Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
no tak to sme dve.. ja teraz už jedny doma mám, no idem ešte chudnúť :-N aj za cenu že by som ich mala predať a dať si iné... :-D
Odpovedať
:-) no ja som natom zase opacne. Potrebovala som nejake to kilo navyse,aby zo mna tie saty nepadali.
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaaaaaj čo by som ja dala za tvoje problémy.. :-(
Odpovedať
no ani prilisna chudost nie je na dobrotu. Fakt. Viem o com vravim. Ja by som zas radsej trosku kyprejsie tvary, hlavne prsia :-( je hrozne ked do tych siat nemas co dat!
Odpovedať
ale aspoň ti nič nevytŕča a netlačí sa von.... a tebe šaty robia pekný tvar... x-)
Odpovedať
ano, stoja na mne krasne, pokial su mi dobre, ale velkosti 32-34 maju v maloktorom salone :-( jedny mam zarezervovane, ale este si chcem jedny kupit, tak prave vyberam, ale je problem sa rozhodnut z tolkych krasnych siat. neviem kde by som nasla tieto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... pisala som tej kocke, ale este sa neozvala
Odpovedať
sú krásne ale ty si fakt môžeš vybrať čokoľvek a nemusíš sa obmedzovať a báť sa či v tom nebudeš ako slon.. :-| ale mať veľkosť 32-34 tak to je na mňa mooooooooooooooooc husté.. to by som nezvládla.. ale taká 36 by ušla,to by som fakt chcela.. :-S
Odpovedať
bezne nosim 34 oblecenie, niekedy 36ak je uzsi strih, len svadobne saty potrebujem 34, skusala som aj 32, boli fajn, ale to boli take tie uzke strihy, vies. A to ja nechcem. Take do A-strihu sami hrozne pacia. A tie co som ti teraz poslala no som sa proste zamilovala a chcem ich! neviem kde ich zohnat, ani na nete ich neviem najst :-(
Odpovedať
jedine dať na seba ušiť.. a vyjdú ťa menej ako za požičanie, len neviem tá foto je taká divná.. chcelo by to aj inú..nemáš???
Odpovedať
nemam, nasla som ju nahodou,v albume jednej kocky, som jej pisala, nech posle link kde nasla tie saty, ale este sa naozvala. Ja mam povodne vyhliadnute tie zo zelenou stuhou co ich mam v albume, tie si chcem objednat tu cez net. ale keby sa mi podarilo najst tie, tak asi bysom to zmenila :-)
Odpovedať
prečo tie s tou stuhou sú podľa mňa krajšie ale nie zelená stuha... fakt vážne... ;-)
Odpovedať
preco nie zelena ? ani ja k tej farbe nejako neinklinujem, ozdobu budeme mat oranzovu, ale neviem si predstavit tie saty s oranzovovu stuhou. Ako to bude vyzerat? alebo si dam bielu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
alebo taku v ivory farbe?
Odpovedať
ako nemám nič proti zešlenej ja mám popolnočné zelené, ale na svadobné sa nehodí taká výrazná.. ja by som dala striebornú, alebo takú ako si spomínala ivory alebo ešte jemne ružovú..alebo keď výraznú tak nejakú takú bordovú alebo cyklaménovú... :-N =-) =-)
Odpovedať
vidis, strieborna by bola fajn, to mi nenapadlo :-) alebo ta ivory, o tychto uvazujem. nech sa mi to zase moc nebije s oranzovou vyzdobou, myslim, ze ivory bude najlepsia :-)
Odpovedať
aj tak sa neviem rozhodnut, ci si nenechat tie co mam zarezervovane, videla si ich v albume? to su tie prve
Odpovedať
ja som videla na jednej neveste so striebornou a bolo to fantastickééééééééééééé :-D :-D :-D
Odpovedať
fakt? nevadi ze vyzdoba bude v oranzovej farbe?
Odpovedať
podľa mňa nie ja mám zelené popolnočné a výzdoba bude bielo-ivory... :-D
Odpovedať
ale to pasujem. zelena+bielo-ivory ale kombinacia strieborna+oranzova? sice je to len stuha na satach, no neviem. asi som prilis velky detailista
Odpovedať
kukni toto je tá kočka čo mala tie šaty so striebornou stuhou..menili ju minulý rok v zmenárni na STV... http://www.stv.sk/relacieaz/jednotka/...
Odpovedať
noooo. vyzera to ozaj pekne. takze myslim, ze ta strieborna moze byt. diky :-)
Odpovedať
za málo.. ;-) ale je to aj tak len a len na tebe ako sa rozhodneš, toto je len môj osobný názor... :-D
Odpovedať
aj tak sa neviem rozhodnut, ci si objednat tie alebo si nechat tie co mam zarezervovane. Celkom sa pacim sama sebe, aj ked su tie satky trosku jednoduche. su v albume hned prve, na modelke. Mam aj svoju foto, tak ti mozem poslat na mail. poradis?
Odpovedať
jasné pošli... :-)
Odpovedať
daj mi tvoj mail a poslem ti nan
Odpovedať
cez ip
Odpovedať
už už by si to mohla mať... :-D
Odpovedať
poslala som ti, posli aj ty :-)
Odpovedať
máš to tam.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?