Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
esprit: tak to je dobreeee.. :-D :-D To mi pripomenulo jeden taky zabavny email..boli to rozne fotky z intrakov a tak. A na jednej fotke boli odfotene dvere a na nich prilepeny zlty odkazovy listocek "Su...te potichu!" a tiez druhy "Ale byli jste cool".. :-D Mozno by si mohla nieco take pouzit.. ;-) :-D
Odpovedať
bona: to je fakt skvely napad :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte babenky!!! To máme ale za počasie, však? ]-( My sme sa mali dnes fotiť na oznamko, ale skrz to počasie to presúvame na budúci víkend... Dúfam, že už bude teplúčko a pekne! :-) Som tu len na skok, idem ešte upiecť nejaký koláčik... Tak vám prajem pekný, aj keď upršaný deň! ;-)
Odpovedať
jej neboj vraj ma byt 27 stupnov :-D
Odpovedať
luko: ahoj! No, tak to si ma potešila!!! :-D To by sme mohli aj niečo nafotiť...
Odpovedať
piskottka: tak, tak, ako pise luko, aj ja som citala, ze sa ma ohromne "oletnit"..snad im predpoved vyjde.. 8-) Nezaskodilo by, keby sa uz oteplilo.. :-) To mam vzdy najradsej, ked uz rano je vonku tak prijemne, ze mozem vyjst na zahradu len v pyzame, sadnut do altanku a len tak si chvilu posediet..jaaj, uz nech to je a ja takto vyjdem von, stastna, ze mam statnice uspesne za sebou.. x-)
Odpovedať
jaj zavidim, dufam, ze my o take tri rocky uz tiez budeme moct vyjst na zahradu :-D zatial musi stacit balkon :-D drzim palce na statniciach, pamatam si tie stresy este , ako ma obycajny smrtelniks tihat MS v hokeji a este sa ucit na statnice a pomedzi to oslavovat titul ...no bolo to narocne :-D
Odpovedať
bona: veru, už aby to bolo!!! :-D Tiež mám rada letné rána a k tomu pocit, že škola je za nami... :-p Ok, kočky, idem sa ja pustiť do pečenia, neskôr ešte nazriem!!!
Odpovedať
piskott sikulka, je viem upiect tak akurat kura :-N
Odpovedať
luko :-D Ked som pocas prvych dvoch rocnikoch byvala na intrakoch v Mlynskej doline, to pocas MS tam boli ine zazitky.. ;-) Som sa raz chystala na predtermin, tak som myslela, ze sa budem ucit, spolubyvajuce isli pozerat zapas do jednej krcmy..A este som im hovorila, ze ked dame gol, nech mi prezvonia..ani nemuseli, to ked nasi hokejisti spravili nejaku uspesnu akciu, vsetky intraky sa triasli od kriku.. :-D Nakoniec som to zabalila a isla som kukat tiez ;-) No narocne to asi bude, ale snad to nejako zvladnem..musim.. 8-)
Odpovedať
ja som den po viznych MS mala obhajobu, tak sme sa smiali, ze ked sa ma spytaju,c o mi k vasej diplomovej praci poviete, tak sa da len: "Slovenskoooooo" :-D :-D :-D tak sme aj mali pozorzivo skoro vsetkci za 1 :-D :-D :-D asi euforia z vyhratych MS :-D ale nastastie na pedagogickej faklute nespravia uz len totalni flakaci...ale stres je vzdy, to je jasne
Odpovedať
oprava:vitaznych no idem upratovat 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko: juj, ked by to bolo aj na nasich statniciach tak..neprotestovala by som x-) :-D Tak vela elanu do upratovania, si pusti nejaku dobru muziku a ides.. ;-) Ja mam take "upratovacie" dvd Queen, vyber tych najvacsich hitov..pri tom makam najlepie, hlavne pri We will rock you.. :-D
Odpovedať
ja zas kukam na VH1 best of rock...ale preco je Killing in the Name od Rage against the maschine az 4Ote ]-( ? uz som skoro hotova s upratovanim x-) este som stihla objavit tuto kraaasu: http://www.beremese.cz/album/view.php... no ceske envesticky maju skratka lepsi a sirsi vyber
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my máme svadbu 18.10.2008, je to celkom sranda že je tu vytvorená táto téma ;-)
Odpovedať
ahoj jery ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podobne ako niektoré sa tiež pripravujem na štátnice, sice mi to veľmi nejde ale snažím sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidim že už sa bavite o skušani šiat, ja si to práveže nechávam až po štátniciach
Odpovedať
jery ja som mala mat svadbu v auguste, takze uz amm vyskusane aj zajednane....ale v juni asi pojdem kuk na predkolekciu,d ufam ze dorazi, drzim palce na statniciach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka, doporučte mi prosim nejaké kvalitné salony, sice som bola v Nr s kamarátkou v Nicola a Diamond, tie boli dobre
Odpovedať
zavisi kde chces ist za satami ja som bola v Ba len v Nicole a potom som bola v ZA (tam bude svadba) ale nakoniec som sa rozhodla pre tei bratislavske
Odpovedať
Profilova fotka
no ved isla by som aj do Ba, len asi su tam drahšei nie?
Odpovedať
hm, to ano ale opat zavisi kde a ci je to novsia kolekcia, v Nicole ta nova stoji od 12 tis, az po 19tis. ale su aj ine salony, treba kuknut stranky ktora kolekcia ta oslovi ;-) v Ba su napr. este Salon el, salon st. valentino, Fanny, Nevesta, Monika, Mia sposa (ale nebola som v nich)
Odpovedať
a este Michelle, Pronuptia
Odpovedať
Profilova fotka
salon el som už pozeral majú tam tei Ryana Royja či ako sa volajú :-) tie sa mi veľmi páčia, majú ich v Nr v Diamonde len stoja 15 tisic... nuž to je pre mna-ako ešte studenta-vela
Odpovedať
tak to chapem...ale daju sa najst aj lacnejsie a krasne saty, ja by som hladala mimo BA, ved napr. v Ziline mali model Nemesis za tusim 12tis. a v BA za 18tis., takze rozdiely su
Odpovedať
skus vo svojom okoli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru u nás v Topolcanoch nič moc, sice ešte jeden mám vyhliadnutý, ved uvidime
Odpovedať
drzim palce ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?