Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
zuzka: tak to ti tiež nezávidím také nepríjemnosti ohľadne sály. To je divné správanie bývalých majiteľov, že takto jednali s nájomcom a v podstate s ním vybabrali. Tak snád sa vám podarí zohnať novú sálu.
Odpovedať
Juj, no tak ale snad nieco najdete..musite.. ;-) zuzka, ja som si sla saty vyberat az do Brna, priznam sa, ze tu na okoli som v salonoch ani nebola, ja som totiz sla za konkretnymi satami, ktore som si nakoniec aj vybrala, takze cesta nebola zbytocna.. :-)
Odpovedať
bona: veru ešte premýšľa nad šatami. Tie čo mám rezervované sú veľmi pekné a aj netradičné, dobre som sa v nich cítila, ale ešte do oktobra uvidíme. Ešte im majú prísť nové modeli, tak uvidíme. Uvidíme, ako mi budú po opálení pasovať biele šaty, či to pomôže. :-D My chceme ísť na predsvadobnú cestu teraz v lete. Na svadobnú skôr nepôjdeme ako pôjdeme. Chceli sme ísť hneď týždeň po svadbe, ale mojikovi nedajú dovolenku a ani si ju nemôže presunúť, takže tak. Mojik síce má 1 týždeň dovolenky cez Vianoce, ale na Vianoce chceme byť doma, ved to budú prvé spoločné Vianoce. ;-) No, ale zatiaľ to vyzerá tak, že po svadbe pôjdeme na predĺžený romantický víkend do Prahy. Chceli sme ísť teraz niekedy, ale ak nám teraz vyjde Egypt, tak potom po svadbe pôjdeme do Prahy. :-)
Odpovedať
zustka: inak, ja som pri skusani tiez zistila, ze cisto biele mi nepasuju..a to ani nemam nejaku velmi bledu pokozku, ja sa skor ratam medzi tmavsi typ.. :-) Podla mna to celkovo zalezi od viacerych veci..plet, farba vlasov, celkovy typ..ja si myslim, ze so satami by to malo byt tak, ze ked si ich oblecies, povies si bud jednoznacne ANO alebo jednoznacne NIE..u mna neviem, nie som si ista, znamena tiez nie.. 8-)
Odpovedať
bona: to s tebou súhlasím s tým Ano a nie. A tiež ked sa neviem rozhodnúť, nie som si istá, tak to nie je ono. Musí to byť proste ono. Mala som favoritky iné šaty, ktoré mi padli do oka, hneď ako som ich v salone zbadala, ale tieto zarezervované, tak tie ich určite zatiaľ tronfly. Vieš, čo je zaujímavé, že aj moja mamina má rovnaký pocit ako ja, že tieto druhé sú zatiaľ určite lepšie. Tak uvidíme, či do tretice budú ešte lepšie. :-) :-) Uvidíme. ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja tiez riesim saty, nie ze by som si nebola ista, ale uz nemozem vydrzat vo vlasoch, koli ucesu (chcem drdol a nechcem zaidny pricesok) si ich nechavam dorast, ale su riedke a jemne a uz by som najradsej sla opat na moje kratke mikado. ale k tym satam sa kratky uces absolutne nehodi. tak dalej trpi v dorastajucich vlasoch 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, máme sálu, juj, som rada, všetko som obvolala a nakoniec je to tu............... no a ja mám šaty biele, mne sa celkom hodia, ja mám tmavú pokužku a aj vlasy, tak v pohode, keď s ešte opálim trošku, tak to bude super. No už aby to bolo. V nedeľu ideme dohodnúť výzdobu sály a tie oznamká. No a v pondelok ideme podpísať zmluvu na tú našu sálu, som rada, že sme ju nakoniec zohnali...
Odpovedať
zuzkam, zavidim,ja som uplna bledula :-D takze saty voli troska do smotanova a asi rysave vlasky budu
Odpovedať
zuzka: tak to je super :-) A co ste nakoniec zohnali? luko: to mi pripomina moju maminu, sa rozhodla, ze do svadby si necha dlhe vlasy, aby mohla mat klobuk:-) teraz dlho nosila take kratke, takze sa jej tazko zvyka..najhorsia je ta dlzka, ani dlhe, ani kratke, ze clovek nevie, co s tym.. :-) Ale vydrz, to zvladnes.. ;-)
Odpovedať
jaj, ale trpiiiiim, o dva tyzdne idem konecne ku kadernikovi, uz pred dvoma mesiacmi bolo neskoro :-N tak zas mozem vysolit 1500 aby s nimi nieco stvoril :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bona: našli sme u nás v dedine odliaľ pochádzam. My sme to tam nechceli, ale nikde nebolo voľné, tak čo už. Tam je totižto treba všetko doniesť od špendlíkov, koreniny, mäso až po neviem čo... No a to je o držku. Ale ten pán, čo nám to mal organizovať, povedal, že to všetko zabezpečí, že to máme nechať na neho, tak púohoda. On bol v pohode, on za to chudák ani nemôže, že sa k nemu takto zachovali.
Odpovedať
Ahojte zuzka: tak super, že ste našli už sálu. U nás máme tiež sálu, ale treba si všetko zabezpečiť samostatne. Nie je tam nič. Takéto organizovanie svadby vyjde aj o 150,- Sk/osobu lacnejšie, ale ja by som to nechcela. Radšej si zaplatím niekde, kde mi zabezpečia stravu a hotovo, nemusím sa naháňať a zháňať potraviny. A je super, že sa vám ten pán o to postará, naozaj vyzerá byť solidný. :-) luko: ja som tiež skôr na krátke vlasy. Tiež si ich nechávam dorásť, a tiež som už aj mala také chvíľky, že ich dám ostrihať, ale keď už som toľko vydržala, tak musím ešte vydržať, aby toto doterajšie úsilie nevyšlo nazmar. Ale už dorastajú fajne, už sa také, že ich môžem v pohode dať do ,,copa", a uvidím aký účes mi moja kaderníčka vymyslí na promocie. To bude také malá skúška pred svadbou. Ale svadobný účes bude určite iný, no uvidíme. A tiež sa samozrejme musí hodiť k mojim svadobným šatám. Ja som si chcela dať vlasy prefarbiť na červeno, ale kaderníčka mi povedala, že to nie je dobrý nápad, že červená púšťa a že skôr mi doporučuje prírodnejšie farby a to odtieň nejakej hnedej. Som sama zvedavá, ako to nakoniec bude. A odkaz na záver - určite vydrž!!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zustka: no my sme to presne preto nechceli v takej sále, aby sme nemali zbytočné starosti. Ale tak na šťastie to dobre dopadlo. Už aby to bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes kupila saty na redovy...pekne cervene :) a topanky som nenasla ako by som chcela a pozerala som aj bijou a tiez mi velmi nepasuje to, co s ami na fotkach pacilo..
Odpovedať
zuzka: tak hlavne, že to dobre dopadlo. Už za chvíľku to bude, čas tak rýchlo beží, už len 3,5 mesiaca, jupíííííí.
Odpovedať
baby ktoré to máme 4.10 tak už len 113 dnííííííííííííííííííííííííí juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aj vy sa tak veľmi tešíte??? :-D :-D :-D
Odpovedať
niki :-D zustka, no nejak vydrzim :-N ja mam aj teraz rysavu, mas pravdu, vymyva sa, preto rozmyslam nad hnedymi odtienmi, gastan, uvidime, ale na svadbu asi urcite medenu, som bleda, budem trocha vyraznejsia ;-) inak 5 rokov som bola blond :-D som bola jak svedka - bleda plet, modre oci, blond vlasy :-D
Odpovedať
luko: chcela som sa spytat, som si vsimla v tvojom albume svadobnu knihu..tu si kupila specialne ako svadobnu knihu alebo to je povodne svadobny album? :-) Taku knihu by sme totiz tiez chceli, ale vobec nemam predstavu, kde sa to da zohnat..co som pozerala, tak v knihkupectvach su len take tie pripravne..
Odpovedať
nie, nekupila, urobi nam ju fotograf ;-) ale na beremese bola tusim diskusia os vadobnych knihach, tak skus pohladat, podla mna ked budes mat fotky uz len najst studio, ktore ti to urobi
Odpovedať
ahojte luko: tak s farebnými odtienmi na vlasy sme na tom podobne. :-) Medená sa mi tiež páči, len mne sa nehodí alebo lepšie povedané, neviem si samú seba predstaviť, keďže som stále mávala svoju pôvodnú farbu, len minulý rok v decembri som si dala červený melír a sem - tam si dám červený šampon na oživenie, aby som nemala vlasy také fádne. Ja som tiež bledšia, oči mám hnedo-zelené. Pôvodne si mala blond vlasy?
Odpovedať
Jaaaj, tak ja som si to pomylila s knihou hosti.. :-N Ja som mala na mysli to..ok, uz teraz viem.. :-D
Odpovedať
Ahojte tak dnes večer ideme na poslednú náuku do kostola. Ale do svadby sa určite ešte s p. farárom stretneme, ešte presnejšie dohodnúť, čo a ako. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzstka: no teda, vy ste inak šikovní. My ideme dnes na prvú. Som zvedavá ako to bude. Minulý týždeň sme boli spísať zápisnicu, dohodnúť sa na čase a tak. No a od dnes ideme na ostro. No a včera sme si boli dohodnúť výzdobu, teším sa... :-)
Odpovedať
zuzka: ďakujem :-) . Chceli sme si náuky spraviť čo najskôr, lebo mojik chodieva do zahraničia na služobky, tak sme nevedeli kedy zas pôjde, tak sme si náuky chceli už spraviť. Náuky sú v pohodičke, pán farár na prvej hovoril o náboženskom práve, kedy je manželstvo platné, za akých podmienok platné nemusí byť a podobné veci, a bolo to fajn. Na druhej - teda bola to vlastne tretia, lebo to sme mali s p. kaplánom, lebo p. farár nemohol, takže sme mali minulý týždeň prehodené náuky, takže sme absolvovali tretiu a dnes teda druhú. Na tretej nám hovoril o samotnom obrade, čo sa môže, čo nemôže, čo budeme hovoriť, ako to bude prebiehať, kto pôjde prvý do kostola a podobne, proste všetko o svadobnom obrade. Čo bude predmetom druhej, tak to sa dozvieme dnes večer, sa teším. Na náukach nás bolo až 8 párov. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chodíte aj an iné nauky? Lebo my máme 3 u nášho p. farára a ďalšie 3 na inej fare. To má byť s manželmi, sexuológom a psychológom. Tam ideme vo štvrtok na prvú.
Odpovedať
Kocky ste sikovne s tymi naukami :-) My nebudeme chodit na ziadne oficialne, kedze nas bude sobasit knaz, ktory je uz dlhsie taky rodinny znamy, povedal, ze to vybavime pri nejakej navsteve..takze uvidime :-)
Odpovedať
Inak, teraz vybavujeme nahradnu firmu cez oznamenia, vyzera to este nakoniec aj tak, ze zmenime celkovy vzhlad..ale uz som netrpezliva okolo toho, najradsej by som bola, aby sme ich uz mali v rukach..joj.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat v stredu poslednu nauku :)
Odpovedať
Profilova fotka
a konecne sme vybavili matriku aj kostol
Odpovedať
zuzka: nie, my už nebudeme mať iné náuky, len tieto tri, ktoré sme mali s p. farárom a kaplánom. Ale viem, že niekde majú až 5 a aj 7 náuk. bona: tak to je fajn, že máte p. farára - rodinného kamaráta. A s tými oznámeniami, tak to ti verím, že si už netrpezlivá, to by som aj ja bola. No, my tiež ešte stále nemáme úplne dotvorené oznámenie, ale snáď tento víkend to všetko dokončíme a začneme tlačiť. :-) cicimon: takže tiež už budeme mať náuky za sebou. A vy ste nemuseli najskôr vybavovať matriku, potom kostol a až potom náuky? My sme vybavovali v takejto postupnosti, inak sa nedalo. Ale záleží na fare, nie všade je to rovnaké.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?