšie tancovať... :-D :-D :-D
Odpovedať
ja sa tiež nejdem prezliekať, ostávam až do rána vo svadobných šatách. ;-) Ja mám šaty veľmi ľahučké, takže v pohodičke v nich vydržím až do rána. :-)
Odpovedať
ozaj, kočky koľko platíte za fotografa? My sme sa včera boli stretnú s fotografom a chcem naše spoločné fotky v exteriéri a ešte aby nás fotili v kostole celý čas. Dali nám cenu 5000,- Sk a to je zo zľavou, lebo vraj takto ešte nefotili, len časť, že chodia aj fotiť a aj natáčať.
Odpovedať
Profilova fotka
veslo: no ja prezliedať budem, ale iba do kroja, lebo my sme s drahým obaja za takého dá sa povedať súboru, tak sme sa tak rozhodli, aj muzikanti nám budú hrať v kroji. Inak by sme sa neprezliekali vobec. Bola by som do rána v svadobných. :-) Zustka: no to je podľa mňa veľmi dobrá cena. Nás bude fotiť niekde, ako portréty, celý obrad a potom sme si ho objednali aj do sály. neviem už presne koľko bola cena, ale tuším nejakých 7.000,- no a keby nejde do sály, tak 6.000,- tak to je už za jedno, objednali sme ho aj do sály...
Odpovedať
zuzka: ďakujem za info. Mojikovi sa cena zdala dobrá, len mne akosi nie, tak preto sa pýtam. Ale vyzerá, že to bude asi taká normálna cena. A tiež nám navrhli, že by nás ešte v sále, keď nás privítajú, že by nás odfotili a potom by odišli, ale to sme sa nepýtali, či je to v tej cene 5000,- Sk. Ale ešte si máme volať, lebo pokúsia sa zabezpečiť biely dáždnik pre prípad keby pršalo a ak nezoženú, tak budem musieť pozháňať ja, ale kde? Neviete poradiť? No a fotenie sme si dohodli na 11:00 hodinu a malo by trvať cca do 2 hodín a že ak budeme ,,poslúchať", tak skončíme aj skôr. :-)
Odpovedať
caute babusky! Aj ja sa hlasim po dlhsej dobe....bola som doma tiez co to povybavovat, teda pozyvat, uz to mame z krku ale boo namahave, a to sme boli len u 5 rodin :-) S poharmi nas nastvali, tak sme si objednali s matnymi ruckami, cakame na ne mesiac a pol a ona povie, ze dosli len leskle...nas skoro urvalo... No snad uz aj po obrucky si pojdeme coskoro. Inak Zustka: to je cena z tych lepsich, myslim ze to je dolna hranica...ja ani neviem kolko nam berie, lebo to vybavovala mamina. Idem pokukat tie vase nove satocky a topanocky a tak, nech sa na nieco aj ja namotivujem ;-)
Odpovedať
ja sa chcem prezliect, urcite, tiez sa tesim na popolnocky :-D bona: tak ja mam strop 2500 na topanky, viac skutocne nie, takze do stareho mesta asi nezavitan :-N ale aj tak vdaka za tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kúpila krásne topánky za 365,- ešte v marci boli zlacnené najskor z 1800 na polovicu a potom mali spoledný kus, za takú super cenu, mala som štastie, zrovna moje číslo, tak som ani neváhala a už boli moje :-)
Odpovedať
tak už sa mi podarilo pridať nejaké nové foto do albumu, už aj moje topánočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no takze ja som si v piatok zajednala konecne saty - akoze konecnu verziu(kuk album), tak som z toho straaasne vysmiata, lebo su o naozaj moje vytuzene. Drahy si vybral nove okuliare - ale budu az na buduci tyzden, a pozerali sme aj koselu, aj sme vybrali. Inak dnes sme boli zajednat kyticu, bude z frezii a ruzi - nejakych bielych so zelenkavym okrajom tak som zvedava. Co sa tyka vyzdoby - mam vazy!!!! Nakoniec som zohnala v PU, ta slecna z ludovky bola taka zlata ze mi zavolala ze ich dostali, tak ocino tam zajtra pojde. Co sa tyka vyzdoby, tak mam kamienky - cire, lupienky - s takym nadychom do ruzova, alebo kremova, alebo tak. So servitkami cakam, lebo sme sa s drahym dohodli, ze ked bude mat teda nakoniec svetly oblek, tak budeme tu vyzdobu trocha ladit do vanilkovej - mozno v kombinacii so zlatou, a ked si da cierny, tak bude vyzdoba len biela - so zelenym (ale len stonky kvetov a pod).Hadam to bude dobre vyzerat.Ja to tak nejako lepim... :-N a co vy kocky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte ja som si bola zajednat kiticu ... konecne uz mam naozaj pocit ze sa idem vydavat....aj menu sme uz dnes dali do hromadky...stale mam ale pocit ze nam nieco chyba ...alebo lepsie povedane ze na nieco dolezite zabudneme ...
Odpovedať
j80...kraaasne satocky x-) z vyzdoby kamienky budu zo salonu aj servitk, vazy este nemam ani kyticu zajednanu :-N
Odpovedať
caute...tak ja som tiez nieco na vyzdobu kupila ale este nieco chcem ist pozriet...teraz intenzivne patram po maslovych topankach na nizsom opatku, kabelke v podobnej farbe...kyticu zajednam az ked pojdem domov... Inak dandulik: odkial mas boticky, su pekne a na nizkom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my už pomaly ale isto vrcholíme z prípravami. Je to teraz tak, že sa mi o tom aj sníva. To asi preto, že už je to za pár... No zajtra idem na poslednú skúšku šaočiek, ešte si musím kúpiť podprdu, tak musím zajtra a ešte bižu vybrať, ale to bude snáď rýchlo, lebo iba naušky, na krk nebudem mať nič, lebo sa mi to výstrihu skor nič nehodí. Takže tak. No a v sobotu idem k rodičom a ideme lepiť etikety na fľašky a na výslužkové krabičky, tak nech to už máme porobené, budem strašne rada. V sobotu ideme objednať slané na stoly a chclebík na piatok a na sobotu. No a to by malo byť už celkom všetko... :-)
Odpovedať
ahojte j80: máme podobne riešenú sálu ako vy. ;-) Tiež máme v stede stĺpy, ale my máme dva rady stĺpov, na jednej strane sa bude sedieť a na druhej tancovať. Koľko budete mať hostí? zuzka: ste šikovní, že už vrcholíte. Super, až vám troška závidím. Ja som si včera kúpila spodné prádlo a pre mojika opasok, tak sme už, čo sa týka oblečenia kompletní. No a ešte urobiť etikety na fľaše so slivovičkou, ešte drobnosti na výzdobu, urobiť pár telefonátov, stretnúť sa s kameramanom a DJom, vybaviť záležitosti okolo kostola, celé to premyslieť, čo sa týka dňa D, kúpiť nealko, ovocie, korbáče a malo by byť všetko myslím. Dievčatá, dávate na stoly aj ovocie? My áno, chceme dať jabĺčka, banány a hrozno.
Odpovedať
U nas bude vyzdoba len taka jednoduchsia..cervena stola na stred stolov, vazicky s ruzami a mozno s hortenziami a vela, vela svietnikov s cajovymi svieckami..a to je vsetko:-) Vyzdobu nam vsak zabezpecuje firma, takze aj ked sa budu riadit nasimi instrukciami, bude to pre nas trochu prekvapenie..:-) zustka: my ovocie na stoly nebudeme davat..ja mam taky nazor, ze na jednej strane je to trochu zbytocne (co som bola na svadbach, este na ziadnej som nevidela nikoho, ze by tam jedol ovocie) a na strane druhej, nechceme, aby bol stol zalozeny viacerymi "vecami"..Ovocie bude u nas akurat k cokofontane..to hadam postaci.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, inak co sa tyak podrdy, tak ma skoro porazilo, lebo som si samozrejme kupila pradelko a potom som zistila ze musim mat inu podprdu, no co uz, tak teraz musim ist za tetou do obchodu, ze, ci mi to vymeni :-D zuzkat: asi okolo 80 - este budem obvolavat hosti ci pridu, hybe sa mi to tak 6 ludi hore - dole. A davas nieco na tie stlpy? Ja by som ich chcela obmotat niecim bielym
Odpovedať
hm, tiež budeme mať jednoduchú výzdobu si myslím. Cez stred stolov pás so zeleného vlizelínu, vázičky so slnečničkami, čo som spravila, no a za nás na stenu zavesiť srdiečko, čo mám v albume. A asi ešte zvážime s mojikom, či pôjdeme kúpiť to ovocie, lebo na stolo budú koláče, nealko, alkohol, oriešky, korbáče tak či to tam nebude preplnené. Ešte zvážime. Ja som práve bola na takých svadbách, kde sa ovocie jedlo, hlavne hrozno a jabĺčka, ale ešte uvidíme. To ovocie som chcela aj kvoli deťom, čo budú na svadbe. Ale súhlasím viac menej s názorom bony. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: dakujem, sak som sa nacakala. ALe teraz som rada - stalo to za tie nervy.
Odpovedať
j80: na stĺpy nejdem dávať nič. Celá sála je ladená na žlto - oranžovo, takže sú to príjemné jemné farby a majú tam na nich zavesené umelé zelené vysiace kvety, takže to mi úplne stačí. Tak sa moc netrápim. :-)
Odpovedať
ahojte! My tiez davame aj ovocie, lebo co som bola teraz na svadbe, tak sa jedlo len hrozno...co sa mna tyka, ani kolace, nic nemusi byt, len ked bude ovocie :-D , no ale tak nech si tam kazdy nieco najde. A vyzdoba...tiez problem s preplnenymi stolmi, takze nejake stoly cez stred stolov, nejake sviecky, menovky a darceky a moznoi nieco porozsypam na stol (konfety...) Inak vsetky 18stky to mame dnes presne o mesiac x-) Sa velmi tesim, ale ked tak citam, tak nam este toho dost chyba, no snad to budeme v klude stihat.
Odpovedať
...jéj, som zabudla na sviečky, aj tie budeme mať :-) :-D na stoloch a aj menovky. Práve som prišla z jednej návštevy, bola som pozvať posledného hosťa, ktorého som mala napísaného v zozname. No ten však nepríde. Ale neva, aj to sa stáva. Ešte idem obvolať ďalších, aby som vedela presné počty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim,ze ovocie je super.my sme s drahym taky ovocni a zeleninkovi a co sme boli na svadbach,tak viac sa zjedlo ovocia ako kolacov.super to osviezi :)
Odpovedať
mne uz dve kamosky odriekli...jednu som aj myslela, ze nepride z Prahy a druhej manzel bude v zahranici a ona sama nechce ist ...vravela som, nech zoberie sestru, ale vraj je jej to blbe...tak aspon na urad pride a vecer na chvilku kuknut dnes ideme pozriet draheho oblek, ja si mozno kupim topanky a vcera sme skusali obruce...zatioal su to fakt len take obruce neopracovane z cerveneho zlata :-D len velkosti sme boli odskusat, budu o dva tyzdne
Odpovedať
Profilova fotka
no čo baby???.bona... luckatonko,... luko... už nam to krááátiii... :-) finišujete s prípravami, či vás ešte toho čaká veľa???....ja už prakticky všetko mám, konečne som si predvčerom kúpila svaodob.topáánky.. :-) .a pomaly už vyrávam menovky s darčekmi...a budem mať všetko.. ;-) dúfam... ;-) . ...a súhlasim s tým že ovocie by na stoloch nemuselo byť...ja osobne ho dám na vedlajší stolík a kto bude chcieť si pojde zobrať....
Odpovedať
dandulik, myslim, ze my uz finisujeme..:-) Tento vikend asi dorozdavame pozvanky, takze uz bude presny pocet ludi, ale zatial nam nikto neodriekol, vsetci chcu ist.. :-D Hostina, vsetka vyzdoba, kvety, oblecenie a vsetko okolo toho, kostol,hudba, kamera, foto, doprava, to je vsetko zabezpecene..uz aj zasadaci poriadok ma nejaku formu..kadernicka, make-up, mani a pedikura dohodnute..Kolace sa budu piect tyzden pred svadbou, ale to ma pod palcom Petova mamina..akurat este nejaky alkohol treba dokupit, ale to maju na starost svadobni ocinovia.. :-) Nezabudla som na nic? :-D Skontrolujte ma.. ;-)
Odpovedať
no na rozdiel od vas baby...sa mi zda ze akosi nestiham :-( :-D moj drahy este nema ani oblek ani topanky, len koselu. Ja este zhanam topanky ale to len na prezutie, take na nizkom a kabelku k tomu doladit. Co sa tyka vsetkeho ostatneho to vybavujeme doma na Orave a tam ma tiez kazdy nejaku ulohu. Tiez som sa pustila do vyrabania menoviek a darcekove vrecuska mi treba len naplnit, este musim kupit dukaty...neviete, daju sa zohnat normalne v supermarketoch? Dnes by som este chcela ist do salonu obzriet svoje saty, lebo uz ani neviem ako vyzeraju ;-) , aby som sa vedela poriadne doladit. Velmi sa na svadbu tesim ale zaroven mam strach, aby vsetko dobre dopadlo a hlavne podla predstav.
Odpovedať
lucka...tiez nestiham, chybju midvoje topanky, vazy menovky, nemam dohodnutu kyticu anechty :-N a este vybavit pernikove srdiecka pre hosti ako darcek alebo cokoladky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?