Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
ano tie su tiez pekne ;-)
Odpovedať
Ahojte. Ako si tu zaostávame!!! ;-) Ja tu síce tiež v poslednom čase moc nepíšem, no všetok môj voľný čas mi zaberá učenie... 8-( Inak už máme hotové oznámenia x-) , pokúsim sa ich hodiť do albumu. luko: vy budete mať svadbu v čadci? kde sa ideš dávať česať? Nevieš mi poradiť nejakú šikovnú kaderníčku v Žiline?
Odpovedať
piskotka, svadba bude v Turzovke, to je nedaleko Cadce, kadernicku mi zo ZA poradila sesternica, ked vyhrabem ten kontakt, napisem ti IP ;-) mozes sa obratit aj na kocky z temy Zilinsky kraj, tie maju tiez dobre tipy ;-) ja sa budem cesat v Bytci, mam tam aj vizazistku, takze to asi vybavim tam
Odpovedať
luko: ok, ďakujem! ;-) Čadcu aj okolie mám celkom zmapované... Od októbra tam budem mať časť rodinky! x-) Pekný večer!
Odpovedať
Caute kocky, tak ako? :-) Tak sa zasa po nejakej dobe hlasim..robim si akurat prestavku medzi ucenim, i ked uz sa mi to krati..akurat dnes som sa dozvedela rozpis na statnice, idem statnicovat zo vsetkeho naraz, hned v pondelok, 2.6., tak snad to vyjde..musi, dnes som optimista..uvidime, co bude zajtra :-D Potom este v utorok obhajoba DP, na to sa uz az tak nebojim a potom uz zbohom Filozoficka fakulta UK.. 8-) :-D No a s pripravami inak stale stagnujeme, dnes len chceme zajst za grafickou, aby sme uz odsuhlasili oznamenia. Tak vam este pekny den prajem..idem zasa na to.. :-)
Odpovedať
bona, drzim palce x-) u nas absolut nic new co sa svadby tyka, ....
Odpovedať
bona: tiež mám 2.6. praktické a potom ešte ústne - asi 11.6. 8-( my nemáme tiež nič nové... ale po štátniciach to rozbehneme!!! :-D
Odpovedať
drzim vam palce na tych statniciach x-) ja sa pomaly obzeram po zavojoch x-)
Odpovedať
Luko, vdaka! Dufam, ze takto o tyzden uz budem riadne vysmiata! :-D (snad sa toho dockam x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ako ste na tom z prípravami na svadbu? Chcela som sa opýtať, kedy budete rozdávať pozvánky na svadbu. Už viete, či ešte nie? Ja viem, že to má čas, to len tak pre info...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaapetrík..............čo sa týka mňa...ja mám svadbu týždeň po vás...tak mui pozvánky budeme rozdávať už strede až koncom augusta....lebo idem bratrancovi na svadbu 30.8.08 do Blavy a tam bude väčšina z našej rodiny, tak ušetrím na známkach a dám im to aspoň osobne...nemalo by byť to skoro, ani neskoro...pa :-)
Odpovedať
ja by som chcela v auguste rozdat oznmaka, niektorym poslem aj mailom oznamenie, a dufam, ze co to aj porozdavam, ench nemusim vsetko posielat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no u nás to práveže funguje tak, že sa neposiela, ale chodí sa pozývať osobne. Tak asi začneme tak koncom júla, nech to postíhame v pohode. Na šťastie máme väčšinu rodiny po kope...
Odpovedať
Ahojte vsetky, po dlhej dobe sa ozyvam. bona: este vela sil do ucenia a budem ti drzat v pondelok palce, aby ti vsetko dobre dopadlo piskottka: tebe tiez este vela sil a chuti do ucenia a tiez drzim palce. Ty mas kedy termin statnic< my, zatial nic takeho noveho, len sme zacali s prerabkou nasho byvania a rozbehla som vybavovacky ohladne pozemku na domcek. Co sa tyka svadby, tak v pondelok 2.6. idem na prvu nauku k p. fararovi. Do konca maja by mal mojikovi kamarat poslat obrazok, ktory mu dal nakreslit, tak uvidime, ci to stihol. Cez vikend sme robili na PC oznamenia na promocie a je to uplne super. Vobec si ich nemusim davat tlacit. A ked budeme mat uz obrazok na svad.oznamenia, tak si ich urobime tiez sami. Obrucky by sme uz tiez chceli ist vybrat, ale asi az buduci tyzden, lebo tento nam to nevyjde. Cez vikend idem do BA kupit si nejake pekne saty na promocie. luko: poradila by si mi nejaky dobry obchod s peknymi spolocenskymi satami v BA, no nie moc drahymi, take prijatelne ceny? Dakujem. co mate vy noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky.....my tiež začíname pomalinky prerábať náš domček v ktorom budeme bývať...nebude tam veľa robotky, čo som rada......... a majstri povedali že by sa to mohlo stihnúť do svadby,,,,tak dúfam....nasťahujem sa po svadbe už do nového...juuuj :-) , ...a čo sa týka svadby....svadobné šatky, a svadobnú výzdobu mám už zajednanú, práve teraz sa idú objednávať obručky, podbranníčky s auž vyrábajú...a som tak v polovici príprac, čo je celkom fajn..... :-) ,,,...pekný slnečný dník všetkým...
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa máme dnes stretnúť s fotografom a dohodnúť čo chceme fotiť. Nevieme sa rozhodnúť či sa chceme fotiť pred, alebo až po sobáši, tak on nás hádam usmerní ;-) No a inak máme toho dosť. Ja mám šaty, topánky, máme sálu, muzikantov, kameramana, fotografa, výzdobu, kyticu, pierko, poháre, obrúčky, boli sme už za svedkami, zákusky zajednané, pomaličky pôjdeme kupovať alkohol, krabičky na výslužky prídu každú chvíľu a návrh na oznámenia je už pripravený, len treba uprasniť čas z kňazom. Myslím, že je to celkom v pohode. Aj keď sa mi už snívali hrozné sny. Ale to hádam prejde. :-D
Odpovedať
zustka: bohuzial neporadim ;-( este som si tu ziadne saty nekupovala a zrejme si ich pojdem kupit do Ziliny alebo do Polska :-N
Odpovedať
kocky, co noveeee??? ja som si zajednala zavoj :-D tak na 90%, mam v albume x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,tak pridavam sa do oktobrovej svadby aj ja,....moj deň D je 25.10.2008
Odpovedať
ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sonah, ja mam ten isty termin, a co uz vsetko mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj j80,takže mame salu,kostol,oznamenia,šaty,zajednanie aranžerky,zoznam hostí,zajednane zakusky,popolnočne šaty,kaderníčku . A ty si na tom ako?
Odpovedať
sonah, ty si sikulka, to ja este nemam popolnocne ani oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko,a ty ako si na tom s prípravami?
Odpovedať
no akurat som si zajednala zavoj od jednej kocky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... zatial som rozhodnuta tak na 90%, vp podstate chcem taky isty, len rozmyslam ci si nedam az po zem, tento ma tak 130 cm a ja ho chcem od vrchu hlavy
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zavoj zo svadobky,ale ešte neviem či bude taky obyčajnejší,alebo lemovany po okrajoch,...ale viem že sa bude dať zakryť tvar ,toked pojdem do kostola,.... a zo zadu je asi po pás. Svadobne pohare už mate? a čo obručky?
Odpovedať
nie, obrucky v septembri a pohare v juli objednam
Odpovedať
koho mate za svedka? ja sa rozhodujem medzi kamoskou a tetou...
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme aj poháre, len musíme dať na ne napísať, no a aj obrúčky už máme vyrobené, len pre ne ísť. luko: ja mám za mňa svedka mojú krstnú pri birmovke a môj drahý krstného. U nás je to taký zvyk.
Odpovedať
no ja na zvyky moc nie som, inak ta teta, nad ktorou rozmyslam je tiez aj krsna od birmovky, som si teraz uvedomila :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?