Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
bona...no keby mame zvysknych 100tis. jemu to plati firma....no a tie tvoje saty, no fakt krasa...pronovias je hold pronovias, ja som tiez chcela ale nakoniec sadli la sposa
Odpovedať
luko: jaaj, no niekomu je vo firme dobre.. ;-) ale ved to je len super :-) Inak, ja som tiez skusala La Sposa, Medas, tiez mam v albume, krasne boli aj tie, ale velkee a takzee na mna..vlastne vsetky saty mi pripadali krasne :-D Ale vitaz bol jasny.. ;-)
Odpovedať
jaj no mne tiez....este som velmi chcela madeiru len mi boli hore dost volne, ale to je tiez srdcovka
Odpovedať
Kraasne aj tie..ako si ma potom clovek vybrat? :-D To je normalne problem.. x-)
Odpovedať
ja romyslam ci ist kuknut v juni v Nicole predkolekciu....ma to laka ale co ked najdem dalsie super akos i vyberiem :-D no idem schlafen, tak pa pa ;-)
Odpovedať
No aj tak sa da.. :-) Ja spekulovat radsej nebudem..s vyberom som maximalne spokojna, takze to necham tak :-) Idem aj ja do hajan, dobru noc, kocky.. :-) ozaj, zustka, super, ze uz pracu odovzdavas, ja uz som tiez konecne hotova :-D Tak papa..
Odpovedať
Profilova fotka
luko, vitaj medzi nami, ale hlavne super dátumik máš...aj my máme taký...celkom pekný na zapamätanie...18.10.2008...dobréééé to znie!!!!! :-)
Odpovedať
Bona.... Nie, tie šaty sú úplne ľahulinké!!! Strávila som v nich v salóne asi 30 minút, kým som si vybrala závoj, korunku, nejakú tú bižu a boli veľmi pohodlné. Aj spodnička je taká jemnejšia. Sú v nej síce kruhy, ale nie také strašne tvrdé a hrubé ako v niektorých. Som s nimi maximáááálne spokojná :-)
Odpovedať
aninkas: tak to je super.. :-)
Odpovedať
Ahojte! luko: vitaj medzi nami! :-) Veru, október je krásny mesiac...a nie iba na foto! ;-) Kočky, dnes som vytlačila prácu, v sobotu to dávam zviazať a konečne nachvíľu pokoj!!! Ako sa máte vy?
Odpovedať
Ahoj piskottka :-) Ja uz mam tiez pracu da sa povedat hotovu, tiez caka na zviazanie, dnes som si bola pre zadavaci protokol, co sme vypisovali a tak..Ale ako vravis, pokoj len na chvilu, od buduceho tyzdna by som sa chcela zacat ucit..len ci to pojde..ale coze, musi.. :-) Inak, dnes som si kupila nausnicky Swarovski ako doplnok k "svadobnemu outfitu", take jednoduche visiace, s cirym krystalom..takze sa z nich teraz tesim :-)
Odpovedať
bona: ahoj! Super, už bude s Teba hotová nevesta!!! :-) Ja budem celú bižu aj s korunkou pravdepodobne zo salónu...ešte pôjdem vyberať. Práve som sa s drahým rozprávala, o našej výzdobe, ešte riešime dilemu, či postavíme za nás dvoch taký jednoduchý obluk...na oživenie vysokej steny! :-) Nechcem nič prečačkané, tak snáď by to aj mohlo byť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hlavne, aby sa to pacilo vam.. ;-) My realizovanie vyzdoby prenechavame profesionalom, tym, co zabezpecuju aj "gastro". Nasu predstavu uz vedia, dodala som im kopec obrazkov..sa smiali, ze takymto sposobom na nich este nikto nebol pripraveny.. :-D A zaroven vraveli, ze krvavo-cervenu vyzdobu este nerobili, ze je to skor zriedkave..tym lepsie.. :-D ;-)
Odpovedať
:-) Tiež si myslím... Nám výzdobu urobí teta kvetinárka, predstavu som jej už povedala, ešte sa musíme zhodnúť na tom obluku:)! Tiež sa mi páči krvavo - červená, bordová... Videla som ju už na viacerých svadbách a naozaj je pekná! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my mame svadbu 11.1o... kedze o termine vieme len asi 3 tyzdne, mamem salu, hudbu, kameramana a ja mam saty rozmyslam o vyzdobe v nejakom odtieni ruzovej.... chce niekto nieco podobne? a kyticu z fialovych orchideii prip inych kvetov.. tiez by ma zaujimala jedna vec...kedze nam bolo povedane, ze termin do kotola mame nahlasit 3 mesiace pred a ja by som chcela svadbu o 15.00...tak sa bojim, ci nam niekto neobsadi ten cas...a tiez mam tuto obavu aj kvoli oznameniam,,,neviem, ci bude stacit dat ich tlacit 3 mes pred..ked nie je istota, ze ten cas bude isty,,,, ako ste to riesili vy?
Odpovedať
Ahoj cicimon :-) Noo, nam taketo obmedzenie nedali, resp. dali, povedali nam, ze staci, ked s papiermi prideme az v juli, ale zaroven si knaz nas termin uz poznacil. Tak neviem, skuste sa s knazom takto dohodnut..
Odpovedať
Profilova fotka
diki bona... budem musiet draheho pritlacit, nech to zariadi, kedze tam ma vraj nejake znamosti a aj napriek tomu, ze on si mysli, ze na vsetko je fuuuura casu....
Odpovedať
Tak je pravda, ze cas este je..ale zase dnes uz nie je nic nezvycajne zacat planovat uz rok dopredu.. ;-) Ale neboj, vsetko postihate.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cicimon..............presne ako keby som počula mojho drahého....však je ešte na všetko dosť času....a keby som nebola zajednávala základné veci už teraz, tak nemáme nič...moje motto znie: radčej aj rok dopredu, ako sa potom naháňať, a nervačiť...no nie??? :-) dobrú noc všétkým
Odpovedať
Ahojte vsetky, luko,cicimon vitajte!Nebojkaj cicimon vsetko postihate,a neni si sama,ja som to tiez musela drahemu vysvetlit ako to chodi a nakoniec sa o tom presvedcil ked zajednaval hudbu kolko mali dopredu zajednane terminy.U nas na fare maju na ozname ze sobas nahlasit minimalne 3 mesiace vopred,ale keby som cakala tak dlho tak by mi moju hodinu niekto vyfukol.Boli sme tam v marci a na oktober tam uz bolo dost sobasov.Ale to zalezi aka ste farnost,ak ste mala tak mas cas aj tie 3 mesiace pred sobasom.A oznamenia by ti mali stihnut urobtit.Aninkas:mas naaaaaaadherne saticky.Bona:ty sa uz mozes zaoberat ozaj len detailami,na sobas si uz vychystana ako sa patri.
Odpovedať
ahojte x-) tak po vcrajsku nam pribudli do bytu konecne plastove okna,t roska som uupratovana, ale dalo sa to, hlavne ze tie starozitnosti zmizli :-D lebo ked som to otvarala som cakala ci mi neostane v ruke klucka aj s oknom :-D
Odpovedať
nam konecne boli namerat skrine - snad sa raz dozijeme toho, ze sa veci nebudu povalovat kade-kde ale budu mat svoje miesto ]-(
Odpovedať
...inak baby vcera som nespala celu noc....mame susedov, ktore ked si to rozdavaju ona straaaaaaaaaaaasne moc jaci...ako keby ju znasilnovali...ja viem, ze sa tak mozno iba hraju...ale je to hrozneeeeeeeeeeee....cely barak sa ozyval :-x ...tak raz do tyzdna do dvoch sa to stale opakuje...uz som rozmyslala, ze mi napisem anonym, nech su tichsie...alebo keby aspon vzdychala normalne...ale ked zakrici, ja sa vzdy zlaknem ze co sa deje....ja by som im to aj povedala osobne, ale priatel nexce, ze nechajme to tak...pritom ani on nikdy nespi.....uffffff
Odpovedať
...no to som bola trochu odveci svadobnych priprav....ale zase so svadobnou nocou to trochu sivisiiiiiii :-p
Odpovedať
:-D jaj nam sa to stalo len raz ze sme boli hlucni, susedka zabuchala a odvtedy si davame pozor a nema problema. obcas sa clovek moze zabudnut, ale kazdy noc, tak to je o nervy ]-(
Odpovedať
vies co luko...ani ja si nedavam servitky pred usta....ale ona krici ako keby ju vrazdili...v noci o druhej je to dost strasidelne :-p
Odpovedať
:-N
Odpovedať
a nepraktikuje tam nejaky sado maso salon :-D ,mozno je domina :-. :-D iank to musi byt fakt strasne ti poviem, my mame takych dobrych susedov, dufam, ze to tak aj ostane
Odpovedať
:-D mozno ze aj hej...xixi
Odpovedať
alebo skor on je domina a zoberie bicik a preto tak krici :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?