Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
piskottka: klasicky zdroj dobrych rad a uzitocnych informcii- lunarny kalendar ;-)
Odpovedať
piskottka: juuj, na vyzdobu si netrufam.. :-) Predstavu sice mam, ale nechame to radsej na ludi, ktori sa tomu venuju..ci uz sa to tyka kvetinarstva alebo firmy cez navleky na stolicky a pod. Dnes ideme na ten ples, tam, kde mame hostinu, takze uz som veeeeelmi zvedava, ako to tam bude vyzerat..mozno sa potom necham aj inspirovat.. :-) Nesmiem zabuddnut fotak.. :-D
Odpovedať
tinkka: a kedy zapadne slnko o tyzden neskor, 18.10.08? :-) Ak by som mohla vediet.. ;-)
Odpovedať
bona: Tak príjemnú zábavu!!! ;-) Potom daj vedieť, ako ste sa mali... Som tu len na chvíľu, všetkým pekný deň!!! x-)
Odpovedať
piskottka: dakujem :-) Pekny den tebe aj ostatnym.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky..........čítam čo to tu píšete a je to zaujímave............aj ja patrím do vydajachtivích v oktobri.......presne 18.10.2008. a tinkka aj aj by som chcela vedieť , kedy zapadne to slniečko toho 18.10. Dakujem
Odpovedať
Ahoj dandulik :-) Tak konecne niekto dalsi, koho caka den D 18.oktobra.. ;-)
Odpovedať
bona, dandulik: jasne v pohodicke, veru treba mat vsetko naplanovane do posledneho detailu a teda treba vediet kedy slniecko zapadne aj vam :-) Takze 18.10. 08 bude slniecko zapadat presne o 17:57 a mesiacik vyjde o 19:01 ;-) Pekny den prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem tinkka veľmi pekne za info.....bona že to nieje velmi skoro, ked už si vybavujem pomalinky sálu, farára, kameramana a fotografa....všetci mi len krutia hlavou, že je to skoro...bved aj ty máš 18.10.2008 svadbu, čo už má vybavené???zaujímama to.....pa
Odpovedať
dandulik: :-) pre mna to napr. vobec nie je skoro, my sme dokonca zacali este v septembri.. :-D Ale ako som to tu spominala uz viackrat, u nas je to hlavne kvoli mojim statniciam, co ma cakaju v lete. Ako prvu sme vybavili salu a teda aj termin, to sme zacali zhanat uz koncom augusta, potvrdenu sme ju mali nejako koncom septembra. Potom sme si zajednali cimbalovu hudbu, DJ este zhaname. Kameramana a vlastne aj fotografa v jednom sme mali isteho, je to draheho kamarat, ale tomu sme to tiez oznamili uz v septembri, pre istotu :-) Dohodli sme sa vsak aj na profi fotografovi, mne sa strasne pacia fotky J.Cechovskeho, tomu som skusila napisat niekedy zaciatkom decembra, uz skor s tym, ze nebude mat volno, ale na moje prekvapenie mal, takze on uz je tiez zarezervovany.. :-D Boli sme tiez za knazom, ktoreho chceme na sobas, nie je totiz z nasej farnosti, este musime ist za "domajsim" fararom, na matriku, to chceme niekedy teraz. Mame tiez cloveka, ktory ma na starost jedlo a vyzdobu, teraz sa obzerame po kvetinarstvach. No a ja osobne kukam po satach..resp. uz mam vyhliadnute, do akeho salonu urcite pojdem..A to by bolo asi tak vsetko ;-) :-D Nam praveze taketo skore pripravy schvalili aj moji rodicia, aj buduci svokrovci, radsej si postupne pekne v klude vybavit tie zakladne veci, ako sa potom stresovat. Nase predstavy sa uz pomaly krystalizuju, uz to len postupne aj zrealizovat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bona: veru vo všetkom stebou súhlasím :-) radčej pomaličky a nie sa potom naháňať....prajem ti aby ti to všetko vyšlo posľa tvoojích predstáv, a veľa šťastia pri štátniciach.....pa
Odpovedať
dandulik: dakujem velmi pekne, najradsej by som bola, keby som uz mala po..ale ved aj to bude.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte bona: ja tiež by som už rada mala po a úspešne. Ale už k tomu snáď nemáme ďaleko. Je to za pár. :-)
Odpovedať
Ahojte kočky!! ;-) Tak, konečne som sa k vám dostala!! :-) Dnes som mala taký veľmi rozbehaný deň a poviem vám, že som "vházla" aj do pár salónov v Žiline...len tak! ;-) Najskôr v Nicol, tam bola veľmi zvláštna pani...údajne si môžem šaty skúšať, len keď si ich už aj zajednám..,takže som sa otočila, že ďakujem!! ]-( Potom som šla do Helly, tambola zasa veeľmi milá pani, poradila, bola veľmi ochotná, vyskúšala som ale len tri modely, lebo potom mali obed. A nakoniec som bola v Dagmar, no a pani bola tiež veľmi zlatá a odporučila mi prísť vo februári, že budú mať novú kolekciu, žiadne poskracované šaty, väčší výber... Tak sa teším!!! :-) Samozrejme, chcem ešte pochodiť aj v iných mestách, no dnes som mala chuť si už niečo vyskúšať! :-D A vy sa máte ako??? bona: ako bola na plese?? čo výzdoba? :-)
Odpovedať
Ahoj piskottka: tak si si spravila maly vylet, super..Inak, to som aj ja pocula, ze v niektorych salonoch ti saty nedaju vyskusat, pokial este nemas pevny termin a nechces si ich "seriozne" zajednat.. :-| No co uz..A inak, ako ti "sadli", aj sa ti nejake zapacili? :-) Na plese bolo super, boli sme asi do tretej..vyzdoba bola pekna, i ked kombinacia farieb nebola velmi podla mojho vkusu (biela s takou zelenou, s nadychom do modra by som mohla povedat? No neviem :-) ). Ale inak super. Jedlo bolo skutocne vynikajuce, bol klasika 1.chod (predjedlo, hl.jedlo, dezert) a potom svedske stoly s fakt sirokym vyberom (polka prasiatka, bravcove a hydinove rezne, pecene maso, kuracie stehna, zemiaky, ryza, mnozstvo salatov, cestovin, rozne nakrajene syry, sunky a pod., dalej sladke veci (dokonca coladova fontanka :-)), ovocie, vyrezavane melony..No jednoducho a jasne sme skonstatovali, ze zabezpecovanie jedla na svadbicku bude urcite vo vybornych rukach.. :-D Odskusali sme aj parket, nesmyka sa, takze bude sa aj tancovat dobre.. ;-) Sme si potvrdili, ze sme vybrali dobre miesto.. :-D zustka: tak ako ti ide ucenie? Ja sa este stale nemozem dokopat k nejakej systematickej praci na diplomovke, snad sa mi to uz zadari..I ked, musim sa priznat, citanie Harryho Pottera 7 ma teraz viac bavi.. :-D :-D
Odpovedať
bona: ide pomaličky, ale už toho aspoň ubúda. Mám teraz pauzu, ešte dnes musím zvládnuť 5 otázok a zajtra idem na nový predmet. Dnes som dostala nové info o komisiách na štátnice a o ich zložení :-( , takže dúfam, že bude šťastie pri mne stáť a že spravím, lebo zloženie nie je moc dobré.
Odpovedať
zustka: tak komisie sa budem bat aj ja, ale povedala som si, ze ked to budem vediet, NEEXISTUJE, aby ma vyhodili..! ]-( To by este tak chybalo, aby si na mne nejaky svoj zly den vybijal..lebo mame u nas na skole aj takych..To mi sestra vravela, ktora chodi na medicinu, teraz je v 2.rocniku a ma za sebou anatomiu, ze nejaku jej spoluziacku skusal skusajuci 2hodiny! a nakoniec ju aj tak vyhodil..ze to dievca sa skoro zosypalo..som povedala, to uz je masochizmus.. :-S
Odpovedať
bona: no my tiež máme takú profku, tiež takú drbnutú, našťastie mne sa u nej podarilo spraviť skúšku na 3 krát, ale k nej chodievajú aj tak 15x a viac a jednu moju spolužiačku skúšala 5 hodín, a nakoniec jej teda dala E, ale aj to si musela poriadne vytrpieť, aby dostala E. ;-) ;-)
Odpovedať
Ty kokso, tak to sila, teda! Ale coze, dolezite je to spravit, znamky aj tak nie su vobec dolezite..A nakoniec podla mna aj statnice a predmety, z ktorych statnicujes. Ako mi vraveli viaceri, v zivote sa ich nikdy nikto nepytal, ako statnicovali a pod. Skola je aj tak uplne ina ako prax.. :-|
Odpovedať
bona: presne tak. Prax je úplne o niečom inom. A tiež si myslím, že niektoré predmety by sa nemuseli učiť a niektoré by sa mali učiť iným systémom. Ale čo už, nezmeníme to, nato sú iní. A jasné, hlavná vec, že je skúška spravená a je jedno akú známku človek dostane, hlavná vec, že má potom.
Odpovedať
zustka: tak, tak, ako pises.. :-) Jujha, kukam na hodiny, mala by som ist cvicit, ale dnes sa mi ohromne nechce teda.. :-p 8-( Asi sa na to vykaslem..
Odpovedať
bona: no, z tých, čo som skúšala, však nebolo ich veľa, mi celkom sedeli. Najviac som sa bála, že žiadne nenájdem pre vyššie nevesty...ale niečo bolo. Aj keď samozrejme, tie pod 170 najú omnoho väčší výber... Preto mi aj pani v salóne Dagmar odporučila, aby som prišla čím skôr, keď dovezú novú kolekciu... Údajne to majú byť šaty pre vyššie nevesty a tak ich treba poskúšať, lebo potom sa budú skracovať. Ceny šiat boli od 6000 - 13000sk.
Odpovedať
piskottka: ja som písala do salonu Kristína, či majú model, ktorý chcem, a odpísala mi, že majú moju veľkosť a aj na moju výšku, ja mám 172 cm. Ale mne sa páčia šaty ešte z kolekcie z roku 2004. Tak dúfam, že nebudú nejako moc poškodené. Uvidíme, v blízkej dobe si ich pôjdem vyskúšať. Ale, vyzerá to tak, že máme podobný problém, že sme troška vyššie. :-)
Odpovedať
bona: a cvičíš len doma, či chodíš do fitka?
Odpovedať
bona: to je super, že ste spokojní so sálou. Hlavne, že ste sa tam cítili fajn!!!! :-) zustka: hm...máš toho teraz dosť. Ale už za pár dní si vydýchneš. :-) Mňa si to učenie tiež ešte počká...
Odpovedať
piskottka: to jo, no dúfam, že už si v pondelok večer 28. vydýchnem a budem mať úspešne potom. ;-)
Odpovedať
zustka: ja mám 174cm. Ale naozaj, dá sa niečo vybrať. Ja som nechcela nič extravagantné, skôr niečo jednoduché a hlavne biele. Veľa je smotanových šiat... Teraz skôr rezervujú šaty na apríl, máj. Takže ešte máme nejaký ten dník čas... :-)
Odpovedať
zustka: budeme ti držať palce.. :-) Potom máš ešte niečo máj, jún??
Odpovedať
piskottka: ďakujem. Áno, v máji - júni ešte štátnica z matiky a obhajoba diplomovky - tiež z matiky. A ešte musím ísť medzi tým na prax. Ja som tiež na také jedhoduchšie šaty a tiež len biele. Mne sa nepáčia šaty s kruhom, ja radšej bez kruhu. Vlastne, také aké mám v albume hneď prvé a tie aj majú v salone Kristina, ako som už písala. Takže zatiaľ ma to teší, že majú moju veľkosť, uvidíme ako mi budú sedieť.
Odpovedať
zustka: do fitka nechodim, ja len tak doma, najprv som bicyklovala na stacionari, teraz som zasa oprasila Orbitrack.. :-D Snazim sa kazdy den tak cca 20-30min, potom si trochu zaposilujem..a tak.. :-) Nech sa aspon trochu hybem.. 8-) Kocky, tak sme na tom vyskovo velmi podobne, ja mam nejakych 173cm..no som zvedava, ako pochodim ja, ked behat po salonoch. Ale ako sa poznam, ak mi padne nieco do oka v tom Brne, pri prvej navsteve, uz asi nebudem chodit nikam..sa mi nebude chciet :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?