Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
no toje good napad x-)
Odpovedať
že šak do novembra ešte dalekooooooooooooo.... ale ja radšej dopredu dám vedieť až sa viete každá zariadiť...
Odpovedať
no ale potom hlasujem za pondelok alebo piatok, lebo ked to date uprostred tyzdna mam problem,t akto si viemzobrat na jeden den volno a potom zostat na vikend u mamy ;-)
Odpovedať
jasné, nieje problém... to už detaily doladíme až po... :-D
Odpovedať
noja len pre istotu :-D :-D
Odpovedať
Ahojte oktobrove nevesticky! Takze nas to caka tiez, 18.10.2008. Sa uz velmi tesim, ale mam tiez kusok problem s vybavovackami, nakolko zijem v BA, ale svadba bude v mojom rodnom kraji na orave :-) . Zatial tiez teraz cez dovo sa chystam vybavit matriku, farara a objednat jedlo a vyzdobu v restike. Inak stale mam dilemu so satami...snazim sa zhanat tu v BA, zatial mam top v EL, ale hladam este nieco, nejaky dobry salon v BA neviete poradit?
Odpovedať
luckam jatiez somz BA s svadba bude kusok od teba, na Kysuciach x-) jamam saty zo salonu Nicole v ba ;-) mame rovnaky datum x-) volalmidrahy,dovca sa asi nekona :-( len nejaky predlzeny vikend...lebo ti neskutocni chrochatci ..sorry za vyraz, co ma v timenie su schopni splnit plan, takze on musi pracovat.... :-(
Odpovedať
Ahoj luko. Super, ze aspon niekto je podobne na tom ako ja a este aj s rovnakym datumom ;-) A nicole na dostojevskeho alebo aupark, lebo na dostojevskeho som nemala dobru skusenost, teda mi uz pisala do zosita prve saty co som skusala...teke to bolo divne :) Ale este sa chystam do auparku pozriet. Inak ja mam tedu z Podvysokej, ale myslim ze robi v skolke v turzovke :-)
Odpovedať
ja som na podvysokej rok ucila, na ZS ;-) ja mam niekore veci z BA vybavene, niektore od nas, niektore zariaduje mamina,zakusky, a tak ;-) v Nicole som bola na Dostojevskeho, ja mam naopak dobru skusenost...ale fakt, ze reakcie na nich od ludi su rozne
Odpovedať
No ja som tiez na tom podobne s vybavovanim...inak som pozerala tvoje albumy a aj oznamka mas tie co aj ja zvazujem :-) Tak ako som pozerala ty uz mas vacsinu veci vybavenych ;-) A aku skolu si skoncila?, ja som vystudovala tiez ucitelstvo.
Odpovedať
1.stupen v BB,a le ucim uz 6 rok
Odpovedať
no čo kočky, čo máme nové???????? mne sa podarilo drahému kúpiť nádhernú zelenú kravatu po polnoci presne sedí k mojím šatám... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte..Tak my sme po dnesnom dni v Brne splnili to, co sme chceli..topanky mame obaja a vybrali sme aj obrucky, hotove budu tak cca o mesiac a mozno aj skor.. x-)
Odpovedať
no tak to je supeeeeeeeer, že ste vybavili čo ste chceli... inak čo nové kočky?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja som sa dlhsie svadbe nevenovala a teraz chytam depku:) nikiarudi- idete sa fotit do LR? Ja odtial pochadzam a mame tam aj svadbu - teda tam v kostole. Chcem sa spytat - kde si zohnala tie vazy? Su super- ja si tiez take nieco predstavujem. Ak mozes napis aj cez IP. Baby, uz mate saty objednane na 100%? Ja sa nejako neviem rozhodnut...:))))
Odpovedať
ja mam saty na 99% ;-) bona: hodis foto? ;-)
Odpovedať
baby ja mám síce šaty už doma šité na mieru, ale chytili ma brutál stavy, že idem veľa cvičiť aj za cenu nových šiat a ich zháňania na poslednú chvíľu.. :-N tak neviem ako to skončí...či budem mať tieto šaty čo doma mám na 100% :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte októbrovky. Konečne mám po štátniciach a môžem sa naplno venovať svadbe. Za tú dobu čo som tu nebola vidím, že ste toho už dosť postíhali. Inak aj ja sa vám pochválim, cez víkend sme boli pozrieť obrúčky a našli sme. Sú podľa našich predstáv a aj cenovo dostupné. Tento víkend sa chystáme do Šali pri Nitre, kde dám drahému ušiť vestu aj kravatu na mieru. By ste neverili, ale obleče veci č. 36. Nemá problém s priberaním a nemusí si strážiť kilečká ako ja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no po dnesku to uz vzdavam uplne ,isla som do salonu a nasla som naaadjerne saty, len su maslove- - ja som stale trvala na bielych, ale tieto su nodolatelne, tak ja neviemm , co sa tyka obrucok tak sa chceme zastavit v Ockove v tom zlatnictve Stacho. - maju podla mna slusny vyber za slusne ceny. Ale asi sa zacnem sustredovat an vyzdobu a tak..
Odpovedať
no ja mam tiez stavy niki :-D ze ci ist este nieco do Nicole vyskusat alebo co... =-) =-) =-) j80: maslove by som brala, ved tu uz bolo vela krasnych neviest aj v inych ako bielych satach..moje nie su tiez ziarivo biele...ani by k mojej bledulkovskej pleti nemojli byt ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme zajtra kúpiť alkohol a také veci už pomalyčky čo kokončujeme. Chystám sa, že všetko čo máme pofotím a dám do albumu, len akosi sa neviem kochystať :-) Sťahovali sme sa a ešte veľa vecí mám u rodičov, tak to musím nejako vymyslieť...
Odpovedať
Maťa som rada, že nemám len ja ten problém, ale keď sme sa stretli tak si vyzerala štíhlo tak čo chceš chudnúť..=-) ja teda mám čo... :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja schudnut ani nie..len spevnit tie moje ochabliny...este si uzivajte kocky, kym v tridsiatke zacne posobit zemska pritazlivost :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak som sa tiez nasla s tym datumom. Tiez sme oktobrovi 4.okt.2008. Musim sa pochvalit :-) :-) ze uz mam saty, topanky,bizu kupene. A aj obrucky, sala je vyplatena aj vyzdoba dohodnuta a vyplatena. Hudba uz tiez je aj kameraman a fotograf. :-D :-D Zakusky objednane. Este nam treba alkohol,vody ...
Odpovedať
to j.j ahoj, aj my sme oktobrovi :-) tiez 4.10. :-) ja mam satky uz zarezervovane, ale este nad jednymi spekulujem ze si ich kupim. topanky nemam, bizu nemam, ani obrucky, ha-ha :-) trosku za tebou meskam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tak to na tesi. Ale nemeskas vsetko sa da stihnut ak si doma. Ja som mimo tak preto tak skoro sa vsetko nakupilo. Len teraz drzat dietu aby som nepribrala do siat ktore boli kupene uz v aprili. Nam uz vlastne chyba len to co bude na stole...
Odpovedať
ake satky budes mat? daj foto.si ich kde kupila?
Odpovedať
tak to ste na tom fajn s tými šatami j.j drahého sesternica sa vydávala minulý rok v auguste a už rok pred mala šaty.. teda necelý rok.. 11 mesiacov... :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja by som ich za tych 11 mesiacov asi 4x zmenila :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?