Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Dakujem za privitanie :-) :-) :-) Inak vsimla som si, ze sme sa tu zisli vsetky z blizkeho okolia..
Odpovedať
piskottka: Keby nešiel mojik zajtra na 2 týždne služobne do zahraničia, tak už zajtra by sme asi išli na prvú náuku. Náuky chceme absolvovať čo najskôr, lebo mojik chodí služobne do zahraničia, takže ich nechceme nechať na poslednú chvíľu, aby sme to stihli. Pán kaplán povedal, aby sme zavolali tak za 2 - 3 týždne, že kedy bude ďalšia náuka, aby sme mohli ísť. ;-) Už sa ten čas v škole tak rýchlo kráti. ;-) bona: áno, súhlasím s piskottkou... aj ja budem zvedavá, ako si dopadla pri skúšaní šiat a hlavne, či ti tvoje vysnívané sedeli. ;-) maco: hm, ja som normálne prekvapená, že je dosť veľa svadieb tak na jeseň: september - október a náš október je dosť zaujímavý pre viacerých. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, dlho som tu nebola....vítam tu nové oktobrové nevestičky ... maco: 18.10.2008 je pekný dátum, že??? aj lahko zapametatelný....aj ja sa vtedy vydáva..pomalinky už zhánam veci na výzdobu...a tak...darí sa mi...pekný zvyšok večera...
Odpovedať
Kocky, kazdopadne vas budem informovat.. :-D Chystam sa vyskusat si hlavne tie, co mam v albume, tak snad mi niektore sadnu..uvidime :-) zustka: ako vravis, my si teraz uz tiez hovorime, ako fajn, ze to bude v oktobri, ziadne horucavy, snad este ani nejaka velka zima nebude.. :-) Sa uz vytesujeme ;-) Pred chvilou akurat odisli buduci svokrovci, celkom fajn sme si prerozdelili ulohy, dokonca sa mozno stane, ze nam Petov oco vybavi oznamenia zdarma.. =-) To by ma teda celkom potesilo.. :-)
Odpovedať
ahojte kočky, pekne ďakujem za privítanie.. a mám na vás aj otázočku, čo tak urobiť v ZA, nejaké stretko neviest z Októbra 2008??? :-D :-D :-D čo vy na to? dajte mi vedieťna IP tie,kt. by ste chceli stretko aj s dátumom kedy by vám to vyhovovalo..a nejak to dohodneme..dajte aj viac dátumov...budem sa tešiť.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte to bol ale krasny den,taky si predstavujem aj na svadbu.MACO pekne vitam.Dnes sme sa bavili s drahym ze uz si pojdeme zajednat obrucky,len ten kamarat co nam ponukol ze nam vybavi obrucky u stryka sa vcera zenil,tak sme ho este nechceli zatazovat,ked sam nevedel kde mu hlava stoji.Tak sa s nim musime dohodnut a behneme pri Trencin za nim.Nieco sme rozmyslali aj o oznameniach len mi to pripada este skoro.Pohare som uz nieake pozerala u nas v meste,celkom sa mi pacili,ale este maju dostat nove tak cakame.Bona to mas super ze si objednana v salone,musim aj ja zavolat do toho kde sa strojim v aprili aby som si nahlasila volno v robote.Cez tyzden som nieake skusala,celkom mi sadli,kamaratky hovoria ze su uplne ako na mna usite ale ja este musim nieake poskusat,ved co ak by som nasla este krajsie.Bona to som prekvapena ze tie co mas vybrate su uz na tvoj termin zarezervovane,uplne som ostala v soku.To aby som sa poponahlala.Ozaj pred tyzdnom sme isli okolo Beluse a aj som si na teba pomyslela.Aj som sa pytala draheho ci pojdeme na druhy tyzden na nauky,lan musim pozriet ci budu v sobotu dve naraz.Len doma mam ten zoznam terminov a ja som u mojka.Tak zatial sa majte
Odpovedať
dandulik > ano, krasny datum, pre nas to je vyrocie - presne 3 roky a 3 mesiace. Otazka na vsetky> mate uz rezervovanu salu/restauraciu na hostinu?
Odpovedať
Ahojte kočky budúce nevesty, aj ja sa pridávam aj my mame svadbu 04.10.2008 v BA. :-)
Odpovedať
adkaaa: no popravde, ja som tiez zostala prekvapena, ze uz su zarezervovane, ale sancu na ne este mam, to je hlavne.. ;-) Vlastne nie, hlavne je, ci mi budu vobec sediet.. :-D Potom zreferujem.. :-) No ja som zas napriklad taka, ze ak mi budu sediet niektore saty, ktore vyskusam v Brne, tak si ich zajednam a dalej nespekulujem..nevyberam, lebo to by som sa asi nachodila po salonoch..:-D My budeme riesit nase nauky asi individualne, kedze sme len obec, tu sa nejake spolocne nerobia a naviac pan farar, co nas bude sobasit je vlastne taky rodinny znamy, tak povedal, ze sa niekedy dohodneme na nejakej navsteve, posedime, porozpravame sa..Ale asi by sme mu mali uz tiez zavolat, ze co a ako.. :-) maco: to bolo u nas to prve, co sme zajednavali, este min.rok v septembri.. :-)
Odpovedať
Vitam ta, emily.. :-) A ako, pripravne konanie v plnom prude? ;-) :-)
Odpovedať
bona, riadne skoro.. ale radsej tak, ako by malo byt uz obsadene.. my mame len tak predbezne, neboli sme to este na sto percent potvrdit. (asi by bolo na case tam zajst, ze? :-D )
Odpovedať
neviete mi nahodou poradit? rozmyslame, ze by sme si na nas den prenajali limuzinu (ved je to len raz za zivot, tak nech si to riadne uzijeme) neviete o nejakej firme v okoli ziliny, co prenajima limuziny? .. aj s cenovou relaciou.. dakujeeeem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
maco ja som z PX a tiež som strašne túžila po limuzíne no su tu dve jedna je z KE a druha z BA s cestou a časom len na odvoz do kostola a do sály by nás to vyšlo okolo 15 tisíc a to bolo naozaj nad moje pomery :-(
Odpovedať
ooooouuuuuuuuu... tak daleko? No budem musiet rozhodit siete a poriadne hladat.. a dufam ze sa podari za menej ako 15.000 tis., to je ozaj dost. my by sme ju chceli aj na fotenie.
Odpovedať
Ahoj Bona, tak prípravy v pohode máme miestnosť to je hlavné :-N zajtra idem na skúšanie šiat s mamou a mojou svedkyňou. najväčšiu dilemu mám asi s farbou výzdoby. pomaly sa na tom pracujem máme ešte pár mesiacov. tento týždeň ideme objednať obrúčky aby nám tam aj dátum vyrili a pohoda. a ako si na tom ty????????
Odpovedať
no prave preto tá cena inak to vyšlo myslím 4000 na hodinu čo by sa dalo ale cesta tam a späť a čas čo by to trvalo tak tych 15 tisic bola tá nižšia cena tá vyššia myslim cez 20 :-N
Odpovedať
emily: myslim, ze my sme tiez v pohode :-) Sala, kostol, knaz, foto, video, zabezpecovatel jedla a vyzdoby, komplet hudba a teoreticky aj kvetinarstvo, to je uz vsetko vybavene. Tento tyzden asi zacneme riesit oznamenia, chceme sa dohodnut na predbeznom menu s dodavatelom. Kolace si budeme piect sami, takze to nam odpada..:-) No a na buduci tyzden som objednana na skusku siat..A to by bolo asi tak vsetko.. ;-) :-D
Odpovedať
to bona: tak to mate toho uz dost, my toho ešte nemame tak vela ale vsetko v pohode stihneme :-)
Odpovedať
emily: ved jasne, my sme zacali o cosi "skor" :-D , lebo mna este statnice cakaju teraz v juni, tak aby sme sa potom zbytocne nestresovali..v lete sa uz budu len doladzovat detaily.. ;-) 8-)
Odpovedať
all: no čo kočky, niekto nemá chuť urobiť nejaké svadobné sretko??? :-( :-( :-(
Odpovedať
niki: no ja hovorim za seba, teraz ma zamestnava skor pisanie diplomovky a neskor ucenie sa na statnice, takze..skor teraz ani nie.. :-N
Odpovedať
to je jedno kedy, kľudne aj cez leto...veď do októbra času dosť... :-D
Odpovedať
Ahojte všetky emily4, jerryjanka vitajte. maco: hm, ja ti určite neviem poradiť tú limuzínu. :-( emily: to určite áno, stihnete. My sme tiež začali s prípravami skôr, podobne ako bona, lebo aj mňa čakajú ešte jedny štátnice a obhajoba, takže radšej v predstihu vybavujeme. Ale ešteže sme začali o dosť skôr, lebo už dosť na náš termín majú iní pozajednávané. Ale nechcem ťa strašiť, ale teraz sú september a ,,náš október" akosi v kurze. :-D nikiarudi: ja tiež teraz to stretko skôr nie ako áno. Málo času, musím makať na tej diplomovke, spisovať praxe a učiť sa na 5.5. na štátnice. ;-)
Odpovedať
bona: a koľko si ochotná zaplatiť za šaty? Budeš si platiť ty alebo tvoj drahý? :-) A čo vy ostatné dievčence, ako so šatami a s cenami? ;-)
Odpovedať
ahojte,pekne vitam medzi oktobrovkami emily!My mame tiez uz tie zakladne veci zajednane ako sala,hudba,kamera,fotograf,kostol,zakusky...Este nam toho ale aj dost chyba,ale za 7 mesiacov to zvladneme.Zustka ja co som pozerala saty u nas tak sa to pohybuje od tych 6 000 do 12 000Sk.A saty si budem platit asi sama.
Odpovedať
adkaa: podobne sa ceny pohybujú aj v Žiline. My sme sa s mojikom dohodli tak, že ja zabezpečujem oblečenie pre neho a aj teda platím a on mne zas zaplatí šaty, ktoré samozrejme neuvidí. :-) Ja čo som si bola už pozerať šaty a tie čo som si skúšala, tak stáli vo februári 10 900,-, ale pani v salone mi povedala, že do októbra pôjdu s cenou dole, takže v pohodičke myslím. ;-)
Odpovedať
ahojte nevesty.....ja som dnes bola poziadana :-) ....ale moj nastavajuci je cudzinec takze habadej starosti okolo svad.obradu...a jeho rodicov a mojich rodicov....rukami-nohami sa asi budeme dorozumievat... myslite si, ze najat agenturu aby mi pripravila celuuuuuu svadbu aj s tlmocnikom by bol dobry naaapad? :-( ...
Odpovedať
ahoj tanichka: hm, ja ti neviem poradiť, či by to bol dobrý nápad. Nemám skúsenosti so žiadnou agentúrou, neviem vôbec aká je s nimi spolupráca, ale možno by to bol dobrý nápad. Asi by sa ti postarala o všetko potrebné, len by si asi aj zato patrične zapítala. Neviem, koľko tak stojí takéto organizovanie cez agentúru. :-)
Odpovedať
tanichka: ....zabudla som.....Blahoželám k zasnúbeniu! :-)
Odpovedať
dakujeeeem...ale aj tak..svadba v dnesnej dobe je poriadne drahy spas...a tak si myslim, ci nie je lepsie priplatit a menej stresov ako starat sa pol roka dopredu, ci mi nieco nekrachne..... :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?