Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby viete mi povedať, čo je na tom pravdy....že ked sa koná v jednom kostole dve svadby po sebe, že by sa nevesty nemali stretnúť, lebo to prináša nešťastie...???je to pravda???
Odpovedať
dandulik, prosim ta, na poveri sa vykasli...myslim to vazne ;-) ja som bola kamoskam v kostole na svadbe a nevesta jedna vysla, druha prisla, este sa aj pozdravili :-D prosim ta posli do kelu ludi, co ti hovoria take blbosti ;-) lucka...jeeeej,e ste ze si spomenula vizazistku, musim nejaku rychlo najst :-N
Odpovedať
no ten pravopis, oprava: povery
Odpovedať
nausky uz mam asi na posteeee, juuuj, tesiiim x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Maťa, to tie čo máš v albume?? tie naušky sú naozaj krásne a čo ťa vyšli?? aj ja by som také chcela... ;-)
Odpovedať
ano, tie druhe, co su nizsie :-) ale su podobne ako tie v prvom riadku co mam v albume, stali 1500,-...ale mam pocit, ze boli tak o 200sk drahsie...ale atinkaa jedna uz nechcela poslat peniazky, tak jej to budem musiet nejak inak vykompenzovat :-D
Odpovedať
kedze to bude moja jedina bizu, a zavojik bol lacny (800,-), tak soms i povedala, ze teda nech tie nausky stoja za to
Odpovedať
Profilova fotka
luko:dik za uprimnosť....nie som moc poverčivá...takže si to nebudem všímať...pa
Odpovedať
mna minule na...la mama, ked som dala bratoi maly kaktus...ze to sa nemoze kaktus darovat..lebo to v TV vravila vestica...aj drahy dostal odo mna na valentina...lebo zvykne byvat pichlavy, tak nech ma...a jeho asistentka skoro hysak dostala, ze kaktus...v byte..ze to deti odhana :-D :-D :-D ja sa smejem uplne na takych ludoch :-D
Odpovedať
a najnovsie som pocula..ze nausnice musia byt pozicane...no nedajte takym ludom 5 korun :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja náušnice určite požičiané nemám....poctivo som si ich kúpila....ako celú bižuteriu... ;-)
Odpovedať
ja tiez ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte prosim vás neviete mi poradiť kde zoženiem hélium???A samozrejme za koľko... Ďakujem
Odpovedať
fide, opytaj sa v teme Zilinsky krat, tam to rozoberali monku a minikac ;-)
Odpovedať
Ďakujem, niesom tu až tak často aby som stihla všetko registrovať...
Odpovedať
myslela som zilinsky kraj samozrejme :-D napisala som krat :-D
Odpovedať
ahojte baby, no ja som sa minule tiez smiala na poverach, ze zenich nesmie vidiet saty, ked mi svokra s jednou tetou skoro skolabovali ked mal vidiet moj drahy saty....vravim, ze to by bola teda dobra vyhovorka pri rozvode..."videl si saty, tak to tu mas!!!" Je to tiez vec nazoru, ale ja by som tiez z toho ziadnu vedu nerobila. Inak dnes mi catyka poslala nejake navrhy bizu, tak snad nieco vymyslime. No a vcera sme boli po obrucky, no chybala tam jedna ryha medzi kamienkami, tak sme boli troska smutni, ze ich nemame este doma :-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak už som tu aj ja, veľa sa tu toho udialo za ten týždeň čo som bola mimo pozerám. dandulik, v Nowom Targu ste kupovali za slovenské, alebo české koruny, ako sa tam dá? My sa tam chystáme teraz v sobotu, tak som zvedavá...
Odpovedať
dosli nausky...su uzasne :-) lepsia foto sa nepodarila :-N : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkapetrík:::kupovali sme za slovenskééé peniaze... ;-)
Odpovedať
luko: nausky su nadherne. Ja teraz tiez riesim navrh bizu cez catyku. Najskor som zvazovala tiez len mohutnejsie nausky, no nakoniec budu len jemne, lebo som zistila, ze musim mat nieco na krku.
Odpovedať
ja na krku nist, tak som sa vyblaznila na nauskach... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa musím priznať, ja nemám ešte žiadnu bižu a neviem ani čo chcem to je na tom najhoršie. Na krk nepotrebujem nič, mám lodičkový výstrih, no ale naušky vobec neviem ako by som to vymyslela. Ešte keď pojdem skúšať posledný krát šaty, tak niečo vymyslím. Ešte ani spodné prádlo nemám a chcem si kúpiť nohy namiesto silóniek, tak ešte ani tie nemám, ale to až naraz kúpim... to neni až také hrozné. Teraz sa musíme sústrediť na to, že drahý nemá ešte celkom nič. Tak dúfam, že všetko kúpime v sobotu...
Odpovedať
Ani moj drahy nema nic, len koselu sme kupili. Obleky sme pozerali, co sa nam aj pacil, mal len 2 gombiky a nevyzeralo to mocc dobre. No a jeden sa nam este uplne najviac pacil v Alainovi Delonovi, az na tu cenu :-| ;-)
Odpovedať
moj drahy tiez nema nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, vidim, ze ti nasi drahi z nas musia mat radost:)) No moj ma zajednany oblek - lebo si ho ide pozicat - ale tiez nic nie je iste, lebo ja som ho tak aj s tymi predavackami nahovorila na bledy a teraz spekuluje te ci cierny nebude lepsi? Vy mate aku predstavu?
Odpovedať
noooo, uvidime..asi tmavy, bo moj je objemnejsi, tak ench ho to troska zostihli :-D ale blede sa mi pacia asi viac :-N
Odpovedať
ahojte mojik je tiez objemnejsi, tiez ma tmavy oblek, ale tiez sa mi pacia blede. Len blede obleky sa skor hodia na leto ako na jesen. ;-) Inak, uz mam bizuteriu a aj vecicky do vlasov. Stalo to vsetko 920,- Sk, takze aj cena fajn. Kupovala som v salone a priamo som si ich vyskusala k satam, takze sa hodili. Sa tesim, uz mam skoro pre seba vsetko, len este topanocky nejake pohodlne a pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme to mali mať až na budúci rok a niekde úplne inde...v teplúčku... :-D a nakoniec sme sa rozhodli takto. 25 október je náš..bojím sa aby nebolo už dosť zima :-| ale prípravy okolo ma bavia a teším sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahý si chcel požičať bledý, ale nemali na neho, tak sme ani nepožičali. Teiž je objemnejší, ale asi ho ten čierny moc nezoštíhli, tak to neriešime :-D Uvidíme, možno v Poľsku kúpime nejaký bledý pekný a za normálnu cenu. Je zbytočné vyhodiť peniaze za bledý oblek, ktorý bude mať jeden krát na sebe. Viac ho isto neoblečie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?