Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
piskottka: ja som tiež počula, že je to tam dobré. Videla som aj nejaké foto, ale naživo sa chcem ísť pozrieť. Kostol - vo Varíne, ale ešte sme neboli dohodnúť, to neskôr, šaty mám vybraté len z netu, ale mali by ich mať v salone Kristina v Žiline, tak uvidím, či mi budú sedieť. Kyticu chcem so slnečníc - viď môj album. Kameraman - už vieme ktorý, len ja neviem ako sa volá, to bude zabezpečovať moja polovička, je to jeho kamarát. Fotiť nás bude náš dobrý kamarát, nie je profesionál, ale nám to nevadí, fotiť vie. Nechcem ísť do ateliéru, chcem fotky radšej z prírody. Iba ak by bolo veľmi škaredo, tak si možno asi nejaký ateliér zabezpečíme, uvidíme. Sálu ešte teda budeme riešiť. Hudbu sme ešte neriešili, nevieme či dj alebo kapela, bude závisieť aj od sály, či sa tam kapela zmestí, pretože mi potrebujeme veľký priestor na tancovanie. :-) Zatiaľ vlastne nič také úplne oficiálne nemáme. Výzdobu by som chcela buď na žlto - ako slnečnice, alebo zeleno, alebo ich kombinácia. Oznámenie, menovky si chcem vyrobiť sama, aby boli originálne. To je zatiaľ moja predstava. A vy už máte niečo konkrétne?
Odpovedať
zustka: Tak, my máme: sálu, no ešte bez zálohy, to až v máji... Ďalej hudbu - živú kapelu, kameramana a fotografa v jednom! No a ešte máme zopár takých drobností...niečo na výzdobu, topánky, ak nenájdem lepšie, :-) a tak!! Výzdobu plánujem asi bordovú, resp. vínovú. Šaty - mám tipy, no nič zajednané. Čo sa týka kytice, nemám ešte úplnú predstavu, no niečo ladené do vínovo - bordova. Oznámenia si dáme robiť, nie sme moc talenty na originál nápady, a dnes som našla krásne poháre, tak pravdepodobne sú už aj tie vybraté. Ale ako Ty píšeš, v podstate nič úplne oficiálne... ;-) Sobáš by ste chceli o koľkej?
Odpovedať
Dievcence, hlavne, ze mame PREDSTAVY.. ;-) Myslim, ze to zatial uplne staci..Ja som akurat vcera bola u buducej svokry, tak sme pokecali aj o svadbe, som jej vravela, ze co by sa mi pacilo, napr. aky nastup do kostola :-) a suhlasila so vsetkym..Jaaaj, zas ma to vcera tak naladilo na svadobne planovanie.. ;-) Ale diplomovka caka.. 8-( Inak, prajem pekny den.. :-)
Odpovedať
ahoj bona. Pracuješ už tak zrána? :-) Veru, predstavy sú základ. No, tiež najskôr povinnosti...školské :-S . Aj Tebe pekný deň. :-)
Odpovedať
Nie, nie, nepracujem, ja si momentalne uzivam svoje uz asi naozaj posledne prazdniny.. ;-) Semester mi zacina az 11.2., dovtedy som doma. Ale dnes som sa vybrala na ranny nakup, lebo poobede by tam uz bolo prilis plno nervoznych ludi na mna.. :-S Takze tak.. :-)
Odpovedať
Halo, halo ste tu? ;-)
Odpovedať
piskottka: Ahoj, ja som tu teraz len na skok, dávam si pauzu medzi učením. Ja by som chcela sobáš o 15:00, prípadne 15:30. My budeme mať v kostole aj s omšou.
Odpovedať
zustka: ahoj. Tak sa nenechaj rušiť. :-) Môžme popísať aj niekedy neskôr. ;-)
Odpovedať
piskottka: a vy sobas kedy planujete?
Odpovedať
bona: my by sme chceli o 16:00. Tiež aj s omšou. Najskôr sme rozmýšľali, že skôr, lebo aby okolo piatej už nebola tma... No, čas sa bude posúvať až neskôr, takže by sme aj gratulácie mali stíhať za svetla.. :-) Vy ste sa už boli nahlasovať?
Odpovedať
My zasa chceme o dost skor, okolo 14:00, 14:30, tiez s omsou. Boli sme akurat za knazom, ktoreho chceme na sobas, je to takpovediac nas rodinny znamy, asi 14 rokov bol u nas, pred 2 rokmi ho prelozili do inej farnosti, ale s mojimi rodicmi je stale v kontakte. Ten s nami vypisal zapisnicu o ziadosti na uzavretie manzelstva ci tak nejako, s tym musime ist za terajsim knazom, ktory je v Belusi. Unho sme zatial neboli, ale chystame sa, teraz niekedy v najblizsej dobe. A na matriku je potrebne ist kedy, nevies? To ale asi tak surit nebude, vsak?
Odpovedať
Hm... Na matriku neviem. To som ani nevedela, že treba ísť aj tam... My musíme preto tak neskôr, lebo drahý býva tak cca 40km odo mňa. A keď chceme stíhať aj fotenie pred a až tak sa nestresovať s časom, dáme to neskôr... Napadlo ma, výzdobu si budeš robiť sama, alebo to zveríš nejakým odborníkom? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte bambulky, len pre malicku info, slniecko nam (konkretne 11.10. 08) zapadne o 18.08 hod. Tak sa musime veru zariadit tak, aby sme prijali gratulacie za svetla a este hadam aj nejake fotecky postihali :-) A sledujem, ze Zilina tu ma celkom slusne zastupenie, tak ho aj ja posilnujem :-D. Prajem Vam kraasny vikend!
Odpovedať
ahojte, ste tu?
Odpovedať
zustka: Až teraz!! ;-) tinkka: ahoj, kde si prišla k takej zaujímavej informácii. :-) Presne tak, musíme začať skôr. ;-)
Odpovedať
piskottka: netrápte sa s tým zapadaním slnka, veď to sa všetko stihne. Keby bol aj sobáš o 16:00, omša skončí o 16.45, gratulácie trvajú tak cca tiež 40 minút, záleží teda od počtu gratulantov, tak si myslím, že ešte nebudé taká tma, a vlastne nič sa na tom najkrajšom dni nezmení, či bude už tma alebo nie, no nie. :-)
Odpovedať
piskottka...hm...zhoda náhod, máme rovnaký termín svadby a ešte aj naši nastávajúci bývajú v rovnakej vzdialenosti od nás. Môj tiež býva cca 30 - 40 km odo mňa. ;-)
Odpovedať
zustka: veď jasné!!! :-) Mňa len zaujímajú, kde sú takí múdri ľudia, čo to tak predpovedajú... :-D Si sa dnes celý deň učila? Ja som trošku pošprtala v práci...ale ozaj len trošku! :-)
Odpovedať
To vážne?? :-) A ktorým smerom?
Odpovedať
piskottka: vieš, ani nie celý deň, pozrela som si len 7 otázok. Už sa do toho dnes nejdem pozerať, mám toho síce ešte dosť, ale zajtra sa do toho ponorím úplne. Dnes som si poupratovala, aby som sa zajtra mohla učiť celý deň. Dúfam, že to pôjde. To máš celkom fajn, že sa Ti dá učiť v práci. :-) Mne sa nedá. :-)
Odpovedať
....na Čadcu. A dá sa to zistiť presne - kedy zapadne slnko, aspoň tak mi povedal môj drahý. Jeho zaujímajú hviezdy, astrologia a také veci. A Tvoj ktorým smerom? :-)
Odpovedať
zustka: asi som to zle napísala... Nie v práci ako v zamestnaní, ale v bakalárskej práci!! :-) Ja študujem denne. Ale tiež chcem ďalej pokračovať externe... No medzi tým musím mať minimálne ročnú prax. No a potom by som sa už na denné štúdiom nedala...jedine externe! ;-)
Odpovedať
...na Čadcu, tiež!! :-D Tomu hovorím nááhoda! :-D
Odpovedať
aha, tak to máš trošku zložitejšie so štúdiom. Denné má svoje výhody, ale možno aj nevýhody, ale aj externé má svoje výhody a nevýhody. Výhody v tom, že môžeš chodiť do práce a zarábať peniažky a tak podobne, no nevýhody sú v tom, že je to niečo viac náročnejšie na čas, voľný čas - nedostatok dovolenky na skúšky, prednášky, štúdium doma, keď prídeš unavená z práce a podobne. Ale všetko sa dá, keď človek chce. Ikeď človek musí všeličo vymýšľať aby mu to vychádzalo najlepšie ako sa dá. ;-)
Odpovedať
to veru áno, to je náhodička :-) :-D
Odpovedať
No, je to tak, všetko má svoje plus aj mínus! No, už sa mi zdá tá škola dlho... :-S A kde pracuješ?
Odpovedať
aj mne sa zdá škola dlho, ale dúfam, že už ju úspešne tento rok ukončím. Pracujem vo verejnej správe v MT, ale nerada by som konretizovala. ;-)
Odpovedať
Jasné!!!! ;-) Zaujímavá práca to môže byť. Jaj, trošku Ti závidím, že už končíš...síce aj ja, no stále ma tie dva roky budú čakať!!! ]-(
Odpovedať
hm, to Ti verím. Mne sa tento systém vôbec nepáči, že najskôr bc. a potom ešte 2 roky na Mgr./Ing. Z jednej strany je to fajn, že aspoň má človek po 2 rokoch nejaký papier, ale aj tak musí ísť pokračovať ďalej, pretože je dôležitejší titul Mgr./Ing. Je proste taká doba. A ešte niekde sa musia na pokračovanie robiť normálne prijímacie skúšky, alebo sú niektoré odbory, ktoré ani neumožnňujú pokračovať v tom, čo sa študovalo 3 roky, alebo sa to v tom danom roku neotvára, a človek musí čakať. Tak to má aj moja kolegyňa. Neotvorili jej odbor, tak musí pokračovať v tom, v čom nechcela, aby nestratila rok, možno 2. Tiež už nie je najmladšia, má 42 rokov, takže jej ide aj o čas. Ale, čo už, je to tak ako to je.
Odpovedať
a v ktorom kostole budete mať obrad?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?