Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
no to ano..najskor treba vediet na 100% saty :-) to zladenie je dolezite, ako pises, aby to nekricalo, lebo niekedy to v tych svadobnych albumoch krici az ma usi bolia :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a urcite treba aj vyskusat...mne sa vela pacilo len tak, ked som to videla v obchode ale ked som to dala na krk, tak strasne nevyrazne,,
Odpovedať
čaute kočky, ja som tiež taká, že mám síce topánky č.39 ale čo som si kupovala tie svadobné čo mám v albume...tak tie som si musela zobrať 38.. tiež musím skúšať... a bižutku mám ako darček k meninám od jerryjanky, čo je drahého sesternica..takže o to mám postarané, vlastnoručne mi ju robila... :-D :-D :-D a na auto som veľa rozmýšlala, no chcela by som si dať na auto me2you mackov..zbožnujem ich a tak som myslela, no niesom si istá.. :-(
Odpovedať
niki a preco si nie si ista? ;-)
Odpovedať
veď práve, že niektoré nevesty nevolia moc dobre a nehodí sa to, a ja by som to všetko chcela vyskúšať, doladiť, aby to bolo ono, každý detail musí byť. ;-)
Odpovedať
caute baby! Mne vcera dosli oznamka, uplne sa z nich vytesujem, tie co mam v albume a uz len cakame kedy zavolaju na obrucky, malo by to byt teraz niekedy. Topanky mam aj ja kupene, tie v albume, sice su biele a saty mam maslove, no este si tiez chcem kupit na nizkom take na prezutie maslove. Bizuterku aj ja zhanam, no tiez zistujem ze to nie je take lahke. A popolnocne asi tiez nebudem mat, nebudem sa prezliekat, no mozno sa to zmeni... :-) Ja auto neriesim, lebo budeme mat limuzinu a snad nam ju aj vyzdobia ;-) a na ostatne auta len tak jemne nejake stuhy , este chcem nieco objednat na vyzdobu stola... Inak niki, tu truhlicu co mas v albume si objednavala cez net, alebo niekde kupovala...lebo zhanam nejake obchody v BA, mam na to asi tak 2 dni :-N
Odpovedať
lucka, objdenávala som to od jednej kočky tu na MS, ak chceš tak ti do IP napíšem jej nick... a Maťa nie som si istá, pretože neviem fak či sa to hodí.. ale také ako obrúčky či bábika sa mi zdá byť obrovský gíč... :-D :-D :-D
Odpovedať
niki suhlas..preto ja tiez na auto len nejake ozdoby z oraganzy alebo z coho,a ni neviem to robia, ani ma to nezaujima, rpe tych 5 minut, co ma povezu, vsetko mame poblizko a nejaky kvet tam mozno hodia..uprimne kocky, mne je vyzdoba auta fakt ukradnuta :-N som hrozna :-D
Odpovedať
niki, vy ste mladunki, tak ti mackovia este mozu byt, ale u mna uz by to bolo horsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja nechavam auto a vsetko s tym suvisiace na chlapa :)
Odpovedať
mne je to mozno aj preto fuk, lebo od nas do siene je 5 minut, na hostinu 5 minut :-D akurat na fotenie sa troska povozime ;-) ine auta sa zdobit nebudu...vsak na co, ked sa vsetko zaparkuje a absolvuje peso :-D
Odpovedať
luko: tak máte všetko ,,naskok". To máš pravdu, že výzdobu na autá je ti zbytočné nejako špeciálne riešiť, keď sa vlastne budete stále pohybovať okolo jedného miesta. My to máme do kostola cca 3 km, a potom do sály 15 km.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes sa mama zoznamila s nastavajuceho rodicmi....celkom v pohode to prebehlo...ja som z toho ani nejake stresy nemala, lebo jeho mamina je velmi mila a zhovorciva osoba :-)
Odpovedať
my sme mojikovich rodičov pozvali na nedeľný obed pred dvoma týždňami a tiež to prebehlo v pohodičke, tiež som nebola v stresoch. Ja ich už poznám vyše 4 rokoch, čo sme spolu a sú v pohodičke, rozumieme si, takže pohoda. No a túto nedeľu idem s mojimi rodičmi k nim na nedeľný obed, ale tiež to bude pohoda. Naši sú komunikatívny, mojikovi tiež, takže super. :-)
Odpovedať
Caute kocky..tak mne uz konecne odpadla starost so spodnym pradlom pod saty, tiez s pancuskami, knihu hosti som tiez zohnala, poobzerala som manzetove gombiky polovicke na koselu, ale tie som zatial nekupovala, konecny vyber necham na Petovi:-) Koncom tyzdna alebo zaciatkom buduceho budu hotove masle na vyzdobu do kostola a podbradniky..sice som ich az tak nechcela, ale mamina vravela, ze hej, aby sa zenich nezaprskal polievkou.. :-D Vcera som zas telefonicky "nahanala" zlatnictvo, kde sme si vybrali obrucky, lebo nam vraveli, ze do 3-4 tyzdnov budu hotove, uz je to mesiac aj cosi a stale nic, ale ubezpecili ma, ze ich uz ocakavaju kazdym dnom..dufam, ze sa nic nestane.. :-N Dnes mame zasa stretnutie s panom z cateringovej firmy, uz chceme ohladom menu a vyzdoby vsetko sfinalizovat, aby sme mohli dat natlacit aj menu v rovnakom style, ako su oznamenia a menovky a vsetko ostatne..:-) No a ja sa pomaly zacinam zaoberat takymi vecami, ako je harmonogram svadobneho dna, organizaciou dopravy, kto ako a s kym pojde v akych autach, tiez postup v kostole a pod., takze mam zabavku.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky...tak dnes ideme na návštevu k pánovi farárkovi...zanisť mu potrebné papiere...už mám v albume aj vyšité podbranníčky..kuk... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak včerajšia naávšteva dopadla celkom super..... ...zajtra sa chystáme ne nákupy do polska...idem tam na popolnočné šatky.... :-)
Odpovedať
tak to si určite niečo pekné vyberieš... idete do Nového Targu, však? lebo inde niesú... ja som sa minule hrala so zasadacím, keďže sme zmenili sálu, tak budeme mať aj inak stoly a som to trošku prešpekulovala...ale teším sa z toho..a neviem či som spomínala, ale u nastávajúcich svokrovcou prerábame celé jadro..a dnes to už bude hotovo tak som rada..juuuuuuuj aké to je pekné.. šak už to potrebovali, pretože tá kúpelka mala hádam tak 100 rokov... :-D :-D :-D
Odpovedať
jej bona...este ze hovoris....tiez uz by som ten harmonogram mala dat dokopy, aj ake hry sa budu/nebudu robit na svadbe a cim to nejak ozvlastnit :-) drahy uz letiiiiiii...mojik zajtra uz by mal byt v Honolulu....vlastne este dnes... :-D sa tam posuva cas, taaakze stale bude mat piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, luckatonko: tie topanky su uplne uzasne - aja hladam nieco take, v bielom, len keby mali nizky opatok. Co sa tyla auta, ako som pisala, vsetko okrem tej ikebany, my sa budeme vozit dost vela, takze to riesim, akurat ze:..... nemame auto- baby co ste z okolia PU a PB, neviete o nejakej pozicovni? nie je v PB nahodou nieco? my sme uz uvazovali aj o tom ,ze by sme isli na svojom a bude.... :) inak co sa tyka bizuterie, to si nechavam upne nakoniec az po skusne u kadernicky - lebo nausnice si hcem dat podla toho aky bude uces a tak. Ja idem v nedelu na 2 tyzdne k rodicom, tak sufam ze povybavujem vela veci - kadernicku - musim si nejaku v PU najst, kvetinarstvo, tetu co nam bude piect zakusky a tak... takze sa budem vytesovat - inak asi som uz divna, ale este stale ma to bavi :) co sa tyka harmonogramu . ja mam zatial zalozeny zosit a pisem tak kazdu blbost, kto ma co na starosti, na co nesmiem zabudnut a este aj komu ideme davat kolace...
Odpovedať
no ja musim vyriesit vizazistku hlavne :-o a v septembri dvojo topanok a draheho oblek podvazok, podbradnik a snad vsjo materialnou by malo byt
Odpovedať
Profilova fotka
budes mat vyzazistku? a uz si bola nieco skusat? a bude ta malovat aj cesat?
Odpovedať
Profilova fotka
inak asi to neprezijem, prvy krat som sa tu s niekym aj stretla!! :-D
Odpovedať
nod ufam, ze budem mat nejaku..jednu som uz mala dlho zarezervovanu,a le odisla do zahranicia :-| kadernicka je od nas z Turzovky, v spetembri pojdem na skusku ucesu, tak uvidime, ci nebudem narychlo musiet haldat inu. saty+vizaz+uces pre mna najdolezitejsie co sa mojho vyzoru tyka, aby soms a dobre citila, ved v tento den chcem byt najkrajsia...mam z toho nervy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam z toho tiez nervy, lebo si neveim vybrat tie saty, co sa tyka ucesu to mam nastahovane obrazky a nieco sa vyberie - len tiez sa bojim ze kde zozeniem nejaku dobru kadernicku, inak mas vybrate super topanky, kde si ich nasla?
Odpovedať
tieto konkretne na mimibazare ale mozno si objednam ine a lacnejsie ;-) ale v septembri este nabehnem do obchodov a ak ee, tak objednam cez net..teda ja nie, poprosim dobru dusu jednu
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja som pozerala minibazar - zatial som nic nenasla, ale ja sa asi spolahnem na obchody, sak uvidim. a saty mas odkial?
Odpovedať
z Nicole ;-) aj som chcela vyskusat nove modely, ale nie, som spokojna, nechce sa mi uz spekulovat, lebo cim viac skusam, tym sa horsie rozhodujem
Odpovedať
Ahojte zienky! Ja som bola v sobotu na svadbe kamoske, bolo uzasne, kym ma neskolila teplota 38,4 tak sme isli okolo druhej domnov, ale bolo super. Krasna nevesta, uzaasna vyzdoba a perfektna zabava. Taka pohoda a klud isiel z nevesty, az som jej zavidela ;-) , ze ci to budem aj ja tak zvladat... Inak ten svadobny dar sme nakoniec zvolili: truhlica plna 10 centoviek (500 kusov) uplne novych, krasne sa ligotali a vyzeralo to uplne super. Este ze moj drahy je bankar a vie taketo vecicky vybavit :-) . No a co sa tyka nas, dnes si ideme po obrucky, tak sa tesim... Inak vizaz aj kadernicku mam zajednanu, som spokjojna, lebo ma aj teraz cesala a pacilo sa mi a aj tu nevestu cesala a mala krasny uces. Ale pojdem este na skusobny uces aj vizaz. Este chcem zohnat navleky na stolicky, ale u nas su dost drahe, tak zvazujem brat mozno aj odtialto z BA. A nejake prkotinky na vyzdoby, konfety, lupene....
Odpovedať
Profilova fotka
ahohte...tak sa hlásim po vikende....nákupy v polsku v Novom Targu dopadli celkom fajn...drahý si kúpil oblek...vybrali sme popolnočnú košelu, kravatu a ja popolnočné šaty...konečne ich mám a k tomu topánky......ešte zohnať svadobné črievičky a budem mať hádam všetko.......neskor pridám fotky...pA
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?