Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
zustka, super x-) mne dnes volala mama, bola kuknut na svadbe kde mali vyzdobu co sme aj my chceli a hned to zrusila, vraj tonebola zlata ale kaki farba, tak co fcul, nahovaraju ma na bordovu, to ja nechcem, tak skor lososovu alebo marhulovu, no vyriesim to az v juli ked pojdem domov, este ze som nezacala kupovat zlate doplnky :-N
Odpovedať
piskottka: hm, nemám ho u seba v PC. :-( luko: tak ešteže tak, že sa bola pozrieť, a že môžeš zmeniť. ;-)
Odpovedať
tak aspon popis ako vyzera ta finalna verzia x-)
Odpovedať
zustka: tak nevadí! ;-) Aký ste mali deň? My sme mali takú rodinnú opekačku...a na tom slnku aj dvojnásobnú!!! :-p Zajtra sa chystám k tete kaderníčke poskúšať nejaké účesy... Tak som veeľmi zvedavá, čo mi vymyslí, lebo ja nemám absolútne žiadnu predstavu...resp. to, čo sa mi páči sa na moje vlasy určite nedá prispôsobiť, takže to ostáva na jej šikovných rukách a fantázii:)!
Odpovedať
luko: ahoj! :-)
Odpovedať
my sme boli nakupovat nejake kuchynske spotrebice, odisli sme s digitalnou vahou a odstavovacom :-D a teraz uz len vegetim a este pojdem drahemu ozehlit koselo do prace a spat
Odpovedať
luko: no, však aj to sú potrebné veci do domácnosti... ;-) Ja si tiež pojdem dať sprchu a spať...dnes ma to sniečko zmorilo. 8-(
Odpovedať
no, takže,v hornej časti máme mená s priezviskom, na ľavej strane text: Vám s radosťou oznamujú, že prijmú sviatosť manželstva dňa 4. októbra 2008 o 16:00 hod. v ....., na pravej strane je obrázok - na zelenom javorovom liste stoja dvaja slimáčikovia, ktorí majú len jednu ulitu a kukajú sa na seba :-) , pod nimi je motto: Len život, ktorý žijeme pre druhého, stojí za to. Einstein. No a úplne na spodu pod čiarou sú naše adresy - moja v ľavom rožku a mojikova v pravom rožku. Predloha bola takáto: http://spravy.pravda.sk/mobil_oznam.a... , ale mojikov kamarát nám nakreslil iný obrázok a ten sa nám viac páči. :-)
Odpovedať
x-) x-) x-)
Odpovedať
zustka: to je milé! :-)
Odpovedať
my sme dnes pracovali - dokončovali sme oznámenie. Ešte musíme ísť vybrať vhodný papier a budúcu nedeľu sa budú oznámenia tlačiť. Inak som bola tiež dnes večer troška nakupovať, ale kúpila som mojikovi len košeľu na moje promocie, aby sme boli zladený. No len ešte musím zohnať kravatu, takže buď zajtra alebo v utorok. piskottka: ja sa idem dať česať v stredu ráno na promocie, tak tiež som zvedavá, čo mi moja kaderníčka vymyslí. ;-) Tak potom napíš ako skúška účesov dopadla. ;-) luko: takže tiež nákupný deň. :-)
Odpovedať
x-) x-) x-) aj nám to také príde, tí slimáčikovia sú veľmi milí :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok, dám vedieť! ;-)
Odpovedať
iked mojikova mamina sa pýtala, že prečo slímáčikovia, že to nás vôbec nevystihuje, že my obidvaja sme skôr takí rýchli a nie pomalí ako slimáci, ale to nebolo cieľom, že či nás to vystihuje alebo nie, ale sa nám veľmi páčili, takí sú milí. :-)
Odpovedať
ja este musim dohodnut hodinu na 100% s oddavajucim co bude zaciatkom jula, na matrike to uz je zapisane, takze by sa nemalo nic menit, ale chcem byt ista a hned potom objednam oznamka x-)
Odpovedať
luko: a máte už nejakú predstavu, ako budú vyzerať?
Odpovedať
dievčatá, ako je u vás zvykom pozývať hostí?
Odpovedať
piskott nieco zo svadbyinak, asi tieto: http://www.svadbainak.sk/svadobne+ozn... alebo http://www.svadbainak.sk/svadobne+ozn... alebo este ine odtial, uvidime zustka, kamaratov som pozvala telefonicky, ale rodinu musim vraj osobne, som sa aj s mamou pohadala, lebo ja byvam v BA a domov nechodim tak casto aby som vsetkych obehala, ale oni si vraj potrpia, takze tak. Drahy pozval svojich vacsinou osobne lebo so vsetkymi sa stretol tak ci tak, ale najskor im to oznamil telefonicky.
Odpovedať
no, keďže my sme dosť veľká rodina, nepozývame všetkých osobne. Niektorým pošleme oznámenia po ich príbuzných, napr. sesterniciam, bratrancom po ich rodičoch a niektorých si obeháme.
Odpovedať
luko: takže žiadne klasika... :) Také netradičné, ale pekné.
Odpovedať
ano chcela som netradicne, pacia sa mi aj tie s fotkou, ale draheho by som asi na fotenie nenahovorila, aj ked fotograf by nas odfotil hocikedy a hlavne sa mi s oznamkom nechce vela "parat" takze ked som objavila tuto stranku tak som sa potesila :-D
Odpovedať
jasné, jednoduché a výstižne! :-) My máme urobené dve verzie oznámení, jedna je s foto, druhá bez... Pôvodne sme mysleli, že s fotkou dáme len kamarátom a nejakým znamym, no čoraz viac ľudí sa ozýva, že chcú oznámenie s fotkou...takže ešte uvidíme ako to spravíme. x-)
Odpovedať
ja som videla mnoho krasny oznamiek s fotkou :-) kocky idem do hajan, dpbru nocku ;-)
Odpovedať
dobrú aj tebe, luko! :-)
Odpovedať
kočky, bola som v sprche. :-) luko: naozaj netradičné, ale veľmi zaujímavé. ;-) a dobrú nôcku. u nás je zvykom osobne pozvať krstných rodičov a starých rodičov. Ostatných, keď ich stretneme, tak im dáme alebo im pošleme. Ale viacmenej väčšina rodiny bývame blízko seba, takže asi zanesiem osobne a tí čo bývajú ďalej, tak pošlem poštou. ;-)
Odpovedať
Caute kocky:-) Ja som tu nebola akurat v sobotu a ako ste sa rozpisali.. :-D Vo stvrtok sme odsuhlasili oznamenia, dali sme si ich robit prave v PAMAS-e v TN a teta ma velmi potesila, ked nam povedala, ze mozno budu uz tento tyzden..ale ked nie, podla toho, kolko maju prace, tak na ten dalsi budu urcite, tak sa tesime x-) Co sa tyka pozyvania, po tej blizsej rodine budeme asi chodit osobne, vsetci su relativne v blizkom okoli, takze to nebude taky problem..i ked pri pocte svadobcanov okolo 100 budeme mat stale co robit..:-D Do Kosic a do Ruzomberka, odkial su niektori svadobcania, ale posleme oznamenia len postou..tam sa nam cestovat teda nechce.. :-p Inak, od soboty mame doma nakupenych aj 100ks malych svietnikov na cajove sviecky, ktore budu sucastou vyzdoby, tiez 18ks vaziciek a este zopar sklenenych svietnikov na stopke, ale tie este budeme musiet dokupit..a to bude asi tak vsetko, cim prispejeme do vyzdoby, ostatne zabezpeci firma. Ozaj a uz mame aj svadobne pohare..:-) Vyber nam ulahcili moji rodicia, ktori nam ich kupili, ale musim povedat, ze vybrali naozaj krasne.. x-) Nie su to klasicke vysoke a velke pohare, ale skor mensie, maju taky, ako by som to povedala, "starodavny look", kedze su pozlatene..ale nie cele, len hore maju taky vzor..proste su uplne ine, ako som doteraz pozerala, co sa mne osobne velmi rata.. :-) No a dalsia vec, na ktorej s maminou pracujeme uz dlhsie, su malovane kamene..takze mame zabavku po tychto popoludniach..sedime v altanku, pocuvame nejaku mjuzik, po ruke nejake osviezujuce pitivo a malujeme..Toto sa mi paci.. :-D 8-) Lepsie ako priprava na statnice..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu dlhšie nebola a pozerám, že tu bolo veselo. Mala som v piatok dovolenku a chceli sme vybavovať nejaké veci, ale skoro nič sme nevybavili, lebo nám to nejak časovo nevyšlo, ale čo už. My by sme mali ísť dnes pre obrúčky, ale neviem, či isto pôjdeme. No a už sa nám robí vzor oznámení a tiež budeme podobne ako Bona chodiť osobne a čo sú ďalej, tak pošleme, lebo asi nám nevyjde ísť do Karvinej jpozývať na svadbu, ale uvidíme ako nám to časovo vyjde. No a teraz v piatok sa sťahujeme do nášho nového bytíku, nevieme sa dočdať, v sobotu pôjdeme na velikánsky nákup a v nedeľu už prídu moji rodičia a budúci svokrovci na návštevu, tak sa tešíme ako ich budeme hostiť vo svojom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...zustka...aj mi máme tie isté starosti ako vy...začali sme prerábať a bude sa robiť kupelna a WC a potom všetko vymalovať, spraviť podlahu a kúpiť aspoň posteľ ak nie celú spálňu, aby sme do svadby nejak vydržali... ;-) a potom si kúpime ostatný nábytok a zariadime si náš domček.... :-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Tak ja som dnes bola na skúške účesu a bola som veľmi spokojná...pofotila som niečo do mobilu, lenže moc pekne to nevyšlo. Nabudúci týždeň mám však promócie a tam mi bude kaderníčka česať ten účes, ktorý pravdepodobne aj na svadbu...samozrejme, šte musím doniesť čelenku a závoj a bude to!!! Takže foto potom pridám!!! :-)
Odpovedať
som zvedava piskott :-D dandu: drzimk palce, my sme komplet prerabali minule leto, nastastie sme byvali v inom byte, ale cely rok dokupujeme zariadenia a staaale nieco treba :-o :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?