Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
u nas to zas zariadila maminka. ten ujo, co im chova bols trasne zlaty, nechcel ziadne peniazky, tak mu mama poslala vysluzku :-)
Odpovedať
Ja som sa len bala, ci trafia domov..ale potom som dostala info, ze stastne dosli.. :-D
Odpovedať
ja ked som ich vypustala tak sa pytam toho uja: A urcite sa vratia :-D chudatka, bolo mi ich luto, ale prezili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka gratulujem, krasne fotky aj nevesticka, idem este kuk k luko, ci som gratulovala, lebo to som urcite obdivovala ale neviem ci aj pisala
Odpovedať
jej luci, si zlata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som sa polepsila ;-) fakt super! ked vidim tie albumy, hned by som sa znova vydala :-D
Odpovedať
ja ked vidim novu kolekciu Pronovias a st.patrick a sposa :-D
Odpovedať
luko, ja ked vidim tie krasne jesenne fotky, hned by som sa znovu vydala :-D sice ja milujem CiernoBiele zabery, ale v jeseni by som urobila vynimku :-D :-D
Odpovedať
ja tiey ciernobiele a potom take do umeleckych ako mas ty :-)
Odpovedať
tak bona, som len tak narychlo kukla tie vase fotecky, ale som uplne nadsena vasou energiou, co z vas isla... je malo takych fotiek a vy ste si to uzivali naplno... naozaj nadherne saty, uces, vsetko do detailov premyslene ;-)
Odpovedať
lucka: dakujeme velmi pekne.. :-) No je fakt, ze som aspon ja citila, ze som v takej "mensej" euforii..tych emocii a vsetkeho bolo tolko.. x-) Ked sme dosli z fotenie, krstna ma hned posadila do kresla, ze vyloz si nohy, vyzuj si topanky..ale mala som problem obsediet.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bona: nadherne foto fakt. :-) Saty boli uzasne site ako na teba, naozaj veeeeeelmi sa mi pacia tvoje fotky. Vsetko dobre.
Odpovedať
Článok sa načítava...
celine: dakujeme moc.. :-) Ja som si az teraz pozrela vase fotky..kraasne.. x-) A mala si skvely uces..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bona : Dakujem :-) Keby som sa nebesnela a netancovala jak zmyslov zbavena aj by mi vydrazal uces do rana 8-) po cepceni to moj uces vzdal :-D
Odpovedať
celine, ako aj moj..:-D teda nevzdal to uplne, ale pod tym zavojom sa mi uz potom rozstrapatil, tak som to uz potom vsetko rozcesala.. :-)
Odpovedať
mne sa tiez uces postupne troska rozpadaval :-D ale vydrzal...ja som ho na druhy den po zobudeni hned dala dole...to trvalot ych 50 sponiek povytahovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute... Mata vcera som kukla v tvojom albume fotky z vyzdoby: mali ste to uzasne 8-) naozaj velmi prijemne farby ;-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
baby,uz mame profi fotky!Konecne!Budem sa snazit dat ich sem cim skor ;-) Inak ako sa mate?Uzivate si manzelsky zivot?A chcela som sa opytat ako ste spokojne s novymi OP?Ja tam mam fotku akokeby som mala nastupit na vykon trestu :-D
Odpovedať
ja este nemam OP, zajtra si chcem is vybavit :-N ja neviem...manzelsky zivot, u nas je to take iste ako pred svadbou
Odpovedať
zmrzlinka: mali ste krasnu vyzdobu 8-)
Odpovedať
caute, tak aj my si ideme tento vikend po profi fotky, tak potom aj ja zaktualizujem... Inak a co sa tyka dokladov, taky detailny zaber na ksicht, ze ani "policia patra" sa nechyta, no ale aspon si zvykam na nove priezvisko, lebo asi len toto je taka vyrazna zmena v manzelstve ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, u nas tiez super.. :-D Teraz sme si zutulnovali pribytok, tesime sa z novych skrin a TV :-D a teraz na vikend sa chystame do Piestan na vikendovy relaxacny pobyt..:-) Ale inak, my sme sa s polovickou zhodli, svadba bola nadherna, skvela, perfektne sme si ju uzili, ale uz by sme si ju nechceli zopakovat.. :-D Pretoze uz by to nebolo take, ake si to vsetko chceme zapamatat.. x-) Len RAZ a staci.. :-D Inak, na novy OP si aj ja zvykam..a hlavne si zvykam, ked mi pride nieco postou na nove meno..normalne chvilu kukam, ze kto..? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poradte, vydavaju uz nove europske OP alebo treba doniest foto? A ake doklady si musim doniest? Dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
celine77: uz vydavaju nove OP. nemusis nosit foto, odfotia ta priamo tam. tak isto ako na vodicak
Odpovedať
Profilova fotka
Smejulienka dik za radu a inac krasne foto :-)
Odpovedať
celine: A ak menis bydlisko a meno a taketo veci po svadbe tak na OP je to 150 Sk kolok, na VP 200 SK a na pas 1000 Sk kolok. Uz mam vsetky doklazdy doma, este ze su teraz tie doklady take male, vsetko to vojde do penazenky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luckatonko ty si zlata, dik za info ja som si bydlisko zmenila pred svadbou ale ostatne budem musiet dnes.Velmi sa mi tam nechce, ale musim potrebujem novy pas :-) Dik :-)
Odpovedať
celine: a ak by si chcela mat na OP a ostatnych dokladoch aj titul, tak treba aj diplom doniest..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
celine77: dakujem za pochvalu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?